ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: ارزیابی شما از سطح این تاپیک
این نظرسنجی بسته شده است.
عالی 62.50% 15 62.50%
خوب 29.17% 7 29.17%
متوسط 8.33% 2 8.33%
بد 0% 0 0%
در کل 24 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
زمان کنونی: 05-20-2024, 09:09 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: dream
پاسخ: 121
بازدید: 14383

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
01-17-2013, 09:10 PM
ارسال: #101
RE: مسائل کاربردی قانون جذب ( Law Of Attraction )
منتظر جواب استاد بهداد عزیز می مانم.بعدا جواب خواهم داد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , بهداد , mir abbas , successman , صابری , sir-mahyar
01-19-2013, 04:36 PM
ارسال: #102
RE: مسائل کاربردی قانون جذب ( Law Of Attraction )
(01-17-2013 09:01 PM)arsho نوشته شده توسط:  به نظر شما با استفاده از قانون حذب می توان کسب و کاری موفق و پیشرو طرح ریزی و راه اندازی نمود؟

درود بر شما
بله که میشود پس این همه انسان که روزانه به کار خوشان مشغول هستند چگونه تصمیم به انجام اینکار نموده اند - همه چیز در زیر سایه ی خالق و قوانین طبیعی در حال رخ دادن است حتی جرقه ی آتش .
در یک ثانیه مغز 4000000000 بیت اطلاعات را پردازش میکند که در ثانیه ی دوم 2000 تا را می فهمیم و در ثانیه سوم یکی میشه هدف ما
این داستان سر دراز دارد .......................................... 12_00210_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , 3ObHaN , jahanagahi , mir abbas , حامد , ahmad rezaee , successman , sir-mahyar , Fateme-S
01-19-2013, 07:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-19-2013 07:51 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #103
RE: مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
- پیدایش آفرینش خلقت و انسان
2 - خدا ( آفریننده )
3 - عشق
4 - پول
5 - علم

پول:
همه جا عنوان کرده ام که پول بیتنهائی باعث خوشبختی نمی شود ولی نداشتنش بتنهائی باعث بدبختی است.
پول چیست:
وسیله ای برای رد و بدل کردن در ازای دریافت کالا و خدمات.
پول چه تاثیری در زندگی دارد؟
با داشتنن آن می توان کلیه نیازهای مالی خود را بر طرف کرد.
پول از نظر معنوی هم تاثیرگذار است؟
بله کاملا. وقتی پول باشد شادی و نشاط هم وجود دارد و می توان به خواسته های خود رسید.بشرط استفاده درست از آن بشود.
چرا میگویند پول کثیف است؟
افرادی که فرهنگ خرج کردن پول را نداشته باشند در راههای نادرست از آن استفاده میکنند وچون تعداد این افراد در جامعه چشمگیر است به غلط فکر میکنند پول ذاتا کثیف است.در صورتیکه فردی از این پول برای کارهای نادرست استفاده کند کثیف است.
پول می فهمد؟
بله می فهمد. وقتی پول بشنود به او بگوئید کثیف . باعث بدبختی . فتنه و.. از شخص گریزان می شود.
چکار کنیم پول به دست آوریم؟
با برنامه ریزی درست.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , maxsoulfly , goldmen , kafi , بهداد , mir abbas , حامد , sir-mahyar , ahmad rezaee , successman
01-25-2013, 02:33 AM
ارسال: #104
اساتید عزیز یک مسئله ذهن منو مشغول کرده.این دیالوگ از فیلم راز و کتاب هر روز با راز:
"شما نمیتوانید از قانون جاذبه برای خلق چیزی در زندگی دیگران استفاده کنید"

اما خوب واقعا اینطوره؟پس چرا میگویندهدف ها رو پنهان نگه دارید مگر غیر از اینه که نیروی منفی دیگران تاثیر گذار نرسیدن به هدف میشه...

من مشکل دارم با این قسمت.فکر کنم میشه روی دیگران هم تاثیر گذاشت تا نظر دوستان چیه...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک سوال دیگر هم دارم اول دوست دارم پاسخ این سوال رو بشنوم ممنون
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , بهداد , jahanagahi , mir abbas
01-25-2013, 10:48 AM
ارسال: #105
(01-25-2013 02:33 AM)manali نوشته شده توسط:  اساتید عزیز یک مسئله ذهن منو مشغول کرده.این دیالوگ از فیلم راز و کتاب هر روز با راز:

اما خوب واقعا اینطوره؟پس چرا میگویندهدف ها رو پنهان نگه دارید مگر غیر از اینه که نیروی منفی دیگران تاثیر گذار نرسیدن به هدف میشه...

من مشکل دارم با این قسمت.فکر کنم میشه روی دیگران هم تاثیر گذاشت تا نظر دوستان چیه...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک سوال دیگر هم دارم اول دوست دارم پاسخ این سوال رو بشنوم ممنون

درود بر مرد موفق

اتفاقا کاملا درست نوشتید عزیز - فیلم راز فقط پرزنت یا معرفی یه قانون طبیعی بودش و هستش . اصلا داخلش چیزی در مورد روند خلق مطرح نمیشه و فقط اصول کلی از سیستم کار یه قانون بیان میشه

این جمله ی شما ( فکر کنم میشه روی دیگران هم تاثیر گذاشت تا نظر دوستان چیه... ) کاملا درست است عزیزم
اما با یک تامل و تغییری باید اینطور بنویسم :

سی نر ژی = یعنی شما آرزوهایتان را با آدمهایی در میان بگذارید که در روند خلق با شما کار میکنند و یکی هستند . شفاف صحبت کنم بهتره اگر گروهی باشند که با تمام وجود در مسیر هدف حرکت کنند و به تمام مفاهیم قانون جذب اعتقاد دارند اینکار فوق العاده است و میتونه شتاب دهنده ی عجیبی برای رسیدن به هدفتان باشه

اما کسانیکه شما و کارهایتان را نمیتونند درک کنند میتونند به شما ضربه های بزرگی بزنند
من در مورد سی نر ژی نمیتونم در انجمن حرفی بزنم زیرا ممنوع شده عزیزم

با سپاس 12_00210_004
 تشکر شده توسط: صابری , jahanagahi , mir abbas , manali
01-25-2013, 11:17 AM
ارسال: #106
جواب = من به جای هیچکس نمیتونم تصمیم بگیرم / یا احساس کنم / یا درک کنم
قانون جاذبه ی ذهنی توسط خالق هوشمند جوری طراحی شده که فقط برای همان فرد کارساز باشه آخه کسی صلاح و خیر دیگری را نمیدونه که بخواد برای دیگری تصمیم بگیره . وقتی خدا به همه قدرت ذهن و تفکر داده پس نفر باید خودش آینده ی خودشو جلو ببره .
آنچه برای یکی نیکوست شاید برای دیگری نیکو نباشد
اگر طالب تغییر دنیا هستید باید تغییر را از درون خودمان آغاز کنید . جالب اینه که همه ی رویدادهای اطرافمون به سادگی با شما همتراز میشوند . جواب تغییر خودت = تغییر دنیای پیرامونته
ما برای تاثیر روی دیگران به دنایا نیامده ایم / اما میتونیم آدمهایی رو جذب کنیم که هم فرکانس ما هستند یا شبیه ما هستند ( شعار جذب = یا خود هدف یا مشابه رو جذب میکند ) . من بارها گفته ام دیگران به اندازه ی میزان درکشان از اطرافشان میفهمند اگر تا فردا در مورد برخی مطالب به رییس شرکتم حرف بزنم میگه چقدر توش پول داره . اون بیشتر از اون نمیتونه بفهمه / اون نمیتونه لذت از با خانواده بودن ، تفریح ، زندگی کردن و .... را بفهمه یا متوجه بشه . تنها کاری که شخص ما میتوانیم انجام دهیم این است که خودمان را تغییر بدهیم با این کار میتوانیم به همه یا دنیا کمک کنیم . کسی نمیتونه دنیا رو عوض کنه مگر اینکه نگرش و باور خودشو باید عوض کنه تا شخص دیگه ای بشه .
به یه عزیزی اسمش رو بردم و گفتم : اینقدر سال از عمرت گذشته و دیگه گذشته . برام 15 دقیقه از ضربه ها و کمبودها حرف زدی حالا تو چی میخواهی ؟ چرا روی چیزهایی که دوست نداری تمرکز کردی ؟ گفتم : امشب آخرین شب تو هستش که زنده ای چون امشب خواهی مرد و از فردا شخص دیگه ای باید به نام تو متولد بشه و زندگی رو از نو بسازه . بدون هیچ دردی / بدون هیچ کمبودی / بدون هیچ ذهنیت منفی ای
نتیجه = با تغییر خودمان میتوانیم روی دیگران و جهان هستی تاثیر بگذاریم وگرنه مابقی همش تاثیر گذار نیست

با سپاس
 تشکر شده توسط: حامد , صابری , jahanagahi , mir abbas , manali
01-25-2013, 01:12 PM
ارسال: #107
اگر طالب تغییر دنیا هستید باید تغییر را از درون خودمان آغاز کنید . جالب اینه که همه ی رویدادهای اطرافمون به سادگی با شما همتراز میشوند . جواب تغییر خودت = تغییر دنیای پیرامونته

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: صابری , mir abbas , sir-mahyar , بهداد , حامد
02-11-2013, 10:58 PM
ارسال: #108
RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
ببخشید یه سوال داشتم و اینه که من یه مشکلی دارم و اینه که نمیتونم موقع تجسم، احساس داشتنش رو بوجود بیارم....مثلا میخوام یه هندزفری جذب کنم یا 100 هزار تومان پول، موقع تجسم کردن نمیتونم احساس داشتن هندزفری یا اون 100 تومان رو ایجاد کنم در خودم...تجسمم عالیه ولی نمیدونم چرا نمیتونم احساس رو بوجود بیارم.......به نظرتون باید چیکارکنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , zoofanoon , ahmad rezaee
02-12-2013, 04:23 PM
ارسال: #109
سلام من يه سوال هميشه دارم، چيزي رو كه ميخوام تصور كنم به زمان حال بايد بگم يا اينده
مثلا بايد بگم من در يك آپارتمان 90متري زندگي مي كنم يا بايد بگم من در تاريخ ..... در آپارتمان 90متري زندگي ميكنم
يا بايد بگم من يه همسر مهربان خوش اخلاق دارم يا بايد بگم من در تاريخ .... با يههمسر مهربان خوش اخلاق ازدواج مي كنم؟؟؟
ممنون
 تشکر شده توسط: صابری , jahanagahi , rahgozar , zoofanoon , mir abbas
02-12-2013, 04:28 PM
ارسال: #110
من هميشه دنبال يك سايتي مي گشتم كه افراد تجربه هاشون رو در مورد قانون راز بگذارند و اينكه بگويند با چه روشي به اهدافشون رسيدند، مثلا رو كاغذ نوشتند، جملات تاكيدي مي گويند و يا غيره، خيلي خوشحالم كه امروز اين سايت رو پيدا كردم و از صبح دارم مطالبش رو مي خونم، به هر حال از سايت خوبتون ممنون
 تشکر شده توسط: jahanagahi , rahgozar , بابایی , zoofanoon , ahmad rezaee , mir abbas , manali
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب ) حمید سیدی زاده 68 14,235 09-16-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: rezafery
  50 پیام قانون جذب کیمیاگر 51 8,054 04-14-2013 03:39 PM
آخرین ارسال: کیمیاگر
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,187 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  قانون جذب ( Law Of Attraction ) بهداد 30 14,875 02-10-2013 03:18 AM
آخرین ارسال: بهداد
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,509 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS