ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

من نيز شروع كردم
زمان کنونی: 05-03-2024, 03:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: soltan_sal
پاسخ: 16
بازدید: 3576

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من نيز شروع كردم
03-18-2012, 10:44 AM
ارسال: #11
RE: من نيز شروع كردم
(03-18-2012 10:31 AM)hasan-f نوشته شده توسط:  سلام سجاد جان .

از اینکه تونستید ایده تونو عملی کنید خیلی خوشحالم و امیدوارم که بتونید روز به روز پیشرفت کنید.
در ضمن من یه پیشنهاد براتون دارم : شما میتونید اون نرم افزار رو طوری طراحی کنید که خودش بتونه با اتصال به اینترنت آپدیت بشه .
ممنونم حسن جان.دنبال مقدمات اين كار هستم.ولي چون برنامه نويس جاوا براي موبايل در ايران كم هست.هر كدام يك قيمت دلخواه خودشون رو ميگن.و اينم چيزي نيست.كه بشه بگي شما 10 نفر بسازيد.بعد من انتخاب ميكنم.اول بايد هزينه اينكار مشخص بشه.بعدش نياز به يك سرور داره.و كارهاي ديگه.تا بشه با بروز رساني مطالبش رو گرفت.
اين كار در برنامه خبر خوان انجام شده.و به شخصه از اين برنامه خوشم اومده.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , من میلیاردرم
03-18-2012, 10:56 AM
ارسال: #12
منم بهت تیریک میگم و امید روز به روز شاهد موفقیت های بیشتری ازت باشیم من به دلیل اینکه هم درگیر دانشگاه هستم و هم کارم ولی میتونی توقسمت تکنولوژی های برتر رو من حساب کنی فقط یه لطفی کن راهنمائی کن که باید رو چه قسمتهائی بیشتر کار کنم.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , من میلیاردرم
03-18-2012, 11:27 AM
ارسال: #13
(03-18-2012 10:56 AM)ناصر صادقی نوشته شده توسط:  منم بهت تیریک میگم و امید روز به روز شاهد موفقیت های بیشتری ازت باشیم من به دلیل اینکه هم درگیر دانشگاه هستم و هم کارم ولی میتونی توقسمت تکنولوژی های برتر رو من حساب کنی فقط یه لطفی کن راهنمائی کن که باید رو چه قسمتهائی بیشتر کار کنم.

ممنونم ناصر جان.خوب بخش تكنولوژي داراي چند زير مجموعه است.اينطور كه من تحقيق كردم در سايت ها شامل-كامپيوتر-الكترونيك-رباتيك و متفرقه ميشه.حال بايد موضوعاتي رو كدا پيدا ميكند داخل دسته بندي مورد نظرش بذاريد.براي هر كدام حداقل 10 موضوع جديد.
و چون ما بيشتر با متن سروكار داريم.روي متن ها بيشتر مانور بديد.تصوير را هم ميتوان كاري كرد.بايد ديد حجم كتاب چقدر خواهد شد.بدون تصوير يا با تصوير.

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , iranboy , jahanagahi , من میلیاردرم
01-04-2013, 11:22 PM
ارسال: #14
(03-17-2012 07:58 PM)sajad1441 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت عزيزان انجمن
حدود12 روز پيش بود كه ايده ساختن كتاب موبايل به ذهنم رسيد و بعد از مشورت با وجود برنامه هاي رايگان استارت كار كليك خورد.
در مدت سه روز من از 24 ساعت روز به مدت 20 ساعت روي كتاب كار كردم.با وجود بي تجربه گي هاي فراوان كتاب به مرحله منتشر شدن و قرار گرفتن در نت رسيد.نسخه اول با وجود اينكه داراي قالب ساده-اشتباهات متني و كمبود بخش.دسته بندي هاي ضعيف روي سايت ها قرار گرفت.با وجود اينكه محاسبه من روي يكي از سايت هاي بزرگ دانلود كشور بود.از انجايي كه خوش شانس هستم.مسئولين اين سايت مشغول تغييرات در سايت بودند و از قرار دادن كتاب خودداري كردند. ظرف مدت چند رو بعد از جستجوي نام كتاب در گوگل شاهد اين بودم كه كتاب روي بيشتر سايت هاي دانلود قرار دارد.و اين نقطه عطفي بود براي اميدواري من.
براي اينكه بتونم در اينده به درامد زايي برسم از اين راه.بايد هزينه اي حدود150000 تومان در اول كار صرف كنم. اميدوارم كه اين هزينه هم جور شود تا استارت دنياي همراه به صورت جدي رقم بخورد.مطمئن هم هستم كه رقم خواهد خورد.

نسخه اوليه كه بيشتر نسخه ازمايشي بود سه چيز به من بعد از انتشار اموخت.اولين اينكه محاسبات هميشه درست در نمياد و بايد اميدوار بود به روزي اينده
دومين مورد در مورد رقابت هست.كه هر لحظه رقيبهايي كه در اين عرصه هستند هم به فكر رقابت با تو هستند.پس بايد به اين نكته هم توجه كرد.
سومين و مهم تر از همه.كمك و ياري خداوند بود كه تا به امروز دلم و قلبم رو پر از اميدواري كرده است و همينطور ذهنم رو فعالتر براي خلق كتابي كه واقعا برازنده اسم دنياي همراه باشد.
در مورد همكاري در كتاب از اقاي محمد باقر شموسي نهايت تشكر را دارا هستم.چون اگر در انجمن حضور نداشتند.طرح كتاب يك طرح سادهو بي روحي بود.
بودن ايشان را هم بايد به فال نيك گرفت.به علت وجود بخش هاي متعدد در كتاب نيازمند اين هستم كه هر بخش رو به يك نفر واگذار كنم تا مطالبش رو اماده كند و براي من ارسال كند چون واقعا درست كردند يك كتاب با مطالب فراوان ان هم به صورت تنها كار سختي هست.مهدي جان اولين نفري بودند كه در مورد همكاري و مديريت بخش پيامك اعلام همكاري نمودند.
در مورد بخش هاي ديگر هم عزيزاني كه دوست دارند در اين كار سهيم باشند ميتوانيد اعلام همكاري كنند.
نميدونم در اينده رقيب هاي من چيكار ميكنند.يا اينده دنياي همراه چي خواهد شد.ولي با اين فكر كه اين نسخه اي كه درست ميكنم اخرين نسخه دنياي همراه هست كارم رو انجام ميدم.با اين فكر چيزي رو ميسازم كه در ايران حرف اول را خواهد زد.

نكته اخر:هدف تون و كاري رو كه دوست داريد پيدا كنيد.و با عشق علاقه و نهايت تلاش روي ان كار كنيد.حتي اگر درامدي نداشته باشد.
منتظر اولين نسخه دنياي همراه كه متفاوت تر از همه ايبوك ها خواهد بود در سال 1391 در نيمه دوم فروردين باشيد.

با تشكر از همه عزيزان

ضمن آرزوی موفقیت های بیشتر
تا آنجا که اطلاع دارم برنامه های مربوط به ساخت کتاب موبایل رایگان هستند اما شرط استفاده دارند برای کاری که با این نرم افزارها تولید میشه نباید هزینه ای درخواست کرد مگر اینکه روی لوح فشرده باشه و هزینه هم در حد قیمت cd و هزینه تکثیر از مشتریها میشه مطالبه کرد.
با این همه چطور قصد درآمدزایی از این روش دارین؟
منظورم اینه که ایده های بازاریابی و فروشتون را مطرح کنید
با تشکر

Th_running1 تلاش برای رسیدن به موفقیت همان انگیزه ای است که بذر امید را در دل بارور می کند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , من میلیاردرم
01-04-2013, 11:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-04-2013 11:41 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #15
در اون زمان در انجمن چند نفري كاري رو شروع كردند. با بررسي به اين نتيجه رسيدم كه خواندن كتاب هاي موبايل داراي استقبال زيادي هست. بر همين تصميم به اين گرفتم كه يك كتاب موبايل ايجاد كنم. نرم افزار هاي كه موجود بود پارسيان كه مدل قديمي بود پس مدل جديد كتابچه بود.

استفاده ازش رايگان هست.ولي من چون ميخواستم تبليغات كنم رفتم سايتش گفتم ميخوام تبليغات كنم نرم افزار تون چند. گفتند مبلغ 100000 تومان هزينه خريد نسخه تجاري هست با اين هزينه شما ميتوانيد تبليغات كنيد.

من هزينه رو واريز كردم تنها اسمم به عنوان خريدار ثبت شد دو شماره از كتاب رو منتشر كردم .اما بعدش تماس گرفتند كه شما خطا كرديد و بايد بيان دادگاه فلان.

پرسيدم چرا گفتند منظور ما اين بوده كه تبليغات خودتان رو قرار بديد نه اينكه تبليغات ديگران رو

خلاصه با شرط اينكه نرم افزار رو جمع كنم موضوع تمام شد. اون مبلغ هم دود شد رفت هوا

منم ديدم چون تبليغات نميشه از خيرش گذشتم.

با وجود اينكه هنوزم پيام درخواستي براي ادامه ساخت كتاب برام ارسال ميشه.

هزينه اصلي ساخت برنامه كتاب هم پرس جو كردم مبلغ بيش از 1 ميليون تومان بود كه براي بنده مقدور نبود.

در ضمن ايده اينطوري نيست كه يك دفعه بياد و تمام بشود. بايد به مرور ايده هاي ديگه رو براي اينكه حرفي براي گفتن داشته باشي اضافه كني و من اينكارو كردم.

اما چون ديگه هم توانش رو نداشتم گذاشتمش كنار.

هنوز هم ميگم توليد كتاب موبايل ايده خوبي هست.اما ديگه مثل گذشته نيست.الان از هر موضوعي 100 تا كتاب وجود داره.

موفق باشيد
در اخر اين ايده و كار هم به چند وقت زمان و هزينه به شكست انجاميد.

اما نتيجه اين رو داشت كه نبايد روي حرف ديگران كاري رو انجام داد.

پايان

تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , من میلیاردرم , soltan_sal
01-05-2013, 09:16 AM
ارسال: #16
بی نهایت خوشحال شدم تبریک می گویم .

به نظرم بزرگترین سرمایه جوانی است نهایت استفاده را باید ببرید .
یادمان باشد که خداوند ما را اشرف مخلوقات خلق کرده است.قدر زمان و وقت خود را بدانید.

بعضی وقتها خداوند به یکی هوش و زکاوت می دهد استفاده نمی کند مرتب چیزهای که ندارد را می بیند و یکی هم که خالی از نبوغ فکر است به دنبال راههای مختلف می گردد ولی به خاطر پشتکار فراوان به مراتب عالی می رسد پس خوش به حال افرادی که هم هوش و هم پشتکار دارند.

موفق باشید.

تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم Magic Man73 5 2,845 08-11-2023 07:13 AM
آخرین ارسال: Abbas Davoodi
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,329 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  شروع طوفانی 19 کالا rdelavari 2 3,241 09-03-2019 12:37 AM
آخرین ارسال: Mohsen058
  شروع کار با یک باب مغازه mounessi 1 1,245 08-24-2019 09:45 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
  ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک mohsenspring 117 51,083 08-19-2019 12:30 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
  کار , کار - چگونه شروع کنم؟ jahanagahi 232 90,429 06-19-2019 02:56 PM
آخرین ارسال: yasinlizad
  من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم mortaza_max 18 15,236 10-22-2018 06:17 PM
آخرین ارسال: Y.s1980
  راهنمایی در خصوص شروع یک کار... start-job 3 1,505 07-25-2018 05:45 PM
آخرین ارسال: 0946725616
  ما هم شروع کردیم... پخش عمده چای sir-mahyar 30 7,744 07-16-2018 06:28 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کردیم mohsenatu92 0 800 05-05-2018 07:37 AM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  منم شروع کردم، بازسازی و نوسازی ساختمان حمید رضا غ 91 18,787 04-17-2018 12:50 PM
آخرین ارسال: marjan.raad
  میخوام پخش مواد غذایی رو شروع کنم راهنمایی کنید aas 18 57,201 02-15-2018 08:38 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  منم شروع کردم-ساخت و ساز در تهران mohamad021 98 21,674 02-04-2018 04:54 PM
آخرین ارسال: Sana5252
  هر روز شروع دوباره 214 0 675 12-23-2017 01:05 PM
آخرین ارسال: 214
  منم شروع کردم saeedhasanzadeh 0 822 11-27-2017 11:17 AM
آخرین ارسال: saeedhasanzadeh
  میخوام شروع کنم(تولید زغال) anzan65 14 33,452 11-20-2017 01:35 PM
آخرین ارسال: Saeidre
  من هم شروع کردم- کارم حمل و نقل باره از دوبی جنس میارم برا مردم با لنج باری حسین کردوانی 44 14,178 11-03-2017 07:24 PM
آخرین ارسال: jafarimohammad
  ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو ainstein 91 41,729 09-17-2017 12:49 AM
آخرین ارسال: nehzat
  چند قدم تا اولین یک میلیارد من! حسین حیاتی 38 23,933 08-31-2017 05:42 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 0 2,211 07-31-2017 04:34 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS