ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: ارزیابی شما از سطح این تاپیک
این نظرسنجی بسته شده است.
عالی 62.50% 15 62.50%
خوب 29.17% 7 29.17%
متوسط 8.33% 2 8.33%
بد 0% 0 0%
در کل 24 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
زمان کنونی: 05-07-2024, 09:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: dream
پاسخ: 121
بازدید: 14297

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
02-12-2013, 04:33 PM
ارسال: #111
RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
با اجازه ناظم انجمن...
اینجا تاپیک خاطرات روزانه قانون راز است و بهتر است سوالهایتان را در بخش مناسب مطرح نمایید.
برای اطلاعات کامل در مورد سوالهاتون این دو تاپیک را مطالعه نمایید:
قانون جذب
بررسی کتاب معجزه

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , Mrs.Seyedi , zoofanoon , ahmad rezaee , mir abbas
02-13-2013, 05:49 PM
ارسال: #112
ممنون كه پاسخ داديد. اين كتابها رو خوندم، فقط يك كلمه ميخواستم ببينم به چه زماني معمولا دوستان آرزوهاشون رو مي گويند ، زمان حال، گذشته يا آينده
يا حداقل بگيد كجا بايد اين سوال رو بپرسم چون جايي در خصوص سوالات نديدم.(يه ذره با اعضاي جديد مهربانتر باشيد plz)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: صابری , zoofanoon , ahmad rezaee , mir abbas , kafi , jahanagahi , مسعود کوچولو
02-13-2013, 09:04 PM
ارسال: #113
(02-13-2013 05:49 PM)minaa نوشته شده توسط:  ممنون كه پاسخ داديد. اين كتابها رو خوندم، فقط يك كلمه ميخواستم ببينم به چه زماني معمولا دوستان آرزوهاشون رو مي گويند ، زمان حال، گذشته يا آينده
يا حداقل بگيد كجا بايد اين سوال رو بپرسم چون جايي در خصوص سوالات نديدم.(يه ذره با اعضاي جديد مهربانتر باشيد plz)

سلام دوست عزیز.
به نظر بنده بخش روانشناسی شخصی مناسب برای طرح مشکل است:
/ روانشناسی / روانشناسی شخصی / راز موفقیت
با این حال با مدیران محترم سایت مشورت کنید.
اما به طور کلی باید برای رسیدن به اهداف یک زمان معین نمایید مثلا یک تاریخ کاملا مشخص!
اما موقعی که آن را تجسم میکنید باید این تصور را به وضوح در ذهن خود به وجود بیاورید که همین الآن به خواسته خود رسیده اید ودیگر نیازی به آن ندارید!
مدیران عزیز در صورت نیاز انتقال دهند.

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mir abbas , jahanagahi , ahmad rezaee
02-13-2013, 09:34 PM
ارسال: #114
(02-13-2013 05:49 PM)minaa نوشته شده توسط:  ممنون كه پاسخ داديد. اين كتابها رو خوندم، فقط يك كلمه ميخواستم ببينم به چه زماني معمولا دوستان آرزوهاشون رو مي گويند ، زمان حال، گذشته يا آينده

درود بر شما خیلی خوش اومدید . در این تاپیک هر سوالی داشتید میتوانید مطرح کنید . این تاپیک رو مکمل تاپیک قانون جذب راه اندازی کردم تا عزیزان سوالات خودشون رو مطرح کنند
من هم در حد و اندازه های خودم پاسخگو هستم
با سپاس
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , ahmad rezaee , صابری
02-13-2013, 09:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-13-2013 09:44 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #115
(02-12-2013 04:28 PM)minaa نوشته شده توسط:  من هميشه دنبال يك سايتي مي گشتم كه افراد تجربه هاشون رو در مورد قانون راز بگذارند و اينكه بگويند با چه روشي به اهدافشون رسيدند، مثلا رو كاغذ نوشتند، جملات تاكيدي مي گويند و يا غيره، خيلي خوشحالم كه امروز اين سايت رو پيدا كردم و از صبح دارم مطالبش رو مي خونم، به هر حال از سايت خوبتون ممنون

مقدمت گلباران.
لطفا این تایپیک را مطالعه فرمائید.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...8%B1%DB%8C
ضمنا تایپیکهای زیادی در ارتباط با سئوالات شما وجود دارد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , بهداد , صابری
03-16-2013, 05:09 PM
ارسال: #116
RE: مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
با سلام خدمت همه دوستان به خصوص استاد بهداد عزیز...من همونطور که قبلا گفتم مطالعات دارم در مورد راز و شاید هم یه وب سایت در موردش زدم ولی یه چند مورد هست که به شدت هر چه بیشتر مطالعه میکنم گمراه تر میشم و ممنون میشم شما به صورت خیلی ساده و روان توضیح بدید.....با تشکر

1- توی پست های قبلی و بعضی سایتهای دیگه خوندم که نوشته شده بود ( برای نتیجه دست به کاری نزنید) یه کم گیج شدم روی این موضوع. برداشت اول من از این جمله اینه که ما باید به نتیجه مطمئن باشیم و ایمان داشته باشیم که اون چیزی که میخواهیم رو خدا به ما خواهد داد، پس دیگر جایی برای فکر کردن و نگران بودن به نتیجه باقی نخواهد ماند...
و برداشت دیگر من درباره این موضوع این است که نتیجه دست ما نیست و نتیجه را فقط و فقط خدا میدهد پس ما فقط باید تلاش خود را بکنیم و نتیجه را به خدا بسپاریم و مطمئن باشیم که خداوند بهترین چیزها را برای ما میخواهد....
و اینکه گمراهی دیگر من درباره این موضوع اینه که خوب ما هر کاری میکنیم برای رسیدن به نتیجه است، درست است؟ اگر نخواهیم برای نتیجه دست به اقدام بزنیم پس باید برای چه چیزی اقدام کنیم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

2- این جمله (اصلا با خودآگاه کار نکنید بلکه با خودآگاه فکر کنید اما کارها را با ناخودآگاه انجام دهید) رو هم متوجه نشدم. .برداشت من اینه که فقط باید کارهایی که به ذهنمون میرسه رو انجام داد و به این که آیا اینکار منو به خواستم میرسونه یا کی میرسونه نباید فکر کنیم.... آیا برداشت من صحیح است و ممنون میشم راهنماییم کنید

3- و اینکه توی خیلی از سایتهای انگلیسی درباره اقدام الهام شده یا inspired action تحقیق کردم و همشون اینگونه گفته بودند که اقدامی است که مطابق با سلیقه شماست و شما وقتی در مسیر اقدام الهام شده هستید سرشار از شادی و لذت هستید و اصلا فکر نمیکنید که دارید کار انجام میدهید بلکه مانند یک بازی سرگرم کنند و لذت بخش است برای شما و همچنین توی یکی از جلسه های استاد آبراهام، یکی ازشون پرسید چطوری بفهمیم که اقدام ما، اقدام الهام شده است؟ و او جواب داد وقتی اقدام، اقدام الهام شده است که شما وقتی آن اقدام را انجام میدهید بسیار شاد هستید و احساس میکنید که دارید به خواسته تان نزدیک میشود و اصلا برای شما معنی کار نمیدهد بلکه شما از انجام دادن آن لذت میبرید و اگر این حس ها به شما دست نداد و احساس شادی و لذت در اقدامتان نکردید پس آن الهام شده نیست.....
اگه میشه در این رابطه هم توضیح دهید و بگویید که گفته های من را تاید میکنید یا خیر؟ و یا اینکه آیا مهم است که وقتی اقدامی انجام میدهیم در آن احساس شادی و کلا احساس خوبی کنیم یا خیر؟
 تشکر شده توسط: بهداد , کیمیاگر , Mrs.Seyedi
03-16-2013, 09:59 PM
ارسال: #117
درود بر مرد موفق هر روز - خیلی خوشحالم که قوانین طبیعی رو مطالعه میکنید احسنت . قطعا نتایج ارزنده ای گرفته اید

جواب 1 = در جهان هستی یکسری موارد وجود دارد که از حیطه ی ذهن انسانهای عادی فراتر است ( راههای شگفتی خدا ) اما در مورد سوال 1 شما عزیز بزرگوار . کاملا درست تحلیل کرده اید و اسم اینکار شما یعنی تحلیل و به چالش کشیدن برای رسیدن به یک نتیجه ی کلی.آفرین
اگر در تاپیک جذب قسمت تجسم خلاق یا در کتب مربوط به قانون جاذبه ی ذهنی را مطالعه کرده باشید نکته ای حائز اهمیت است :
( خواسته تان را به گونه ای در ذهنتان به تصویر بکشید که انگار در زمان حال آنرا دارید )
این یعنی نتیجه به من و شما ارتباطی نداره یعنی اصلا دست ما نیست عواملی در کائنات وجود دارند که هر شخص به هدفش میرسد :
تفکر انسان >>> ارتباط با کائنات از طریق انتقال ارتعاش احساسات >>> تحرک کائنات در جهت خواسته تان >>> خواست خالق ( خدا ) در صورت صلاحدید شما >>> خلق خواسته

فلسفه ی رها سازی و تسلیم شدن همین موضوع را تصدیق میکنه . شخص من هیچ کجا ننوشتم که دست به اقدام نزنیم اتفاقا مرحله ی 4 روند خلق خیلی هم مهم است باید دست به اقدام زد وگرنه چیزی تغییر نخواهد کرد . اگر بخاطر نتیجه دست به اقدام بزنیم یعنی به آن خواسته وابسته هستیم و در زمان حال حس لیاقت و مالکیت آنرا نداریم و این اشتباه بزرگی است و احساس کمبود را در ما تقویت میکند .

جواب 2 = در مرحله ی رها سازی هدف باز هم تکرار میکنم فقط و فقط وابستگی شما از روی هدف برداشته شود نه تمرکز . به گونه ای اگر خواسته در زمان مقرر شده به عینیت تبدیل نشد به زندگی و روحیات شما صدمه ای وارد نشود .بعد از مدتی تمرین کردن یاد میگیرید که با ناخودآگاهتان کارها را بصورت خارق العاده پیش ببرید . این موضوع از انجا آب میخورد که شما باید تمامی مسائل منطقی در جهت هدفتان ( اقدام منطقی یا بدیهی ) را انجام دهید یعنی بن بست و عاجز شدن فرد در مسیر هدف و تنها کار توکل و تسلیم شدن به خدا است .

جواب 3 = کاملا درست است . بعد از انجام تمارین به علت تکرارشان حالتی ویژه در روحیات شما بوجود می آید که خود به خود انرژی های اطرافتان رو میتوانید تشخیص بدهید این نوعی حس شهودی است . در مورد حس شهودی باید گفت یک شور و حالی هم جهت با خواسته تان بوجود می آورد که خودتان احساس شادی در زمان حال خواهید داشت . اما نکته ی مهم چگونگی شناخت این حس شهودی است .بعد از 3 سال تمرین مداوم طبق برنامه ی بیوریتمولوژی حس شهودی ام تا مرز 85 % رسیده است و من عاشق این حس هستم چون تمام موفقیتم را مدیون اقدامهایی هستم که این حس برایم نمایان کرده است . اوایل گاهی اشتباه میکردم اما بزارید راز بزرگی را برای تقویت این حس با شما درمیان بگذارم :

(( جهت تقویت حس شهودی شما باید هر روز مراقبه ی سکوت را انجام دهید ))

مراقبه ی سکوت معمولا در جای بسیار خلوت باید انجام شود و در این نوع مراقبه بای به حالت آلفا بروید و بدون اینکه به اجبار افکارتان را روی هدف ببرید اجازه دهید افکارتان هر کجا دوست دارد برود . جالبه که بعد از مدتی چیزهایی برای شما نمایان میشود که بعدا شاید در آینده برایتان اتفاق بیوفتد و خودتان شوکه می شوید که این را در مراقبه ی سکوت دیده اید .
با سپاس از سوالات بسیار خوبتان 10_004

تشکر شده توسط: کیمیاگر , togchn , Fateme-S , Mrs.Seyedi , sokoot
03-16-2013, 10:18 PM
ارسال: #118
با سپاس فراوان خدمت بهداد عزیز ....

وقتی که داریم دست به اقدام میزنیم باید طرز تفکرمان چگونه باشد که نشان دهیم به نتیجه وابسته نیستیم؟ آیا این طرز تفکر درست است که مطمئن باشیم که خداوند خواسته ارزشمندمان را به ما خواهد داد؟
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi , بهداد
03-16-2013, 10:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-16-2013 10:44 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #119
من طی مدت یکسال اخیر با پیگیری اتفاقات زندگیم در زمانهای
مختلف به نکته هایی رسیدم که دوست دارم اینجا بیان کنم .

در جایی گفتم که عارف روشن ضمیری مرا
راهنمایی کرد البته در چندین مرحله نکته هایی را برایم باز می کرد .

من به وجود مسائل ماورایی آنچنانکه بعضی افراد خود را درگیر آن می کنند ، و با رجوع به
جن و جادو در پی رسیدن به منافع دنیوی هستند ، اعتقادی ندارم .

اما دیده ام که حالات روحی و انرژی درونی و زمانهایی خاص در اتفاقات آینده ما تاثیر خارق العاده ای دارد .

من هر موقع با تصویر سازی ذهنی و انرژی مثبت به سمت خواسته ای رفته ام ، تمامی
پیش بینی های این عارف روشن ضمیر اشاره به اتفاقات بسیار عالی در پیرامون من
داشته است .

وقتی خواسته هایم حالت شک به خود گرفته اند تقریباً به سمت عدم تحقق پیش رفته اند .

قرآن در تفسیر شب قدر بیان می کند که سرنوشت یکساله شما در این شب رقم می خورد ،
کسانی که با عالم بالا ارتباط دارند ، اذعان می کنند که در این شب طبق فرمایش قرآن
فوج فوج ملک به سوی زمین می آیند و درهای رحمت خدا باز باز است .شیطان اسیر و
روح انسان آزاد است .

باذکر این نکته خواستم اشاره کنم که تاثیر زمانهایی خاص چقدر در برآورده شدن حاجات و تعیین سرنوشت ما هم دخیل است .

به نظر من انسان در تعیین آینده خود به
اندازه ای بسیار زیاد دخیل است طوری که با استمرار قدرت جاذبه و با تصویر سازی ذهنی
بهمراه قدرت اشتیاق و ایمان نیمی از راه را می تواند بپیماید .

نیمی دیگر همچنانکه استاد بهداد می فرمایند به عمل همراه توکل منوط است و بعد باید
رها کرد و با امیدواری و اطمینان هدف جذب خواهد شد .

استنباط من :

اگر معتقد به مسئله شب قدر و قدر الهی باشیم اینست که سرنوشت انسان در گذشته
به دست خداوند ترسیم شده است و ظرفیتها تا جایی که انسان اقدام نکند ، نوشته شده
است (بر طبق تفاسیر موجود از روز الست )

با شروع اقدام به جذب خواسته و تلاش برای رسیدن به آن با شرایطی که در تحقق آن
هدف دخیلند ، کائنات راه ها - وسیله ها و کمکهای پنهانی را برای رسیدن به آن هدف
برایمان مهیا می کنند و در سایه توکل به خداوند مسیر رسیدن آسان می شود .

من هنوز خودم به شخصه با مسئله قانون جذب به درستی برخورد نداشته ام و هنوز نتوانسته ام صد درصد با این موضوع کنار بیایم .
شک به تحقق خواسته بسیاری از اوقات مرا از رسیدن به آن باز داشته ، اما برای هر
خواسته ای که ایمان داشته ام چه کوچک و چه بزرگ ، به عینه به آن خواسته رسیده ام .

این نکته های پراکنده را گفتم که به نکته هایی اشاره کنم که در جذب و یا دفع خواسته
موثرند .

اگر نکته ای مجهول عنوان شد بگویید تا بیشتر باز گو کنم ، انشاءالله با کمک هم ایرادات
سر راه رسیدن به خواسته ها را موشکافی کنیم .

دوست عزیز من آقا بهداد از گفته های شما استفاده ها برده ام ، امید با کمک هم ذهن های خموده ای چون خود من بیدار شو ند .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: Fateme-S , Mrs.Seyedi , بهداد
03-17-2013, 05:53 PM
ارسال: #120
3- و اینکه توی خیلی از سایتهای انگلیسی درباره اقدام الهام شده یا inspired action تحقیق کردم و همشون اینگونه گفته بودند که اقدامی است که مطابق با سلیقه شماست و شما وقتی در مسیر اقدام الهام شده هستید سرشار از شادی و لذت هستید و اصلا فکر نمیکنید که دارید کار انجام میدهید بلکه مانند یک بازی سرگرم کنند و لذت بخش است برای شما و همچنین توی یکی از جلسه های استاد آبراهام، یکی ازشون پرسید چطوری بفهمیم که اقدام ما، اقدام الهام شده است؟ و او جواب داد وقتی اقدام، اقدام الهام شده است که شما وقتی آن اقدام را انجام میدهید بسیار شاد هستید و احساس میکنید که دارید به خواسته تان نزدیک میشود و اصلا برای شما معنی کار نمیدهد بلکه شما از انجام دادن آن لذت میبرید و اگر این حس ها به شما دست نداد و احساس شادی و لذت در اقدامتان نکردید پس آن الهام شده نیست.....
اگه میشه در این رابطه هم توضیح دهید و بگویید که گفته های من را تاید میکنید یا خیر؟ و یا اینکه آیا مهم است که وقتی اقدامی انجام میدهیم در آن احساس شادی و کلا احساس خوبی کنیم یا خیر؟

من این مورد را تجربه کردم بعد از الهامی که دریافت کردم دیگه ارومو قرار نداشتم تا انجامش بدم در حالیکه بعد از ان جریان به کارهای زیادی فکرکردم ودر موردشون تحقیق هم کردم اما انجامشون ندادم چون اون حس را برام ایجاد نکرد.
در مورد مراقبه که استاد بهداد گفتن کاملا تاثیرش را می تونین ببینین تا حدی که کم کم تبدیل به یک پیشگو می شوید.

[/quote]

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: بهداد , sajjad , togchn
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب ) حمید سیدی زاده 68 14,160 09-16-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: rezafery
  50 پیام قانون جذب کیمیاگر 51 7,993 04-14-2013 03:39 PM
آخرین ارسال: کیمیاگر
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,173 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  قانون جذب ( Law Of Attraction ) بهداد 30 14,792 02-10-2013 03:18 AM
آخرین ارسال: بهداد
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,469 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS