ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مطالب مختلف
زمان کنونی: 05-18-2024, 12:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: حامد
آخرین ارسال: رنسانس فکر
پاسخ: 492
بازدید: 58725

ارسال پاسخ 
مطالب مختلف
07-24-2013, 10:49 PM
ارسال: #481
RE: مطالب مختلف
آزادی لخت گشتن در خیابان نیست!
آزادی گشت و گذار با دوست پسر و دختر نیست!!
آزادی یعنی تو کافر هستی ولی به دین من احترام میگذاری!
آزادی یعنی یکی در خیابان با حجاب بود تو تمسخرش نمیکنی!
آزادی یعنی من پیکم را پر میکنم تو نمازت را سر وقت میخوانی!
آزادی یعنی هیچ کس مزاحم اخلاق ،عقیده و امنیت کسی نشود..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: dara , mehdi62 , محسن قلي زاده
08-26-2013, 08:58 AM
ارسال: #482
این کودکان در آینده پولدار می‌شوند
کد خبر: ۳۴۰۷۳۱
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۵
دانشمندان و روانشناسان در جدیدترین تحقیقات خود دریافته‌اند که پسر بچه‌هایی که در دوران کودکی و نوجوانی بازیگوش‌تر هستند در آینده در کسب و کار موفق تر خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، براساس این پژوهش که بر روی حدود ۱۲.۶۸۶ پسر بچه که در فاصله‌ی سالهای ۱۹۵۷ تا ۱۹۶۴ به دنیا آمده‌اند و بررسی وضعیت نمرات درسی و فعالیت‌های ورزشی و خانوادگی آنها و نمرات درسی آنها در دانشگاه صورت گرفته این نتایج بدست آمده که از این میان پسر بچه‌هایی که بازیگوش‌تر بودند حتی با وجود نمرات نه چندان خوب درسی در آینده در شغل‌های خود موفقیت مالی و استراتژیک بیشتری کسب کرده بودند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند اکثر پسر بچه‌های بازیگوش در آینده کارآفرینان موفقی در زمینه‌ی کاری خود شده‌اند.

از جمله خصوصیات خاص این افراد جسارت، استقبال از ریسک و خطر، اعتماد به نفس بالا، نمره‌ی بالا در آزمون سطح هوش و علاقه به فراگیری مطالب جدید است.

پزشکان علت این تفکر انعطاف پذیر در این افراد را نوعی فرآیند شیمیایی پیچیده مربوط به انتقال دهنده‌ی عصبی دوپامین در مغز می‌دانند.

پزشکان به والدین این کودکان بازیگوش توصیه می‌کنند تا به جای تنبیه آنها، از قدرت هوشی آنها در جهت ساخت یک ایده مفید استفاده کنند.
 تشکر شده توسط: محسن قلي زاده
12-11-2013, 06:00 PM
ارسال: #483
گوشی سه سیم کارت نسل سومی (3g) وجود داره؟؟
گوشی سه سیم کارته نسل سومی (3g) وجود داره؟؟

سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!!
 تشکر شده توسط: mehran121
12-11-2013, 06:19 PM
ارسال: #484
RE: گوشی سه سیم کارت نسل سومی (3g) وجود داره؟؟
سلام آقای دولتی
توی نمایشگاه تبلیغش رو دیدم
البته اگر اشتباه نکنم!
ولی ظاهرا برای فروش نبود ، و صرفا برای معرفی بود

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mehran121 , karafarin
12-11-2013, 06:20 PM
ارسال: #485
خیلی عالی میشه اگه وجود داشته باشه من حالا مجبورم دوتا گوشی همراه داشته باشم یکی دوسیم کارته و یکی تک سیم کارته هست
اگه باشه اونم 3g دیگه هر شهری باشیم اینترنت پرسرعت داریم

همکاری با استارت آپ ها و ایده های جدید

از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید

https://t.me/aryanaidea
 تشکر شده توسط: karafarin
12-11-2013, 06:27 PM
ارسال: #486
ممنون ممدجان
واسه کدوم شرکت بود؟؟ البته سه سیم کارت نسل دومی هست تو بازار نسل سومی میخوام

12-11-2013, 06:34 PM
ارسال: #487
یه نمونه خود رایتل تبلیغ میکرد

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
12-11-2013, 06:48 PM
ارسال: #488
ممد جان مطمئنی؟؟ اسمش یادت نیست؟؟ الان زنگیدم رایتل گفت یه همچین جیزی نداره!!

12-13-2013, 10:59 AM
ارسال: #489
تو فروم های تخصصی موبایل پرسیدم میگن یه همچین چیزی وجود نداره فعلا Sad

12-15-2013, 09:35 AM
ارسال: #490
خبر خوشحال کننده برای میلیاردرهای ایران!

با فراهم شدن امکان استقرار و نگهداری هواپیماهای شخصی، پرواز این هواپیماها ساده‌تر می‌شود. اتفاقی که البته جز قشر میلیاردر ایرانی کسی را خوشحال نخواهد کرد‍!

به گزارش مجله مهر مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور امروز از امکان استقرار هواپیماهای شخصی در فرودگاه‌های کشور خبر داد و گفت: «با مشارکت بخش خصوصی و دولتی، کسانی که توانایی مالی دارند می‌توانند هواپیماهای فوق سبک خود را در فرودگاه‌های کم‌ترافیک کشور مستقر کنند.» تصمیمی که به گفته محمود رسولی‌نژاد با توافق سه جانبه سازمان صنایع هوایی، شرکت فرودگاه‌های کشور و بخش خصوصی گرفته شده و علاقه‌مندان به پرواز می‌توانند بدون نگرانی از فضای نگهداری، هواپیماهای دو نفره و فوق سبک خریداری کنند.

با این حال، نگهداری از هواپیماهای شخصی شرایط خاصی دارد که رسولی نژاد آنها را اینطور به ایسنا توضیح می‌دهد: «در بخش کنترل راداری، این مدل هواپیماها تابع مقررات ویژه‌ای هستند و رابطی با کنترل پرواز دارند تا نشست و برخاست به صورت ایمن انجام شود. البته پرواز هواپیماهای فوق سبک در تهران تا شعاع 70 کیلومتری و در شهر‌های بزرگ تا شعاع 40 کیلومتری پذیرفته نمی‌شود. اما برای علاقه‌مندان تهرانی‌ ‌در خارج از شهر فضای پرواز در نظر گرفته شده است.»

مالکین هواپیماهای فوق سبک باید قبل از هر پرواز نقشه پرواز خود را به برج مراقبت فرودگاه مبدا و مقصد اعلام کرده و در طول پرواز راهنمایی بگیرند. این هواپیماها نیاز به باندهای خاصی ندارند و می‌توانند در باندهای کشاورزی نشست و برخاست کنند. از آنجایی که حداکثر وزن این هواپیماها به 600کیلوگرم می‌رسد، باندها نیازی به مقاوم سازی زیادی هم نخواهند داشت.

میلیاردرها پیش‌قدم می‌شوند

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور در حالی از صدور مجوز پرواز هواپیماهای دو نفره و فوق سبک خبر می‌دهد که سه سال قبل هم توسعه استفاده از هواپیماهای شخصی به طور جدی در برنامه قرار گرفته بود. در آن زمان نایب رئیس اتحادیه صنایع هوایی و فضایی کشور از تاسیس چند شرکت خبر داده بود که قرار بود به توسعه‌ هوانوردی عمومی و فرهنگ‌سازی در این زمینه کمک کنند. انتصاری در آن زمان قیمت هواپیماهای دو نفره را حدود 90 میلیون تومان، ‌هواپیماهای چهار نفره را بین 250 تا 300 میلیون تومان و هواپیماهای 6 تا 8 نفره را بین 700 تا 800 میلیون تومان اعلام کرده و از خرید هواپیماهای جدید از کشورهای خارجی خبر داده بود. او گفته بود: «متاسفانه کشورمان در حوزه‌ی هوانوردی عمومی جزو کشورهای جهان چهارم محسوب می‌شود. یعنی ما حتی از کشورهای توسعه نیافته هم عقب‌تریم.»

10میلیون تومان تا خلبان شدن

خلبان هواپیمای فوق سبک برای راندن هواپیما باید 60ساعت دوره تئوری و 50 ساعت دوره عملی دیده باشد که حدود 3ماه طول می‌کشد. برای گذراندن این دوره حداقل سن 18سال و حداقل تحصیلات دیپلم در نظر گرفته شده است. گواهی سلامت کامل از سازمان هواپیمائی کشوری، آشنائی به زبان انگلیسی در حد مکالمه و توانائی خواندن و درک متون در کتب هوانوردی هم از دیگر شرط‌هایی است که برای خلبان‌های تازه کار هواپیماهای شخصی در نظر گرفته می‌شود.

هزینه کلاس‌های تئوری این دوره‌ها یک میلیون و 800 هزار تومان و هزینه کلاس‌های عملی ساعتی 180 هزار تومان است که برای 50 ساعت آموزش 9میلیون تومان خواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام و احوالپرسی در نقاط مختلف دنیا... mallarme 0 664 05-13-2013 10:12 PM
آخرین ارسال: mallarme
  نحوه خواستگاری در دوران‌های مختلف! صدفی 3 1,445 06-13-2012 08:35 PM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS