سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

صادقانه خودت را معرفی کن....... - دکتر روانشناس - 11-29-2010 09:56 PM

اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - 123456 - 11-30-2010 10:53 AM

از حضور شما خیلی خرسند هستم اگر می شود مطالبی را که ذکر کردید یک جوری با سوال مطرح کنید تا ما جواب بدهیم و در انتها از طریق آن جوابها تعیین کنیم که خودمان چه کسی هستیم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - modirjavan - 12-01-2010 11:06 AM

27 ساله کارشناس مدیریت . او فردی مصصم است . روابط عمومی خیلی بالایی دارد . خیلی عجول است . معمولا زمانی که قرار باشد . خود را در معرض نمایش قرار دهد خوب عمل نمی کند . ولی در حین عمل ئ انجام کار اکثرا از او راضی اند .
کارها را با جدیت شروع می کند ولی سریع مایوس می شود ...
بعدا به این پست سر می زنم و کاملتر می نویسم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - دکتر روانشناس - 12-01-2010 02:36 PM

(11-30-2010 10:53 AM)123456 نوشته شده توسط:  از حضور شما خیلی خرسند هستم اگر می شود مطالبی را که ذکر کردید یک جوری با سوال مطرح کنید تا ما جواب بدهیم و در انتها از طریق آن جوابها تعیین کنیم که خودمان چه کسی هستیم

12345عزیز اولین قدم رسیدن به هر خواسته ای آن است که خود بدانی چه کسی هستی ؟حتما تابحال جمله معروف"از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را....."شنیده ای!تو باید صادقانه بدانی و بپذیری چه نقاط قوت وضعفی داری و کدامها موانع تو در رسیدن یا دیر رسیدن به اهدافت است....و تا زمانی که آنها را ننویسی و سایر حواست(بینایی-لامسه و....) را درگیر نکنی و تنها در ذهنت داشته باشی به فراموشی می سپاری و گاها همانها زمان تقق خواسته ات را به تعویق می اندازد....ما می خواهیم از طریق کاملا انسانی و درست و در کنار تکامل روحی وشخصی خویش به اهدافمان برسیم تا به راحتی یافته هایمان را نبازیم و یا دارایی های ارزشمندمان را فدای اهداف آنی خود نکنیم.......
در گامهای بعد بیشتر اثر این کارها را خواهی دید.......
حال از شما می خواهم که بگویی این فرد 12345 چه خصوصیات خوب و بدی در خود می بیند که دیگران دیده اند وبه او گفته اندو او باور دارد که اینچنین است و نیز چه خصوصیات خوب و بدی که او در خلوت خود سراغ دارد و کسی نمی داند !!!!!!در این سایت و این بخش کسی تورا نمی شناسد پس شخصیت خوب فکر کن و شخصیت خود را کنکاش کن....عجله نکن و به مرور آن را کامل کن.در اینجا دستت برای هر کاری باز است.....می توانی موردی را بنویسی و روز بعد موردی دیگر که به یاد آوردی به آن اضافه کنی.......هروقت کامل کامل شد بگو..........
حتی اگر موردی هست که نمی خواهی اینجا بیان کنی در کاغذی برای خودت بنویس و داشته باش.........فقط نتیجه تکمیل شدن خصوصیات خود را بگو.........
من باور دارم که تو روزی میلیاردر خواهی شد.....
تا بعد..........

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - دکتر روانشناس - 12-01-2010 02:42 PM

(12-01-2010 11:06 AM)modirjavan نوشته شده توسط:  27 ساله کارشناس مدیریت . او فردی مصصم است . روابط عمومی خیلی بالایی دارد . خیلی عجول است . معمولا زمانی که قرار باشد . خود را در معرض نمایش قرار دهد خوب عمل نمی کند . ولی در حین عمل ئ انجام کار اکثرا از او راضی اند .
کارها را با جدیت شروع می کند ولی سریع مایوس می شود ...
بعدا به این پست سر می زنم و کاملتر می نویسم

دوست میلیاردر من modirjavanخصوصیات اخلاقیت را بازتر کن و از دید فرد ثالث که بعد فردی واجتماعیت را می بیند خود را تحلیل کن......به پاسخی که به دوستمان 12345داده ام نیز سری بزن ...تا اینجای کار بسیار خوب بود.......منتظر مشاهده گامهای بعدی شما هستم ....

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - 123456 - 12-04-2010 10:00 AM

با سلام از اینکه جوابم را دادی ممنونم این را صادقانه بگویم که من کارمند هستم مشکل اینجاست که می ترسم این کار را از دست بدهم و مشکل بیشتر شود و تا همین جا هم که ساختم از بین برود

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - دکتر روانشناس - 12-05-2010 09:57 PM

دومین قدم.........خودشناسی2.......
یک بار دیگر به سراغ دست نوشته هایت برو!آیا همه چیز را نوشته ای یا از تمام ابعاد وجودت آگاهی؟اگر می خواهی تکمیل ترش کن....
پس از آن..............وقتی آنها را می خوانی کدام موارد هستند که وقتی چشمت به آن می افتد خوشحالت می کند؟ودر مورد خودت احساس بهتری ییدا می کنی؟این سرمایه توست که باید از آن به عنوان یک برگ برنده استفاده کنی....حتی اگر تابحال تنها در خودت احساسش کردی ولی بروز نداده ای...........
یک نکته درگوشی برای دوستان شجاع میلیاردرم...................این رمز موفقیت توست............"نترس"فقط "نترس"!!!!!!!!!!!
شجاع باش و بدان ترس تو مانع پیروزی توست...........قدرت ریسک داشته باش وبدان کاری که می دانی درست است و می دانی که می توانی از آن بهره ببری جایی برای تردید نمی گذارد..........پیش رونده باش و آن را انجام بده.........همین امروز یک کاری که از انجامش واهمه داری و می دانی درست است را انجام بده.............
منتظر شنیدن تجربه ات هستم..............این اولین گام تو برای شروع اقدامی بزرگتر است.......

معرفی واقعی اعضای سایت - کامیار کاظمی - 06-04-2011 07:04 PM

مناسب دیدم که برای ایجاد جوی بهتر و صمیمی تر میان اعضای سایت هر فرد خود واقعیش را به همراه سوابق برای بقیه معرفی کند در اولین قدم من خودم را معرفی می کنم.

نام: کامیار کاظمی
درباره خودم : نوشتن و پیشرفت و موفقیت را دوست دارم و می خواهم موفق تر از پیش باشم.
حدود 45 عنوان کتاب و چندین مقاله از من در مجلات در زمینه تلفن همراه و کامپیوتر و شبکه چاپ شده است با انتشارات پل - خلاق و کلاسیک و نشریات روزنامه 7صبح و ماهنامه همراه ایرانی و دنیای کامپیوتر و ارتباطات کار کرده و می کنم.
اما پیشرفت مالی و تبلیغات و بازاریابی از زمینه های مورد علاقه من است و یاد دادن را دوست دارم.
لینک های من :
لیست کتاب هایم

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - jahanagahi - 06-04-2011 08:57 PM

با تشکر از ادمین عزیز:اطاعت امر
من هوشنگ قربانیان 61 ساله , پیمانکار .رشته اصلی من مهندس زمین شناسی و جالب اینه که متخصص در مددکاری اجتماعی هستم . چند سال پستهای بالائی در سازمان بهزیستی داشتم.و در آنزمان جزو کارشناسانی بودم که یک سری از دستورالعمل های سازمان بهزیستی را نوشته و یا تکمیل میکردیم.از 15 سال قبل مطالعات خود را در زمینه تفکر مثبت ادامه دادم و با برنامه ریزی های اصولی توانستم تقریبا به همه هدفهایم برسم.و در این سایت عضو شدم تا بتوانم کمی از تجربیاتم را انتقال دهم. اعتقاد دارم شکست وجود ندارد , شکست راه را اشتباه رفتن است و باید برگشت و راه درست را انتخاب کرد.موفقتر باشید.

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - مهدی گل محمدی - 06-04-2011 11:20 PM

شاید در جای بزرگان صحبت کردن بی ادبی باشد

بنده مهدی گل محمدی هستم.18 سال دارم در زمینه تبلیغات ،فروش و بازاریابی تخصص دارم .من اهل تهران هستم .از خانواده متوسطی می باشم. دوست دارم در این چند دهه زندگی موفق باشم و از شکست و جازدن و تنهایی بیزارم. دوست دارم کار آفرین باشم و به جوانان کشورم کمک کنم تا همگی به بالاترین درجه شغلی خود و یک فرد موفق در این عرصه باشند. امیدوارم با کمک شما عزیزان و توانایی های قابل درک خودم بتوانم قدمی هر چند کوچک در راه اشتغال زایی جوانان کشورم و خودم برداشته باشم
ان شاءالله

هیچگاه قطار نباش که فقط در ریل حرکت کنی ، کشتی باش تا عظمت اقیانوس زیر پاهایت باشد