ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هيچ فكر كرده ايد ميلياردرهاي سه سال آينده ايران چه كساني هستند؟و به چه شغلي مشغولند؟
زمان کنونی: 05-05-2024, 08:49 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: shahram......32
پاسخ: 91
بازدید: 16868

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هيچ فكر كرده ايد ميلياردرهاي سه سال آينده ايران چه كساني هستند؟و به چه شغلي مشغولند؟
09-03-2011, 09:52 PM
ارسال: #11
RE: هيچ فكر كرده ايد ميلياردرهاي سه سال آينده ايران چه كساني هستند؟و به چه شغلي مشغولند؟
خیلی توپ بود ، ممنون

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , hamed65
09-03-2011, 10:40 PM
ارسال: #12
RE: هيچ فكر كرده ايد ميلياردرهاي سه سال آينده ايران چه كساني هستند؟و به چه شغلي مشغولند؟
ارزش چند باره خواندن را دارد.لطفا به دقت دوباره مطالعه فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , hamed65
09-03-2011, 11:55 PM
ارسال: #13
فوق العاده بود.
مخصوصا اون قسمت حسن آقا اصلا تا حالا بهش فکر نکرده بودم.

بدون ریسک مانند مردابی پر از آب هستی نه رودی کوچک ولی جاری
پس نترس و قدم بردار

تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN
09-04-2011, 12:27 AM
ارسال: #14
در سه سال آینده کسی میلیاردر می شود که انگیزه داشته باشد. ایده داشته باشد و هدف داشته باشد و مابقی قضایا.
فردی را می شناسم که یکسال ونیم به 50درصد از هدفش رسیدو شاید هم بیشتر.بعضی وقتها به من میگوید: ..... نمی دانم چرا فکر میکنم از زمین و آسمان برایم پول می ریزد.
وقتی شروع کنی پول خود بخود زائیده می شود.زائیدن پول شگفت انگیز است. بارش پول سیل آسا است.( راهنما)
یاد جمله ای افتادم : از زمین و آسمان برایم طلا می بارد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , YashaR1989 , toranj63 , کتایون کاظمی , kimyya
09-04-2011, 12:29 AM
ارسال: #15
خدایی این تایپیک فوق العادست . مطالب دوست عزیزمون ( سخنگوی دولت ) عالی بود . من که حال کردم .

اگر همه مطالب این انجمن مثل این تایپیک موشکافانه توضیح داده بشه بسیار عالیتر خواهد بود ...

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , MARYAR , YashaR1989 , mosafer bedar , کامیار کاظمی , kimyya
09-04-2011, 01:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-04-2011 01:11 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #16
بارش پول سیل آسا است.باید در مقابل این سیل پول , مقاوم بود (دانستن فرهنگ استفاده از پول )وگرنه .....

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: YashaR1989 , 3ObHaN
09-04-2011, 07:40 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-04-2011 08:02 AM، توسط سخنگوی دولت.)
ارسال: #17
آخرین جهش یا گام بزرگ
تو رشته های جراحی زیبایی و مخصوصا متخصصین زیبایی تو ایالات متحده به یه چیزی اعتقاد دارند می دونید چیه؟
اون عدد 21 است. وقتی یه عمل زیبایی روی صورت یه داوطلب صورت بگیرد اگه اون داوطلب تو مدت 21 روز بعد از جراحی با تمام وجود احساس کنه زیباتر شده بعد از برداشتن پانسمانش اعتماد بنفس پر قدرتی را کسب می کنه. منشاء روانی داره. همون بحث انرژی نورونهای مغز است و رابطه انشتین.
اگه هر فردی صبح که بیدار می شه تا یک ساعت همش به هدف موفقیت امیزش فکر کنه حتما موفق می شه. اینو دیدم و ازش بحره بردم.
خلاصه برای میلیاردر شدن باید پلکانی گام برداری. باید دفترچه اهدافت اول شکل بگیره و بعد اون دفترچه تو ذهنت به تصویر ذهنی تبدیل بشه و بعد از موفقیت تو هر گام بری گام بعدی و دوباره تصویر ذهنیت را تقویت کنی و گام بعدی.
تصویر ذهنی اون بخشی از تفکر شما است که وقتی بهش فکر کنی درست همون احساسی را داری که انگار به هدفت رسیدی.
آقا من زبان آموزم تو ذهنم باید مثله یه نیتیو صحبت کنم. مثلا دارم تو سمینار با قدرت صحبت می کنم و انتهای سمینار همه برام کف می زنند و من همون حس اونجا بودن را دارم.

اما تصویر ذهنی باید واقعی باشه.

اگه می خوای یه دروغگوی خوب بشی اول به ذهن خودت دروغ بگو. اگه ذهنت دروغت را پذیرفت اون موقع دروغت به واقعیت می رسد.

من می تونم طوری دروغ( منظور توانایی های بالقوه را به دروغ توانایی بالفعل بیان کنم) بگم که ذهنم حتی به اون شک نکنه.
یا دتونه وقتی مسابقه تیم ملی سال 74 را می دیدید خودتون را مثل یه فوتبالیست تصور می کردید که همه را دریبل می کرد و به تنهایی تو عمق دفاع حریف گل می زد چه حالی می کردید منظورم دقیقا همینه.
دنیای فعلی ما ساخته ذهن ماست. تو بچگی به ما ترس را آموختند و الا هیچ بچه ای از نوزادی ترسو نیست.
تو بچگی به ما محدودیت را آموختند و حال انکه سرشت ما انسانها نامحدود است چون ما از جنس انرژی کوانتومی ماکس پلانک یا انشتین هستیم.
راستی چطور شد انشتین یه مشت عدد و رابطه ریاضی را تبدیل به بمب هسته ای کرد. آره بابا انشتین با من همکلاس بود خودش بهم می گفت تو ذهنت تصور کن که.................
بله انشتین هم یه خیالپرداز واقعگرای حرفه ای بود که تو مخیله اش به اعداد جان داد.
الان که اینو می نویسم یادم می یاد که:
دو سال پیش صبحه قبلا رسیدن به شرکت تومسیر همش در مورد نوشتن یه کتاب کت و کلفت مدیریتی فکر می کردم و واقعا لذت را می بردم:
الان یه ساله که کتاب نوشته شده.
درباره نوشتن چند مقاله علمی تو زرنالهای خارجی فکر می کردم و ..... الان چاپ شده
.....
آره هر موقع تصور کردی و لذت بردی مثل یه بچه کوچولوی خیالباف( با رویای واقعگرایانه) حتما بزودی نه تنها بهش می رسی بلکه یه روزی نگاه می کنی می بینی سالها است به هدفت رسیدی.
وقتی فکرت تولید احساس ناب . سرخوشی را بکنه اون موقع فقط یه چشم بهم زدن با هدفت فاصله داری.
می خواهی پولدار بشی؟ پس به فکرات رجوع کن. ببین کدومش واقعگرایانه است. از بین اونها کدومشون سود آورتره و از بین اونا کدومشون ساده تره و از بین اونا کدومشون حس و حال بهتری بهتون می ده و از بین اونا...........

حالا یکی از بزرگترین رازهای ثروتمند شدن و به عبارتی میلیاردر شدن را میگم:
همش تو دو کلمه جمع می شه و اون: تیم ورکه
آره عزیزم تیم ورک.
وقتی من میلیاردر می شم که هر یک از شما دوستانم میلیاردر بشید. این یعنی کمی از خودت را به دیگری ببخشی تا دیگران هم کمی از خودشون را به شما ببخشن.
خوب این که گفتی یعنی چه؟
ما برره ای ها به این می گیم احساس خوب داشتن. اگه من یه هفتم از احساس با هم بودن را به هفت نفر دیگه بدم و در عوض از هر کدوم از اون هفت نفر یک هفتم احساسشون را بگیرم چی میشه؟
آفرین. من میشم یه آدب با تقریبا دوبرابر احساس خوب اولیه ام. یعنی من می شم دوتا آدم تو غالب یه نفر.
آقا تو تیم ورک یه راز بزرگ نهفته است و برای رسیدن به اون باید بخل و خست را بزاریم کنار.
تو ایالات متحده دوست عزیز من بیل گیتس که یه نفری پولدار نشد. تیم ورک کرد.
بابا شرکت گوگل حاصل یه تیم ورک موفقه.
و......
اگه میخای بزرگترین گام را برداری. باید بهایش را هم بدهی؟
تو اینجا هیچ چی مجانی نیست.
بهای تیم ورک از خود گذشتگی مقابل هم تیمی هایتون است. البته این احساس باید تو تمای اعضای تیم تزریق بشه. با چی؟ با یه سرنگ گاوی؟ با یه سرنگ عضلانی؟
نه. با ایجاد احساس اعتماد بین کلیه اعضاء.
تیم ورک ده تا زیان تو یه گاراژ توسط یه مکانیک ماهر می تونه: اونا تبدیل به یه ماشین سنگین هزار تنی کنه که قدرتش حالا ده ها برابر شده. سرعتش الان برای رسیدن به خط پایان خیلی بیشتر شده. به جای ترمز تخته گاز میره و هر مانعی سر راهش مثل فقط یه سرعت گیر کوچیکه. حالا اگه قراره هر ژیانی پس از یه ماه به خط پایان برسه. در عوضش این ماشین جدیده سه سوته به خط پایان می رسه.

[تصویر: Money-Bag3-428x500.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , 3ObHaN , YashaR1989 , toranj63 , کتایون کاظمی , mosafer bedar , kimyya , vahid61 , مسعود کوچولو , hadi_sr , Artnus
09-04-2011, 09:23 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-04-2011 09:28 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #18
بحدی مطلب دوست عزیز سخنگوی دولت زیبا و گویا است حیفم آمد به سادگی از آن گذشت :
آخرین جهش یا گام بزرگ
تو رشته های جراحی زیبایی و مخصوصا متخصصین زیبایی تو ایالات متحده به یه چیزی اعتقاد دارند می دونید چیه؟
اون عدد 21 است. وقتی یه عمل زیبایی روی صورت یه داوطلب صورت بگیرد اگه اون داوطلب تو مدت 21 روز بعد از جراحی با تمام وجود احساس کنه زیباتر شده بعد از برداشتن پانسمانش اعتماد بنفس پر قدرتی را کسب می کنه. منشاء روانی داره. همون بحث انرژی نورونهای مغز است و رابطه انشتین.
اگه هر فردی صبح که بیدار می شه تا یک ساعت همش به هدف موفقیت امیزش فکر کنه حتما موفق می شه. اینو دیدم و ازش بحره بردم.
خلاصه برای میلیاردر شدن باید پلکانی گام برداری. باید دفترچه اهدافت اول شکل بگیره و بعد اون دفترچه تو ذهنت به تصویر ذهنی تبدیل بشه و بعد از موفقیت تو هر گام بری گام بعدی و دوباره تصویر ذهنیت را تقویت کنی و گام بعدی.
تصویر ذهنی اون بخشی از تفکر شما است که وقتی بهش فکر کنی درست همون احساسی را داری که انگار به هدفت رسیدی.
آقا من زبان آموزم تو ذهنم باید مثله یه نیتیو صحبت کنم. مثلا دارم تو سمینار با قدرت صحبت می کنم و انتهای سمینار همه برام کف می زنند و من همون حس اونجا بودن را دارم.

اما تصویر ذهنی باید واقعی باشه.

اگه می خوای یه دروغگوی خوب بشی اول به ذهن خودت دروغ بگو. اگه ذهنت دروغت را پذیرفت اون موقع دروغت به واقعیت می رسد.

من می تونم طوری دروغ( منظور توانایی های بالقوه را به دروغ توانایی بالفعل بیان کنم) بگم که ذهنم حتی به اون شک نکنه.
یا دتونه وقتی مسابقه تیم ملی سال 74 را می دیدید خودتون را مثل یه فوتبالیست تصور می کردید که همه را دریبل می کرد و به تنهایی تو عمق دفاع حریف گل می زد چه حالی می کردید منظورم دقیقا همینه.
دنیای فعلی ما ساخته ذهن ماست. تو بچگی به ما ترس را آموختند و الا هیچ بچه ای از نوزادی ترسو نیست.
تو بچگی به ما محدودیت را آموختند و حال انکه سرشت ما انسانها نامحدود است چون ما از جنس انرژی کوانتومی ماکس پلانک یا انشتین هستیم.
راستی چطور شد انشتین یه مشت عدد و رابطه ریاضی را تبدیل به بمب هسته ای کرد. آره بابا انشتین با من همکلاس بود خودش بهم می گفت تو ذهنت تصور کن که.................
بله انشتین هم یه خیالپرداز واقعگرای حرفه ای بود که تو مخیله اش به اعداد جان داد.
الان که اینو می نویسم یادم می یاد که:
دو سال پیش صبحه قبلا رسیدن به شرکت تومسیر همش در مورد نوشتن یه کتاب کت و کلفت مدیریتی فکر می کردم و واقعا لذت را می بردم:
الان یه ساله که کتاب نوشته شده.
درباره نوشتن چند مقاله علمی تو زرنالهای خارجی فکر می کردم و ..... الان چاپ شده
.....

آره هر موقع تصور کردی و لذت بردی مثل یه بچه کوچولوی خیالباف( با رویای واقعگرایانه) حتما بزودی نه تنها بهش می رسی بلکه یه روزی نگاه می کنی می بینی سالها است به هدفت رسیدی.
وقتی فکرت تولید احساس ناب . سرخوشی را بکنه اون موقع فقط یه چشم بهم زدن با هدفت فاصله داری.
می خواهی پولدار بشی؟ پس به فکرات رجوع کن. ببین کدومش واقعگرایانه است. از بین اونها کدومشون سود آورتره و از بین اونا کدومشون ساده تره و از بین اونا کدومشون حس و حال بهتری بهتون می ده و از بین اونا...........

حالا یکی از بزرگترین رازهای ثروتمند شدن و به عبارتی میلیاردر شدن را میگم:
همش تو دو کلمه جمع می شه و اون: تیم ورکه

آره عزیزم تیم ورک.
وقتی من میلیاردر می شم که هر یک از شما دوستانم میلیاردر بشید.
این یعنی کمی از خودت را به دیگری ببخشی تا دیگران هم کمی از خودشون را به شما ببخشن.
خوب این که گفتی یعنی چه؟
ما برره ای ها به این می گیم احساس خوب داشتن. اگه من یه هفتم از احساس با هم بودن را به هفت نفر دیگه بدم و در عوض از هر کدوم از اون هفت نفر یک هفتم احساسشون را بگیرم چی میشه؟
آفرین. من میشم یه آدب با تقریبا دوبرابر احساس خوب اولیه ام. یعنی من می شم دوتا آدم تو غالب یه نفر.
آقا تو تیم ورک یه راز بزرگ نهفته است و برای رسیدن به اون باید بخل و خست را بزاریم کنار.
تو ایالات متحده دوست عزیز من بیل گیتس که یه نفری پولدار نشد. تیم ورک کرد.
بابا شرکت گوگل حاصل یه تیم ورک موفقه.
و......
اگه میخای بزرگترین گام را برداری. باید بهایش را هم بدهی؟
تو اینجا هیچ چی مجانی نیست.

بهای تیم ورک از خود گذشتگی مقابل هم تیمی هایتون است. البته این احساس باید تو تمای اعضای تیم تزریق بشه. با چی؟ با یه سرنگ گاوی؟ با یه سرنگ عضلانی؟
نه. با ایجاد احساس اعتماد بین کلیه اعضاء.
تیم ورک ده تا زیان تو یه گاراژ توسط یه مکانیک ماهر می تونه: اونا تبدیل به یه ماشین سنگین هزار تنی کنه که قدرتش حالا ده ها برابر شده. سرعتش الان برای رسیدن به خط پایان خیلی بیشتر شده. به جای ترمز تخته گاز میره و هر مانعی سر راهش مثل فقط یه سرعت گیر کوچیکه. حالا اگه قراره هر ژیانی پس از یه ماه به خط پایان برسه. در عوضش این ماشین جدیده سه سوته به خط پایان می رسه.
اگه هر فردی صبح که بیدار می شه تا یک ساعت همش به هدف موفقیت امیزش فکر کنه حتما موفق می شه. اینو دیدم و ازش بهره بردم.
(سخنگوی دولت عزیز)
باید دفترچه اهدافت اول شکل بگیره و بعد اون دفترچه تو ذهنت به تصویر ذهنی تبدیل بشه و بعد از موفقیت تو هر گام بری گام بعدی و دوباره تصویر ذهنیت را تقویت کنی و گام بعدی.
(سخنگوی دولت عزیز)

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , YashaR1989 , کتایون کاظمی , kimyya
09-04-2011, 10:03 AM
ارسال: #19
اما یه نکته دیگه می دونید چیه:
می دونید برای رسیدن به اون یه میلیلرد اولی چند درصد از توانایی خودتون را لازم دارید؟
حتما میگید: 100 درصد.
نه بابا.
میگید: 98 درصد..
نه بابا.
90 درصد.
نه بابا.

از اینم کمتره فقط نیاز داری به چیزی در حدود 20 درصد خاص توانایی تان.

خوب این که گفته یعنی چه؟
می دونید اصل 80 : 20 چیه؟
اینی که می خواهم بگم نه جکه و نه چرت و پرت.
این یه تکنیک یا نکته مدیریتی.
یعنی 80 درصد موفقیت هایی که کسب می کنید فقط حاصل 20 درصد تلاش شماست.
می گید نه؟ پس گوش کنید؟
سالها پیش تو کنکور تجربی صبح تا شب درس می خوندم و خودم را به (با عرض پوزش)جر می دادم. یه روز اتفاقی شروع کردم به آمار گیری از تست های کنکور و بعدش یهو مو به تنم راست شد.
ای بابا تو کنکورای 10 سال قبل یارو طراحای سوال همه و همه از یه قسمتهای خاصی از کتاب بیشتر سوال می دادند یه چیزی حدود 18 از 30 تا سوال از فقط 21 درصد کتاب. می دونید یعنی چی؟ یعنی کافی بود این 21 درصد کتاب تو زمان کمتر و با فشار کمتر می خوندم تا بیشتر از 50 درصد سوالات را پاسخ بدم.
کافی است تو هر کاری مسیر تون را کنترل کنید. میانبرهای درست را انتخاب کنید. از داده های فعلی خود کمال استفاده را بکنید و یه نگاهی تو آینه بقل و عقب بیاندازید و .....بگازید و برید.
هنوزم که هنوزه میدونم که کافیه فقط قدرت اراده ام را تجزیه تحلیل کنم و اون 20 درصد خوبش را سوا کنم و دست به کار بشم.

آقا اون 20 درصد را چه جوری سوا کنیم؟ مگه سیب زمینیه؟
بله. شبیه سیب زمینیه. نباید لک داشته باشه و کرمو هم نباشهو.......!

یادتونه وقتی تو مدرسه بودید. اون ردیف دوم جلو می نشستید و چه جوری راحت مثل آب خوردن درساتون را حفظ می کریدید؟ میدونید چرا حالا نمیشه مثل اون موقع ها چنین حافظه ای داشت؟
بگم یا نه؟
می گم:
اون موقع ها که 10 یا 15 ساله بودیم نه غمی داشتیم و نه غصه ای. فقط به نمره دوستامون حسودی می کردیم.
می دونید بزرگ شدیم و بزرگتر و بعد:
1- تو اون ذهن زیبا و بی غل و غش یه مشت حسادت قاطی کردیم.
2- به فکر خونه و ماشین و میز و شهرت افتادیم و یه مشت دیگه از اینا ریختیم تو اون ذهن زیبای کودکانه.
3- بعد دیدیم برای رسیدن به هدفامون باید له کنیم و زیراب بزنیم و..... از این چیزا هم ریختیم توش.
4- عصبانیت هامون زیاد شد و اینارو هم ریختیم توش و هی پر و پر ترش کردیم.
یعنی :
انقدر این ذهنمون را در گیر کردیم که حالا:
وقتی می خواهیم دوره زبان یا هر چیزی را یاد بگیریم این ات و آشغالا نمی زارن و همش میان تو ذهنمون.

اون 20 درصد را باید از وسط این خرت و پرتها جدا کنیم.
خوش بحال اونایی که مشغله ذهنی کمتری دارن. اونا آماده ترن.

ناراحت نشید شما هم می تونید اون 20 درصدتون را پیدا کنید.
از همین الان خونه تکونی ذهنی کنید. خرت و پرتها را جمع کنید و .....
او 20 در صد به قدرتی پر قدرت و برنده و تیز است که براحتی هر مشکلی را می شکافه و میره جلو.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , 3ObHaN , YashaR1989 , MARYAR , toranj63 , کتایون کاظمی , mosafer bedar , kimyya , حامد , saeed225 , arash67 , hadi_sr , motafaker77 , mrs.abbasi , Artnus
09-04-2011, 10:14 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-04-2011 10:15 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #20
ممنون از مطالب بسیار خوب شما.
توجه به نکات حساس واقعا مهم بوده و پیشرفت را صدچندان میکند.این مطالب را بارها دیده ایم و به سادگی از کنار آن گذشته ایم ..جالا قسمت بسیار مهمی از مطالب سخنگوی عزیز
:
یه روز اتفاقی شروع کردم به آمار گیری از تست های کنکور و بعدش یهو مو به تنم راست شد.
ای بابا تو کنکورای 10 سال قبل یارو طراحای سوال همه و همه از یه قسمتهای خاصی از کتاب بیشتر سوال می دادند یه چیزی حدود 18 از 30 تا سوال از فقط 21 درصد کتاب. می دونید یعنی چی؟ یعنی کافی بود این 21 درصد کتاب تو زمان کمتر و با فشار کمتر می خوندم تا بیشتر از 50 درصد سوالات را پاسخ بدم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , MARYAR , kimyya
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین جمله برای دادن پیشنهاد ازدواج به یک خانوم؟ ali725 2 2,491 12-23-2016 08:08 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی Amin-Bagheri 4 1,804 07-22-2016 07:12 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  با این ۱۰ روش پول و ثروت را به سمت خود جذب کنید بيلا بالا 2 1,910 12-06-2015 04:10 AM
آخرین ارسال: سزار3
  تنها راهنمای ثروت که به آن نیاز داریم دهدار 2 1,384 01-17-2015 08:04 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  آیا می دانید بخش عظیم دارایی ثروتمندان از در آمد غیر فعال به دست می آید؟ mehdi098 2 1,202 11-16-2014 01:56 AM
آخرین ارسال: mehdi098
  با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ Taj1363 20 4,932 09-10-2014 08:02 AM
آخرین ارسال: alinjh
  برای پولدار شدن چه کار باید کرد؟ صدفی 5 2,980 08-22-2014 02:32 AM
آخرین ارسال: پول دوست ولی شیرازی
  روش هایی برای رسیدن به آزادی مالی و ثروت iranboy 0 1,009 05-17-2014 03:40 PM
آخرین ارسال: iranboy
  پنج استراتژی برای هوشمندانه کار کردن به جای زیاد کار کردن ceyton 1 1,412 08-12-2013 07:01 PM
آخرین ارسال: نرگس فیاض
  رسیدن به آرامش برای فکر کردن به ایده kamangar 1 1,006 06-11-2013 12:57 PM
آخرین ارسال: neeaz
  چه كسي حاضره ديدنش رو تغيير بدم!!! اقاي ايـــده 53 7,829 04-21-2013 09:20 PM
آخرین ارسال: سودابه
  به نظرشما مشکل این کار چی میتونه باشه ؟؟؟ مجتبی سلطانی 6 1,608 04-15-2013 11:59 PM
آخرین ارسال: bahador
  در سال جدید عملگرا باشید....... mallarme 26 3,474 04-07-2013 12:13 PM
آخرین ارسال: mallarme
  25 سئوال برای پی بردن به هدف زندگی Delta.H 5 1,528 03-28-2013 12:49 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  خصوصیات افرادی كه اعتماد‌به‌نفس دارند Haavin 3 800 03-03-2013 01:56 AM
آخرین ارسال: Haavin
  چرا به اهدافتان نمی رسید ؟؟؟ Haavin 11 1,553 01-20-2013 12:13 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  شما به چه چيزي رسيديد؟؟ اقاي ايـــده 2 642 12-20-2012 02:20 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  ميليونرها چه كساني هستند؟ بيلا بالا 7 1,268 11-20-2012 09:06 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  موفقيت و خوشبختي هنگامي به دست مي آيد که ... بيلا بالا 0 712 11-12-2012 08:15 PM
  هرچه افراد بيشتري را بشناسيد که ديد مثبتي نسبت به شما دارند ... بيلا بالا 0 730 11-12-2012 07:54 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS