ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اساس دو برابر كردن پول
زمان کنونی: 04-20-2024, 08:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: Amiraliamirali
پاسخ: 9
بازدید: 5146

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اساس دو برابر كردن پول
10-18-2013, 02:57 PM
ارسال: #1
اساس دو برابر كردن پول
با سلام خدمت دوستان

در اين تاپيك ميخواهم در مورد دوبرابر كردن پول نظرات شخصي خودم رو بيان كنم.

با خواندن چند تاپيك ايجاد شده در مورد دوبرابر كردن پول به اين نتيجه رسيدم كه اين روش عملي نيست. اما با مراجعه به ماهنامه شماره 7 انجمن كه بطور كاملتري كه نسبت به انچه در انجمن مطرح شده است به مطالب پرداخته است متوجه اين شدم كه در اين ميان يك بحث اساسي و مهم كه اساس اين كار هست ناديده گرفته شده است.

بررسي اخرين تاپيكي كه در مورد دو برابر كردن پول توسط سركار خانومir_tanis ايجاد كردند اين رو نشون ميده كه ايشان هم مانند برخي ديگر از دوستان توجه كاملي به اساس اين روش نداشتند.

متن مهمي كه در ماهنامه در مورد مزايا اين روش رو باهم ميخوانيم

اين روش به شما آموزش ميدهد که پول درآوردن فقط از راه ارتباط با مردم ، بازاريابي و فروش محصولات و خدمات است .

موضوع مهم را با رنگ قرمز مشخص كردم

پول در اوردن از ((( طريق ارتباط با مردم----- بازاريابي------ فروش محصولات و خدمات)))

اين مطالب بطور كل دايره كسب و كار را مشخص ميكنيد.

ادامه دارد...

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , Elixir , minoo , sir-mahyar , ir_tanis , goldmen , alma , مهدی 1 , سیدمهدی هاشمی , s.saeed.sadati , yousefi66 , mardin-b , MohamadMJ , روشنا , iren , mrasteenfar
10-18-2013, 03:15 PM
ارسال: #2
RE: اساس دو برابر كردن پول
اگر بيايم اساس روش دو برابر كردن پول را بر فروش يك محصول (نه تنها يك محصول خاص) بنا كنيم باقي مسائل ان حل ميشود.

بطور مثال براي بدست اوردن مبلغ اوليه به يك باغ سيب يا زمين گوجه فرنگي يا فروشگاه فروش شال و محصول ديگر مراجعه ميكنيم.
با ارائه يك مدرك مانند گواهينامه-شناسنامه يك مقدار محصول دريافت ميكنيد. بطور مثال اگر ميوه مي باشد 10 كيلو يا يك كيسه و اگر شال مي باشد 10 عدد
(البته اگر فرد مورد نظر اشنا باشد بدون مدارك ميتوانيد بگيريد. ارائه مدرك بر اين بنا شده است كه فرد ناشناس هست و اعتمادي در ابتدا نيست)

بعد از دريافت محصول شما براي فروش اقدام ميكنيد. اگر در روز اول 10 كيلو يا 10 عدد رو فروختيد شما مبلغ به فرض 10000 تومان به دست مي اورديد. از اين مبلغ فرض مي كنيم مبلغ 3000 تومان براي شما از سهم فروش مي شود.در روز بعد حجم كالا را افزايش ميدهيد به جاي 10 كيلو 20 كيلو دريافت ميكنيد

البته اگر خريد اين محصول خوب باشد و شما توان فروش را داشته باشيد.

اين كار رو تا يك حدي ميتوانيد در اون مكان انجام بديد.
فرض بر اين هست كه هيچ جا و مكاني (فروشگاه) نداريد و در كنار يك خيابان يا كوچه مشغول فروش هستيد. براي وسعت كاري خودتان. ميتوانيد سراغ يك ميوه ديگه بريد.يا اگر فروش شال بود سراغ شلوار يا جوراب(محصولات هم خانواده)

بعد توجه ميكنيد كه در محيط مورد نظر در يك ساعاتي فروش مناسبي نداريد. حال بايد براي فروش بيشتر يك وسيله تهيه كنيد. گاريچه يا موتور يا يك وانت(اين در نقطه اي هست كه شما حداقل يك سوم يا نصف هزينه خريد وسيله نقليه رو داريد.

با داشتن يك وسيله و حركت داشتن در محيط هاي مختلف نسبت به محيط ساكن فروش بيشتري خواهيد داشت.

بعد از مدتي فروش شما كه بيشتر شود ميتوانيد اقدام به ايجاد يك فروشگاه كنيد.
كارهاي ديگه نظير خريد فروش يا همان نقش واسطه گردي را ايفا كنيد.

حال اگر اينكارها را به مديريت قوانين دوبرابر كردن پول متناسب كنيد. ميتوانيد مراحل را پشت سر بذاريد.

اما چند نكته و اما اين وسط وجود دارد كه در ادامه خواهم گفت

تشکر شده توسط: Elixir , minoo , ir_tanis , sir-mahyar , goldmen , alma , سیدمهدی هاشمی , مینو. , s.saeed.sadati , MohamadMJ , iren , mrasteenfar , soltan_sal
10-18-2013, 05:17 PM
ارسال: #3
ممنون از ايجاد اين تاپيک خوب و ارائه اطلاعات مفيد.

Be Original
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , alma
10-18-2013, 05:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-18-2013 05:28 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #4
ابتدا اينكه اگر شما تنها به قوانين دو برابر كردن پول و ميلياردر شدن در 28 مرحله نگاه كنيد با توجه به ذهنتي كه در ذهن داريد متوجه ميشيد كه تنها در صفحه كاغذ ميتوان با 28 مرحله به 1 ميليارد رسيد نه در عمل.

خوب اين موضوع بخاطر عدم داشتن پيش زمينه هاي هست كه در مورد اين موضوع ارائه نشده است.
يك مثال ساده
فرض كنيد كه به شما 100 متر زميني خشك بدون اب و علف رو به رايگان ميدهند .حال از شما انتظار ميرود با استفاده از حاصلخيز كردن اين زمين سرمايه دار شويد.

95 درصد افراد با داشته ها و تصورات ذهني خود در همان ابتدا به خودشان ميگويند كه امكان پذير نيست. چون نه سرمايه اي دارم و نه اينجا ابي هست و مسائل ديگر تا اين زمين را حاصل خير كنم و ازش استفاده كنم.

اما تنها شايد 5 درصد از افراد باشند كه با توجه به دانش و تجربه كه دارند و يا قبلا بدست اوردند ميداند كه بايد چه كارهاي را انجام دهند و از اين فرصت استفاده كنند.

در اين مسئله هم همينطور هست افرادي محدودي كه با كسب درامد اشنا هستند ميتواند از اين مطالب بدون بودن توضيحات و مطالب مختلف استفاده كند. اما افراد ديگر براي استفاده نيازمند ارائه مطالب مختلفي هستند.
در اين تاپيك قصد داريم گوشه اي از مطالب را براي اشنايي بيشتر ارائه كنيم

و اما در مورد قوانين

ابتدا اينكه بايد خودتان به عنوان يك فرد شروع كننده راه و روش كسب كار رو ببنيد كه چطور ميتوانيد از ان استفاده كنيد.
قوانين كه ايجاد ميشود در خيلي از موارد با گذشت زمان و يا با ايجاد حوادثي اثرگذاري خودشان را از دست مي دهند (يك مثال ساده - در قانون مجازاتي كشورمان اگر يك يك اهو رو شكار كنيد مبلغ 200 تومان جريمه بايد بديد. خوب اين 200 تومان در زمان سال هاي 50 الي 70 تومان براي خودش پولي بود اما در اين سال ها هيچ چيزي نيست. و قانون مورد نظر بايد تغيير كنه)

بر همين اساس بايد براي موفقيت خودتان برخي قانون هارو به روز كنيد. يادم هست يك تاپيكي در انجمن داريم به عنوان ثروتمتند شدن با روش خود. اين بحثم همانند ان هست.

شغل هاي كه ميتوان راحت تر پول را دو برابر كردن خريد فروش هست
توجه داشته باشيد تنها فروش نه توليد محصول(البته با داراي ماده)
در فروش يك محصول شما تنها به يك فعاليت مشغول هستيد و توان خودتان را روي همين كار صرف ميكنيد اما اگر توليد ان محصول هم با خودتان باشد اين نيمي از توان شمارا خواهد گرفت. بخصوص در ابتداي كار- اما در مراحل بالاتر اگر توليد محصول براي شما صرفه اقتصادي داشته باشد ميتوانيد به ان عمل كنيد.

مانند: خريد فروش ميوه- خريد فروش لباس-كيف- كفش- و وسايل ديگر كه نياز جامعه به انها زياد هست و اغلب مورد استفاده قرار ميگيرن.
در مراحل بالاتر- خريد فروش-ماشين- خانه- زمين

البته توجه داشته باشيد براي انجام هر يك از اين فعاليت ها بايد روش هاي خاص خورد را بكار برد و براي رسيدن به هر مرحله بايد فعاليت هاي مختلفي را كه متناسب هست انجام دهيد.

و مورد ديگر اينكه در مورد هر فعاليت و شغلي نميتوان اينكارا انجام داد. و يا اگرم انجام شود در چند مرحله اوليه توقف خواهد كرد. چون ديگر توان رشد وجود ندارد.

اينها مطالبي بودند كه به ذهنم رسيد اميدوارم براي برخي از دوستان مفيد باشد
موفق پايدار باشيد

تشکر شده توسط: ir_tanis , Elixir , goldmen , alma , سیدمهدی هاشمی , soltan_sal , soshiant , s.saeed.sadati , محسن دوستوندی , mehrnooosh , MohamadMJ , روشنا , iren , goldinhand , mrasteenfar
01-22-2014, 05:10 PM
ارسال: #5
چرا یه راه حل توپ ارسال نمی کنید
بذار خودم یه راه حلی پیدا کنم
01-22-2014, 05:36 PM
ارسال: #6
مرسی داش سجاد گلم

راستش باید بدونیم هیچ روش توپی وجود نداره. هیچ راه میانبری نیست.

اصل حرف داش سجاد و یه خلاصه از موضوع اصلیش اینه.
وقتی از اون مرحله اول یاد بگیری واسه پول در آوردن باید بازاریابی یاد بگیری، باید روابط اجتماعیت قوی بشه، باید قربون صدقه رفتن رو یاد بگیری تا بتونی روی محصولات دیگران کار کنیو باید این سختی هارو در مراحل اولیه بچشی که بتونی به مراحل بالا برسی.
اینطوری نیست که بگی خب من میخوام این کارو بکنم 10 تا عروسک دارم خونمون مرحله اول 2 تاشو میفروشم مرحله دوم 5 تاشو میفروشم مرحله سوم بقیشو. خب بعدش چی ؟
کلا باید از همون اول روی اساس مهم هر کسب درآمد یعنی ( ارتباط با مردم ، بازاریابی ، فروش محصول یا خدمات ) رو یاد گرفت تا بشه به مراحل بعدی رسید.

بازم ممنونم داش سجاد. عالی بود.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , mrasteenfar , soltan_sal
01-22-2014, 07:34 PM
ارسال: #7
(01-22-2014 05:10 PM)unsu نوشته شده توسط:  چرا یه راه حل توپ ارسال نمی کنید
بذار خودم یه راه حلی پیدا کنم
Blush
توضيح حكايت مقابل: به جاي اينكه به كسي ماهي بده ماهي گيري يادش بده

با وجود اينكه بيش از چندصد نوع ماهي همانند كپور - كفال - سفيد ووو غيره وجود دارد و همينطور طبع لذت افراد مختلف از خوردن اين ماهي ها فرق ميكند
شاعر گفته ماهي گيري ياد بديد كه طرف مطابق ميل سليقه اقدام به ماهي گيري كند.

تشکر شده توسط: hamid.h , iren , goldinhand , mrasteenfar , soltan_sal
09-07-2015, 05:25 PM
ارسال: #8
دوستان من میخوام از تجربه ی شخصی خودم براتون بگم من تقریبا تو این چند سال با این روش موفق بودم که سرمایه امو از 10 میلیون به 800 میلیون تو 5 سال ارتقاع بدم اول از همه اینکه هیچوقت نباید از کار ترسید و کار هایی رو شروع کرد که توانایی انجامشونو داشته باشیم مرحله بعد هم اینکه با توجه به سرمایه باید کار رو انتخاب کرد و سوم اینکه تو هر مرحله باید به اون نقطه یاچند سال ایندش نگاه کرد ئ دنبال کارهایی که حد داره نرید یعنی بشه تو اینده گسترشش داد و در مرحله ی اخر باید اجازه بدید پولتون براتون کار کنه
من اوایل یه ماشین 405 داشتم یه روز تصمیم گرفتم که باید ماشینو بفروشم شروع به کار کنم (بعد خوندن کتاب پدر پولدار پدر بی پول رابرت کیوساکی)ماشین رو 10 میلیون فروختم یه سفره خونه پیدا کردم تازه می خواست افتتاح بشه ما اونو افتتاح کردیم یه سال دستم بود اونجا بعده یه سال با 40 تومان سرمایه از اونجا اومدم بیرون رفتم یه جای جدیدتر ایندفه با دو تا سالنم که یکیشو کردم سفره خونخ یکیشم کافه ولس اینده زیاد سود نکردم تقریبا با 70 تا اومدم بیرون دیگه هم نمیخواستم اینکارو بکنم چون جای پیشرفت زیاد نداشت یه شایعه ای بود که طلا داره میره بالا من رفتم کل پولمو طلا اب شده خریدم 4 ماهه بعد طلای گرمی 70 تومان شد 130 هزار تومان فروختم اینجا پولم تقریبا شد 130 میلیون تومان یه بازه ی 2 ماهه برنج خرید و فروش کردم برنج ایرانی زیر قیمت پیدا کردم نمونه میدادم خوششون میومد سفارش میگرفتم یه 30 تن برنجی فروختم بعد یه خونه کلنگی داشتیم با خونواده صحبت کردم که هر طور غریبه ساخت منم بسازم اونام قبول کردن که زمین از اونا ساخت از من منم با تقریبا 170 میلیون شروع کردم کارو و بقیشم با پیش فروش ساختم بینشم خرید و فروش ماشینم میکردم الان بعد اون ساختمون یه جا دیگه بزرگتر ساختم اخراشه یه فروشگاه لوازم خونگیم دام تقریبا سرمایم رسیده به 800 میلیون
خلاصه باید بگم بازاره امروزه واقعا میدون جنگه باید پاکار وایسی اگه بخوای همه چی درست میشه
الانم اگه باز به جایی برسم که اینکار ببینم واسه سرمایم کوچیک شده دنبال یه ایده جدید میرم هر چی سرمایت زیاد میشه تو هم باید کارتو ارتقاع بدی پیشرفتش بدی تا بتونی به نتیجه برسی
 تشکر شده توسط: Amiraliamirali , سيامك قدرتي , elegance sky
09-07-2015, 08:23 PM
ارسال: #9
(09-07-2015 05:25 PM)alish6662003 نوشته شده توسط:  دوستان من میخوام از تجربه ی شخصی خودم براتون بگم من تقریبا تو این چند سال با این روش موفق بودم که سرمایه امو از 10 میلیون به 800 میلیون تو 5 سال ارتقاع بدم اول از همه اینکه هیچوقت نباید از کار ترسید و کار هایی رو شروع کرد که توانایی انجامشونو داشته باشیم مرحله بعد هم اینکه با توجه به سرمایه باید کار رو انتخاب کرد و سوم اینکه تو هر مرحله باید به اون نقطه یاچند سال ایندش نگاه کرد ئ دنبال کارهایی که حد داره نرید یعنی بشه تو اینده گسترشش داد و در مرحله ی اخر باید اجازه بدید پولتون براتون کار کنه
من اوایل یه ماشین 405 داشتم یه روز تصمیم گرفتم که باید ماشینو بفروشم شروع به کار کنم (بعد خوندن کتاب پدر پولدار پدر بی پول رابرت کیوساکی)ماشین رو 10 میلیون فروختم یه سفره خونه پیدا کردم تازه می خواست افتتاح بشه ما اونو افتتاح کردیم یه سال دستم بود اونجا بعده یه سال با 40 تومان سرمایه از اونجا اومدم بیرون رفتم یه جای جدیدتر ایندفه با دو تا سالنم که یکیشو کردم سفره خونخ یکیشم کافه ولس اینده زیاد سود نکردم تقریبا با 70 تا اومدم بیرون دیگه هم نمیخواستم اینکارو بکنم چون جای پیشرفت زیاد نداشت یه شایعه ای بود که طلا داره میره بالا من رفتم کل پولمو طلا اب شده خریدم 4 ماهه بعد طلای گرمی 70 تومان شد 130 هزار تومان فروختم اینجا پولم تقریبا شد 130 میلیون تومان یه بازه ی 2 ماهه برنج خرید و فروش کردم برنج ایرانی زیر قیمت پیدا کردم نمونه میدادم خوششون میومد سفارش میگرفتم یه 30 تن برنجی فروختم بعد یه خونه کلنگی داشتیم با خونواده صحبت کردم که هر طور غریبه ساخت منم بسازم اونام قبول کردن که زمین از اونا ساخت از من منم با تقریبا 170 میلیون شروع کردم کارو و بقیشم با پیش فروش ساختم بینشم خرید و فروش ماشینم میکردم الان بعد اون ساختمون یه جا دیگه بزرگتر ساختم اخراشه یه فروشگاه لوازم خونگیم دام تقریبا سرمایم رسیده به 800 میلیون
خلاصه باید بگم بازاره امروزه واقعا میدون جنگه باید پاکار وایسی اگه بخوای همه چی درست میشه
الانم اگه باز به جایی برسم که اینکار ببینم واسه سرمایم کوچیک شده دنبال یه ایده جدید میرم هر چی سرمایت زیاد میشه تو هم باید کارتو ارتقاع بدی پیشرفتش بدی تا بتونی به نتیجه برسی

سلام
بسیار تجربه جالبی بود
فقط چندتا سوال ازتون داشتم
تو عرض حدود 2.5 سال سرمایتون از 170 میلیون رسید به 800
میلیون؟
چند سالتونه
کدوم.شهر تشریف دارین؟

هر ثانیه فرصتی است برای دگرگون کردن زندگیتان.
 تشکر شده توسط: alihemati
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سه برابر کردن پول در عرض یک ماه بدون ریسک aminmh 14 25,197 09-15-2019 08:03 AM
آخرین ارسال: khavarantown
  کسی هست از مشهد برای مسابقه دو برابر کردن پول ؟ ابوالفضل 69 2 1,879 05-06-2019 04:14 PM
آخرین ارسال: nasimfun
  درخواست کمک با 5 میلیون پول چیکار کنم؟ sa ray 23 16,142 01-11-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: رضا سلطانی
  روش کسب درآمد بدون پول Patil 13 3,478 08-24-2017 07:09 PM
آخرین ارسال: Kamranmilan
  دو برابر کردن پول,همه شرکت کنند arash-microb 150 60,045 02-02-2017 02:01 AM
آخرین ارسال: behnam123
  میخوام مدتی سخت برای پول کار کنم ک حدودا 30 .40 میلیون گیرم بیاد . کامل بخونین miladtop74 0 1,181 11-28-2016 10:26 PM
آخرین ارسال: miladtop74
  چرا دو برابر؟؟؟ من میگم چند برابر!!! لوییز 9 3,528 01-31-2016 11:14 PM
آخرین ارسال: yaser1
Rainbow دو برابر کردن پول با برنامه نویسی موبایل l3est 7 5,793 01-28-2016 08:12 PM
آخرین ارسال: hellboy1366
Rainbow راه ساده 2 برابر کردن پول محمد رضا تورانی 31 20,294 12-22-2015 06:49 PM
آخرین ارسال: میلاد توکلی
  دو برابر کردن پول saeedalghazi 1 2,182 07-11-2015 04:51 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  شروع دو برابر کردن پول (بدون تجربه) secret.t9 18 6,435 06-22-2015 12:08 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  ایده وبسایت تخصصی دو برابر کردن پول Iraj_27 16 6,687 05-24-2015 05:22 PM
آخرین ارسال: kourosh49
  دوره دو برابر کردن پول کامیار کاظمی 26 10,938 03-06-2015 08:39 PM
آخرین ارسال: sepidehs
  دو برابر كردن (شروع از 500 هزارتومان) psgraph 13 10,599 12-05-2014 06:17 AM
آخرین ارسال: behnam.m
  چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد nehzat 4 4,507 11-01-2014 10:33 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  با پول خود چه کنیم kianik 1 924 07-03-2014 01:13 PM
آخرین ارسال: kianik
  روش دو برابر کردن پول از طریق تری دی مکس salavat 17 12,033 01-28-2014 04:43 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  میزان پیشرفت اعضا در بخش دو برابر کردن پول کامیار کاظمی 5 37,835 12-13-2013 12:55 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  کدامیک؟ دوبرابرکردن پول یا یادگیری یه حرفه؟ TTT888TTT 2 1,237 10-29-2013 09:27 PM
آخرین ارسال: TTT888TTT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS