ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 02:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293683

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
04-05-2013, 04:20 PM
ارسال: #491
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
من 28ساله اهل وساکن گلپایگان هستم.کارمند و به دنبال شغل دوم هستم پیشرفت را دوست دارم و دوست به دیگران نیز کمک کنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , سیدمهدی هاشمی , mohammadshamosi , goldmen , کامیار کاظمی , دکتر شکراله پور , 0625 , sir-mahyar , ahmad rezaee , mir abbas , jahanagahi
04-05-2013, 04:42 PM
ارسال: #492
مقدم همه عزیزان گلباران

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , سیدمهدی هاشمی , دکتر شکراله پور , 0625 , sir-mahyar , ahmad rezaee , mir abbas , jahanagahi , Peanut
04-06-2013, 07:45 PM
ارسال: #493
سلام
نفس هستم ، 30 سالمه ، فرزند ارشد خانواده ام
کارمند قراردادی مخابرات ام ، 5 سال سابقه کار دارم و در همین مدت کوتاه موفقیتهای کاری زیادی داشتم
اعتماد به نفس بسیار بالائی دارم و می تونم یک پروژه رو از ابتدا تا انتها مدیریت کنم ، اصالتا ترک زبان هستم - علاقه وافری به یادگیری مطالب جدید دارم
در مورد خصوصیات اخلاقیم باید بگم خیلی مهربونم ،سرسخت ، منصف ، دلسوز ، حساس ، منطقی ، تا حدودی لجباز ، گاهی به شدت غر غرو ، نظر بلند ، سخاوتمند ،سرکش ، با اعتماد به نفس ، متنفر از دروغ ، به شدت خانواده دوست ، خیرخواه ، قابل انعطاف ، زیبا پسند ، شیک پوش ، خوددار ، کمی ترش رو ، جدی ، صلح جو ، کدبانو و ...
خصوصیات منفی ام : خیلی رک گو هستم و این موضوع اکثرا" دیگران رو میرنجونه ( البته اصلا" بی ادب نیستم ) و خیلی وسواس ( تحمل بی نظمی برام ممکن نیست و با این افراد به شدت برخورد میکنم حتی اگر همکارم یا بدتر از اون ارباب رجوعم باشه ) از مهمونی و مراسم و شلوغی طولانی مدت هم بدم میاد ( این موضوع بیشتر از همه مادرم رو ناراحت میکنه ) و از ادمهای فضول بیزارم .

روابط عمومی ام خیلی خوبه ، خیلی سریع میتونم با دیگران ارتباط برقرار کنم و ...

راستش مدتیه به این فکر میکنم که میتونم موفقتر از اینی باشم که الان هستم ، چه بسا شغل بهتری برای خودم دست و پا کنم - تولید رو خیلی دوست دارم به کشاورزی بی نهایت علاقمندم - علائقم شامل روانشناسی ، فلسفه ، کشاورزی ، هنر ، قالیبافی و ...

شغلم رو به این خاطر دوست دارم که دنیایی پر از تغییره ، تکرار در اون جائی نداره ، کارام تکراری نیست ، با تکنولوژی پیش میره و ... مهمتر ازهمه اینکه کل اقشار جامعه از خدمات این شرکت استفاده میکنند و با ما در ارتباطند .
اما درامد بیشتر رو دوست دارم و احساس میکنم میتونم پس باید تلاش کنم
خوشحالم که با شما و سایتتون آشنا شدم . دلم میخواد از تجربیاتتون برای برداشتن گامهای بلندتر استفاده کنم
البته به یاری خدا و لطف شما دوستان بی ریا

اگر مختارید كه بین حق به جانب بودن و مهربانی یكی را انتخاب كنید، مهربانی را انتخاب كنید

نام های کاربری قبلی :
- 01230500
- سفیر مهربانی
 تشکر شده توسط: goldmen , ahmad rezaee , fartak , mir abbas , yu3f , 0625 , MARYAR , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , دکتر شکراله پور , sir-mahyar , کامیار کاظمی , jahanagahi , reza.sepehri , م.ع
04-07-2013, 08:29 PM
ارسال: #494
درود بر همه و ایزد منان یارتان
کامی هستم 36 سالمه در لاهیجان سکونت دارم ، یک دفتر خدمات فنی پرینتر (شارژ و تعمیرات ) دارم ، بلند پرواز و همیشه بدنبال راه های پول ساز بوده ام به کارهای هم دست زدم اغلب به دلایلی که بعدا فهمیدم با شکست مواجه شدن طرحهای مختلفی داشتم ، اغلب اطرافیان دلسردم کردند که ولشون کردم ، دنبال راههای بهتری هستم که مطمعن هستم این تالار به به انتظارات من جواب خواهد داد ، خیلی خوشحال که همچین جایی در کنار شما دوستان هستم
به امید موفقیت همه ایرانی ها
 تشکر شده توسط: 0625 , fartak , mir abbas , sir-mahyar , کامیار کاظمی , yu3f , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , safire mehrabani , حامد , م.ع
04-08-2013, 09:00 AM
ارسال: #495
توکلت علی الله
 تشکر شده توسط: 0625 , سیدمهدی هاشمی
04-08-2013, 09:08 AM
ارسال: #496
من حسینم اسم مستعار مهران بچه همین دور و برا و ...
از همون بچه گی دوست داشتم از همه سر باشم تو دو ران تحصیل و ورزش خیلی داوضاع بر وفق مراد بود تا اینکه اون روز های خوش تموم شد و وارد کار و زار زندگی شدیم
خیلی کارا کردم تا پولدار بشم نشد که نشد
از خریر زمین گرفته تا بازار سرمایه و تالار بورس اما انگار دست به هر کاری میزنیم نون همه رو هم اجر می کنیم
بگذریم الان با گذشت 3 دهه از زندگی فعلا ته خطیم و داریم دست و پا میزنیم الان دانشجوی مقطع دکتری جغرافیا هستم ، رفتیم پیام نور درخواست تدریس دادیم فعلا جوابی نگرفتیم اخه اولویت برا فک و فامیل فوق لیسانس و لیسانسخودشونه بگذریم
باز فرصت کسب و کار زیاده این دفعه ببینم چه ایده ای به فکرم میرسه
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , yu3f , 0625 , کیمیاگر , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , jahanagahi , safire mehrabani , حامد , م.ع
04-08-2013, 07:47 PM
ارسال: #497
سلام احمد 29ساله ارتشی هستش دارای روابط اجتماعی بسیار بالا خیلی خوب با هرکسی از هر تیپ اجتماعی ارتباط برقرار میکند با اطلاعات عمومی نسبتا خوب تا به حال کار های بسیاری انجام داده است از دو سال پیش با قانون جاذبه آشنا شده است و از همان طریق موفق به خرید یک واحد آپارتمان در زیبا شهر قزوین شده و همین طور توانسته در رشته جغرافیای روستایی در مقطع کارشناسی ارشد قبول شود بسیار امید وار به آینده و مشتاق به میلیاردر شدن البته کارهایی هم کرده که موفقیت آمیز نبوده در حال حاضر در حال جمع آوری اطلاعات برای ورود به بازار بورس و همچنین ورود به بازار خرید و فروش نقره است و امید وار به پیروزی

12_002[/font][/size]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , 0625 , ahmad rezaee , دکتر شکراله پور , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , yu3f , safire mehrabani , حامد , mir abbas , ebrahim.ev , م.ع
04-09-2013, 02:10 PM
ارسال: #498
سلام من 35 سالمه ،كارمندم ،توي كارم موفق هستم يعني به عنوان يك كارمند با ده سال سابقه خوب رشد كردم ،الان مسئول يك قسمت هستم ،به نظر همكارام روايط عمومي خوبي دارم و رابطه خوبي رو با افراد برقرار ميكنم اعتماد به نفس خوبي دارم توي جلسات به نسبت راحت صحبت ميكنم ،ولي خودم نظرم در مورد خودم اينه كه توي كارهاي افراط وتفريط زياد دارم معمولا وقتي با يك فكر يا يك پيشنهاد مواجه ميشم كه برام جالب باشه ترجيح ميدم بپرم وسط ماجرا با مشكلاتش روبرو بشم بعد در موردش فكر كنم ،از اونجايي كه تا حالا دست به كاري با ريسك خيلي بالا نزدم شايد اونقدرها بهم ضرر نرسيده باشه ولي الان به سرم زده كار توليدي شروع كنم و وارد بازار توليد و فروش و تجارت بشم . از اونجايي كه پدرم كارمند بوده و كلا آدم محتاطي هم بوده درونا با تمام اشتياقي كه به وارد شدن در اين كار دارم يك ترسي توي وجودم هست .نميدنم به خاطر ريسك بالاي اين كار هم از وارد شدن در اون ميترسم هم واقعا دلم ميخواد اين كار رو امتحان كنم چون روياي من اينه كه يك كارخونه بزرگ فراورده هاي كشاورزي دارم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , یک همراه سبز , yu3f , 0625 , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , safire mehrabani , دکتر شکراله پور , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , jahanagahi , حامد , mir abbas , م.ع
04-10-2013, 09:52 PM
ارسال: #499
سلام به همه عزیزان بهزاد هستم 26 ساله دیپلم ریاضی به دلایل زیادی و نداشتن علاقه ادامه تحصیل ندادم شغلم طراحی و اجرا کلیه امورات و صنایع چوبی دکوراسیون داخلی میباشد بسیار عجول مهربان دقیق حساس و سعی میکنم مودب باشم با ارزوی موفقیت تمام هموطنان در خدمت گذاری حاضرم
 تشکر شده توسط: دکتر شکراله پور , ahmad rezaee , sir-mahyar , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , 0625 , یک همراه سبز , yu3f , jahanagahi , حامد , mir abbas , م.ع
04-11-2013, 05:57 PM
ارسال: #500
ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩﺭﺍﯼ ﺁﯾﻨﺪﻩ!(ﺷﺎﯾﺪﻡ ﺗﯿﻠﯿﺎﺭﺩﺭ...)
ﻣﻦ ﻣﻬﺮﺩﺍﺩﻡ ، 15 ﺳﺎﻟﻤﻪ ﺍﺯ ﻫﻤﺪﺍﻧﻢ
ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﻫﻤﻪ ﺑﻪ ﻫﺪﻓﺎﺗﻮﻥ ﺑﺮﺳﯿﺪ !
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , MARYAR , دکتر شکراله پور , 0625 , jahanagahi , sir-mahyar , یک همراه سبز , حامد , mir abbas , zoofanoon , مهدی گل محمدی , Peanut , safire mehrabani
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS