ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی برای خرید وانت
زمان کنونی: 05-06-2024, 04:02 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi62
آخرین ارسال: امير وارسته
پاسخ: 19
بازدید: 18600

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امیتازات : 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای خرید وانت
11-28-2012, 11:49 AM
ارسال: #11
RE: راهنمایی برای خرید وانت
منم با نظر جفت اقا مهدی ها موافقم ! همون کار رو بکن ! وانت پیکان بخر ، صفرش رو الان کارخونه داره با 5-6 تومن به شکل اقساط میده ، ترمز ای بی اس هم داره .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , mehdi62 , jahanagahi , مهدی 1
11-28-2012, 02:15 PM
ارسال: #12
اقا مهدی در مورد ماشین تخصصی ندارم ولی اگر محل زندگیت تهرانه و ماشین خریدی حتما طرح ترافیک دارش را بخر و حتما نیسان بخر و سر بازار تهران جهت بار بردن بسیار عالیه میتونی اگه فعال باشی روزی تا 150 هزار تومن کار کنی .
جهت دیدن نحوه کارشون یه سری بزن از نحوه کار کردنشون سر در بیاری.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: حامد , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , vahid61 , jahanagahi , mehdi62
11-28-2012, 02:37 PM
ارسال: #13
من از همه دوستان تشکر ویژه می کنم. هم به خاطر پاسخ های سریع و هم به خاطر راهنمایی های خیلی مفیدتون.
بازهم معلوم شد که این انجمن واقعا یک انجمن خیلی خوب و مفید هست که اعضای خیلی خوبی مثل شما داره. و البته حتما درآینده بهتر هم می شه.
بله حق باشماست. برای من که تازه گواهی نامه گرفتم روندن یک نیسان دیزل صفر ریسک بزرگیه.
من چند سوال دیگه هم داشتم:
- چه طور فردی مثل من که هیچ سررشته خاصی از ماشین ندارم و کسی رو هم نمی شناسم می تونم یک ماشین دست دوم مناسب بخرم؟ چه طوری باید اجزای یک ماشین مثلا همون پیکان وانت مدل 86 رو چک کنم و بفهمم سالمه یا قراره خرج زیادی گردنم بذاره؟
- آیا در زمینه خرید ماشین جایی هست که خدمات مشاوره ارائه بده؟ مثلا کارشناس بفرسته همراه آدم تا یک ماشین خوب بردارم.
ممنون
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , mir abbas , jahanagahi , masoud123 , مهدی 1
11-28-2012, 03:20 PM
ارسال: #14
هم تو نیازمندی های همشهری هست هم تعمیرگاه ها این کار رو می کنند.
طرف ی مبلغی میگیره (۱۰ تومن کمتر یا بیشتر Yosef.gif) بعد ماشین چک می کنه از لحاظ فنی بدنه رنگ فابریک بودن و .... Yosef.gif آخرم بهت پیشنهاد میده بخری یا نخری و قیمتی ک داری می خری خوبه ارزونه یا گرون :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , mir abbas , jahanagahi , masoud123 , Delta.H , mehdi62
11-28-2012, 03:22 PM
ارسال: #15
شما تهران هستید یا شهرستان؟؟؟
تو تهران و در نزدیکی محل ما یه مرکز بزرگ خرید و فروش خودروهای دست دوم هست که جمعه ها برپا میشه و اونجا خودشون کارشناس دارند که میاد رو ماشین قیمت میزاره و میگه که سالمه یا نه خیلی ها هستند که میان از اینجا خرید میکنند.
اگر نزدیک تهران هم باشید میتونید بیاید از اینجا ماشین خرید کنید.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , yu3f , mir abbas , jahanagahi , mohammadshamosi , vahid61 , مهدی 1 , Delta.H , mehdi62
11-28-2012, 05:27 PM
ارسال: #16
پیشنهادم فروش میوه بر روی وانت و در بالای شهر هست، فکرشو بکن فقط اگه در روز دو تن بفروشی و دویست سیصد روش بکشی چه سودی می کنی. بخصوص که خیلی از مغازه ها در بالای شهر واقعا گرون می فروشند.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mir abbas , مهدی 1 , Delta.H , mehdi62
11-28-2012, 08:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-28-2012 08:27 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #17
خواستم از این مسئله رد شوم ولی وجدانم قبول نکرد.
عزیز من نگران رانندگی خودت نباش.نگران روزی باش که بگوئی کاش اینکار را می کردم که هم سرمایه ام بالا می رفت و هم درآمد خوبی داشتم.
با توجه به احترام گذاشتن به تک تک عزیزانی که در این تایپیک نظر داده اند چون خود نیسان دارم عرض میکنم :
نیسان صفر کیلومتر هم برایت گارانتی دارد و هم بیمه بدنه وهم بیمه شخص ثالث .درآمدش زندگیت را زیر ورو میکند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: vahid61 , amiryazdani138 , mir abbas , masoud123 , حامد , فرهاد قربانی , مهدی 1 , Delta.H , mehdi62 , archiran , everything
11-29-2012, 08:46 PM
ارسال: #18
(11-28-2012 03:22 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  شما تهران هستید یا شهرستان؟؟؟
تو تهران و در نزدیکی محل ما یه مرکز بزرگ خرید و فروش خودروهای دست دوم هست که جمعه ها برپا میشه و اونجا خودشون کارشناس دارند که میاد رو ماشین قیمت میزاره و میگه که سالمه یا نه خیلی ها هستند که میان از اینجا خرید میکنند.
اگر نزدیک تهران هم باشید میتونید بیاید از اینجا ماشین خرید کنید.

می شه بگید کجاست؟ عبدل آباد؟
05-14-2013, 03:43 AM
ارسال: #19
دوست خوبم سلام من چند سال تو كار خريد و فروش ماشينم البته كارم بيشتر ماشين خارجي بو ولي از اين كار سرشته دارم
با توجه به صحبتهايي ك كردي و بوجه اي كه ميخواي هزينه كني وانت پيكان براي شما بهتره و زمينه ي كارشم زياده
براي خريدش ميتوني به همشهري سر بزني و يا پاركينگ هاي نقل و انتقال خودرو(من اصلا عبدل اباد و پيش نهاد نميكنم چون تمام ادم هاي اونجا دلال بنداز در رو اند) حكيميه ام الان جمع شده ولي جولوي درش مشغولن
من خونم شرق تهران اگه ماشيني اطراف ما پيدا كردي واسه خريدش باهات ميام ميتوني موجوديتم بم بگي تا خودم واسط دنبال بگردم

همه ميلياردرن ولي استعداداشونو بروز ندادن....

اول موبايل فروشي بعدم ماشين فروشي! الانم خونه خريدم با يه سرمايه كم دنبال تجربه ي جديدم...

عاشق كار توليدم
 تشکر شده توسط: Mind
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید Parsian adak 0 241 06-01-2019 03:01 AM
آخرین ارسال: Parsian adak
  چند اشتباه بزرگ هنگام خرید خودرو mallarme 3 2,695 01-14-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: peddy71
  راهنمای خرید خودروی دست دوم اقاي ايـــده 9 4,033 08-05-2015 10:44 AM
آخرین ارسال: cooch
  لطفا,به راهنمایی شما نیاز دارن hami66 2 569 05-13-2015 07:09 AM
آخرین ارسال: top-banner
  خرید وفروش خودرو فرسوده golro 8 2,851 04-20-2015 12:31 PM
آخرین ارسال: محمد احمدی66
  سوال در مورد خرید اتوبوس ولوو b9r camirmohamad 3 7,336 03-14-2015 06:21 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  خرید خودروهای پیش فروش شده,فروش ب قیمت بازار habib tousi 40 7,205 12-11-2014 02:25 AM
آخرین ارسال: alikhosro11
  مشاوره خرید خودرو P@RSA 14 3,330 08-20-2014 08:19 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  راهکارهای طلایی برای خرید خودرو دست دوم صدفی 2 3,057 07-01-2014 12:13 AM
آخرین ارسال: hamid.terry
  مشاوه خرید خودرو nader1095 9 2,629 07-08-2013 07:33 AM
آخرین ارسال: nader1095
  مشاوره در مورد خرید اتوبوس VIP half_moon 11 16,924 06-22-2013 02:45 AM
آخرین ارسال: hamid1231366
  راهنمای خرید خودروی صفر کیلومتر اقاي ايـــده 0 1,321 03-08-2012 02:54 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS