ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حسابدار
زمان کنونی: 05-05-2024, 05:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 27
بازدید: 3614

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حسابدار
01-25-2013, 10:17 AM
ارسال: #21
RE: حسابدار
متاسفانه با اکسل آشنا نیستم

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Delta.H , soso , کامیار کاظمی , mir abbas , sir-mahyar , Mind
01-25-2013, 01:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-25-2013 02:13 PM، توسط Delta.H.)
ارسال: #22
استاد شما اگه شرح بدید من میتونم جدول ها رو با اکسل آماده کنم براتون بفرستم شما ارقام رو وارد کنید و بعد پرینت سکرین بگیرید بگذارید اینجا
مثلاً برام بنویسید:
تعداد ستون 5تا
تعداد ردیف 10تا
عنوان ستون اول...
عنوان ستون دوم...
و.....
اگر هم نیاز بود جمع و تفریق و ضرب و تقسیم و هر بلایی سر مبالغ خواستید میاریم بصورت اتومات انجام بشه!
شما فقط امر بفرمایید!

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: soso , jahanagahi , کامیار کاظمی , mir abbas , sir-mahyar , ali zobeid , من میلیاردرم , mohsen k1 , mosafer bedar , Mind , همشهری
01-25-2013, 01:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-25-2013 02:07 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #23
(01-25-2013 01:30 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  استاد شما اگه شرح بدید من میتونم جدول ها رو با اکسل آماده کنم براتون بفرستم شما ارقام رو وارد کنید و بعد پرینت سکریم بگیرید بگذارید اینجا
مثلاً برام بنویسید:
تعداد ستون 5تا
تعداد ردیف 10تا
عنوان ستون اول...
عنوان ستون دوم...
و.....
اگر هم نیاز بود جمع و تفریق و ضرب و تقسیم و هر بلایی سر مبالغ خواستید میاریم بصورت اتومات انجام بشه!
شما فقط امر بفرمایید!

سپاسگزارم.
به این فکر افتادم که وقتی زمان نوشتن تمرین حسابها بود عرض کنم که جدولش را ثبت فرمائید. بینهایت ممنون.توضیح ستونها را هم در تایپیک می نویسم.بیشتر یک برگ صفحه روزنامه و یک برگ صفحه دفتر کل مورد نظر است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: soso , mir abbas , sir-mahyar , فرهاد قربانی , Delta.H , mosafer bedar , Mind , همشهری
01-25-2013, 01:59 PM
ارسال: #24
آموزش اصول ساده حسابداری:

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...0#pid66750

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , Delta.H , soso , ali zobeid , mir abbas , ali mohammady , ahmad rezaee , mosafer bedar , Mind
01-25-2013, 03:59 PM
ارسال: #25
اقا به نظرم اون تایپک قفل شه ، دوستان نظراتشون رو اینجا بگن
نظر شوما چیست ؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , mir abbas , ahmad rezaee , mosafer bedar , Mind , همشهری
01-25-2013, 06:17 PM
ارسال: #26
استاد قربانیان اول از تمام زحماتتون تشکر میکنم و در ادامه این که به نظرم اگر دوستان اصول حسابداری 1 رو از کتب دانشگاه پیام نور همراه با راهنماش بخونن بهتر باشه هم شما خسته نمیشید هم اگه دوستان سوالی داشتن میان اینجا میپرسن و دوستان رفع اشکال میکنن و هم این که یه کم سرانه مطالعه بالا تر میره(خودم موندم این تیکه اخر رو از کجا اوردم).
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , jahanagahi , sir-mahyar , Delta.H , mir abbas , mosafer bedar , Mind , همشهری
01-25-2013, 07:29 PM
ارسال: #27
(01-25-2013 06:17 PM)ali mohammady نوشته شده توسط:  استاد قربانیان اول از تمام زحماتتون تشکر میکنم و در ادامه این که به نظرم اگر دوستان اصول حسابداری 1 رو از کتب دانشگاه پیام نور همراه با راهنماش بخونن بهتر باشه هم شما خسته نمیشید هم اگه دوستان سوالی داشتن میان اینجا میپرسن و دوستان رفع اشکال میکنن و هم این که یه کم سرانه مطالعه بالا تر میره(خودم موندم این تیکه اخر رو از کجا اوردم).

ممنون از پیشنهاد خوب شما
خواندن کتاب ممکن است بخاطر زمانی که دارند ممکن نباشد. ما در اینجا مطالب را بسیار ساده مطرح میکنیم که هم بتوانند با مفاهیم حسابداری آشنا شوند و هم کم کم بحث را به مراحل پیشرفته ببریم.
آقا حامد و آقا حمزه قرار شده در این تایپیک کمک کنند.البته افرادی هم که بخواهند می توانند کتاب را گرفته و مطالعه فرمایند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: soso , sir-mahyar , Delta.H , mohsen k1 , mir abbas , ahmad rezaee , mosafer bedar , من میلیاردرم , Mind , vahid61 , همشهری
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS