ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولیدی مواد غذایی
زمان کنونی: 04-23-2024, 06:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehran121
آخرین ارسال: mehran121
پاسخ: 18
بازدید: 5432

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولیدی مواد غذایی
12-28-2012, 05:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-28-2012 05:39 PM، توسط mehran121.)
ارسال: #1
Heart تولیدی مواد غذایی
در مورد تولیدی مواد غذایی و انواع آن
می خوام بدون میشه کمک کنید
و چندتا طرح راجع به تولید مواد غذایی بدید لطفا

10_004
دوستان من یک طرح ساده دارم که از شما کمک می خوام

طرح من ساخت یک تولیدی انواع آبنبات و شکلات هست به شیوه ی نوین و جدید

من می خوام با کمترین هزینه شروع کنم چون از ریسک می ترسم من می دونم که موفق میشه ولی نمی دونم چه جوری شروع کنم لطفا من رو راهنمایی کنید

همکاری با استارت آپ ها و ایده های جدید

از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید

https://t.me/aryanaidea
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , حامد , amiryazdani138 , mir abbas , مهدی 1 , blacknight19
12-28-2012, 05:48 PM
ارسال: #2
Star RE: تولیدی مواد غذایی
لطفا در رابطه با موارد زیر توضیح بدید

تولید آبمعدنی
تولید دلستر و نوشابه
تولید کیک و کلوچه
تولید روغن های خوراکی
تولید غذا های کنسرو شده
تولید محصولات لبنی
تولید نوقا،باسلوق و...به شیوه صنعتی
تولید پشمک
تولید اسنک های مخطلف
و...
هر موضوعی که به نظرتون رسید دربارش توضیح بدید

تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , mir abbas , Haavin , ناصر صادقی , blacknight19
12-28-2012, 06:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-28-2012 07:16 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #3
RE: تولیدی مواد غذایی
با درود

5 تومن بدید ازین سی دی های طرح توجیهی برای مواد غذایی بخرید
توضیحات اولیه ای که نیاز دارید داخلش هست

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Mind , m_grate29 , jahanagahi , حامد , amiryazdani138 , mir abbas , Haavin , mortizmortiz , blacknight19
12-28-2012, 06:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-28-2012 06:44 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #4
Video RE: تولیدی مواد غذایی
(12-28-2012 05:34 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  در مورد تولیدی مواد غذایی و انواع آن

10_004

من می خوام با کمترین هزینه شروع کنم چون از ریسک می ترسم من می دونم که موفق میشه ولی نمی دونم چه جوری شروع کنم لطفا من رو راهنمایی کنید
تا جایی که من می دونم، تولید به شیوه صنعتی به سرمایه زیاد نیاز داره، ، پس اگه سرمایشو نداری فعلا بیخیالش شو ، برای شروع لازمه یه ایده بکر داشته باشی سعی کن اول به شیوه سنتی شروع کنی و بعد به سمت صنعتی کردن پیش بری. به نظر من این ایده کیکهای لیوانی خیلی ایده خوبیه، البته به شکلهای عروسکی که توجه بچه ها(و بزرگترها) رو بخودش جلب کنه،
[تصویر: cupcakes21.jpg]

لطفا لینک زیر رو ببین
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=734&page=1
تولید این کیکها رو می شه از پختن اونا تو فر آشپزخونه شروع کرد بعد برای فروش اونا رو به شیرینی فروشی ها سپرد(بخصوص دم عید)، در صورت استقبال، بسته بندی و به سوپرمارکتها هم عرضه کرد. 
در ضمن چرا از ریسک می ترسی؟ امضات که یه چیز دیگه می گه.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mehran121 , Mind , m_grate29 , jahanagahi , amiryazdani138 , mir abbas , Haavin , ناصر صادقی , mortizmortiz , blacknight19
12-28-2012, 07:10 PM
ارسال: #5
(12-28-2012 06:39 PM)434343 نوشته شده توسط:  
(12-28-2012 05:34 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  در مورد تولیدی مواد غذایی و انواع آن

10_004

تا جایی که من می دونم، تولید به شیوه صنعتی به سرمایه زیاد نیاز داره، ، پس اگه سرمایشو نداری فعلا بیخیالش شو ، برای شروع لازمه یه ایده بکر داشته باشی سعی کن اول به شیوه سنتی شروع کنی و بعد به سمت صنعتی کردن پیش بری. به نظر من این ایده کیکهای لیوانی خیلی ایده خوبیه، البته به شکلهای عروسکی که توجه بچه ها(و بزرگترها) رو بخودش جلب کنه،
[تصویر: cupcakes21.jpg]

لطفا لینک زیر رو ببین
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=734&page=1
تولید این کیکها رو می شه از پختن اونا تو فر آشپزخونه شروع کرد بعد برای فروش اونا رو به شیرینی فروشی ها سپرد(بخصوص دم عید)، در صورت استقبال، بسته بندی و به سوپرمارکتها هم عرضه کرد. 
در ضمن چرا از ریسک می ترسی؟ امضات که یه چیز دیگه می گه.

ممنون از راهنمایی مفیدتون
داداش گلم قرار بود یه کار خونه تولید آبمعدنی و آبمیوه های تتراپک رو توی شهر خودم بذارم همه کارهاش رو کردم حتی منابع آب معدنی رو هم پیدا کردم زمین رو خریدم همه چی جور شد فقط باید یک کار رو اول می کردم که نکردم
اون طرح رو توی شهر فقط به یه نفر میدادن که یکی از من جلو زده بود بخاطر همین از ریسک کمی میترسم.
من می تونم دستگاه هایی که خیلی لازمه رو تهیه کنم من می خوام از دستگاه های دست دوم استفاده کنم بعد که توش موفق شدم دستگاه های خوب بخرم
در ضمن من از شما می خوام که شیوه راه اندازی رو به من بگید ممنون میشم
Huh

تشکر شده توسط: Mind , m_grate29 , jahanagahi , amiryazdani138 , mir abbas , Haavin , mahdi77 , ناصر صادقی , mortizmortiz , blacknight19
12-28-2012, 10:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-28-2012 10:46 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #6
تبریک می گم، پس شما جلوتر از اونی هستین که فکر می کردم، ببحشید فکر کردم، شما هم مثل من اول راهید،
اطلاعات من در حدی نیست که بتونم تو این مورد تخصصی راهنمایی بکنم، اما پیشنهاد می کنم در مورد این شکلاتها و آبنبانها و ایده ای جدیدی که رو اونها دارید، بیشتر توضیح بدید.
حتما اساتیدی هستند که به شما کمک کنن. اگه صلاح می دونین از آقای نامی کمک بگیرین، ظاهرا ایشون در زمینه مواد غذایی هم کار می کنند.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: tondar12 , m_grate29 , jahanagahi , amiryazdani138 , mir abbas , Haavin , مهدی 1 , mosafer bedar , ناصر صادقی , mehran121 , mortizmortiz , blacknight19
12-28-2012, 11:35 PM
ارسال: #7
دوست عزیز
شما در ابتدا هدف گذاری کن.
شما چندین شغل در صنعت نام بردید و اینکه ... هم گذاشتید یعنی هر بیزنس جدیدی هم میدونید بگید.
این بیزنس هم دچار اشکال هست و هم شما دچار سردرگمی خواهید شد.
3 الی 4 تا از این موارد رو اساسی پیگیری کنید در غیر این صورت در ادامه نمیتوانید یکی را با تمرکز لازم انتخاب کنید.
ولی به نظر من یک هدف رو بگیر و برو جلو.فقط یک هدف.نشد استارت بعدی رو بزن.
مطمئن باش نمیتوانی خوب تمرکز کنی.و انتخاب های مثمرثمری نخواهی داشت
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , tondar12 , amiryazdani138 , M3HDI , mir abbas , Haavin , Delta.H , mosafer bedar , yu3f , seraj , mahdi77 , بهنام ذوالفقارزاده , madar , ناصر صادقی , blacknight19
12-29-2012, 04:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-29-2012 04:33 PM، توسط mehran121.)
ارسال: #8
(12-28-2012 11:35 PM)m_grate29 نوشته شده توسط:  دوست عزیز
شما در ابتدا هدف گذاری کن.
شما چندین شغل در صنعت نام بردید و اینکه ... هم گذاشتید یعنی هر بیزنس جدیدی هم میدونید بگید.
این بیزنس هم دچار اشکال هست و هم شما دچار سردرگمی خواهید شد.
3 الی 4 تا از این موارد رو اساسی پیگیری کنید در غیر این صورت در ادامه نمیتوانید یکی را با تمرکز لازم انتخاب کنید.
ولی به نظر من یک هدف رو بگیر و برو جلو.فقط یک هدف.نشد استارت بعدی رو بزن.
مطمئن باش نمیتوانی خوب تمرکز کنی.و انتخاب های مثمرثمری نخواهی داشت

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز من هدف خودم رو تعیین کردم می خوام یک تولیدی شکلات سازی و آبنبات های صنعتی به روش نوین راه اندازی کنم
من این ها رو به دوستان دیگه که به صنعت مواد غذایی علاقه دارند پیشنهاد کردم
من حالا توی کار برنج و روغن هستم این فقط کار دوم هست درصورتی که در آن موفق بشم کار اول خودم رو تحویل یکی دیگه میدم
Blush
(12-28-2012 10:45 PM)434343 نوشته شده توسط:  تبریک می گم، پس شما جلوتر از اونی هستین که فکر می کردم، ببحشید فکر کردم، شما هم مثل من اول راهید،
اطلاعات من در حدی نیست که بتونم تو این مورد تخصصی راهنمایی بکنم، اما پیشنهاد می کنم در مورد این شکلاتها و آبنبانها و ایده ای جدیدی که رو اونها دارید، بیشتر توضیح بدید.
حتما اساتیدی هستند که به شما کمک کنن. اگه صلاح می دونین از آقای نامی کمک بگیرین، ظاهرا ایشون در زمینه مواد غذایی هم کار می کنند.

خواهش می کنم به امید روزی که همه به هدف هایمان برسیم

ممنون از راهنمایی و کسی معرفی کردید

تشکر شده توسط: m_grate29 , mir abbas , ناصر صادقی , blacknight19
12-29-2012, 07:50 PM
ارسال: #9
(12-28-2012 06:24 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  با درود

5 تومن بدید ازین سی دی های طرح توجیهی برای مواد غذایی بخرید
توضیحات اولیه ای که نیاز دارید داخلش هست

دوست عزیز تا دلت بخواد از این طرح ها دارم لطفا پیشنهاد دیگه بده
دوست گلم اگه زیادم طمع کنی هیچ وقت میلیاردر نمی شی
CD قیمتش500تومانه

تشکر شده توسط: ناصر صادقی , mortizmortiz , blacknight19 , mir abbas
12-30-2012, 05:46 AM
ارسال: #10
دوست عزیز باتوجه به تخصص جنابعالی و موارد ذکر شده در بالا برای اینکه بهترین و سوداور ترین انتخاب رو داشته باشین
باید هدفمند و بابرنامه تصمیم بگیرید و تو تصمیماتتون حتما سیاست های اقتصادی دولت و برنامه هاشو لحاظ کنید
برای اینکه بهتر بتونید تصمیم بگیرید بنده فعلا یه اطلاعات کلی از وضعیت محصولاتی که نام بردید
رو در اختیارتون میزارم و اگر خواستید و مشتاق بودید تمام جوانب رو براتون توضیح میدهم
اگر بخوایم محصولات رو تو دسته های بزرگتر تفکیک کنیم اونها تو رسته
شیرینی وشکلات
نوشیدنیها
محصولات کنسروی
وروغنهای خوراکی
قرار میگیرند و اگر ما بخوایم برنامه بلند مدت باتوجه به نیازهای کشور رو مد نظر قرار بدیم
صنعت شیرینی وشکلات و روغنهای خوراکی از بازار فروش وارز اوری بهتری تو کشور برخوردارن
وصنعت شیرینی وشکلات 50درصد از کل صادرات صنایع غذایی کشور رو بخود اختصاص داده و ارز اوری بالا رو بهمراه داره
ولی در مقابل روغنهای خوراکی بعنوان یکی از فراورده های اصلی موردنیاز مردم که به دوشکل مستقیم در پخت وپز وغیرمستقیم
در صنایع شیرینی وشکلات کیک وبیسکوییت وکنسرو استفاده میشه تقریبا 85درصد نیاز داخل رو از واردات تامین میکنند
وفقط 15درصد اون تولید داخله ونیاز شدید به تولید در داخل داره
حالا با دونستن این مقدمه میتونید تو کدوم مورد با توجه به تخصص وتوانایی هاتون وارد بشین؟

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
 تشکر شده توسط: tondar12 , mahdi77 , mir abbas , حامد , mehran121 , دشتستانی 92 , mortizmortiz , blacknight19 , rezaeee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین طرح صنعتی یا تولیدی mahdi1989 10 9,922 02-13-2017 12:25 PM
آخرین ارسال: mehdi.system58
  راهنمایی درمورد تولیدی تا 16 میلیون pooya.r 2 1,833 06-09-2016 05:06 PM
آخرین ارسال: irandac
  راهمای تولیدی فیلر هوا یا پیچ و مهره adibkurd 1 1,337 05-09-2016 01:27 PM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  چطوری میشه نمایندگی مواد غذایی گرفت؟لطفا کمک کنید amireza 3 1,264 04-22-2016 09:19 PM
آخرین ارسال: h-blade
  چاپ طرح روی مواد سیلیکونی K4Z3M 0 578 02-02-2016 12:41 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
  تولیدی در زمینه الکترونیک و کامپیوتر با 50 میلیون؟!! rezaeee 6 1,584 11-21-2015 05:11 PM
آخرین ارسال: Shahramnon
  راهنمایی تولیدی لباس mohsen_ 5 2,221 11-21-2015 04:52 PM
آخرین ارسال: RMA
  راه اندازی کارگاه صنایع غذایی بدون مجوز میشه ؟ theboy 8 5,879 02-09-2015 02:22 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  به دست آوردن وضعیت بازار یک نوع مواد غذایی کایزن 0 824 11-02-2014 01:41 PM
آخرین ارسال: کایزن
  دانلود رایگان 5 مستند دیگر ساخت مواد hidi 1 1,033 08-22-2014 01:24 PM
آخرین ارسال: hidi
  حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ theboy 6 1,472 04-17-2014 10:45 AM
آخرین ارسال: مهدی 1
  تولید و پخش مواد شوینده ebrahim.ev 11 2,975 03-21-2013 10:47 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS