ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-21-2024, 08:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 294027

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
02-08-2013, 09:03 PM
ارسال: #431
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
(02-08-2013 04:43 PM)rahimso نوشته شده توسط:  سلام عبدالرحیم سلیمانی هستم 34 ساله کارمند یکی از ادارات دولتی با مدرک تحصیلی لیسانس پژوهش علوم اجتماعی و دانشجوی فوق لیسانس همین رشته که مدت هاست حال پایان نامه نوشتن ندارم علاوه بر کار اداری به کار خرید و فروش املاک نیز تا حدودی مشغولم در این کار با کسی شراکتی کار می کنم اما به همه مشکوکم بیش از اندازه به اینده هر کاری فکر می کنم و تمام جوانب منفی کار را در نظر میگیرم و همیشه نوعی ترس با من است که فکر میکنم سر منشا ان خانواده بوده چون مرا از انجام کارهای جدید منع می کردند الان به فکر افتاده ام به کاری مشغول شوم که هم مورد علاقه ام باشد هم هم درامد بسیار بالایی داشته باشد ولی سر در گم هستم و نمی دانم به چه علاقه دارم و نیز نمی توانم نیاز بازار و جامعه را تشخیص بدهم از کودکی تا الان از کارگری تا تجارت را نیز انجام داده ام ولی به نتیجه دلخواه نرسیده ام
تاپیکهای اگر به من اعتماد داری و دیوار ذهنی استاد بزرگ قربانیان با نام کاربری jahanagahi را قبل از شروع کار مطالعه بفرمایید نتیجه میگیرید.
موفقتر باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , M3HDI , من میلیاردرم , sir-mahyar , mir abbas , mahdi5e , Mrs.Seyedi , rahimso , 0625 , دکتر شکراله پور , jahanagahi , yu3f , ahmad rezaee , بابایی
02-12-2013, 07:28 PM
ارسال: #432
مقدم همه شما عزیزان گلباران.
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: رز سفید , M3HDI , mir abbas , دکتر شکراله پور , yu3f , sir-mahyar , حامد , کامیار کاظمی , mahdi5e , ahmad rezaee , بابایی , mohsen k1
02-13-2013, 02:50 PM
ارسال: #433
ابراهیم ابراهیم وند هستم دانشجوی معماری و 20 ساله،عاشق کارافرینی،ایده های خوبی برای کار دادم و به کسایی که ایده دادم و اجرا کرده اند همگی به نوعی موفق بوده اند،آدم بی از اندازه عجولی هستم،به هر چیزی که در اطراف میبینم کنجکاوی خاصی دارم و پیگیرش میشم،عاشق سخنرانی و کنفرانس دادن هستم(قدر بیان بالایی دارم)،و از اخلاقات منفی من اینه که به راحتی با کسی دوست نمیشم و دوستای محدودی دارم،

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سعید محمدی , M3HDI , mir abbas , mohsen k1 , yu3f , sir-mahyar , حامد , کامیار کاظمی , دکتر شکراله پور , mahdi5e , ahmad rezaee , بابایی , Mind , soltan_sal
02-15-2013, 05:22 AM
ارسال: #434
سلام
فروم خيلي دوست داشتني داريد نسبت به خيلي از فروم هاي ديگه متمايز هستيد نميدونم شايد گرايش من نسبت به همچين موضوعاتي بيشتر هستش راستي خودمو معرفي كنم بنده سرچ گوگل هستم ور‍ژن جديد نيوتن و اديسون و به نوعي شايد راك فلر بله انسان هاي موفق انسان هاي شاد و همچنين ثروتمند ( ثروت نه فقط ماديات!! ) زاده نميشوند بلكه ساخته ميشوند اينقدر كه نوع رسيدن به ثروت( بله ثروت مادي يكي از موهبت هاي خداوند ) مهم هست زيرا همه به نقطه پايان ميرسيم اما چگونه ميرسيم بسيار مهم است شخصيت فكري من از دوران كودكيم آغاز شده و نسبت به محيط اطرافم كه چه نگرشي به نوع زندگيم داشته باشم مرا به پاي اين تفكر وا ميدارد ( برو فكر ميكن مگو فكر چيست كه سرمايه جاودانيست فكر) همين جا تشكر فراوان ميكنم براي ايجاد كننده اين اتسفر و اين جو مثبت نگرشي ( حرف بسيار است اما كو تا عمل ) جايي كه تا دهان باز ميكنند از افكار احساسات و گفتار منفي و يك ماهي از دكان آب گلالودشان بدست بياورند و بدبختيشان چيزي جز اين نيست. واقعا جاي بسي تشكر دارد براي ساختن اين جايگاه مثبت انديشي , هنري فورد كسي نبود حتي سواد هم نداشت خوده اديسون هم تا مدت ها بيسواد بود وحتي يك گوشش ناشنوا بود اما فورد صاحب شركتي شد به اسم خودرو فورد و اديسون هم قربونش بشم كاشف پنيسيلين كه اگه نبود الان اين نوشته هارو نميتونستيم واسه هم بفرستيم (مزاح ميكنم) ولي واقعا چه تفاوتي بين من و بين من است .... در عصري كه ما در حال زندگي در آن هستيم نسل هاي بعد چگونه هستند آيا به آينده انديشيده ايم

در پست هاي بيشتر بعدي باهم آشنا ميشويم ( منم يه تازه وارد )

من, امروز 6 ژانويه 2015 يك ميليارد تومان بدست آوردم.
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , jahanagahi , حامد , sir-mahyar , sajjad.ghorbani , MARYAR , mir abbas , دکتر شکراله پور , rahgozar , mahdi5e , ahmad rezaee , mohsen k1 , Mind
02-15-2013, 04:27 PM
ارسال: #435
با سلام
من سجاد قربانی 19 ساله .دانشجوی رشته مهندسی اجرایی هستم.آدم عجول .غیر قابل پیش بینی.بسیار بسیار مودب.متنفر از دروغ و دروغگو.البته این یه عیب رو دارم که چون خودم هیچوقت دروغ نمیگم .فکر میکنم همه مردم هم مثل من هستن که به خاطر این باورم تا حالا چند بار ضربه خوردم.
دارای آرزوهای بزرگ همیشه به دنبال ایجاد راه جدید برای هر کاری.کمی خجالتی هستم .ولی خیلی خوب میتونم با دیگران ارتباط برقرار کنم . دوست بشم .البته کسایی که مثل خودم باشن.اراده ام تا یه هفته پیش ضعیف بود.ولی با خوندن چندتا کتاب و آشنایی با این سایت دارم رو این مشکلم کار میکنم تا برطرفش کنم.
بسیار خوشحالم که دوستانی مثل شما ها پیدا کردم.من عاشق کارآفرینی ام.ولی هربار در موردش با هر کدوم از دوستام حرف میزدم همشون مسخره ام میکردنو ناامیدم میکردن
ولی الآن با آشنایی با شما
من مطمینم که ظرف بیست سال آینده یک میلیاردر میشم مثل همه شما...
البته با کمک شما
یاعلی
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , sir-mahyar , jahanagahi , mir abbas , mohammadshamosi , دکتر شکراله پور , mahdi5e , ahmad rezaee , mohsen k1
02-15-2013, 05:13 PM
ارسال: #436
خیلی خوش اومدی آقا سجاد
حتما تاپیک های مربوط به راز و انرژی مثیت و هدف را بیشتر مطالعه کن
هر روز موفق و موفق تر خواهی بود

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sir-mahyar , jahanagahi , mir abbas , Delta.H , rahgozar , 0625 , sajjad.ghorbani , mahdi5e , ahmad rezaee , بابایی
02-15-2013, 07:09 PM
ارسال: #437
(02-15-2013 04:27 PM)sajjad.ghorbani نوشته شده توسط:  با سلام
من سجاد قربانی 19 ساله .دانشجوی رشته مهندسی اجرایی هستم.آدم عجول .غیر قابل پیش بینی.بسیار بسیار مودب.متنفر از دروغ و دروغگو.البته این یه عیب رو دارم که چون خودم هیچوقت دروغ نمیگم .فکر میکنم همه مردم هم مثل من هستن که به خاطر این باورم تا حالا چند بار ضربه خوردم.
دارای آرزوهای بزرگ همیشه به دنبال ایجاد راه جدید برای هر کاری.کمی خجالتی هستم .ولی خیلی خوب میتونم با دیگران ارتباط برقرار کنم . دوست بشم .البته کسایی که مثل خودم باشن.اراده ام تا یه هفته پیش ضعیف بود.ولی با خوندن چندتا کتاب و آشنایی با این سایت دارم رو این مشکلم کار میکنم تا برطرفش کنم.
بسیار خوشحالم که دوستانی مثل شما ها پیدا کردم.من عاشق کارآفرینی ام.ولی هربار در موردش با هر کدوم از دوستام حرف میزدم همشون مسخره ام میکردنو ناامیدم میکردن
ولی الآن با آشنایی با شما
من مطمینم که ظرف بیست سال آینده یک میلیاردر میشم مثل همه شما...
البته با کمک شما
یاعلی
سلام با تلاش و درایت و قلبی پاک با ارزوهای بزرگ در سر داشتن و همواره امید و امید وامید خوشبختی در نزدیکی توست کافی است حسش کنی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , دکتر شکراله پور , sir-mahyar , Delta.H , rahgozar , sajjad.ghorbani , mahdi5e , ahmad rezaee , بابایی , ebrahim.ev
02-16-2013, 04:32 PM
ارسال: #438
سلام به همه دوستان گرام
بنده مدتیه که با این سایت آشنا شدم و به خاطر موضوع سایت و جوّ خوبی که داخلش دیدم جذبش شدم.
من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مهندسی گاز دانشگاه تهرانم. تقریبا غیر از هوش هنری تو همه موارد دیگه هوش نسبتا بالایی دارم.
شدیدا علاقه به بحث کارآفرینی و تولید دارم. اما هنوز تو هیچ زمینه ای به قطعیت نرسیدم اینکه باید راه و رشته ی داشتم رو ادامه بدم، شروع به یه کسب و کار ابتدایی کنم تا تجربه ای بشه و تو اون حوزه به نهایت برسم، وارد حوزه آموزش بشم، وارد حوزه کشاورزی بشم... یعنی نمیتونم مسیرمو درست انتخاب کنم.
جدای از اینا من در عین داشتن روابط عمومی و قدرت بیان فوق العاده، آدم شدیدا درون گرایی هستم !!!
انقدر میدونم که اگر قطعا به موضوعی ایمان بیارم و برام اثبات بشه که همونیه که میخوام، مسیر ده ساله دیگران رو دو ساله میرم!!! که البته این موهبت خدادادی منه و من هم از این ناراحتم که با این همه توانایی هیچ کاری نمی تونم بکنم.
من برای پول نمیخوام فعالیت کنم اما به ناچار از نشانه های قدرت و توانایی های کارآفرینی و خدمت رسانی پوله!
پیچیدگی های زیادی درونم وجود داره که بخوام بگم طول میکشه...
موفق باشین
 تشکر شده توسط: mahdi5e , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , کامیار کاظمی , vahid61 , دکتر شکراله پور , mohsen k1 , ahmad rezaee , مــجــیــנ , yu3f , Delta.H , sir-mahyar , jahanagahi , 0625 , rahgozar , نینجا , Mind
02-20-2013, 02:40 AM
ارسال: #439
اول سلام
این بند رو خوندم:
7) ارسال مطالب حاوی مطالب ناامید کننده و بی فایده خلاف عقاید مدیران و اعضای انجمن است، ما در اینجا جمع شده ایم که به دور از منفی بافی های اطرافمان با دیدی روشن به اطرافمان نگاه کنیم، حتما توجه کنید.

نام کاربریم نشون میده که هنوز امید به خداوند دارم

ولی شرمنده ام که موج منفی دارم.

44 سالمه. مؤنث. متأهل. حتما" اونایی که سنشون بیشتر باشه یادشون میاد که 25 سال پیش دانشگاه رفتن غول بزرگی بود. منم کمی کم کاری کردم. سال اولی که کنکور دادم. امید داشتم فقط پزشک بشم. خواستم یه سال دیگه تو خونه بشینم و بخونم. نه جزوه رزمندگان داشتم. نه شهرستان کوجولومون کلاس کنکور. ولی همون سال سازمان سنجش هوس کرد شهرستان مارو از منطقه سه بودن بکنه منطقه یک. طبعن معلومه. رتبه ام شد. هفتادهزار. !!
یکی از اقوام دور در تهران رئیس یه شعبه بانک بود. گفت برات درست میکنم توی یه بانک توی مشهد استخدام بشی. اما چون زمان امتحانات استخدام بانک نبود. تصمیم گرفتن منو توی یک شرکت دولتی استخدام کنن. بعد به عنوان انتقالی منو جذب بانک کنن. توی اون شرکت شروع به کار کردم. بطور آزمایشی . تا حکم استخدامی بگیرم. و منتقل به بانک بشم. و همزمان کلاس تایپ رو گذروندم تا مدرکی هم داشته باشم!
بعد از چهارماه کار آزمایشی. در حالیکه مدیران بخش مربوطه ازم راضی بودن و میخواسن همونجا مونگار بشم. مدیر امور اداری گفت : هرگز برات حکم استخدامی نمیزنم. هرچی گفتم من فقط اون حکم رو میخوام که منتقل به بانک بشم. و تعهد کتبی میدم که اینجا نمونم. گفت نه که نه.
دوباره خونه نشین شدم.
فامیلمون نتونست کاری بکنه.
تصمیم گرفت برام توی یک شرکت بزرگ معتبر کار پیدا کنه.
از طریق دوستش که در سازمان صنایع بود اقدام کردن
اما فکسی که باید از تهران به اون شرکت بره. طی یک اشتباه کوچولو به یه شرکت دیگه رفت. مدیر اون شرکت ازم خواست تا برای مصاحبه برم. بعد گفت این فکس اشتباه اومده. ولی ما نیاز به شما داریم. کسی که تایپ بلد باشه و و بتونه از دستگاه تلکس استفاده کنه. برام مربی گرفتن و طی دوجلسه با دستگاه تلکس هم آشنا شدم. خوب به کار چسبیدم. صبح ها شرکت و عصر ها در کانون پرورشی مربی موسیقی بودم.
مدتی بعد اعلام شد که آموزش موسیقی حرام شده. کلاس ها منحل شد. و بواسطه ی دوشیزه بودن. کلاس خصوصی نمی رفتم.
مدتی بعد نامه ای به دستم رسید همراه با یک سکه ی طلا. از سوی مدیر شرکتی که کار میکردم.!! مثلا" عاشق شده. کسی که من به جای دخترش بودم.
به ناچار کارم رو ول کردم.

ازطرفی دیگه اون شرکتی که اول برای سکوی پرتاب بسوی بانک رفته بودم. به بخش خصوصی وارد شد.
مدیران بخشی که 4 ماه کار کرده بودم. ازم دعوت به کار کردن. در اونجا با کامپیوتر های ساده و ابتدایی آشنا شدم.
سالها بخوبی اونجا کار کردم. ولی از استخدام خبری نبود. فقط قراردادهای یک ساله. که تمدید میشد. تا هفت سال
برام مهم نبود. فقط استقلال و اینکه شاغلم کافی بود.
4 سال بعداز ازدواجم صاحب فرزندی شدیم. و همسرم گفت : نگهداری از فرزند مهمتره. کارم رو با اینکه خیلی دوست داشتم. و اونا هم میخواستن من بمونم. ول کردم.
تا وقتی که پسرم مدرسه رفت. ولی دیگه شرکت کسان دیگه ای رو به جایم آورده بودن. و ما ساکن شهرستان شده بودیم. امکان رفتن به سرکار دیگه برام نبود.
همسرم نگرانم بود. دوست داشت کاری به عنوان سرگرمی داشته باشم.
برام پروانه گرفت و یک مغازه باز کرد. 4 سال وارد کسب و کار شدم. ولی از پسش بر نمی اومدم. ساعات کاری طولانی بود. از خونه و همسر و بچه می افتادم. سود کم بود. فروش در حدی بود که حتی اجاره مغازه رو هم نمیتونستیم بدیم. و در آخر با بدهی زیاد مغازه تعطیل شد. یعنی ورشکستگی.
در اون مدت کسانی پیداشده بودن که به عنوان خیرخواهی پول داده بودن تا باهاش کار کنیم و سود بدیم. ولی دراصل شده بود رباخواری. در آخر هم نتونستیم . از پسشون بر بیایم. برای حفظ آبرو. باز از یکی دیگه قرض کرده به ربا دادیم. ..... و این سیر تا حدی ادامه پیدا کرده که الان حدود هفتادمیلیون بدهکار رباخوارانیم. از بانک ها هم وام گرفته بودیم. ولی اونا هم کمی از رباخواران نداشتن. یکی بود که 9 میلیون بهمون داد و درعوض 16 میلیون ازمون گرفت.

ازوقتی مغازه ورشکست شد. خونه نشینی ام با وبگردی میگذره
امروز برحسب تصادف با این سایت روبرو شدم. برام جلب توجه کرد. هنوز توی انجمن ها نگشتم. نمیدونم اینجا چه خبره و چیکار میکنید. شاید معجزه میکنید.
اول که میخواسم عضو بشم خواستم اسم کاربریمو بزارم ورشکسته. بعدپشیمون کردم. با خودم گفتم دیدن این سایت رو به فال نیک میگیرم . اسمم رو میزارم امیدواربه خدا.

قصه گوی خوبیم نه؟
گاهی به سرم میزنه بشینم و بنویسم. ولی از وقتی توی روزنامه خوندم که به تازگی موضوعی به عنوان سرقت ادبی پیدا شده. ترسیدم. دیدم شانس که ندارم. دست به هرکاری که میزنم . خراب میشه. حالا همینش مونده بشینم داستان بنویسم. بعد یه هویی یکی پیدا بشه و بگه من از روی اون سرقت کردم.
پس بی خیالش شدم.!!!
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , Delta.H , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , سعید محمدی , M3HDI , yu3f , mir abbas , mohsen k1 , vahid61 , sir-mahyar , mahdi5e , کیمیاگر , دکتر شکراله پور , sajjad , سعید یوسفی , hadi1987 , jahanagahi , 0625 , rahgozar , نینجا , reza.sepehri , م.ع
02-20-2013, 09:30 AM
ارسال: #440
خواهر عزیز (امیدواربه خدا) :
برای اینکه اعضا نیز بتوانند در راهنمایی شما سهیم باشند تاپیکی جدایی برای شما ایجاد کردیم، لطفا به ادرس زیر مراجعه فرمائید :

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7068

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مــجــیــנ , M3HDI , yu3f , mir abbas , Delta.H , امیدواربه خدا , sir-mahyar , mahdi5e , دکتر شکراله پور , jahanagahi , 0625 , rahgozar , نینجا
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,802 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS