ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-02-2024, 07:08 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ:
بازدید: 291462

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
08-31-2011, 04:36 PM
ارسال: #41
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام
عید بر همگی مبارک باشه و امیدوارم هر روزتون عید باشه.
مهمترین خصوصیات اخلاقی!
عاشق مطالعه هستم اولین گزینه به محض فراقت مطالعه هست برام که این خصیصه و علاقه رو مدیون پدرم هستم.
دوست دارم تا میتونم تو همه ی زمینه های شغلی اطلاعاتی به دست بیارم
زیاد فکر میکنم و مسائل اخلاقی و رفتاری اشخاص رو برا خودم تجزیه تحلیل میکنم که ببینم هر کسی چه خصوصیاتی داشته و به کجا رسیده
عاشق مادرم هستم و امیدوارم از صبرش چیزی به منم رسیده باشه
کاری که شروع میکنم رو باید یجور به اتمام برسونم و نتیجه بگیرم والا ولش نمیکنم(همه از این اخلاقم وحشت میکنن)
از زمین خوردن نمیترسم واسه همین زیاد اشتباه کردم(البته باید کمشون کنم)
زیاد اهل گشت و گذار نیستم گفتم که مطالعه.
بر عکس اغلب خانم ها زیاد حرف نمیزنم مگر اینکه ازم چیزی بپرسن.
با خانواده زندگی میکنم
دانشجوی حقوق هستم البته این سومین رشته و دانشگاهی هست که رفتم(البته بقیه رو نمیپسندیدم وسط راه ولشون کردم)حس رضایت نداشتم
فرزند اول خانواده هستم و فقط یه ابجی دارم که این باعث شده واقعا مسئولیت پذیر بار بیام
از همه مهمتر اصلا فرقی بین توانایی های زن و مرد قائل نیستم ولی پسر بابام و در کل تو اقوام خویشان همسایه ها محل کار و... به چشم یه مرد بهم نگاه میکنند و همون توقعات رو دارن.
راستی کار خیلی عوض کردم
مدیر فروش /منشی/حسابدار/ویزیتور مواد غذایی و بیمه چند جا/راننده تاکسی تلفنی/خودم هم تاکسی تلفنی داشتم/مربی اموزشگاه رانندگی/
بدترین اخلاقی که دارم و حس میکنم به دلیل جنسیتم خیلی شدیده و منو اذیت میکنه بسیار دل رحمم میخوام مشکل عالم و ادم رو حل کنم
اصلا یادم نیست چرا به سمت موفقیت و خواندن کتب و... در این زمینه روی اوردم ولی کلا همون علاقه ذاتی منو به این سمت کشوند.
خانوادمم به دنبال من وارد این مقوله شدن.و با این تکنولوژی پدرم نجات پیدا کرد.
خدارو شاکرم امیدوارم همه ی دوستان به موفقیت رو در اغوش بکشن و سالها شاد زندگیکنند.Smile

دنیا به قدری بزرگ است که برای همه جا هست به جای آنکه جای دیگران را بگیرید سعی کنید جای خود را بیابید!Angel
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mas , jahanagahi , 3ObHaN , MARYAR , toranj63 , zaghian , shahram......32 , pulaki , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mohsen k1 , mercedes62 , reza.sepehri , dehvar , m_farhadi
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - kimyya - 08-31-2011 04:36 PM
معرفي - Amirstar95 - 06-22-2015, 12:44 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,784 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS