ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دو برابر کردن پول,همه شرکت کنند
زمان کنونی: 05-06-2024, 04:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
نویسنده: arash-microb
آخرین ارسال: behnam123
پاسخ:
بازدید: 60438

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امیتازات : 3.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو برابر کردن پول,همه شرکت کنند
10-16-2013, 12:43 PM
ارسال: #73
RE: دوبرابر کردن پول شروع شد(sir-mahyar)
(10-16-2013 11:43 AM)kafshduzak نوشته شده توسط:  مهیار جان موفق باشی اما در رابطه با این دو برابر کردن پول چندین و چند نکته به ذهنم رسید گفتم درمیون بزارم شاید کمی مفید باشه.

اول اینکه به نظرم این ایده دوبرابرکردن پول به شدت جالب هست و به ما نشون میده که با ذهنی خلاق میتونیم به هرآنچه که میخواهیم برسیم.اما ایرادات این کار.

دوستم ممنون از نظر بسیار خوبت

با یک سری از نظراتت موافقم و با یک سری مخالف که منم نظرم رو در موردشون خدمتت میگم

قصد من هیچ گونه انرژی منفی نیست ابدا و اصلا فقط میخوام چیزهایی که به ذهنم میرسه رو یا شما درمیون بزارم.

واقعیت امر اینه که اگه همین الان به انجمن دوبرابرکردن پول مراجعه کنیم میبینیم افراد مختلفی از انجمن از جمله آقای گل محمدی - آقای کشاور - خانم شرافتی - آقا مهدی و آقا محمد و دیگر افراد شروع به همین کار کردن.اما کافی نگاهی به تایپیک هاشون بندازیم آخرین پستی که توشون ارسال شده متعلق به چند ماه قبله ؟؟ چرا هیچ کدوم به مرحله 28 نرسیدن ؟؟ اکثرا هم کارشون رو تعطیل کردن.قبل از اینکه حتی به مرحله 10 برسن

دوست من میدونی مشکل کار از کجاست؟ من خودم هم جز اونایی بودم که ول کردم و رفتم ولی دوباره برگشتم
مشکل اینه که این مسابقه رو وقتی شروع می کنیم یه شغل داریم و این مسابقه رو به عنوان یه کار تقریبا تفریحی تقریبا شروع کردیم
و بعد از یه مدت به خاطر مشغله های کاری زیاد ولش می کنیم
این مسابقه مثل مسابقه ی فوتباله
برای اینکه برنده شی و از بازی حذف نشی باید یه فوتبالیست باشی
یه تنیسر توی مسابقه فوتبال اول نمیشه و می کشه کنار

قصدم با این مثال اینه که ببینیم که این ایده هنوز نتونسته یک خروجی موفق داشته باشه هنوز کسی وجود نداره که بتونه به مرحله 28 رسیده باشه ایراد از کجاست ؟؟؟

به نظر شخصی من این قضیه واسه اینه مه این مسابقه هنوز عمر زیادی نداره
شاید یکی دو سالش باشه
شما کم کم باید 10 سال وقت داشته باشی و کم کم هزار نفر این کارو بکنن و اون وقت اگه خروجی نداشت می تونین بگین یک جا ایراد داره که تو 10 سال هزار نفر هیچ جوابی نگرفتن

به نظر من ایراد از ایده دوبرابرکردن هست چرا که پول درآوردن و کارآفرینی رابطه مستقیمی با عشق و علاقه فردی داره.اگ صرفا به خاطر خود پول درآوردن وارد راهی یا کاری بشیم ممکنه در اویل کار دچارهیجان بشیم و لذت ببریم
( مثل گزارش دادن و فیدبک گرفتن از اعضا که به شدت مارو به وجد میاره و کمی کمکمون میکنه که مراحل اولیه رو 2 تا یکی بالا بریم )
اما همین که به مراحل بالاتر میریم کار به شدت مشکل میشه چونکه صرفا پول درآوردن مایه اصلی است به راحتی کوچکترین عاملی میتونه مارو متوقف کنه چرا که درراهی که متعلق به خود ماست قدم نزاشتیم.ولی اگه در راهی باشیم که عشق و علاقه ما وجود داشته باشه قطعا با اولین نشانه ها دست از کار نمیکشیم و به راهمون ادامه میدیم و این ادامه دادن یعنی پشتکار و نتیجه پشتکار چیزی جز موفقیت حتمی ما از منظر خودمون نیست.

با این حرفتون کاملا موافقم
ولی این ایراد از ایده ی دو برابر کردن پول نیست ایراد از ماست...
اگر ما این ایده رو تو کاری که علاقه داریم پیاده کنیم و با عشق دنبال کنیمش همه چی عالی پیش میره و با عشق دنبالش می کنیم
ولی قضیه همون قضیه فوتبال و تنیسره
فوتبال اشکالی توش نیست... ایراد از اونیه که تو زمین فوتبال داره تنیس بازی میکنه و می خواد تو فوتبال اول شه

باید قبول کنیم که هیچ راه میانبری وجود نداره.برای هر آنچه که میخواهیم باید راهی که باید طی بشه رو طی کنیم و یادمون باشه مسیرایده آل وجود نداره تا به خواسته هایی که داریم برسیم.

قسمت مشکی رو تا حدی قبول دارم ولی قسمت ابی یه دیوار ذهنی خیلی خیلی بزرگه کا واسه خودتون ساختین
مسیر ایده ال وجود داره و اگه نداشته باشه ما به وجود اومدیم تا اون مسیر رو بسازیم
واسه ی عبور ماشین از رودخونه مسیر ایده ال وجود نداره ولی مهندسا و کارگرا و سازنده ها دست به دست هم می دن و یه پل میسازن و همه ی ماشینا خیلی راحت ازش عبور می کنن
پس هم مسیر ایده ال هست هم میانبر
فقط باید ساختش

ایده دوبرابرکردن پول ایراد بزرگ دیگه ای که داره به شما کمک نمیکنه در زمینه که علاقه دارین به یک متخصص تبدیل بشین.و شما باید با توجه به هر مرحله سعی کنید فقط اون پول رو دوبرابر کنید چه از طریق فروختن آلوچه یا از طریق ادویه جات و غیره.و این به نظم بزرگترین عیب این کار است چونکه شما حتی اگه در پایان کار به مرحله 28 برسید ( که با توجه به اینکه هنوز یک نفر هم نتونسته به این مرحله برسه احتمالش خیلی پایین هست ) شما به صورت تخصصی دانش و مهارتی رو نتونستین فرابگیرید و دوباره استفاده کنید.

باز اینم مشکل ایده نیست مشکل ماست
به ما ایده رو دادن نگفتن تو چه کاری ازش استفاده کن
ما عقل داریم و باید اون رو تو کاری که عاشقش هستیم و می تونه مارو به اهدافمون نزدیکتر کنه استفاده کنیم

به نظرم بهتره که با توجه به علایق آرزوها و اهدافمون کاری رو به طوی مستمر و تخصصی شروع کنیم و سعی کنیم مدام یادبگیریم و مطمعن باشیم روزی پاداش سرمایه گذاریمون رو خواهیم گرفت.

این حرفت کاملا کاملا درسته و دقیقا همینه

حرف ها طولانی شد باز هم میگم قصد هیچ گونه انرژی منفی نداشتم فقط میخواستم واقعیت ها رو مطرح کنم.
امیدوارم موفق باشبد و به مرحله 28 برسید.

ممنون دوستم
واقعا ممنون از ایجاد این بحث
با سوالات و پاسخ ها کلی چیزا واسه کلی دوستان روشن شد

دوست دارم همه ی دوستان هر سوالی در این مورد براشون مطرح میشه بگن تا بتونیم با کمک هم و واقع بینی این ایده رو پیشرفت بدیم

از همتون ممنونم

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , goldmen , kafshduzak , mahme
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
ایده ای جدید - myfanet - 07-21-2013, 05:23 PM
RE: دوبرابر کردن پول شروع شد(sir-mahyar) - sir-mahyar - 10-16-2013 12:43 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سه برابر کردن پول در عرض یک ماه بدون ریسک aminmh 14 25,265 09-15-2019 08:03 AM
آخرین ارسال: khavarantown
  کسی هست از مشهد برای مسابقه دو برابر کردن پول ؟ ابوالفضل 69 2 1,906 05-06-2019 04:14 PM
آخرین ارسال: nasimfun
  درخواست کمک با 5 میلیون پول چیکار کنم؟ sa ray 23 16,204 01-11-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: رضا سلطانی
  روش کسب درآمد بدون پول Patil 13 3,556 08-24-2017 07:09 PM
آخرین ارسال: Kamranmilan
  میخوام مدتی سخت برای پول کار کنم ک حدودا 30 .40 میلیون گیرم بیاد . کامل بخونین miladtop74 0 1,201 11-28-2016 10:26 PM
آخرین ارسال: miladtop74
  دوبرابر کردن 40 میلیون در 6 ماه sshamedk 6 6,200 02-15-2016 03:13 AM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  چرا دو برابر؟؟؟ من میگم چند برابر!!! لوییز 9 3,576 01-31-2016 11:14 PM
آخرین ارسال: yaser1
Rainbow دو برابر کردن پول با برنامه نویسی موبایل l3est 7 5,825 01-28-2016 08:12 PM
آخرین ارسال: hellboy1366
Rainbow راه ساده 2 برابر کردن پول محمد رضا تورانی 31 20,416 12-22-2015 06:49 PM
آخرین ارسال: میلاد توکلی
  اساس دو برابر كردن پول اقاي ايـــده 8 5,180 09-07-2015 08:23 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  شرکت خدمات ساختمانی yazdanshm 0 611 08-05-2015 08:50 PM
آخرین ارسال: yazdanshm
  دو برابر کردن پول saeedalghazi 1 2,207 07-11-2015 04:51 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  شروع دو برابر کردن پول (بدون تجربه) secret.t9 18 6,529 06-22-2015 12:08 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  ایده وبسایت تخصصی دو برابر کردن پول Iraj_27 16 6,716 05-24-2015 05:22 PM
آخرین ارسال: kourosh49
  دوره دو برابر کردن پول کامیار کاظمی 26 10,995 03-06-2015 08:39 PM
آخرین ارسال: sepidehs
  دوبرابر کردن ۲۵۰ میلیون تومن amiradam 4 3,447 12-18-2014 06:00 PM
آخرین ارسال: ریحانه 32
  دو برابر كردن (شروع از 500 هزارتومان) psgraph 13 10,623 12-05-2014 06:17 AM
آخرین ارسال: behnam.m
  چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد nehzat 4 4,522 11-01-2014 10:33 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  با پول خود چه کنیم kianik 1 933 07-03-2014 01:13 PM
آخرین ارسال: kianik
  روش دو برابر کردن پول از طریق تری دی مکس salavat 17 12,079 01-28-2014 04:43 PM
آخرین ارسال: tan-graphic

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS