ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-02-2024, 03:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ:
بازدید: 291593

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
06-23-2013, 04:06 PM
ارسال: #615
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
(06-22-2013 07:25 PM)خسته نوشته شده توسط:  سلام .امیر علی فروغی 26 ساله مجرد دانشجوی کارشناسی ناپیوسته حسابداری دانشگاه پرند.از 7 سالگی فوتبال رو شروع کردم و تو تیم های مختلفی از جمله استقلال و پرسپولیس و...بازی کردم اما بخاطر رابطه بازی ها و نداشتن بند پ نشد به ارزوم برسم یکم افسرده شدم اما هیجوقت نا امید نشدم و نخواهم شد.تو سن 16 سالگی با داییم ماشین سنگین تریلی ولوو FH خریدم که برا راننده های با تجربه هنوزم یه رویاست من لیزینگی خریدم اما با شجاعت و قبول ریسک بالا.سال 90 تو خ شریعتی پیتزا فروشی زدم سود خوبی بردم البته جمع کردم مغازه رو.و خیلی کارهای دیگه انجام دادم از بامیه فروشی و تراکت پخش کردن گرفته تا الان که تو کار بیمه و ماشین داری و ساخت وساز هستم.دستی هم توکار فعالیت فرهنگی دارم شاگرد اقای رائفی پور هستم.در رابطه با فراماسون شناسی و جنگ نرم و...مشاوره رایگان میدم.ازین که منو تو جمع خودتون پذیرفتین ممنونم

سلام دوست عزیز قدمت گلباران10_004
شما که ماشالله در عنفوان جوانی فعالیت های بزرگی داشته اید و از گفته های تان موفقیت و سرزندگی موج می زند حیف نیست چنین نام کاربری نا امید کننده ای انتخاب کنید؟
موفق باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: باباپور , mir abbas , Fela.Want , MARYAR , sir-mahyar , یک همراه سبز , Fireman , کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Delta.H - 06-23-2013 04:06 PM
معرفي - Amirstar95 - 06-22-2015, 12:44 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,786 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS