ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گارانتی های دزد!
زمان کنونی: 05-06-2024, 03:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: تفکربرتر
آخرین ارسال: 630
پاسخ: 9
بازدید: 1411

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گارانتی های دزد!
12-08-2012, 07:14 PM
ارسال: #1
گارانتی های دزد!

درود بر دوستان گرامی، این داستان رو یکی از دوستانم ارسال کرده، و برای من هم یک چنین برخوردی در شرکت مایکرو تل افتاده بود که من قدرت بیانش را نداشتم بد نیست بخونیدش:

داستان از جایی شروع شد که روز جمعه گوشی Galaxy S3 من از دستم افتاد زمین؛ لحظه ای که گوشی رو برداشتم، شیشه گوشی تبدیل به پودر شده بود؛ بارها و بارها گوشی های قبلی من به مراتب بدتر از این حالت زمین خورده بود و اتفاقی برای صفحه گوشیم نیفتاده بود.
کمی خیالم راحت بود، چون با دادن هزینه بیشتر گوشیم رو با گارانتی پارس ماکروتل خریده بودم، جایی که شایع شده بود سرویس بهتری نسبت به سایر شرکت ها می ده.
حتی تصور هم نمی کردم که یک روز با اطمینان به خودم بگم که ای کاش روزی که برای خرید گوشی اپل به بازار رفته بودم، فریب فروشندگان رو نمی خوردم و فقط و فقط گوشی اپل می خریدم.
روز جمعه بود؛ هرچی تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود. روز شنبه هم همینطور، تا بالاخره از طریق اینترنت متوجه شدم که شماره دفتر مرکزی شرکت عدد 2323 است. وقتی تماس گرفتم از من خواستند تا با شماره 84030 تماس بگیرم.
در اولین تماس متوجه شدم که پشتیبانی تمام شرکت ها به عهده یک محل است و من به اشتباه نزدیک به یکصد هزار تومان بابت گارانتی بهتر موقع خرید گوشی پرداخت کرده ام. صراحتاً به من اعلام کردند که ما اینجا پشتیبانی تمام شرکت ها رو انجام می دهیم و برای ما فرقی نمی کند گارانتی شما پارس ماکروتل است یا نه.با قبول اینکه مقصر خرابی گوشی، خودم می باشم و حاضر هستم که خسارت دستگاه رو بپردازم، به من اعلام کردند که هزینه تعمیر گوشی نزدیک به ششصد هزار تومان می باشد و چون شیشه روی گوشی متصل به اسکرین اصلی می باشد، باید کل قطعه با هم تعویض شود. چاره ای جز قبول مبلغ ذکر شده نبود؛ اما قسمت بد داستان از اینجا شروع شد که به من اعلام کردند که در حال حاضر قطعه این دستگاه در کشور موجود نیست !!!!!
تازه فهمیدم تمام صحبت هایی که اگر امکان درست شدن نباشه، یک گوشی نو می دن و .... داستانی بیش نبوده و هر چقدر در این رابطه صحبت کردم، راه به جایی نبردم.دوباره با پارس ماکروتل تماس گرفتم؛ این بار پس از پیگیری تونستم با آقای بقایی داخلی 336 صحبت کنم، ایشون دوباره من رو ارجاع دادند به آقای افشاری شرکت سرویس دهنده، پس از چندین مرتبه پاس کاری شدن در اون روز بین آقای افشاری، بقایی و خانم مقدم (که هیچ وقت نتونستم با ایشون صحبت کنم) بالاخره از من خواسته شد که در صورت امکان با آقای شفیع مدیرعامل شرکت سرویس دهنده صبحت کنم، چقدر خوش باور بودم که به من این امکان رو می دهند که با مدیرعامل صحبت کنم؛ جایی که حتی کاربران ارشد هم حاضر به پاسخگویی نبودند و در نهایت از من خواسته شد که تا یک ماه صبر کنم.
از چند جا شنیدم که قطعه هست ولی به خاطر نوسانات دلار حاضر به ارائه نیستند؛ وقتی این مورد رو مطرح کردم، اعلام کردند که تا فردا قطعه به دست شرکت می رسه و فردا مجدداً تماس بگیرم. فردای اون روز از من خواسته شد تا یک روز دیگر هم صبر کنم و در نهایت دوباره به من اعلام شد که باید صبر کنم.
درخواست کردم که با مدیرعامل شرکت پارس ماکروتل صحبت کنم؛ پس از کلی اصرار، شماره مسئول دفتر مدیرعامل رو به من دادند، سرکار خانم صادقی داخلی 101، به نظر می رسید ایشون واقعاً دلش می خواد برای من کاری بکنه و تنها کسی بود که حداقل در حد احترام یک مشتری با من برخورد کرد، اما ظواهر امر نشان دهنده این بود که دست ایشون هم برای کمک کردن به من بسته است. در نهایت ایشون دوباره من رو به شرکت سرویس دهنده معرفی کردند تا اگر امکان دارد به من یک گوشی امانی بدهند. شخصی به نام آقای شکیب از شرکت با من تماس گرفتند؛ ایشون اعلام کردند که حضوراً مراجعه کنم تا گوشی امانی رو دریافت کنم. پرسیدم می تونم پیک بفرستم؟ که در پاسخ گفتند گوشی های امانی ما آنقدر ارزون هست که ارزش پیک فرستادن نداره، تازه متوجه منظور اونها از گوشی امانی شدم، یکی از گوشی های خیلی قدیمی و پیش پا افتاده سامسونگ كه دست صدها نفر بوده. دوباره با خانم صادقی تماس گرفتم و اعلام کردم من حداقل 5 تا گوشی در منزل دارم، نیاز من اینه که از گوشی Galaxy 3 استفاده کنم و حاضرم هزینه مابه­التفاوت و ... رو هم پرداخت کنم. فکر کنم نیاز به توضیح اضافه نباشه و سرانجام پیگیری های من برای شما قابل پیش بینی باشه؛ بله من همچنان در انتظار رسیدن قطعه به شرکت پارس ماکروتل برای تعمیر گوشی خود هستم.
هزینه ای که باید پرداخت کنم، دیگه برای من مهم نیست، اما دوست ندارم دیگه هیچ کدوم از هموطنان و دوستان عزیز من با چنین برخوردی مواجه بشوند. می دونید خیلی وقتها پولش برای ما مهم نیست،ولی توهینی که به شعورآدم می شه، بیشتر از هر چیزی به آدم فشار می آره و از شنیدن نام چنین شرکتهایی متنفر میکنه و اجازه میده شرکت های پارس مایکرو تل و امثال آن به راحتی و بدون هیچ گونه پاسخ گویی و بدون هیچ گونه هزینه ای و با زد و بند با صاحبان قدرت و مدیران دولتی ، به کلاه برداریشان ادامه داده و از نادانی مردم سوء استفاده کرده و به ثروتهای کلان و نامشروع دست یابی پیدا میکنند.

ازتون خواهش می کنم این مطلب رو برای دوستانتون ارسال کنید؛ ما همیشه با سکوتمون اجازه دادیم که حقمون پایمال بشه؛ ممکن بود این اتفاق برای شما هم بیفته و حتماً اون روز شما هم دوست داشتید که دوستانتون در اطلاع رسانی کمکتون کنند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , M3HDI , Delta.H , mir abbas , Peanut , m_grate29 , maxsoulfly , mallarme , من میلیاردرم , صابری , safari-cht , مهدی 1 , zoofanoon , takro1 , mjdehghani , Andisheh , 0625 , دهدار , کامیار کاظمی , mseyfzadeh , سعید یوسفی , REZA HAJISALIMI , مهدی گل محمدی , blacknight19 , maryambanoo , babiloo , KRM.insert , rsepehri
01-28-2013, 02:55 PM
ارسال: #2
RE: گارانتی های دزد!
اگرتجربه ای دارید بگویید
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , من میلیاردرم , صابری , zoofanoon , mjdehghani , mir abbas , jahanagahi , mseyfzadeh , محمد رضا تورانی , blacknight19
04-11-2013, 10:41 AM
ارسال: #3
خدا پدر و مادرتو بیامرزه
 تشکر شده توسط: mjdehghani , کامیار کاظمی , mir abbas , 0625 , jahanagahi , mseyfzadeh , تفکربرتر , blacknight19
04-11-2013, 11:54 AM
ارسال: #4
گارانتی توی ایران کشکه ،اما
یه یخچال الکترو استیل بودکه درش زنگ زد و از ریخت افتاد . نمایندگی گفت در گارانتی نداره ، ولی زنگ زدیم کارخونه و پیگیری کردیم و یک ماهی هر روز زنگ می زدیم تا آخر سر قبول کردن .
می خوام بگم تو ایران پیگیری این چیزا خیلی شرطه باید سمج باشی .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mir abbas , 0625 , jahanagahi , mseyfzadeh , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , تفکربرتر , blacknight19 , KRM.insert
04-11-2013, 01:27 PM
ارسال: #5
اولین گارانتی ماشین mvm110 بود. تعویض روغن و ف/ی/ل/ت/ر و...
کل پولش را گرفتند. گفتم گارانتی چی؟
گفتند : فقط اجرتش را نمیگیریم.
Smile

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mseyfzadeh , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , مصطفي , مهدی گل محمدی , تفکربرتر , کامیار کاظمی , blacknight19
04-15-2013, 12:23 AM
ارسال: #6
(04-11-2013 10:41 AM)takro1 نوشته شده توسط:  خدا پدر و مادرتو بیامرزه

مرسی داداشم
دعای خیر واسه همه پدرومادرهای گلم دارم 10_004
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , blacknight19
04-15-2013, 12:39 AM
ارسال: #7
Photo RE: گارانتی های دزد!
گفتی گارانتی و کردی کبابم
آقا ما یه فلش 8 گیگ hp سه ماه پیش دادیم بره گارانتی هنوز که هنوزه نیومده
هر کاریم میکنیم سوختشم دیگه بهمون نمیدن AngryAngryAngry

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , blacknight19 , KRM.insert
04-15-2013, 12:57 AM
ارسال: #8
ولی خداییش بحث فلش شد من دیگه نمی تونم چیزی نگم

شرکت داده پردازان متین تا حالا سه بار رفتم.
هر دفعه هم که فلش سوخته بردم.سریع همون لحظه عوض کرد بهم داد.
تازه خیلی هم تشکر کرد از حسن انتخابم Yosef.gif

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , blacknight19 , سیدمهدی هاشمی , hadi.t
01-27-2014, 08:45 PM
ارسال: #9
شما در ایران زندگی میکنید .. یک کشور بی در و پیکر .. یک کشور جهان سومی
انتظار و برداشت ذهنی شما مصرف کننده ایرانی از واژه گارانتی و یا واژه غیر اشنای وارانتی بسیار متفاوت خواهد بود نسبت به فردی که در المان و امریکا سکونت دارد.

اما راه حل کجاست؟
قبل از دریافت هر کالایی که در 2 مدل متفاوت ( با گارانتی با قیمتی بالاتر - بدون گارانتی با قیمتی پایین تر ) ارائه میگردد
ابتدا به ادرس یا شماره تماس و یا وب سایت معرفی شده جهت دریافت خدمات گارانتی مراجعه نمایید با سایر مراجعین صحبت کنید و یا خود را صاحب مالی اسیب دیده معرفی کنید و فید بک های ارائه شده را بررسی نمایید.

قطعا صرف یک نصف روز وقت و کسب اطمینان از شرایط موجود بسیار به صرفه تر هست از شرایطی که صاحب تاپیک عنوان داشتند.
راه حل بسیار ساده هست اگر قبل خرید تحقیق کنید راجب گارانتی یا اون گارانتی نظر شما رو جلب میکنه و کالا رو با گارانتی خرید میکنید و یا میبینید که گارانتی صرفا عنوانی دهن پر کن از جانب ارائه دهنده خدمات بوده و از قید گارانتی میگذرید و کالا رو بدون گارانتی و ارزان تر تهیه میکنید.
 تشکر شده توسط: hadi.t
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا دوستان از سیستم های هرمی و کلیکی درآمد کسب کرده اند؟ مهدی گل محمدی 32 9,048 11-17-2014 04:58 PM
آخرین ارسال: foad.arezoo
  توجه : شکلات های سرطان زا کامیار کاظمی 4 1,369 10-21-2013 02:16 PM
آخرین ارسال: soshiant
  دزد زیرک و قانع arash67 0 695 03-09-2012 01:30 AM
آخرین ارسال: arash67
  خبر فوری - کاهش هزینه های موبایل کامیار کاظمی 6 1,683 11-17-2011 12:16 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هک کردن کارت های اعتباری کامیار کاظمی 3 14,383 08-03-2011 06:30 PM
  10 دزدی از مشهورترین دزدی های جهان کامیار کاظمی 2 1,455 08-03-2011 06:27 PM
  پرداخت های اینترنتی کلاهبردار در ایران کامیار کاظمی 0 1,248 01-23-2011 03:48 PM
Bug شرکت ها و سايت های اينوست (Invest) کامیار کاظمی 1 3,253 11-29-2010 05:26 PM
آخرین ارسال: 123456

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS