ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سفر
زمان کنونی: 05-02-2024, 10:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 4
بازدید: 887

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر
08-24-2011, 11:49 PM
ارسال: #1
سفر
در ایالات متحده امریکا ، از هر 3 دانش اموز فارغ التحصیلی دبیرستان ، 1 نفر بلافاصله پس از پایان دوره ی دبیرستان ، به دانشگاه میرود .
1 نفر بلافاصله بعد از پایان دوره ی دبیرستان ، وارد بازار کار میشود .
و اما نفر اخر چیکار میکند ؟ اون کوله ای بر دوش می اندازد ، پوتین هاش رو میپوشه ، کتاب و کیسه خوابش رو برمیداره و به سفر میره . حداقل 3 سال سفر میکنه و بعد بر میگرده .
هم جوونی میکنه و هم کلی تجربه کسب میکنه و بعد یا وارد دانشگاه میشه یا وارد بازار کار .
در اواسط جنگ عراق ، در مقاله ای خوندم که بیش از 40 درصد سربازان امریکایی در عراق ، فقط و فقط برای هیجان همچین سفری ، این همه خطرات سرباز بودن رو پذیرفته اند .

متاسفانه در کشور ما ، من تا 25 سالگی ، اجازه ندارم از خونه خارج شم ! یا باید دانشگاه قبول شم ، یا باید برم سربازی . اونم در صورتیه که بعد سربازی ، زن نگیرم و سر 1 سال ده تا بچه قد و نیم قد به جامعه تقدیم نکنم Angry. اما در اکثر کشور های پیشرفته ، سربازی ، امری اختیاریه و این ازادی رو به جوون میده تا از جوونیش هم برای عشق و حال و هم برای کسب تجربه استفاده کنه .
اما این سفر چی داره که باعث شده از هر سه دانش اموز امریکایی ، 1 نفر این شغل رو انتخاب کنه ؟
برای پاسخ به این سوال ، نتایج و خاطرات سفر ها ، گردش ها و ... خودتون رو بگید تا بتونیم به نتیجه ای برسیم . Heart

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , kimyya , mehdipoor_mon , mas , MARYAR , mosafer bedar , one to one , نرگس فیاض
08-25-2011, 02:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-25-2011 02:02 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #2
RE: سفر
سفر تجربه دارد شما در سفر است که با آدم ها و ماهیت واقعی آنها پی میبرید!
مثلا خود من همیشه اعتقاد داشته ام که یا در سفر و یا در مشکلات و مسائل مالی میتوانم اطرافیانم را بشناسم که همیشه هم اینگونه شده است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: one to one , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , mahdi77 , نرگس فیاض
08-26-2011, 02:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-26-2011 02:05 PM، توسط one to one.)
ارسال: #3
بسيارسفربايدكــــــــــــــــــرد تاپخته شود خامـــــــــــــــــــــــي
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , نرگس فیاض
08-26-2011, 03:01 PM
ارسال: #4
چند وقت پیش با دوستی اشنا شدم که به سفر و تجربه در سفر و جمع اوری اطلاعات در سفر خیـــــــــــــــــــــــــــــــلی اعتقاد داشت .
پیرو ی حرفش من میخوام از 1 تیر سال اینده تا 31 شهریور همون سال سعنی سال 91 سفر کنم ! یه سفر 90 روزه . و این همون دلیلیه که من هیچکدوم طرح های سایت رو اجرا نکردم تا سرمایم رو نگه دارم واسه این سفر !
شرح سفر هم به صورت کلی اینجوریه :
ایران - افغانستان - تاجیکستان - ازبکستان - ترکمنستان - اذربایجان - قزاقستان - روسیه ( قسمتی که بین قزاقستان و اکراین هست ) - اوکراین - مولداوی - رومانی - بلغارستان - ترکیه - ارمنستان - ایران .
هنوز در حال تحقیق هستم ! و اینی که بالا گفتم ، به شکل کلیه . هر کشور حدود 1 ماه نیاز به تحقیق داره تا بهترین شهر ها و راحت ترین مسیر ها رو با استفاده از اینترنت انتخاب و علامت گذاری کنم . جوری که حساب کردم ، اگه شب تو کیسه خواب بخوابیم ( به جز افغانستان ) و غذا های کم حجم و پر انرژی بخوریم و اکثرا پیاده بریم یا با دوچرخه ، بین 5 تا 10 میلیون تومن هزینه داره این سفرهاست . تا جایی هم که تحقیق کردم ، اگه به عنوان جهانگرد به این سفر ها بری ، تو قسمت روادید و ویزا هم مشکل نداری ولی باید از طریق سازمان جهانگردی اقدام کنی .
من هنوز در حال تحقیقم . کسی پایه نیست بیاد با هام ؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: نرگس فیاض
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج و بازخورد سفر تفریحی-کاری قشم. مهدی گل محمدی 30 4,819 01-14-2015 02:51 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  سفر به چین m_grate29 29 5,176 02-03-2014 11:25 PM
آخرین ارسال: hesaab
  یک سفر و تعطیلی انجمن MARYAR 110 12,951 04-06-2013 02:31 PM
آخرین ارسال: dara
  خاطره سفر به اصفهان مهدی گل محمدی 32 3,866 12-03-2012 12:55 AM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS