ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی در مدت 10 روز
زمان کنونی: 04-27-2024, 09:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: cyberitcp
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 10
بازدید: 1596

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-05-2012, 11:30 AM
ارسال: #1
با سلام
را اندازی کسب و کار آنلاین در مدت 10 روز
به اطلاع تمامی عزیزان می رسانم که امروز شروع ایجاد 10 کسب و کاری را می کنم.
شما هم می توانید کسب و کار معرفی نمایید تا آن ها را اجرا کنم
شما ایده هاتون را و طر ح هاتون را بگید من آن ها را در کمتر از 10 روز اجرا می کتم.
لطفا با من شروع کنید
آغازی زندگی نو با کسب و کار آنلاین
شما هم آغاز کنید
ایده هاتون را بگید من اجرا می کتم و بعد از 10 روز نتیجه آن ایده هاتون را در انجمن به شما نشان می دهم و به طور کامل توضیح خواهم داد.
شما هم ایده بگویید تا بدانید که تمامی ایده ها ارزش اجرا شده دارند
من ایده های شما را تبدیل به کسب و کار سود ده و با بازدهی خوب می کنم
شما هم در این طرح من شرکت کنید
اجازه ندهید ایده هاتون بی هدف و خاموش بسورند
با من همراه باشید تا ایده هاتون را اجرا کنیم
در مدت فقط 10 روز اجرای ایده هاتون به صورت عملی
تمامی ایده ها قابل اجرا ستند
کسب و کار آنلاین مرکز ایده هاتون باشد
ایده اتون را بگید تا من به صورت آنلاین و اینترنتی آن ها را اجرا ننمایم
با تشکر از همکاری های شما

در زندگی خم بشوید بشکنید خورد بشوید و نابود بشوید ولی وفادار بمانید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , محمد رضا تورانی , amiryazdani138 , mallarme , maxsoulfly
12-05-2012, 04:27 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی در مدت 10 روز
لطفا همه اعضای انجمن همکاری نمایند
 تشکر شده توسط: amiryazdani138
12-05-2012, 05:06 PM
ارسال: #3
با عرض معذرت من آخر نفهمیدم شما کی هستید؟
برنامه نویس؟
شرکت دارید؟
هاستینگ دارید؟
سرمایه دارید؟
علاقه دارید؟
انسان دوست هستید؟
همیشه یه سری حرف های مبهم و دوباره در موضوع جدید ولی همون حرفها یک بیوگرافی کامل و هدفی روشن رو اعلام میکنید؟

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , jahanagahi , cyberitcp , mohammadshamosi
12-05-2012, 05:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2012 05:18 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #4
دوست عزيز اينجا انجمن هست نه شبكه تلويزيوني كه شما به روش هاي برنامه تبليغاتي تبليغ ميكنيد.

كسي كه بتونه در 10 روز يك ايده رو عملي كنه مثل اين ميمونه كه در 10 روز يك ساختمان 10 طبقه رو بسازه

بعدش چي ميشه؟؟

با يك تكان همه چي فرو ميپاشه

تا جايي كه تو هزاران سايت كتاب مطلب خوندم همه جا براي يك كار مفيد و درست بايد 10 سال برنامه ريزي داشت و قدم به قدم پيش رفت

انوقت شما ميايد اينطوري دنبال ايده جذب كردن هستيد؟؟

همه اين كاربران من جمله خودم من به جاي اعتماد به شما با اين نحوه نگارش و دعوت به همكاري اعتماد كه نميكنيم هيچ

تاثير منفي هم ميذاره

در صورت نتيجه گير بودن درخواست تان واضح و بطور دقيق موارد رو مشخص كنيد

اصلا شما چه كسي هستيد؟؟
چه امكاناتي داريد؟؟
چه توانايي؟؟
در چه زمينه اي كار ميكنيد؟؟

چه شرايطي براي فرد اينده دهنده داريد؟؟

من ايده دارم چطور با من كار ميكنيد؟؟

بررسي ايده ها به چه شكلي هست

نحوه قيمت گذاري چگونه هست؟؟

اين 10 روز گذشت بعدش چي ميشه؟؟

اصلا در اين 10 روز شما چه كاري انجام ميديد؟؟
و كلي سوال ديگر

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MohamadMJ , toofan245 , cyberitcp , mohammadshamosi
12-05-2012, 05:48 PM
ارسال: #5
امیدوارم ار رک بودن من ناراحت نشید ولی به نظرم حرفهای شما خیلی غیر منطقی هست، من چند ساله برنامه نویسم، فقط برنامه نویسی یک سایت تجاری معمولی چند ماه زمان لازم داره. بگذریم از هزینه ها بالای طراحی و برنامه نویسی، همین مرحله اول رو شما چطور می خواهید اجرا کنید آن هم برای ده سایت. اگه واقعا مشکل داشتن ایده هست اینم ایده، سایتی مانند علی بابا، سایتی مانند ebay، خرید گروهی و ....
به نظر من کار بر روی وب و رسیدن به درآمد خوب در اون، به مراتب سختر از خیلی از کارهای غیر وبی هست. اینقدر مسئله رو آسون نگیرید.
البته شاید شما امکانات و توانایی های خاصی داشته باشید که ما از اون بیخبریم، اگه اینطوره لطفا بیشتر از خودتون بگید.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: cyberitcp , jahanagahi , mohammadshamosi
12-05-2012, 05:51 PM
ارسال: #6
ایده : فروش کارت شارژ
آیا به نطر شما این ایده مثل ساخت ساختمان نیم طیقه کار داره.
شما ایده های موردنظر خود را در زمینه کسب و کارهای اینترنتی درمیان می گذارید و ما بررسی کرده و در صورت قابل اجرا شدن آن را با همکاری شما اجرا می کنیم
همین انجمن هم یکی از این ایده ها بود که دوستان قبل از من و او و ما و شما و ایشان و آنها و همه اجرا کرده اند و به امید خدا موفق هم در این مدت راه اندازی یکی دو ساله موفق بوده اند
کارها را زیاد سخت گرفته اید مگه می خواهیم چیکار کنیم بیایید به هم اعتماد کنیم
مثلا شما هم هرچه ایده در هر زمینه ای را می خواهید بگید من با گشاده رویی و بی منت و بدون دریافت ریالی در این انجمن بازگو برای همه اعلام نمایم و هر کس حوصله توانایی و همت و تلاش و در آخر عرضه داشت برود و آن را راه اندازی و کسب درآمد نماید
زیاد کار هارا سخت و پیچیده نکنید
به نظر من تهمت زدن و بدگویی و جلوه بندی های بد برای تخریب افراد کار خیلی خوبی نیست
هرکس می تواند کسب و کار خود را راه بیاندازد عرضه دارد و در غیر اینصورت نباید بگوییم که از کجا معلو از کی از ما از او چرا ولی
اینها حرفهایی نیست که در این انجمن بایستی زده شود اگر اعتماد ندارید و توانایی اجا دارید ایده هاتون را تو دلتون نگه دارید
و به این اون بد روایی نکیند لطفا
افراد اینجا جمع شدیم تا با هم به هم برای هم در راستای اشتغال زایی هم همت پیشه کنیم تا در جملگی همه موفق و آینده روشن داشته باشیم
از اینکه به فکر هستید و خوب پاسخ می دهید متشکرم
ایده دادن کار خوبی است پس به تعضای انجمن بدون منت ایده بدهید تا همه فعال باشیم.
ما همه باید به هم کمک کنیم تا پیشرفت کنیم.
از این نوع بان های شکاک و شک آلود چیزی برای دانش اعضا اضافه نمی شود
اینجا که بنگاه تجاری نیست که شما پول از من میخواهید برای ایده هاتون
و من هم دزد ایده نیستم
من می گوییم همرکس می خواهد به من ایدهه ای بگویید تا من آن را اجرا کنم
با تشکر فراوان
مثبت اندیشی شاخصه خوب هر فرد بالغ و عادی می باشد.
پس درست بیاندیشید . درست کلام بر نوشتار بیاورید درست برداشت نماییید
موفق تر از دیروز باشید
 تشکر شده توسط: jahanagahi
12-05-2012, 06:09 PM
ارسال: #7
تو این مدت چند بار به شما تذکر داده شده است.
ابتدا اینکه این انجمن پر از ایده است اصلا لازم نیست که شما دوباره یک تاپیک جدا باز کنید. کافی است کمی جستجو کنید و اگر مناسب بود آن ایده را پیاده کنید یا با صاحب ایده تماس بگیرید. نه آنکه بعد از هر ایده پشت هم بفرمائید؛ ایده خیلی خوبی است بازهم ایده بدهید!!
دوم اینکه وقتی شما هنوز زحمت تکمیل پروفایل خود را نمی کشید چطور انتظار دارید که دوستان به تاپیک ها و درخواست های رنگارنگ شما جواب دهند.
برای آخرین بار تذکر می دهم که رعایت کنید!

تشکر شده توسط: toofan245 , jahanagahi , mohammadshamosi , cyberitcp
12-05-2012, 06:16 PM
ارسال: #8
لطفا عصبانی نشید پس من دیگر تاپیک نزنم
درباره آن گفته می گویید مزنمک که ایده خوبی است و باز هم ایده بدهید
اگر وقت کنید و پاسخ ها را بخوانید می بینید که اعضایی که پاسخ داده اند می گویند که اگه باز هم ایده می خواهید بگویید تا باز ایده بگوییم و بنویسیم و من هم از روی احترام و علاقمندی می زنم که باز هم لطفا ایده هاتون را بنویسی
امید به زندگی و حال و آینده داشته باشید
درست فرداشت کنید درست فکر کنید درست رفتار کنید درست برخورد کنید و امیدوار در زندگی باشید
موفق و پیروز و شاد باشید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi
12-05-2012, 07:12 PM
ارسال: #9
دوست عزیز در این انجمن هیچ عزیزی نمی خواهد باعث ناراحتی عزیز دیگری شود.

شما بنظرم باید کمی در مورد نوع کار و چگونگی انجام کار و برنامه ریزی زمانبدی و... را کاملا مشخص کرده, بعدا نوع فعالیت را مرقوم می فرمودید.
ضمنا لطفا قبل از ارسال بازبینی فرمائید تا غلط های املائی بر طرف شود.
موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , mohammadshamosi , Busaba , cyberitcp , amiryazdani138
12-05-2012, 08:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2012 08:15 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #10
ببينيد دوست عزيز

اول اينكه من نوعي يا به طبع ديگران در اين انجمن هيچ حس بدي يا خصومتي با كسي نداريم.

ابتدا در مورد ايده يك خط ميگم.

شما اومديد اينجا و تاپيك باز كرديد چون به دنبال ايده هاي جديد هستيد تا سايت ايجاد كنيد.

اين بحث خودش يك مبحث جدا هست تا اينكه ايده بديد من 10 روزه ايجاد ميكنم يا همكاري در ايده و مواردي كه فرموديد در پست اول

من دارنده ايده از موارد شما اينطور بررسي ميكنم كه ميخواهيد با من همكاري كنيد.پس در صورت همكاري يك سري شرايط وجود داره كه من نوعي بايد بدونم

مورد ديگر در مورد ايده

بطور حتم اگر شما خودتان ايده داشتيد پس چه نياز به تاپيك هاي مختلف زدن در انجمن هست.پس به دنبال ايده هاي جديد هستيد

در مورد ايده اين انجمن

اين انجمن شايد فكرش بر اساس يك ايده بوده باشه ولي در طي 10 روز ايجاد نشده- بيش از 2 سال سختي و زحمت پشتش هست و 10 روزه نميشود همچين انجمني راه انداخت

همه اين موارد براي اين هست كه شما مطالب خودتان رو به درستي بيان نميكنيد و اينطور به مشكل بر ميخوريد

در گذشته يكي از كاربران اگر اشتباه نكنم جناب هورمزي يك سيستم وبلاگ دهي و سايت دهي و همينطور جناب محمد ام جي و چند تن ديگر با معرفي خودشان و هر كدام به طريقي به دنبال ايده هاي جديد بودند با مشخص كردن موارد مختلف

بطور مثال جناب هورمزي گفته بود اين سايتم ايده بديد با هم راه اندازيش ميكينم و دست خودتان هست

يا جناب محمد فرموده بودند ايده بديد سايت و هاست و غيره با من سايت دست شما و موارد ديگر همكاري

اگر به دنبال همكاري هستيد با فرد ايده دهنده پس يك سري شرايط رو بايد رعايت كنيد

و اگر هم تنها ايده ميخواهيد نه همكاري در مطالب اوليه خودتان به صراحتا مطالب رو ذكر كنيد
تا كاربر بدونه با چه چيزي رو به رو هست

خيلي ها در زندگي شون چشم اميدشان به همين ايده ها هست كه بتوانند با فرصتي از يك فكر به عمل تبديل كنند.

در مورد ناظم انجمن در چند تاپيك شما مباحث مشترك ايجاد كرديد و اين كار شما خلاف قوانين انجمن هست و ايشان وظيفه دارند گوشزد و برخورد كنند.

موفق باشيد
عذرخواهي ميكنم جناب هرمزدي درست هست لطفا دوستان ويرايش كنند

با تشكر

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: jahanagahi , cyberitcp , amiryazdani138
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 135 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,785 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 404 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 829 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,320 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  راه اندازی کارگاه بسته بندی شالیزار 0 339 05-04-2018 09:19 PM
آخرین ارسال: شالیزار
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 563 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,514 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,107 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,014 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  راهنمایی برای راه اندازی تولیدی نایلون و نایلکس amir_sky 3 2,908 11-17-2017 01:46 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,319 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  درخواست همفکری برای راه اندازی مغازه gh4315 9 5,658 08-23-2017 11:48 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 961 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 32,924 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 927 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,255 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 478 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,003 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
Star 5 سال 5 ماه 29 روز گذشته ..... دلشاد حسین پور 0 375 10-30-2016 12:36 AM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS