ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: ارزیابی شما از سطح این تاپیک
این نظرسنجی بسته شده است.
عالی 62.50% 15 62.50%
خوب 29.17% 7 29.17%
متوسط 8.33% 2 8.33%
بد 0% 0 0%
در کل 24 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
زمان کنونی: 05-07-2024, 02:53 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: dream
پاسخ: 121
بازدید: 14294

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
12-25-2012, 06:25 PM
ارسال: #91
RE: مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
می بخشید من پا برهنه می پرم وسط!
یه سوال داشتم واقعیتش حال نداشتم کل تاپیک رو بخونم ببینم هست یا نه !(چه میلیاردر تنبلی!دیSmile

بپرسم؟بپرسم؟!
باشه می پرسم!دی:

دوستان اگر کسی به یه چیزی فک کنه بدون اینکه براش تلاشی کنه آیا بهش میرسه؟!مثلا فک کنه من تو بانک 100 میلیون برنده میشم! اینقدر خوب هم مجسمش کنه که اصلا یهو دستش بر اثر تیزی اسکناس زخم بشه!
آیا بهش می رسه یا نه؟!ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , maxsoulfly , mir abbas , بهداد , jahanagahi , mohajer.my
12-26-2012, 05:26 AM
ارسال: #92
(12-25-2012 06:25 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  مثلا فک کنه من تو بانک 100 میلیون برنده میشم! اینقدر خوب هم مجسمش کنه که اصلا یهو دستش بر اثر تیزی اسکناس زخم بشه!
آره به شرطی که یادت نره حتما توی اون بانک حساب باز کنی Yosef.gif
جدا از شوخی با اجازه بزرگترای فامیل : نه دوست عزیز اگه اینجوری بود که سنگ روی سنگ بند نمیشد،
مثلا من الان از تمرکز می کردم یه موشک بخوره خونه استاد ریاضی ...
باز تمرکز می کردم الان کامپیوتر شما بسوزه !

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: soltan_sal , ahmad rezaee , حامد , maxsoulfly , tondar12 , mir abbas , بهداد , jahanagahi , mohajer.my , sir-mahyar
12-30-2012, 02:23 PM
ارسال: #93
درود فراوان خدمت مرد موفق هر روز

سوال : دوستان اگر کسی به یه چیزی فک کنه بدون اینکه براش تلاشی کنه آیا بهش میرسه؟!مثلا فک کنه من تو بانک 100 میلیون برنده میشم! اینقدر خوب هم مجسمش کنه که اصلا یهو دستش بر اثر تیزی اسکناس زخم بشه!

جواب = خواهشا از من ندیده بگیرید و جوابم رو فراموش کنید و به کسی نگویید چون مسائل پیچیده ای رخ می دهد .
جواب شما بزرگوار مثبت است به شرط اینکه مرحله ی چهارم روند خلق را انجام دهید ( اقدام در مسیر هدف )
با سپاس
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , حامد , mohajer.my , maxsoulfly , sir-mahyar , ahmad rezaee
01-03-2013, 05:22 AM
ارسال: #94
قانون جذب اگر کاراباشد می توان انسان را به اوج ها و بعضا به عمق ها ببرد و بکشاند

موفق و شاد باش
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , بهداد , mir abbas , ahmad rezaee
01-03-2013, 04:47 PM
ارسال: #95
(01-03-2013 05:22 AM)arsho نوشته شده توسط:  قانون جذب اگر کاراباشد می توان انسان را به اوج ها و بعضا به عمق ها ببرد و بکشاند

موفق و شاد باش

هر شخص به اندازه ی درک از یک قانون میتواند از آن بهره ببرد

پس می توان گفت :

((( وجود قانون جذب زیاد اهمیت ندارد چون این قانون از قبل وجود داشته اما برای مردم عادی انگار وجود ندارد ، بلکه آنچه حائز اهمیت است میزان درک افراد از این قانون است زیرا شما به اندازه ی درک از این قانون قادر به جذب هستید )))

با سپاس 10_004 12_002
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , maxsoulfly , mir abbas , amiryazdani138 , sir-mahyar , ahmad rezaee
01-09-2013, 11:53 PM
ارسال: #96
(11-03-2012 11:23 AM)بهداد نوشته شده توسط:  
(11-03-2012 10:44 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  1 - مسئله ای هست که فکر میکنم برای اکثر افراد وجود دارد و آن ایستادگی و پایبندی به تمرینات و باقی ماندن در خط سیر تفکراتی که قانون جذب توصیه میکند.
2 - پس از مدتی به دلایل مختلف از جمله دلسردی، پرداختن به مطالب و موضوعات دیگر، خستگی تدریجی، یا حتی رسیدن به اهداف کوتاه مدت، به یکباره یا به طور تدریجی تمرینات و تفکرات قانون جذب را کنار میگذارند.

نکاتی که نوشتید درست است زیرا در همه عمومیت دارد . متعهد بودن در تمارین برای رسیدن به اهداف و خواسته ها کار بسی دشوار به نظر می آید اما با بررسی خیلی زیاد متوجه ترک تمرینها در افراد شدم که اکثر این افراد همیشه دوست دارند چند روزه یا چند ماه به خواسته شان برسند این در حالی است رسیدن موفقیت یک پروسه ی زمانی ذهنی است . چطور ذهن من هنوز به کارهایی که میکند ایمان ندارد بعد از ناخودآگاه انتظار دارم که وارد عمل شود . زمان در برای قانون جذب و ناخودآگاه اصلا مطرح نیست اما نکته آنجاست که تغییر نگرش و باور مستلزم تمارین پی در پی می باشد شاید من در زمان 1 یا 2 سال و شما در 1 هفته نگرشتان تغییر کند .
دقت کنید زمان تحقق آرزو ها یا اهداف رابطه ی مستقیمی به باور شما دارد . به همین علت همیشه میگویم از 100 % باوری 500 % داشته باشید . وقتی من باور ندارم که ویلای 1500 متری مال من است چه انتظاری از ناخودآگاه و ق جذب دارم ؟
علتهای دلسرد شدن از روند خلق :
1 - وابستگی به هدف یا ارزو
2 - ندیدن معجزات روزمره و گرامی نداشتن آنها : تا به پول ، سلامتی ، شادی ، عشق و ... احترام نگذارید محال است به شما احترام بگذارند این یک قانون است .
3 - ناشکری از داشته هایمان : فکر میکنم تا به امروز در 3 سال حدود 2200 علت برای شکرگذاری در دفتر شکرگذاری ام نوشته ام و همیشه آنها را مطالعه و تکرار میکنم ( در آینده در مورد این دفتر صحبت میکنیم ) .
4 - ارتباط بر قرار نکردن با خالق خود : به نظرم باید ارتباطمان را با خالق مستقیم تر کنیم تا انرژی اش را در زندگیمان کاملا ببینیم .
5 - باور و نگرش بسیار ضعیف
6 - اعتقاد نداشتن به هدف یا آرزو
7 - عدم احساس لیاقت در نداشتن خواسته
8 - وجود باورهای محدود کننده در خودآگاه : دقت کنید ما در حال تلاش برای خلق آگاهانه از طریق ناخودآگاه هستیم . نه اینکه با چراها / چگونه / منطق / از کجا و... خواسته مان را به چالش و از تحققش جلوگیری کنیم . کار و تلاشت را انجام بده و در طبیعت رها کن و تمارین را دنبال کن .
تمرین روند خلق آنچیزی نیست که اعضاء فکر میکنند که : فکر کنم به هدفم / احساسش کنم / اقدامی کنم / دریافت کنم . اینها فقط مراحل جذب خواسته هستند اما تمارین نحوه ی انجام این چهار مرحله هستند . مطمئن هستم اگر بفهمند در روز باید چکار کنند تعجب میکنند . همه ی این تمارین بسیار ساده هستند اما به باور قوی نیاز دارد که باید پرورانده شود .
با سپاس
.....................................................................................................................
من فک میکنم مشکل اساسی خیلی هامون اینه که فک میکنیم خواسته ها و آرزوهای بزرگترمون (مثل جذب پول زیاد و...) دست نیافتنی تره تا مثلن خواستن یه ماشین که تو روز تعطیل بیاد و ما رو سوار کنه یا یه دوست که دلمون یهو هواشو کرده ببینیمش و ...!!! مشکل از ماست که فک نمیکنیم چیزای بزرگ رو میشه داشت... خیلی ساده تر از اونی که بشه فکرش رو کرد...
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , بهداد , maxsoulfly , ahmad rezaee
01-10-2013, 12:01 AM
ارسال: #97

معجزه برایمان اتفاق می افتد اگر به دید معجزه به آن نگاه نکنیم و آن را روال عادی یک اشرف مخلوقات ببینیم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , jahanagahi , ahmad rezaee , بهداد , maxsoulfly , حامد
01-10-2013, 09:16 AM
ارسال: #98
((( من فک میکنم مشکل اساسی خیلی هامون اینه که فک میکنیم خواسته ها و آرزوهای بزرگترمون (مثل جذب پول زیاد و...) دست نیافتنی تره تا مثلن خواستن یه ماشین که تو روز تعطیل بیاد و ما رو سوار کنه یا یه دوست که دلمون یهو هواشو کرده ببینیمش و ...!!! مشکل از ماست که فک نمیکنیم چیزای بزرگ رو میشه داشت... خیلی ساده تر از اونی که بشه فکرش رو کرد... )))

++++++++++++ تمرین کاربردی برای بالا بردن قدرت باور و ایمانتان +++++++++++++

در خلقت برخی تصورات ما همانند بزرگی یا کوچکی یک رویداد یا هر چیز معنا ندارد و این قدرت ذهن ماست که هر چیز یا رخدادی را بزرگ یا کوچک تحلیل می کند . برای اینکه بتوانیم چشم اندازی حقیقی از خلق داشته باشیم بدون توجه به بزرگی خواسته تان آنرا به اندازه ی یک نقطه در ذهنتان ببینید .

وقتی متوجه شدید که ایمان یا باورتان در حال تضعیف شدن است دایره ای رسم کنید و در مرکز آن یک نقطه بگذارید و کنار نقطه ، اسم خواسته تان را بنویسید و برخی اوقات به نقطه نگاه کنید و هوشیار باشید که خواسته ی شما همانند یک نقطه برای کائنات و نیروی عشق است .

بر گرفته از تاپیک http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3630&page=5
شماره ی مطلب 25

با سپاس
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , maxsoulfly , 3ObHaN , حامد , نازلار , sir-mahyar , فیروزه , ahmad rezaee
01-10-2013, 03:24 PM
ارسال: #99
(01-10-2013 09:16 AM)بهداد نوشته شده توسط:  ((( من فک میکنم مشکل اساسی خیلی هامون اینه که فک میکنیم خواسته ها و آرزوهای بزرگترمون (مثل جذب پول زیاد و...) دست نیافتنی تره تا مثلن خواستن یه ماشین که تو روز تعطیل بیاد و ما رو سوار کنه یا یه دوست که دلمون یهو هواشو کرده ببینیمش و ...!!! مشکل از ماست که فک نمیکنیم چیزای بزرگ رو میشه داشت... خیلی ساده تر از اونی که بشه فکرش رو کرد... )))

++++++++++++ تمرین کاربردی برای بالا بردن قدرت باور و ایمانتان +++++++++++++

در خلقت برخی تصورات ما همانند بزرگی یا کوچکی یک رویداد یا هر چیز معنا ندارد و این قدرت ذهن ماست که هر چیز یا رخدادی را بزرگ یا کوچک تحلیل می کند . برای اینکه بتوانیم چشم اندازی حقیقی از خلق داشته باشیم بدون توجه به بزرگی خواسته تان آنرا به اندازه ی یک نقطه در ذهنتان ببینید .

وقتی متوجه شدید که ایمان یا باورتان در حال تضعیف شدن است دایره ای رسم کنید و در مرکز آن یک نقطه بگذارید و کنار نقطه ، اسم خواسته تان را بنویسید و برخی اوقات به نقطه نگاه کنید و هوشیار باشید که خواسته ی شما همانند یک نقطه برای کائنات و نیروی عشق است .

بر گرفته از تاپیک http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3630&page=5
شماره ی مطلب 25

با سپاس

دقیقن منم فک میکنم توی دنیا برای انسان غیرممکن وجود نداره... چند روز پیش شبکه من و تو برنامه ای رو نشون میداد که یه آقایی با ضربه ی پاش دو تا چوب بیس بال رو یکجا شکست ( که قدرت خیلی بالایی رو برای این کار باید داشت و در حالت عادی باید استخون پا بشکنه نه چوب بیس بال) و مرد دیگری که مثل فنر از روی ماشین در حال حرکت با سرعت 50 تا پرید (درست مثل فنر نه مثل یه آدم و با قدرتی که تو یه آدم وجود داره به طور معمول) اینا خواستن و باور کردن که میشه و میتونن... ما هم اگر باور کنیم که میشه حتمن حتمن اتفاق می افته... در ابتدا ذهنشون این رو پذیرفته و حتمن تو تجسم خلاقشون هزاران بار اینو دیدن و خواستن و شده...
ممنون از شما آقای بهداد

من فکرم را روی آن متمرکز میکنم تا به آن برسم
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , بهداد , sir-mahyar , ahmad rezaee
01-17-2013, 09:01 PM
ارسال: #100
RE: مسائل کاربردی قانون جذب ( Law Of Attraction )
به نظر شما با استفاده از قانون حذب می توان کسب و کاری موفق و پیشرو طرح ریزی و راه اندازی نمود؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , بهداد , mir abbas , successman , صابری , sir-mahyar
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب ) حمید سیدی زاده 68 14,157 09-16-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: rezafery
  50 پیام قانون جذب کیمیاگر 51 7,990 04-14-2013 03:39 PM
آخرین ارسال: کیمیاگر
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,169 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  قانون جذب ( Law Of Attraction ) بهداد 30 14,786 02-10-2013 03:18 AM
آخرین ارسال: بهداد
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,468 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS