ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 09:47 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293623

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
04-11-2013, 08:52 PM
ارسال: #501
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
مقدم تک تک عزیزان گلباران.
قدمتان بر روی چشمان زاغSmile من.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , 3ObHaN , sir-mahyar , یک همراه سبز , حامد , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , Peanut , دکتر شکراله پور , مــجــیــנ , 0625 , safire mehrabani
04-11-2013, 10:41 PM
ارسال: #502
باسلام
28 سال سن دارم، لیسانس زبان انگلیسی و 9 سال سابقه کار در امر بازرگانی خارجی و در حال حاضر معاون دپارتمان تدارکات خارجی یکی از کارخانه های لوازم خانگی فعال و شناخته شده کشور هستم.
بسیار پر انرژی، مصمم و پیگیر، پر از افکار مثبت و انگیزه فراوان و تا حدودی زیادی در کارم موفق ( البته فعلاً کارمندی ).

مدتی پیش یک دوره MBA را گذروندن و با کتاب های رابرت کیوساکی آشنا شدم . از آن زمان تصمیم به تغییر افکار و زندگی ام گرفتم. دیگر کارمند بودن مرا راضی نمی کند.

ذهنم پر از ایده های خام است اما نمی دونم از کجا باید شروع کنم احساس می کنم انژریم را باید هدایت کنم اما چطور؟

البته تاکنون بیکار هم نبودم و اندوخته های خود را در بازار مسکن( مناسب ترین بازار)، بورس و طلا سرمایه گذاری کردم و نسبت به فعالیتی که کردم تا کنون سود خوبی هم داشتم اما این ها برای من کافی نیست.

اکنون هدف من کارآفرینی است اما نمی دونم باید از کجا شروع کنم؟ شاید هم کمی ترس از تجربه کم؟

سپاس
ساره پرهیزی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , حامد , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , Mind , sir-mahyar , MARYAR , zoofanoon , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , دکتر شکراله پور , مــجــیــנ , 0625 , jahanagahi , safire mehrabani , Mrs.Seyedi , bitumen , م.ع
04-11-2013, 10:54 PM
ارسال: #503
خوش امدید به این خانواده بزرگ.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , کامیار کاظمی , Mind , sir-mahyar , zoofanoon , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , دکتر شکراله پور , مــجــیــנ , 0625 , jahanagahi
04-12-2013, 12:55 AM
ارسال: #504
(04-11-2013 08:52 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  مقدم تک تک عزیزان گلباران.
قدمتان بر روی چشمان زاغSmile من.
استاد عزیز چشمان من هم زاغ هستند12_002
چیه؟چشمه دیگه.
قدمتان بر روی چشمان زاغ من چرا استائ عزیزم.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , mir abbas , sir-mahyar , 0625 , jahanagahi
04-12-2013, 01:43 AM
ارسال: #505
سلام
من 20 ساله هستم دانشجوی کارشناسی رشته عمران فوق العاده به آینده امیدوار مغرور و بی نهایت علاقه مند به ثروتمند شدن در تمام زمینه های مادی و معنوی ممنون از انجمن خوبتون
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , دکتر شکراله پور , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , 0625 , یک همراه سبز , حامد , jahanagahi , safire mehrabani
04-12-2013, 06:59 PM
ارسال: #506
نفیسه هستم.21.5 ساله. کاردانی مددیریت جهانگردی. پشت کنکوری کارشناسی! بزرگترین آرزوم اینه که مستقل باشم و میدونم که می تونم فقط باید یه راه درست انتخاب کنم.و همیشه دوست داشتم وقتی 22 ساله میشم از زندگی که برای خودم میسازم راضی باشم.امیدوارم این اتفاق بیفته .تصمیم گرفته بودم که شروع به کار کنم. اما دلم میخواد کاری انجام بدم که درآمد خوبی داشته باشم. دیگه نمیدونم چی باید بگم.10_004
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mir abbas , کامیار کاظمی , 0625 , یک همراه سبز , حامد , سیدمهدی هاشمی , دکتر شکراله پور , jahanagahi , safire mehrabani , zoofanoon
04-13-2013, 12:20 AM
ارسال: #507
بهادر هستم...22-23 ساله...مهندس کامپیوتر-نرم افزار...زمینه های مورد علاقه ام:
1. تبلیغات
2. بازاریابی
3. فروش
4. تحلیل رفتاری فروشنده و خریدار
5. تجارت الکترونیک
فعال و پر تلاش، همیشه در جستجوی تغییر و تحول می باشم و همواره افکارم را به جهات مختلف می فرستم. با چندین دید به موضوعات گوناگون نگاه می کنم. سعی در گرفتن ایده از هر مسئله ای دارم. می خواهم همه چیز را تغییر و بهبود دهم. برای پیشرفت و تحول حد و مرزی نمی شناسم. به موفقیت های کوچک قانع نیستم و همواره در تلاش برای رسیدن به پله های بالاتر می باشم. سعی ام داشتن ایده های جدید و یا بهبود در ایده ها و کارهای پیاده شده پیشین است. دارای روابط عمومی خوبی بوده و به نقل قول از چند تن از دوستان و همکاران توانایی متقاعد کردن دیگران را دارا می باشم. همیشه تلاش می کنم و انگیزه کاری برای رشد و شکوفایی خود و دیگران را دارم....شاید از ویژگی های بدم اینا هستن: که تبلی می کنم بعضی وقتا...همینطور اینکه زده میشم زود از کاری که دارم می کنم....از این شاخه به اون شاخه پریدن زیادی دارم...همزمان چندین تا کار رو می خوام با هم انجام بدم...
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , 0625 , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , sir-mahyar , کامیار کاظمی , یک همراه سبز , دکتر شکراله پور , safire mehrabani , yu3f , نی نی عسلی
04-14-2013, 11:29 AM
ارسال: #508
با سلام
من خانم 37 ساله دارای اراده خیلی قوی در کارهایم .انرزی مثبت .خوش بین نسبت به آینده.فعال در زمینه ای که علاقه داشته باشم .افراد منفی دوروبرم زیادهستن ولی من به آنها توجهی نمیکنم وایده ی خودم را تا رسیدن به هدفم دنبال میکنم .دلم میخاد با پیوستنم به این انجمن بتوانم هر چه سریعتر به اهدافم برسم.[/font][/size][/color]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , goldmen , 0625 , سیدمهدی هاشمی , یک همراه سبز , دکتر شکراله پور , safire mehrabani , sir-mahyar , yu3f , حامد , mahdi5e , نی نی عسلی
04-14-2013, 12:18 PM
ارسال: #509
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
با سلام خدمت همه عزيزان
حسين بابايي هستم. ٣٢ ساله . داراي مدرك فوق ليسانس در رشته مهندسي برق قدرت از دانشگاه علم و صنعت ايران. در سال ٨٦ كه هنوز فارغ التحصيل هم نشده بودم نامزد كردم و اين در حالي بود كه هنوز به خدمت سر بازي هم ورقته بودم !!! با مشكلات زيادي مواجه شدم. همزمان با شروع سربازي با كمك دوست عزيزم يك شركت ثبت كرديم. يادمه أون موقع يك ماه طول كشيد تا ٢٠٠ هزار تومان جور كنيم براي افتتاح حساب و ثبت شركت. دست به همه كاري زديم. پيمانكاري احداث شبكه هاي برق ، برگزاري كلاسهاي آمادگي آزمون كارداني به كارشناسي ارشد ، فروش آب تصفيه كن ، رسوبزدا، .....يه تا برگزاري كلاسهاي اتوماسيون صنعتي. ولي يه دو سالي همين جوري در جا ميزديم. تازه من همزمان بصورت حق التدريسي در ٣ تا دانشگاه و موسسه آموزش عالي هم تدريس ميكردم. خلاصه رومون خيلي فشار بود ولي راضي كننده نبود و آخر سال سر جاي اولمون بوديم!!! كم كم با تجربه تر كه شديم رفتيم به سمت طراحي شبكه هاي برق . خيلي زود تو اين كار موفق شديم و در طي يك سال طراحي شبكه هاي ٢٠ كيلولت سه استان شامل البرز، قزوين و زنجان رو گرفتيم. اوج موفقيت ما رفته سمت توليد سيستم هاي گرمايش تابشي بود. الان صاحب برند گرماسان ( طراح و توليد كننده سيستم هاي گرمايش تابشي ) در ايران هستم. الان دومين برند برتر تو اين زمينه تو كشور هستيم. خيلي دوست دارم با كسب تجربيات بيشتر از اين انجمن و دوستان و اساتيد خوبم در اينجا تبديل به برند برتر بشيم. و رقيبمون با برند گرماتاب دار ١٥ سال تجربه و سابقه رو كنار بزنم. پارسال در اوج مشكلات اقتصادي كشور ترن اور ٢ ميلياردي داشتيم و لي ميخوام با كمك خدا إمسال اين رقم ١٠ ميلياردي باشي. به كمك همه عزيزان نياز دارم. ممنون

تا موفقيت يك گام باقيست : باور
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , 0625 , Peyman AL , حامد , mir abbas , sabaeng , jahanagahi , mercedes62 , lhm-rostami , سودابه , مرتضی الهی , م.ع
04-14-2013, 12:23 PM
ارسال: #510
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
شما با توکل به خدا و تلاش در راه جلب رضای خدا حتما موفقتر خواهید شد شک نکنید.
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS