ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

از کجا شروع کنم برای طراحی آن لاین فضای سبز
زمان کنونی: 05-06-2024, 04:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رز سفید
آخرین ارسال: رز سفید
پاسخ: 8
بازدید: 1631

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-06-2013, 01:20 PM
ارسال: #1
سلام دوستان
من همیشه این ایده رو داشتم که بتونم از طریق وبسایت طراحی آنلاین فضای سبز انجام بدم اندازه و مشخصات زمینها رو دریافت کنم و یک طرح کلی مقدماتی بهشون بدم و برای طراحی تخصصی هزینه دریافت کنم به نظرتون از کجا باید شروع کنم؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , اقاي ايـــده , من میلیاردرم , نادعلي , mir abbas
02-06-2013, 01:29 PM
ارسال: #2
RE: از کجا شروع کنم برای طراحی آن لاین فضای سبز
برای شروع می تونید در سایت های آگهی (رایگانش هم موجوده) آگهی بدید تا باهاتون از طریق تلفن و ایمیل تماس بگیرند. یک گام جلوتر راه اندازی وبلاگ تخصصی و ارتباط گیری با مشتریان از طریق وبلاگ هست. یک گام جلوتر تبدیل وبلاگ به سایت هست. یک سایت با دامنه اختصاصی و طراحی مرتبط با موضوع و انجام کار حرفه ای تر و ارایه تبلیغ اینترنتی. یک گام بعد تر هم میشه مثلا یک سری طرح رو دو بعدی یا سه بعدی آماده کنید به عنوان بروشور به همراه اطلاعات تماس ک سایت هم جزوشه برای یک سری جاها مثل شرکت های پیمانکاری شهرداری و شهرداری ها و کارخانه ها و .. بفرستید. یک گام جلوتر.... Yosef.gif

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , رز سفید , من میلیاردرم , نادعلي , mir abbas
02-06-2013, 01:31 PM
ارسال: #3
(02-06-2013 01:20 PM)رز سفید نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من همیشه این ایده رو داشتم که بتونم از طریق وبسایت طراحی آنلاین فضای سبز انجام بدم اندازه و مشخصات زمینها رو دریافت کنم و یک طرح کلی مقدماتی بهشون بدم و برای طراحی تخصصی هزینه دریافت کنم به نظرتون از کجا باید شروع کنم؟

خوب اگه تخصصشو دارید کاری نداره با یه شرکت طراحی تماس بگیرید و اول وبسایتتون رو طراحی کنید بطوری که اون چیزایی که میخواینو از کاربر بگیره. بعد با تخصصی که دارید کاررو اماده کنید و یک نمونه اولیه به مشتری نشون بدید. برای تبلیغاتشم چون تو نت کسی اینکارو نکرده راحت میتونید خودتونو معرفی کنید.

میلیارد آینده...
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , yu3f , رز سفید , من میلیاردرم , mir abbas
02-06-2013, 01:32 PM
ارسال: #4
سلام

چرا يك وب سايت طراحي ايجاد نميكنيد كه در كنار ان طرح هاي خودتان را هم عرضه كنيد و طرح اختصاصي هم طراحي كنيد؟؟

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: yu3f , رز سفید , من میلیاردرم , mir abbas
02-06-2013, 03:14 PM
ارسال: #5
مشکل من پولیه که باید برای اینکار سرمایه گذاری کنم اصلا نمیدونم این کار جواب میده یا نه یکی دوتا سایت خارجی دیدم که اونها هم پولی بود ولی ایا اینجا کسی برای این پول میده؟
ِیکبار به یکی از دوستام یه مدل گلخونه کوچک رو نشون میدادم که تصادفا اصفهانی بود گفت: این که کاری نداره بابا ی من با چهارتا چوبو یه کم پلاستیک میسازدشConfused
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , yu3f , mir abbas
02-06-2013, 03:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-06-2013 03:23 PM، توسط رز سفید.)
ارسال: #6
فکر میکنید بیاین برای این پولی پرداخت کنند؟ طراحی همچین سایتی چقدر هزینه داره کسی میدونه؟

من تو اسکیس و راندوی معماری هم مهارت دارم میشه فیلم اونها رو هم داخل سایت بگذارم یا Cdکنم و بفروشم این ایده دیشب به ذهنم رسید10_003 فکر میکنید چقدر طول بکشه تا کسی روی دستم بیاد؟ اینجور کارا فوری دست زیاد میشه
(02-06-2013 01:29 PM)yu3f نوشته شده توسط:  برای شروع می تونید در سایت های آگهی (رایگانش هم موجوده) آگهی بدید تا باهاتون از طریق تلفن و ایمیل تماس بگیرند. یک گام جلوتر راه اندازی وبلاگ تخصصی و ارتباط گیری با مشتریان از طریق وبلاگ هست. یک گام جلوتر تبدیل وبلاگ به سایت هست. یک سایت با دامنه اختصاصی و طراحی مرتبط با موضوع و انجام کار حرفه ای تر و ارایه تبلیغ اینترنتی. یک گام بعد تر هم میشه مثلا یک سری طرح رو دو بعدی یا سه بعدی آماده کنید به عنوان بروشور به همراه اطلاعات تماس ک سایت هم جزوشه برای یک سری جاها مثل شرکت های پیمانکاری شهرداری و شهرداری ها و کارخانه ها و .. بفرستید. یک گام جلوتر.... Yosef.gif

ایول بابا تا کجا رفتی من شوهرم تازه تو شهرداری استخدام شده36
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , اقاي ايـــده , yu3f , mir abbas
02-06-2013, 04:45 PM
ارسال: #7
طراحي سايت به خود شما بستگي دارد. ميتوانيد با هزينه تا حدود 50000 تومان يك هاست و دامنه خريداري كنيد و يك سيستم مانند وردپرس و يك قالب رايگان نصب و شروع به گذاشتن مطالب كنيد.

يا طراحي يك سايت از پايه متناسب با تفكرات خودتان را سفارش دهيد كه هزينه ان ميتواند از 500000 تومان به بالا شود.(البته هزينه مشخص و دقيقي را نميتوان همينطوري تخمين زد)

در مورد اينكه كپي برداري شود يا رقيب پيدا شود. يك چيز رو بخاطر داشته باشيد. كپي برداري و رقيب هميشه وجود خواهد داشت.
ولي عاملي كه ميتواند اميدوار كننده باشيد اين هست كه شما با علاقه خاص فعاليت ميكنيد و اين خودش عاملي هست براي اينكه هر روز يك راهكار و ايده جديد براي متفاوت تر كردن سايت خودتان ارائه ميكنيد.

پس ببينيد چه كاراي ميتوانيد انجام دهيد و روي همان متمركز بشيد.
عجله اي براي شروع كار نداشته باشيد. ابتدا كمي تحقيق و بررسي و با هدف و برنامه ريزي وارد فعاليت بشويد.

در مورد محصولات هم بله ميتوان اموزش هاي را درست كرد و جهت عرضه و فروش در سايت خودتان قرار دهيد.

ضمن اينكه متناسب با موضوع شما كلي از دانشجويان معماري- طراحي شهري و ... مشغول به تحصيل هستند كه ميتواند بازار خوبي را در نظر داشت.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , yu3f , رز سفید , mir abbas
02-06-2013, 06:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-06-2013 06:25 PM، توسط رز سفید.)
ارسال: #8
من یک ایده دیگر هم دارم که گمان کنم به هزینه های بیشتری احتیاج داشته باشد آنهم ساخت گلخانه های خانگی به این کار بیشتر امیدوارم ولی هرچه میگذرد و قیمتها نابسامان بازار را میبینم بیشتر به تعویق میفتد نمیخواهم سریع با سوله زدن و کلی مواد اولیه خریدن شروع کنم قطعاتی مورد نظرم هست که متاسفانه هرچه میگردم نمونه آنرا پیدا نمیکنم و باید وارد کنم آنهم باز با مشکل بانکها را دارم یکی دو تاگیر دارد که واقعا نمیدونم برای شروع باید کدامشان را بر طرف کدم قالب مورد نظر من آلومینیوم است ولی طرحش را پیدا نمیکنم و باید قالب ریزی شود هزینه قالب هم که 40-50 میلیون می شود نمونه اولیه را هم که باید بسازم دست تنها هستم همسرم شاغل است و این کار برنامه آخر هفته میشود
گاهی انقدر از درهم برهمی شرایط خنده ام میگیرد که...
(02-06-2013 04:45 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  طراحي سايت به خود شما بستگي دارد.

در مورد محصولات هم بله ميتوان اموزش هاي را درست كرد و جهت عرضه و فروش در سايت خودتان قرار دهيد.

ضمن اينكه متناسب با موضوع شما كلي از دانشجويان معماري- طراحي شهري و ... مشغول به تحصيل هستند كه ميتواند بازار خوبي را در نظر داشت.

کاملا درست میفرمایید شاید بهتر باشد بر روی همین موضوع مانور بدهم و بیشتر آنرا بررسی کنم من همیشه در این مواقع عجله میکنم و سریع دلسرد میشوم
 تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مبتدی هستم وکمال گرا.میخوام ایده پیاده سازی کنم.راهنمایی کنید. bahar2014 9 3,024 10-30-2022 08:44 PM
آخرین ارسال: soni70
  درخواست راهنمایی برای فروش آنلاین miladho 4 1,261 07-10-2021 02:39 PM
آخرین ارسال: mr_.web
  دنبال یک نفر ساکن استانبول برای خرید آنلاین Zhiilaa 1 620 05-17-2020 05:50 PM
آخرین ارسال: arash.s
  ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید asadasad20 8 4,357 06-16-2018 06:59 PM
آخرین ارسال: امید اسماعیل زاده
  چه طوری برای کانال تلگرام پوشاک زنانه تبلیغات کنم؟ soheyl_ir89 5 1,867 12-16-2017 04:28 PM
آخرین ارسال: meysam23
  انتخاب نام برای کتابفروشی abdolhossein 6 5,703 04-04-2017 03:04 PM
آخرین ارسال: مهدی ر
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,387 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
  7 گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی javiid 0 1,007 03-03-2017 01:59 AM
آخرین ارسال: javiid
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,827 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  چه راه های درآمدی برای سایت های آموزش برنامه نویس وجود دارد؟ weblox 2 1,247 09-03-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: weblox
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 18,053 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  درآمد سایت های خبری دیجیتالی مثل نارنجی از کجاست ؟ phoenix021 15 6,411 03-19-2016 12:04 PM
آخرین ارسال: LichKinG
Question مشورت و سوال مهم از همه دوستان عزیز !؟ یک شرکت تبلیغات هدفمند معتبر معرفی کنید Ariya 2 648 02-27-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: programmer1
  راهنمایی شروع به کار و دریافت نمایندگی mortaza_max 0 839 01-12-2016 11:41 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  کدام سرویس خرید و فروش اینترنتی برای فروشگاه اینترنتی؟ hadi62 0 798 12-19-2015 12:47 PM
آخرین ارسال: hadi62
  چگونه برای سایت نوجوانان بازدید کننده جمع کنیم shirazi021 12 2,052 11-24-2015 10:59 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  جذب مشتری برای یک فروشگاه اینترنتی ابزار آلات vafaheidari 3 974 11-20-2015 09:06 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  کمک به من در امر بازاریابی طراحی وب c4t3r 57 7,115 11-03-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: reza_yki
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,812 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
  مشورت برای ایده سوپرمارکت اینترنتی m38 11 4,654 06-24-2015 11:25 AM
آخرین ارسال: reza.rs

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS