ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 02:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293681

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
07-10-2011, 09:59 AM
ارسال: #11
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
سلام
صفدری هستم کارشناس مالی در شاخه بانکی هستم تحصیلات کارشناسی ام در رابطه با بانک بوده و الان هم در حال انجام پایان نامه ارشد در رشته بازرگانی بین الملل هستم عاشق این هستم که یک روز تاجر موفقی بشم
کارهای تبلیغات و بازاریابی رو هم دوست دارم.

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , کامیار کاظمی , faramarz , dara , مهتاب , Suma , جوان , دلشاد حسین پور , aaftaab24 , ناصر صادقی , سعید.کرمی , azim , hoorsa , m_grate29 , صدفی , nazli , دولتمند آنی , iranboy , M3HDI , sharif3000 , nami , mir abbas , من میلیاردرم , farid2012 , sir-mahyar , درناز , mseyfzadeh , Mrs.Seyedi , yu3f , ابراهیم رضایی , Peyman AL , REZA HAJISALIMI , bi gham , MARYAR , سودابه , alireza6365 , مرتضی الهی , mrs.abbasi , Elixir , thundrill , اَسکی
07-10-2011, 10:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-23-2012 05:27 AM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #12
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
سبحان هستم . ایران و مالزی زندگی میکنم .
17 سال و خورده ای سن دارم . 188 قدمه ، 80 تا وزنمه ، موهام سیاه و سفیده که سفیداش هر روز داره بیشتر میشه ، عینکی هستم و بیشتر لباس های نیمه رسمی و رسمی می پوشم .
از علایقم در وهله ی اوله کارافرینی و اشتغالزایی ، در وهله ی دوم خودرو است و بعد از این دوتا به ترتیب مسافرت ، تجارت ، ماجراجویی ، ورزش ، معروفیت ، سخنوری ، هواپیما و مرسدس بنز جزو 10 علاقه مندی های برترمه .
دیپلم دارم ، در حال اماده کردن شرایط برای ورود به دانشگاه خوب هستم . قصد دارم در رشته مهندسی صنایع برای کارشناسی ، بیزینس و بازاریابی برای مستر و mba برا پی اچ دی ادامه تحصیل بدم . البته ممکنه کارشناسی رو عمران بگیرم .
تخصص خاصی ندارم ولی به شکل مادرزادی احساس میکنم مدیر و رهبر هستم . خیلی استعداد دارم تو این زمینه و به این ویژگیم افتخار میکنم . کلا خودم به خودم از 20 نمره 21 میدم . خیلی از مشکلات و اشتباهاتم رو شناسایی کردم و تونستم خودم رو تو یه سال از ورژن v1.1.1 به ورژن V2.1.5 برسونم و البته الان به شدت دارم شبانه روزی کار میکنم تا برسم به ورژن v3.1.1

وطنم رو خیلی دوست دارم و شیراز رو از بین شهر های ایران بیشتر دوست دارم .
برزیل و روسیه رو بعد کشورم دوست دارم و به نظرم هنگ کونگ بهترین شهر دنیاست .
زکریای رازی رو خیلی دوست دارم خیلی بهمون حال داده .
سوپ خیلی دوست دارم و واسه قیمه جون میدم .
رپ رو خیلی دوست دارم و بین ایرانی ها A2 و شایع و بین خارجی ها توپاک و امینم . تو بقیه سبک ها ایرانی یکم از گوگوش خوشم میاد و خارجی هم پینک فلوید رو دوست دارم با لیلی الن .
رنگ مورد علاقم قرمزه .
پرسپولیسی دو اتیشه هستم و از بارسلونا هم خوشم میاد .
برند باربری ( burberry ) رو به شدت دوست دارم و رنگ لباس مورد علاقم مشکی هست . ری بن رو بین عینک ها و رادو رو بین ساعت ها دوست دارم . ایفون خوبه ولی گلاکسی یه چیز دیگست .
از بین خطوط هوایی ایر فرانس رو ترجیح میدم .
طلای زرد رو به طلای سفید ترجیح میدم .
بین هتل ها هتل هلینتون به نظرم خوبه . مک دونالد از کی اف سی به نظرم بهتره .
بین ماشین ها یه بنز سوار غیرتی هستم اما از بنتلی و رولزرویس هم خوشم میاد . بین سوپر اسپرت ها هم انتخابم لامبورگینی است . از بین هواپیما ها ایرباس a380 VIP 57 seater رو به بوئینگ 787 VIP ترجیح میدم .
گاندی ، ارنستو چه گوارا و جوزف استالین رو دوست دارم . وارون بافت و کارلوس اسلیم رو خیلی دوست دام . مسی رو دوست دارم . نیکلاس گیج رو دوست دارم .
خونه ویلایی رو دوست دارم ولی واسه اخر هفته و ترجیح میدم تو مرکز یه شهر شلوغ تو یه پنت هوس زندگی کنم .
عاشق گربه هستم و از مار زیاد خوشم نمیاد .
از پریدن از هواپیما میترسم و حتما میخوام باهاش رو به رو شم .
ماهیگیری رو دوست دارم .
یکی از بزرگترین ارمان های زندگیم مبارزه با سرطان و جنگه .
سفر رو بهترین دانشگاه دنیا میدونم و کنجکاوی رو بهترین رشته دانشگاهی .
به صنایع غذایی بسیار بسیار علاقه مند هستم و به نظرم پول تو شیکمه .
در بین قاره ها افریقا و امریکا جنوبی به نظرم منبع گنج هستن و از بین کشور ها هم کشورهای جنگ زده که تازه دارن بلند میشن و دور و برمون هم کم نیستن کیس های مناسبی برای سرمایه گذاری هستن .
بزرگترین ارزوم هم اینه که وقتی رفتم تو لیست 100 تا ثروتمند فوربس ، یکی از پیشرفته ترین شهرهای دنیا رو بسازم و حاصل فروش واحد های تجاری و مسکونیش رو صرف کارافرین های جوونی بکنم که واقعا میخوان یه روزی برن تو لیست 100 تای فوربس .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , madar , jahanagahi , کامیار کاظمی , dara , faramarz , مهتاب , pulaki , Suma , جوان , دلشاد حسین پور , mjdehghani , aaftaab24 , ناصر صادقی , سعید.کرمی , azim , hoorsa , صدفی , nazli , دولتمند آنی , iranboy , M3HDI , sharif3000 , Delta.H , ahmad rezaee , nami , mir abbas , mohsen k1 , farid2012 , sir-mahyar , درناز , دکتر شکراله پور , mseyfzadeh , Mrs.Seyedi , yu3f , صابری , Zahra_2015 , 0625 , Peyman AL , REZA HAJISALIMI , sabaeng , سودابه , bi gham , goldmen , mortizmortiz , MARYAR , iran , دنیا1 , Elixir , مرتضی الهی , electron , mardin-b , somayeh_pghz , Tnia , thundrill , یوسف خادم پیر , mahan92 , princesseliut , اَسکی , mohsenfa
08-14-2011, 09:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-14-2011 09:45 PM، توسط shahed.)
ارسال: #13
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
فارابی هستم.65 سال سن دارم و دو روز پیش وقتی داشتم دنبال قیمت طلا در اینترنت (تا برای حاج خانمم هدیه ازدواج بگیرم) میگشتم با این انجمن آشنا شدم.خیلی عنوانش جذاب بود و چند تا از مطالب را که خواندم جذب صمیمیت اعضا شدم.تنها شغل ثابتی که داشته ام معلمی بوده که چند سالیست بازنشسته شده ام و حالا در یک شهر کوچک در شمال استراحت میکنم.
عاشق کوهنوردی هستم و خود را اول از همه یک کارآفرین می دانم چون تجربیات زیادی داشته ام و از دستفروشی کار کرده ام تا مشاوره مالی کارخانه بوده ام و در آخر هم با این همه کارهای مختلف لذت می برم که راه ها و تجربیات خوب و حتی شکست هایم را به دانش آموزانم یاد دهم.
همه شما دخترها و پسرهای گلم را از صمیم قلب دوست دارم و خوشحالم که در این انجمن می توانم با شما هم صحبت شوم و از مدیریت انجمن نیز بخاطر این انجمن سپاس گذارم.
تا یادم نرفته بگویم که دوسالیست که با اینترنت آشنا شدم یعنی از وقتی برای اولین بار خواستم قبض موبایل را بپردازم اما چون اخلاق من اینگونه است که تا ته موضوع نروم ول نمیکنم الان یکپا به قول شما جوان ها وبگرد هستم.
آرزومند خوشبختی شما

خوشبختی ما در سه جمله است تجربه از دیروز، استفاده از امروز، امید به فردا ؛ ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم حسرت دیروز، اتلاف امروز، ترس از فردا.
دکتر علی شریعتی
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , MARYAR , mas , madar , mhdi855 , jahanagahi , 3ObHaN , mehdi098 , kimyya , sajjad , mjdehghani , damoun , saeed225 , mhe , abbas_k , arash1367 , mostafa ghobadi , azim , mahdie , mteam , marchmaria , sherafati , safa , venus2 , georgehour , nazli , M3HDI , iranboy , mehdipoor_mon , Ghazal , حامد , safari-cht , parsifox , ناصر صادقی , 900457217 , Delta.H , مهدی 1 , r_ghn , درناز , amiryazdani138 , shahdix , mitra66 , helma , yazdanpanahs@ymail.com , mehran123 , yu3f , حق نژاد , mseyfzadeh , navidahwaz , Mind , mohsen k1 , کیمیاگر , hamed.yegane , Peanut , دکتر شکراله پور , hadi1987 , successman , aisam , ستاره خوشحال , Mrs.Seyedi , ali_hoseini , من میلیاردرم , sp1991 , رز سفید , rio.co21 , rahgozar , مومنی , نی نی عسلی , 0625 , کريم , ebrahim.ev , farhad558 , حسين بابايي , محمد بخشی , parnoosh , sama.mehdi , vahid_arena , naz goli , alma , behrouz1100 , sabaeng , Elixir , hodai , محسن قلي زاده , marjan.1 , ahoora rad , mrs.abbasi , mostafa92 , مرتضی الهی , جوادي , reza.sepehri , مرضیه عباسی , مرتضی-تهران , zahra_r , electron , rasoul.es1989 , somayeh_pghz , م.ع , iren , thundrill , sadat2 , goldcover , farhad-240 , saeed269 , alan , mahan92 , rahim61 , mohammad-alone , اسمانه , داوود , اَسکی , mohsenfa , dehvar , سعید60
08-15-2011, 12:43 AM
ارسال: #14
سلام آقای فارابی به جمع ما خوش امدید

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: faramarz , 3ObHaN , kimyya , mostafa ghobadi , sherafati , ناصر صادقی , jahanagahi , حق نژاد , navidahwaz , mohsen k1 , ستاره خوشحال , 0625 , emadshah , نی نی عسلی , mostafa92 , مرتضی الهی , reza.sepehri , ronak.shiri , thundrill
08-15-2011, 12:41 PM
ارسال: #15
خوش آمدید
ما هم خوشحالیم که شما به انجمن پیوستید
حتما تجربیات خود را در اختیار ما بگذارید
ممنون

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , mjdehghani , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , sherafati , mohsen k1 , ستاره خوشحال , 0625 , نی نی عسلی , mostafa92 , thundrill
08-15-2011, 01:32 PM
ارسال: #16
خوش اومديد
انشاله انجمن براي شما جايي باشه واسه بيان تجربيات و انتقال تفكر ميلياردر شدن
 تشکر شده توسط: jahanagahi , shahram......32 , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mohsen k1 , thundrill
08-15-2011, 07:19 PM
ارسال: #17
سلام جناب فارابی.خوش آمدید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mohsen k1 , thundrill
08-15-2011, 08:54 PM
ارسال: #18
واقعا از همه شما بچه های گلم بخاط این محبت بی پایانتون تشکر دارم.امیدوارم حداقل بتونم کمک کوچکی جهت بالا رفتن و پیشرف شماهاباشم.

خوشبختی ما در سه جمله است تجربه از دیروز، استفاده از امروز، امید به فردا ؛ ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم حسرت دیروز، اتلاف امروز، ترس از فردا.
دکتر علی شریعتی
 تشکر شده توسط: faramarz , jahanagahi , kimyya , shahram......32 , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mitra66 , Mind , mohsen k1 , Mrs.Seyedi , thundrill , mahan92 , اَسکی
08-30-2011, 08:35 AM
ارسال: #19
سلام دوستان گرانمایه؛
مهدی هستم ، با نام کاربری مسافر بیدار یا همان melika330
ملیکا 330 کیست ؟
ملیکا برای من نام مقدسی است که به نظر من همه گان آن را میدانند ، می شناسند ، و می شناسانند . ملیکا نام مادر مولایمان ، سرورمان ، صاحب زمان و امام عصرمان ( عج) می باشد که روز گاری جهان زیر پرچم عتدالت ایشان همه میلیاردر می شوند( جسم وجان) انشاء الله و .... نام دخترم که به نام ایشان متبرک شده است.
نامم مهدی است پس از جنس ایشان نیستم چه از جنس نورشان وچه از نوع فیزیک تن شان.
بنا به دلایلی که یک مقدار آن شخصی است بنده اکثریت مواقع شناسه هایم در دنیای مجازی melika330 می باشد حتی ایمیل و جی میل ام melika330 می باشد . در این انجمن بنا به دلایلی استنثنا به اجازه آدمین عزیز و گرامی نام کاربری خودم را به نام مسافر بیدار تغییر داده امیدوارم در این سفر همسفر خوبی برای شما دوستان گرامی و عزیزتر از جانم باشم و دعا ی خیرتان بدرقه راهم که بی وقت خوابم نرود.
حال مسافر بیدار کیست ؟
همه مسافر هستیم ، از چه جنس باشیم، مرد و یا زن فرقی نمیکند فقط بایستی مسافری بیدار باشیم تا لذت سفر را حلال جان کنیم .
سفرتان گوارای وجود نازنینتان
اردتمند شما مهدی
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , MARYAR , jahanagahi , mehdipoor_mon , kimyya , mostafa ghobadi , M3HDI , ناصر صادقی , mohammadshamosi , mseyfzadeh , mohsen k1 , Mrs.Seyedi , thundrill , sadat2 , mahan92
08-30-2011, 09:06 AM
ارسال: #20
من هم که میشناسید ، سبحانم ! همه رو کنار زدم و رفتم مستقیم یکی از نام های اصلی خدا رو کش رفتم Big Grin
اسم کاربریم هم همون امضای دیجیتالمه ! 3ObHaN اول قرار بود اینجوری باشه 3oBhAn که متاسفانه با یه اشتباه کوچیک اینطوری شد که هست و من مجبور شدم ، از همون استفاده کنم !
من خیلی وب گردی میکردم ، الان بیشتر رو 3-4 تا سایت تمرکز کردم که یکیش اینه !
17 سال دارم فعلا ! گواهی نامه ندارم ، موهام فرفریه ، 98 کیلو وزنم 192 قدمه ... همین دیگه !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mas , کامیار کاظمی , mosafer bedar , MARYAR , jahanagahi , kimyya , saeed225 , pulaki , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mohsen k1 , Mrs.Seyedi , Tnia , thundrill
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS