ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مطالب مختلف در مورد ازدواج و زندگی مشترک
زمان کنونی: 05-24-2024, 08:51 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 142
بازدید: 17221

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالب مختلف در مورد ازدواج و زندگی مشترک
08-13-2012, 01:50 AM
ارسال: #31
RE: با چه در آمدی در ماه میشه ازدواج کرد؟
راستش من شخصا از اردواج کردن میترسم.
چون از نظر من تا ماهی 3 تومن نداشته باشم واقعا نمیخوام خودمو درگیرش کنم.
آخه یعنی چی یکی میگه مثلا 200 اجاره 300 هم خرج ماهانه پس با 500 میشه ازدواج کرد.
خب یکماه یکدوم مریض شد. یه وسیله توی خونه خراب شد تا آخر عمر تعطیل یعنی ؟
بدم میاد زندگی مشترک رو طوری شروع کنم که مجبور باشم کار کنم . باید کار کرد ولی بدم میاد طوری مجبور باشم که یک روز نرم پولشو توی ماه کم بیارم و بخوام از راحتیام بزنم.
شاید نباید اینطوری باشه ولی دوست دارم راحت زندگی کنم.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , m_grate29
08-13-2012, 07:38 AM
ارسال: #32
دوست عزیزم کجا الان کرایه خونه 200 تا 300 هست؟
الان کرایه خونه زیر 600 تومان نداریم
البته چرا یه سوییت 40 متری زیر آزادی میشه 5 میلیون ماهی 400 اجاره کرد
من خودم متاهلم
الان حداقل باید ماهی 2 میلیون درآمد داشته باشی تا بتونی یه زندگی معمولی بکنی

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: rad86 , SHAYAN.IRANI , m_grate29
08-13-2012, 11:33 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-13-2012 11:45 AM، توسط SHAYAN.IRANI.)
ارسال: #33
کاملا درسته...ولی شهر به شهر متفاوته.
الان توی کوچه ما یه خونه بود دادن ماهی 350 تومن و با رهن 8 میلیون.130 متره.جای خوب شهر هم هست.البته اعیان نشین نیست ولی خوبه!
یا مثلا شهری که توش دانشجو هستم و دوستانم خونه میگیرن.یه سه خوابه.شیک.ماهی 200 تومن و با رهن 2 میلیون تومن.شهر خوبی هم هست.
 تشکر شده توسط: m_grate29 , مــجــیــנ
08-13-2012, 11:57 PM
ارسال: #34
بله خوب شهر ها با هم فرق دارن من قیمتهایی که گفتم ماله منطقه 2 تهرانه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI
08-14-2012, 07:01 PM
ارسال: #35
با ماهی 50 هزار تومن هم میشه ازدواج کرد :

دختر و پسر توی یکی از اتاقهای خونه پدر و مادر پسر یا دختر زندگی کنن و خودشون رو توی تغذیه با پدر و مادر شریک کنن .

با 50 تومن هم هزینه ایاب و ذهابشون رو بدن. یواش یواش پسر دستش رو روی زانوهاش میزاره و پا میشه .

البته متاسفانه فکر کنم طبع کمتر پدر و مادری انقدر بلند باشه که بتونه این شرایط رو تحمل کنه .
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , مــجــیــנ
08-14-2012, 10:39 PM
ارسال: #36
(08-14-2012 07:01 PM)mailforpts نوشته شده توسط:  با ماهی 50 هزار تومن هم میشه ازدواج کرد :

دختر و پسر توی یکی از اتاقهای خونه پدر و مادر پسر یا دختر زندگی کنن و خودشون رو توی تغذیه با پدر و مادر شریک کنن .

با 50 تومن هم هزینه ایاب و ذهابشون رو بدن. یواش یواش پسر دستش رو روی زانوهاش میزاره و پا میشه .

البته متاسفانه فکر کنم طبع کمتر پدر و مادری انقدر بلند باشه که بتونه این شرایط رو تحمل کنه .

دوست عزیز کلا زندگی رو هر جور بگیری میگذره این درست ولی چیزی که شما میگی همه نمیتونن انجام بدن به روحیه و حال احوال دختر و پسر هم مربوط میشه مثل خود من
من هیچ وقت حاضر نبودم با این شرایط ازدواج کنم این چیزی که شما میگی مال یه دختر و پسر 17-18 ساله است ولی یه پسر 35 ساله با یه دختر 30 ساله هیچ وقت نمیتونه این شرایطو قبول کنه

تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , mailforpts , مهدی 1
08-30-2012, 11:05 PM
ارسال: #37
چرا حلقه ازدواج باید در انگشت چهارم قرار بگیرد؟
چرا حلقه ازدواج باید در انگشت چهارم قرار بگیرد؟
مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید . تا معجزه ای شگفت انگیز را متوجه شوید.(این مطلب برگرفته از اساطیر چینی است)
ابتدا کف دو دستتان را روبروی هم قرار دهید و دو انگشت میانی دست های چپ و راستتان را پشت به پشت هم بچسبانید.
چهار انگشت باقی مانده را از نوک آنها به هم متصل کنید
به این ترتیب تمامی پنج انگشت به قرینه شان در دست دیگر متصل هستند
-سعی کنید انگشتان شصت را از هم جدا کنید. انگشت شصت نمایانگر والدین است. انگشت های شصت می توانند از هم جدا شوند زیرا تمام انسان ها روزی می میرند . به این صورت والدین ما روزی ما را ترک خواهند کرد.
لطفا مجددا انگشت های شصت را به هم متصل کنید . سپس سعی کنید انگشت های دوم را از هم جدا نمائید. انگشت دوم (انگشت اشاره ) نمایانگر خواهران و برادران هستند. آنها هم برای خودشان همسر و فرزندانی دارند . این هم دلیلی است که انها ما را ترک کنند.
اکنون انگشت های اشاره را روی هم بگذارید و انگشت های کوچک را از هم جدا کنید. انگشت کوچک نماد فرزندان شما است. دیر یا زود آنها ما را ترک می کنند تا به دنبال زندگی خودشان بروند.
انگشت های کوچک را هم به روی هم بگذارید. سعی کنید انگشت های چهارم (همان ها که در آن حلقه ازدواج را قرار می دهیم) را از هم باز کنید. احتمالا متعجب خواهید شد که می بینید به هیچ عنوان نمی توانید آنها را از هم باز کنید. به این دلیل که آنها نماد زن و شوهری هستند که برای تمام عمر به هم متصل باقی می مانند.
عشق های واقعی همیشه و همه جا به هم متصل باقی می مانند
شصت نشانه والدین است
انگشت دوم خواهر و برادر
انگشت وسط خود شما
انگشت چهارم همسر شما
و انگشت آخر هم نماد فرزندان شما است

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , iran , بهنام ذوالفقارزاده , M3HDI , سعید.کرمی , safari-cht , vahid61
08-31-2012, 10:07 AM
ارسال: #38
RE: چرا حلقه ازدواج باید در انگشت چهارم قرار بگیرد؟
برا ما که صدق نکرد. Smile

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: M3HDI , حامد , ahmad rezaee
09-01-2012, 07:15 PM
ارسال: #39
RE: چرا حلقه ازدواج باید در انگشت چهارم قرار بگیرد؟
وای چه جالب
واقعا صحت داره؟

تشکر شده توسط: ahmad rezaee
09-13-2012, 12:42 AM
ارسال: #40
راز ازدواج های موفق فاش شد
آیا می‌خواهید ازدواجی سعادتمند و رابطه‌ای محکم با همسرتان داشته باشید؟ یک بررسی جدید نشان می‌دهد برای این کار باید شادمانی و بهروزی همسرتان را بالاتر از خواسته‌های شخصی‌تانقرار دهید.
به گزارش وب ام‌دی در این نظرخواهی بوسیله دانشگاه شیکاگو که بر روی 1300 نفر انجام شد، که 60 درصد آنها ازدواج کرده بودند، پرسش اصلی در مورد احساساتی بود که به آن به "عشق نوع‌دوستانه" می‌گویند، یعنی کمک کردن به دیگری بدون توقع دریافت چیزی در مقابل آن.
یافته‌های این نظرخواهی این بود:
1 - زن و شوهرهایی که مقدار زیادی عشق نوع‌دوستانه نسبت به همسرشان نشان می‌دادند، ازدواج شادمانه‌تری داشتند.

2 - در افراد ازدواج‌ کرده یا ازدواج‌ نکرده، عشق نوع‌ دوستانه نسبت به فرد دیگری که برای شخص مهم شمرده می‌شد، با میزان بالاتر شادمانی عمومی همراه دارد.

این بررسی بخشی از " نظرخواهی اجتماعی عمومی " است که بوسیله دکتر تام دبلیو اسمیت در "مرکز پژوهش ملی نظرات" در دانشگاه شیکاگو انجام می‌شود.

میزان عشق نوع‌‌دوستانه خود را ارزیابی کنید
اگر می‌خواهید بدانید عشق انسان‌دوستانه‌تان در چه حدی است؟ نظر موافق یا مخالف خود را در مورد این جملات بیان کنید:
1 - ترجیح می‌دهم که خودم رنج ببرم، نه کسی که به او عشق می‌ورزم.
2 - من نمی‌توانم شادمان باشم مگر اینکه کسی را که به او عشق می‌ورزم مقدم بر خودم قرار دهم.
3 - من معمولا علاقمندم آرزوهای خودم را قربانی کنم تا بگذارم آرزوهای فردی که او را دوست دارم، تحقق پیدا کند.
4 - من به خاطر کسی دوستش دارم، همه سختی‌ها را تحمل می‌کنم.

در مجموع اکثریت افرادی که در این نظرخواهی شرکت کرده بودند‌ با این عبارت موافق یا کاملا موافق بودند.
تقریبا از هر 10 نفر مورد بررسی 9 نفر با عبارت اول موافق یا کاملا موافق بودند. حدود 7 نفر از هر 10 نفر با عبارت دوم موافق یا کاملا موفق بودند. حدود 8 نفر از هر 10 نفر نیز موافق یا کاملا موافق با دو عبارت آخر بودند.
اسمیت می‌گوید: "زن و شوهرها‌یی که میزان بالایی از عشق نوع‌دوستانه را نسبت همسران‌شان ابراز می‌کنند ازدواج‌‌های شادمانه‌تری داشتند."
او می‌گوید بنابراین ثابت می‌شود نوع‌ دوستی که بدون توقع دریافت پاداشی انجام می‌شود،‌ در نهایت به نفع فرد تمام خواهد شد.
اسمیت می‌گوید زن و شوهرها در صورتی که "این نوع چشم انداز فداکاری شخصی و ترجیح علائق دیگری نسبت به علائق خودشان در رابطه با همسرشان را داشته باشند،‌ ازدواجی بسیار شادمانه‌تر خواهند داشت."
به گفته او عشق نوع‌دوستانه می‌تواند چرخه مثبتی را در روابط زن و شوهر ایجاد کند.
او می‌گوید: "وقتی می‌گویید خواسته‌های همسرم مقدم بر خواسته‌های خودم است. او این رفتار را تحسین می‌کند، و او نیز سعی می‌کند به همین شیوه با شما برخود کند، و به این ترتیب رابطه میان شما مستحکم‌تر می‌شود،‌ و به ازدواجی سعادتمند می‌انجامد."
زن و شوهر‌ها با احتمال بیشتری ممکن است این عشق نوع‌دوستانه را نسبت به افراد ازدواج‌ نکرده نشان دهند. اما نوع‌دوستی برای هر فردی مزیتی به حساب می‌آید. دکتر اسمیت می‌گوید:‌"داشتن عشق نوع‌دوستانه نسبت به فرد دیگری که به او اهمیت می‌دهید، می‌تواند بر میزان شادمانی کلی شما در زندگی بیفزاید."
او می‌گوید: " انسان‌ها هم خودخواه می‌توانند باشند و هم فداکار.گاهی ما به خودمان تنها به عنوان موجوداتی رقابت‌جو و به دنبال منافع مادی فکر می‌کنیم، اما واضح است که روان انسان قابلیت‌های بسیار بیشتر از این‌ها دارد."

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
http://www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : hamshahrionline.ir

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: tondar12 , c4t3r , درناز
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo فیلم آموزشی و تاثیر در آموزش و یادگیری shinalife 0 662 10-28-2015 01:41 PM
آخرین ارسال: shinalife
  ۱۲ نکته‌ای که نباید در مورد مدیتیشن باور کرد samiar afshari 0 770 03-11-2015 06:12 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
Thumbs Up این عادت ها را در سال جدید کنار بگذارید! samiar afshari 0 573 03-09-2015 03:53 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  دانستنیهای مختلف در مورد روانشناسی شخصی صدفی 90 12,068 06-09-2014 10:21 AM
آخرین ارسال: صدفی
  حاصل عمر گابريل گارسيا مارکز در 15 جمله mehdi098 9 1,912 08-03-2013 10:17 AM
آخرین ارسال: poldar
  بهبود و ارتقای بهره وری در خانواده : jahanagahi 0 569 07-26-2013 07:43 PM
  بحث عزیزان در رابطه با تایپیک :اگر بمن اعتماد داری.... jahanagahi 133 16,476 06-14-2013 04:47 PM
  اصول فنگ شویی و جذب ثروت در دکوراسیون خانه...... mallarme 1 1,402 06-10-2013 01:53 PM
آخرین ارسال: mallarme
  راهکارهایی برای داشتن زندگی خانوادگی بهتر.... mallarme 3 1,169 05-15-2013 01:25 PM
  شنونده باید عاقل باشد، حتی در مورد اینترنت! mallarme 0 787 05-06-2013 04:49 PM
  تصمیم های مهم را در هواپیما نگیرید..... mallarme 0 550 05-02-2013 11:00 PM
  زندگی چه میگوید؟ نرگس فیاض 1 870 04-29-2013 03:20 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  ده قانون زندگی........ mallarme 0 668 04-24-2013 08:42 PM
  زندگی خیلی کوتاه است. هر لحظه ان را زندگی کن. فرهاد قربانی 0 729 04-14-2013 09:18 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  زندگی و وصیت نامه MARYAR 7 1,432 04-09-2013 08:34 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  سلف سرویس زندگی MARYAR 6 1,250 04-08-2013 01:19 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  دنیا را در آغوش بگیر: minoo 1 790 04-05-2013 08:31 PM
  7 راهنمایی برای خوشبختی در زناشویی با یک کاسب یا کارآفرین mallarme 0 721 03-17-2013 08:31 PM
  زندگی نامه دبی فورد از زبان خودش zoofanoon 1 2,573 03-14-2013 12:30 AM
آخرین ارسال: sokoot
  راز زندگی؟ zoofanoon 1 812 02-10-2013 05:28 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS