ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مهم - خیلی مهم
زمان کنونی: 05-18-2024, 04:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: سودابه
پاسخ: 11
بازدید: 2330

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم - خیلی مهم
12-08-2012, 09:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-09-2012 12:11 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1
مهم - خیلی مهم
ما در اینجا جمع شدیم که:
بیاموزیم و آموزش دهیم.
- تجربه بگیریم و تجربیاتمان را انتقال دهیم
- راه پیشرفت را برای هم هموار کنیم.
- و......
در رابطه با این مسئله مطالعه میکنیم , مصاحبه میکنیم و بدنبال عناوین کتاب تمام کتابخانه ها را بهم می ریزیم.حاضریم بلیط 600دلاری بخریم که بتوانیم صحبتهایش را بشنویم.
ولی ....ولی
در همین نزدیکی عزیزانی هستند که به جرئت می توانم که عرض کنم کلمات و جملاتشاه را به وین دایر و آنتونیرابینزو...... عوض نمیکنم. در این فرهنگ بزرگ شده و دانسته هایش را هم برای همین فرهنگ دستچین کرده است.
ما بدنبال ایده هستیم ولی نمی خواهیم بدانیم ایده چگونه به ذهن می رسد. دو تایپیک با ارزش در رابطه با ایده یابی زده شد ولی متاسفانه باعث تعطیلی شد. نه بعنوان اینکه خواننده نداشت بلکه بخاطر اینکه باید شرکت کنندگان در پرسش و پاسخ شرکت میکردند.
من که شرمنده عزیزمان شدم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , mosafere55 , M3HDI , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , mjdehghani , amiryazdani138 , maxsoulfly , Haavin , حامد , 3ObHaN , کامیار کاظمی , rad86 , بهداد , Alireza_Kh , mir abbas , Delta.H , Mind , MohamadMJ , ahmad rezaee , سعید محمدی , dara , mahdi77 , seraj , m_grate29 , Nuruzzaad , mohammad.b , ناصر صادقی , farid2012 , safari-cht , mehdiseven , azad003 , mahdi5e , نی نی عسلی , GreatNavid , soshiant , mohammadshamosi , صابری , azim , manali , sir-mahyar , 0625 , سودابه , minoo , zoofanoon , mseyfzadeh , successman , مومنی , kamangar , hamidmh
12-08-2012, 11:34 PM
ارسال: #2
RE: مهم - خیلی مهم
امیدوارم عزیزان حتما پیگیری فرمایند.چون مهم است زیاد تاکید دارم.می دانم با آموزش آن ذهن ما دائم بطرف ایده هائی خواهد رفت که زندگیمان را متحول میکند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , بهداد , Alireza_Kh , maxsoulfly , Delta.H , حامد , M3HDI , Mind , MohamadMJ , mir abbas , Haavin , safari-cht , mahdi5e , ahmad rezaee , mohammadshamosi , mjdehghani , صابری , sir-mahyar , 0625 , mseyfzadeh , successman , amin2002hs , hamidmh
12-09-2012, 01:12 AM
ارسال: #3
منظور جناب قربانیان این تاپیک میباشد.(حتما" شرکت نمایید)
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=5802

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , m.1805 , mir abbas , maxsoulfly , ahmad rezaee , 0625 , mohammadshamosi , azim , sir-mahyar , mseyfzadeh , successman , hamidmh
12-27-2012, 02:50 AM
ارسال: #4
سلام

فرصتی که از آن بهره نمی گیریم آرزوی دیگران است
یا باید تغییر کنی یا باید بمیری
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammad.b , mir abbas , M3HDI , mahdi5e , ahmad rezaee , mohammadshamosi , صابری , sir-mahyar , 0625 , mseyfzadeh , successman , hamidmh
03-07-2013, 02:42 PM
ارسال: #5
بنده ایده های زیادی در سر دارم البته بعضی ها تکراری هستند تکراری ها ایده های شغلی هستند که افراد جویای کار ممکن است از آن استفاده کنند.
یکی از ایده هایی که پارسال در ذهن داشتم این بود که دوچرخه ای ساخته شود که هم روی زمین راه برود و هم چند متری از زمین فاصله بگیرد. این فکر زمانی به ذهنم رسید که پیرزنی را دیدم که از بازار خرید کرده بود و برای رفتن به آن طرف خیابان مشکل داشت.
از مزایای این دوچرخه این است که راه را بسیار نزدیک می کند. مثلا از بازار تا خانه، باید کوچه پس کوچه های زیادی را پشت سر گذاشت اما از طریق هوایی یک خط مستقیم تا خانه راه را بسیار کوتاهتر می کند.
لطفا نظر دهید

لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم[/align]
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , 0625 , mohammadshamosi , jahanagahi , mir abbas , sir-mahyar , mseyfzadeh , successman , hamidmh
03-07-2013, 03:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-07-2013 03:27 PM، توسط GreatNavid.)
ارسال: #6
(03-07-2013 02:42 PM)نی نی عسلی نوشته شده توسط:  بنده ایده های زیادی در سر دارم البته بعضی ها تکراری هستند تکراری ها ایده های شغلی هستند که افراد جویای کار ممکن است از آن استفاده کنند.
یکی از ایده هایی که پارسال در ذهن داشتم این بود که دوچرخه ای ساخته شود که هم روی زمین راه برود و هم چند متری از زمین فاصله بگیرد. این فکر زمانی به ذهنم رسید که پیرزنی را دیدم که از بازار خرید کرده بود و برای رفتن به آن طرف خیابان مشکل داشت.
از مزایای این دوچرخه این است که راه را بسیار نزدیک می کند. مثلا از بازار تا خانه، باید کوچه پس کوچه های زیادی را پشت سر گذاشت اما از طریق هوایی یک خط مستقیم تا خانه راه را بسیار کوتاهتر می کند.
لطفا نظر دهید

یعنی این دوچرخه پرواز میکنه ؟؟
من به تازگی تاپیک رو دیدم جناب قربانیان . حتما حتما شرکت میکنم . ممنون از طالاع رسانیتون
 تشکر شده توسط: MARYAR , mohammadshamosi , jahanagahi , mir abbas , sir-mahyar , 0625 , mseyfzadeh , hamidmh
03-07-2013, 03:30 PM
ارسال: #7
من هم ایده انتقال برق از طریق هوا و صرفه جووی در کابل رو دارم اما با علم فعلی عملی نیست.دوچرخه پرنده هم نیروی زیادی میخواد و میشه موتور پرنده و با توجه به وجود آسمان خراش و.. تقریبا عملی نیست.چون حریم هوایی میخواد.تازه فکر کنید یه لحظه یه کامیون با اضافه بار به سمت شما بیاد و به شما برخورد کنه.سقوط از 5 متر زیاد دلچسب نیست و...

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: GreatNavid , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , sir-mahyar , 0625 , mseyfzadeh , amin2002hs , hamidmh
03-07-2013, 03:47 PM
ارسال: #8
هومان جان . چجوری میشه با یه دوچرخه پرواز کرد ؟؟ من که فکر نمیکنم .
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , 0625 , mseyfzadeh
03-07-2013, 04:42 PM
ارسال: #9
سلام آقای قربانبان
من تازه وارد این محفل پرتلاش و جذاب شدم تا حالا هرچه ایده داشتم تو ذهنم همشو در یک دفتر 200 نوشتم و تا جایی که تلاش کردم برخی را به یک سری نتایجی رساندم اما بدترین کار تو ایران شروع کردن یک کار تیمی است که اساس اجرای یک ایده است که متاسفانه ما هنوز به این مزیت مهم دست نیافتیم انشاالله این انجمن در تقویت کار تیمی قدمهای خوبی داشته من که یه نگاهی به تبادل افکار انداختم واقعا دوستان همگی پای کار هستند شما بزرگواران هم که دنیای تجربه و علم هستید امیدواریم استفاده کنیم از محضرتان . با اینکه من خیلی وقت پیش عضو شدم اما بخاطر مشکل قلبم در بیمارستا ن بستری بودم اما همیشه به فکر ، ذهن پرتلاطم دوستان بودم دعایم کنید دوستان
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ali mohammady , MARYAR , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , sir-mahyar , 0625 , سودابه , mseyfzadeh , successman , hamidmh
03-07-2013, 08:38 PM
ارسال: #10
(03-07-2013 04:42 PM)masiha113 نوشته شده توسط:  سلام آقای قربانبان
من تازه وارد این محفل پرتلاش و جذاب شدم تا حالا هرچه ایده داشتم تو ذهنم همشو در یک دفتر 200 نوشتم و تا جایی که تلاش کردم برخی را به یک سری نتایجی رساندم اما بدترین کار تو ایران شروع کردن یک کار تیمی است که اساس اجرای یک ایده است که متاسفانه ما هنوز به این مزیت مهم دست نیافتیم انشاالله این انجمن در تقویت کار تیمی قدمهای خوبی داشته من که یه نگاهی به تبادل افکار انداختم واقعا دوستان همگی پای کار هستند شما بزرگواران هم که دنیای تجربه و علم هستید امیدواریم استفاده کنیم از محضرتان . با اینکه من خیلی وقت پیش عضو شدم اما بخاطر مشکل قلبم در بیمارستا ن بستری بودم اما همیشه به فکر ، ذهن پرتلاطم دوستان بودم دعایم کنید دوستان

انشالله هر چه زودتر شغای کامل پیدا کنید.
منتظر حرکتهای گروهی شما عزیزان هستیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: صابری , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , sir-mahyar , 0625 , mseyfzadeh , successman , hamidmh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  10 توصیه مهم در کسب و کار از زبان تاجر بزرگ ایران مــجــیــנ 7 2,854 01-12-2014 10:17 PM
آخرین ارسال: davodmyar
  مهم‌ترین قانون پولد‌ار‌شدن را بیاموزید REZA HAJISALIMI 18 4,585 08-28-2013 03:33 PM
آخرین ارسال: mahdi1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS