ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 09:24 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293620

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
09-10-2012, 12:35 AM
ارسال: #331
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
شاید بعد این همه وقتی که عضو این انجمن با ارزش بودم نوبت معرفی خودم رسیده باشه . هرچند در این مدت بیشتر خواننده بودم تا نویسنده...

نوید هستم 23 ساله اهل مراغه شهری که به بهشت آذربایجان شهرت دارد فوق دیپلم مکانیک خودرو ودر حال حاضر برای کارشناسی مدیریت بازرگانی شرکت کردم.در کنار اینها مدتیه فروشگاه روسری و شال دارم و در تلاشم که بتونم پیشرفت قابل توجهی در این کار بکنم.

از همون دوران نوجوانی حس کنجکاوی که داشتم باعث می شد که هرچه که به ذهنم برسه دنبالش بروم . در همین حال کار در مغازه برادرام باعث شده بود که بیشتر از همه دنبال پیشرفت و کار باشم و ذهنی روشنتر و مثبت تر.
18سال بیشتر نداشتم که به سمت سیاست کشیده شدم و همین ورودم به عرصه سیاست پنجره ای دیگه برای من گشود. کار در تشکیلات سیاسی و شخصیتهای موفق باعث شد تا بیش از پیش دنبال کارهای جدید برمو خودم رو در حد یک فرد سیاسی بالا بکشم و این کار جزمطالعه که بهترین تفریحم بود موثر نبود.
نزدیک سه ساله که برای راه اندازی کارهای مختلف تحقیق کردم ولی بنا به شرایطم به کار روسری و شال وارد شدم و حالا علاقه مندم به کارم هستم.
بورس و طلا وارز و تحقیق در مورد مسائل بازرگانی باعث شده که در کنار سیاست کارهای اقتصادی هم بکنم.
پیشنهاد مدیریت کارخونه نساجی (بخاطر نبود مدیر مدتیه تعطیله) داشتم که بخاطر نداشتن تجربه کاری نپذیرفتم.
یادم نرفته بگم که بخاطر دانش کمی که در مورد طراحی و تخصص در نرم افزار کتیا مدتی طراح یک کارخونه بودم.

اگر حمل بر خودشیفتگی نگذارید به دایره المعارف خانواده مشهورم و هرچه در توان داشته باشم برای هرکسی که کمک بخواد خرج میکنم...

مولتی میلیاردر آینده ایرانم
شاید
رییس جمهور مولتی میلیاردر ایران

به چیزی که میگم اعتقاد دارم...

تنها سخت کار کردن مهم نیست ...
هوشمندانه کار کردن، اهمیت بیشتری دارد ...

هدف: تبدیل 15میلیون به 100میلیون تا تاریخ 91/12/28
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mohammadshamosi , iranboy , مهدی گل محمدی , m_grate29 , motafaker77 , فرهاد قربانی , jahanagahi , P@RSA , حامد , nami , farid2012 , درناز , Peyman AL , mir abbas , mercedes62 , مرتضی الهی , dehvar
09-16-2012, 05:08 PM
ارسال: #332
سلام دوستان
من علي شريفي پورقزويني 39ساله ساكن تهران داراي همسرو فرزند ويك زندگي متوسطم كارشناس مديريت صنعتي وكارمنددولتم وازحضوردرجمع شماعزيزان بسيارخوشحال ومسرورم وازآنجائي كه تمامي عزيزان درسطح بالائي هستنداميدوارم پذيراي بنده حقيرباشن .
دوست دارم كاري داشته باشم كه عاشق آن كارباشم چون معتقدم اگه شخصي عاشق كارش باشه آن كارخودبخودبراش ثروت وچيزاييكه ميخوادومياره .
اززمان نوجواني تاحدودسال 78براي اينكه روي پاي خودم بايستم وهمينطوربراي گذران زندگي كارهاي مختلفي انجام دادم ازكارهاي پست وپائين گرفته تاتوليدبعضي لوازم كوچك.بعدكارمنددولت شدم وبازهم به فكردرآمدي بودم دركناركاركارمنديم .
به پول -موسيقي -ورزش وحيوانات علاقه فراوان دارم ودوستداركارآفريني وتوليدم البته نه هرتوليدي ......
چندي پيش به همراه يكي ازدوستان زديم توكارپرورش احشام وبعدازحدوديكسال باخوش شانسي وكمي ضرر ازاين كاركناركشيدم وتصميم گرفتم كاري راانجام دهم كه فروش محصولات آن تحت تاثيرنظارت دولت قرارنگيره .
الانم روي توليدوپرورش يه گروه ديگه ازحيوانات دارم تحقيق ميكنم كه اگه اوضاع وشرايطمساعدپيش بيادبه اميدخدااين كاروشروع كنم .
باآرزوي موفقيت براي كليه دوستان وعزيزان .
صبرتلخ است ، ليكن بر شيرين دارد
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , jahanagahi , P@RSA , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , amiryazdani138 , حامد , nami , مهدی گل محمدی , farid2012 , Peyman AL , mir abbas , mercedes62 , مرتضی الهی , dehvar
09-16-2012, 06:54 PM
ارسال: #333
قدم همه عزیزان گل باران.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , P@RSA , کامیار کاظمی , c4t3r , mohammadshamosi , پرواز , nami , مهدی گل محمدی , درناز , mir abbas
09-16-2012, 11:07 PM
ارسال: #334
(09-16-2012 06:54 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  قدم همه عزیزان گل باران.

متشكرازلطف شما 181818
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , فرهاد قربانی , درناز , mir abbas
09-17-2012, 05:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-25-2012 10:38 PM، توسط nami.)
ارسال: #335
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
(07-11-2012 12:43 PM)ثنا نوشته شده توسط:  سلام . ثنا هستم 25 ساله اهل کرج .لیسانس مدیریت مالی .الان کارمند نظام مهندسی ساختمان البرزم ولی حس می کنم این واسم کمه ! به خیلی کارا به عنوان شغل دوم فکر کردم و آخر به این نتیجه رسیدم که باید تولید کنم ! آره ! من باید بشم یه تولید کننده ! شاید اولش خرد ولی در آینده یه تولید کننده کلان !فعلاٌ تو مرحله طرح توجیهی ام ولی کمک فکری احتیاج دارم ! پایه می خوام !Undecided

با سلام خدمت خواهر بزرگوارم
از نوجوانی به کار تولید و تحقیق علاقه داشتم و در سن 22 سالگی کارگاهی رو راه اندازی کردم و رشدش دادم کارهام نیز طبق برنامه پیش میره.البته تولیداتی رو انجام میدم که تکنولوژی ان دست خودمه و اکثرا صادراتی.ولی از اندک تجربیاتم بگم که اگر می خواهید موفق باشید سراغ این کارها نروید:1- تولید 2- پرورش موجودات زنده مانند مرغداری و ماهی.. 3-کارمندی 4-شراکت با ادمهای ضعیف و خیلی قوی5- پخش کالاهای فاسد شدنی
(07-22-2012 02:45 PM)mir abas نوشته شده توسط:  عباس بچه خراسان جنوبی 33 ساله فوق دیپلم برق رو در مشهد گرفتم .بعد از خدمت سربازی کرجی شدم ولی محل کارم بازار تهرانه.کارم هم هیچ ربطی به رشته تحصیلیم نداره مشغول فروش خشکبار تو بازارم.از کارم راضیم چون زیاد وقتم رو نمیگیره و بیشتر به زندگی و ایده هام میرسم.خیلی خوشحالم که با این سایت و دوستان اشنا شدم .بسیار سایت اموزنده و امیدبخشی هست.
 تشکر شده توسط: حامد , amiryazdani138 , Delta.H , iranboy , jahanagahi , M3HDI , مهدی گل محمدی , Mind , dost , sir-mahyar , kave , بابایی
09-20-2012, 01:06 AM
ارسال: #336
سلام

27 سالمه کارشناس حسابداری هستم از 20 سالگی در رابطه با رشته م در ارگانهای مختلف کار کردم کارمند وظیفه شناس و متعهدی بودم

آدمی بلندپرواز ، با اراده ،فعال ، اجتماعی و با اعتماد به نفس بالا هستم خودم رو لابق بهترین ها میدانم اگر چه از رویاهایم دور افتادم ولی هرگز آنها را فراموش نکردم

در حالی که غرق تکاپو و تلاش برای رسیدن به رویاهایم بودم سر از ازدواج و بچه داری و خانه داری دراوردم بعضی وقتا از خودم میپرسم چه طوری به اینجا رسیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.......

عاشق همسر و دخترک 6ماهه ام هستم معتقد هستم که در هر جایگاهی باید نمونه باشم خواه به عنوان همسر ، مادر ، کارمند یا خانه دار.

رویاهایم را دوست دارم و آنها را باور دارم به همین خاطر به جمع شما دوستان خوبم پیوستم و با تمام وجودم باورتان دارم.

تنها مانعی که بر سرراهم میبینم احساسات و تعهدم در قبال دخترم هست واهمه دارم از اینکه اگه بخواهم روی رویاهایم متمرکز شوم در حقش کوتاهی شود.

بعضی وقتها به خودم می گویم رویاهایم را رها کنم و به پرورش استعدادهای دخترم بپردازم ولی از طرفی به علت دست نیافتن به خواسته هایم احساس پوچی میکنم.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , حامد , f.jafarankorjan , amiryazdani138 , Delta.H , iranboy , jahanagahi , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , mseyfzadeh , بابایی
09-20-2012, 01:17 AM
ارسال: #337
قدم همگی عزیزان گل باران.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , amiryazdani138 , Delta.H , iranboy , حامد , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی
09-22-2012, 04:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-22-2012 04:48 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #338
ترجیح میدم با همین اسم پرواز منو بشناسید. البته با افتخار از جنسیت مونث.
26 سالمه. مهندسی کامپیوتر- نرم افزار دارم. تو یه دستگاه دولتی شاغلم. اما از همون اول کار دولتی رو دوست نداشتم. ولی خب جو فامیل منو به این سمت سوق داد. شاعر هم هستم و شکر خدا موفقیت زیادی تو این زمینه داشتم. از چاپ شعرهام تو روزنامه و اینا بگیر تا مصاحبه های تلویزیونی زیاد. خیلی وقته تو فکر چاپ کتابم هستم اما مشکلی که در وهله ی فعلی بهش برخوردم عدم امکان تامین سرمایه ی اولیه چاپشه که امیدوارم یه ناشر حق التالیفی گیر بیارم تا خودش هزینه های چاپ رو بده.
متاهل هستم و عاشق همسر و زندگی قشنگم. جز همسرم هیچ دوست فابریکی ندارم.
به برنامه نویسی علاقه ی زیادی دارم و معتقدم اگه تو همین برنامه نویسی فعالیت کنم بهترین کارآفرینی محسوب میشه. اما خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدم. یه مدت asp.net کار کردم. یه مدت اپلیکشن و #C . الانم که دارم طراحی سایت با وردپرس و در کنارش PHP کار میکنم. java و jsp و سایر ملزوماتشون رو هم در حد مختصر کار کردم.
در حال حاضر و با راهنمایی های دوستان این انجمن یه سایت آموزشی راه اندازی کردم.
از وقتی با این سایت آشنا شدم فکرم خیلی باز شده. اینجا برام مثل یه تلنگر بود. افرادی که اینجا فعالیت می کنن هم خودشون موفق هستند و هم خالصانه سعی میکنن به بقیه کمک کنن و این خیلی مهمه... قبلا خودم آدم بلندپروازی بودم اما به تازگی و به مدت یک سال یه مشکلی برام پیش اومد که در راستای اون بخش اعظمی از قوای روحیمو از دست دادم و حتی ناچار شدم برای یه گروهی نقش یه آدم کم توان و ناموفق رو بازی کنم!!!! در واقع طی یکسال گذشته من به معنای کامل شکستم...
اما خب الان سعی میکنم دوباره از جام بلند شم و بشم همون آدم موفق قبل. سعی کردم برای خودم اهداف رو ریز کنم. فعلا مهمترین و اولین هدفم خرید خونه است. البته خدا رو شکر تنها نیستم و همسرم همراهمه.
برام دعا کنید بتونم تو راه فعلی که در پیش گرفتم(طراحی سایت) موفق بشم.
 تشکر شده توسط: M3HDI , کامیار کاظمی , حامد , kafshduzak , mohsenspring , jahanagahi , Delta.H , 3ObHaN , m_grate29 , ahmad rezaee , c4t3r , nami , مهدی 1 , mir abbas , mahdi77 , farid2012 , zoofanoon , درناز , Peyman AL , sabaeng , mercedes62 , lhm-rostami , مرتضی الهی , dehvar
09-22-2012, 04:17 PM
ارسال: #339
(09-22-2012 04:02 PM)پرواز نوشته شده توسط:  ترجیح میدم با همین اسم پرواز منو بشناسید. البته با افتخار از جنسیت مونث.
26 سالمه. مهندسی کامپیوتر- نرم افزار دارم. تو یه دستگاه دولتی شاغلم. اما از همون اول کار دولتی رو دوست نداشتم. ولی خب جو فامیل منو به این سمت سوق داد. شاعر هم هستم و شکر خدا موفقیت زیادی تو این زمینه داشتم. از چاپ شعرهام تو روزنامه و اینا بگیر تا مصاحبه های تلویزیونی زیاد. خیلی وقته تو فکر چاپ کتابم هستم اما مشکلی که در وهله ی فعلی بهش برخوردم عدم امکان تامین سرمایه ی اولیه چاپشه که امیدوارم یه ناشر حق التالیفی گیر بیارم تا خودش هزینه های چاپ رو بده.
متاهل هستم و عاشق همسر و زندگی قشنگم. جز همسرم هیچ دوست فابریکی ندارم.
به برنامه نویسی علاقه ی زیادی دارم و معتقدم اگه تو همین برنامه نویسی فعالیت کنم بهترین کارآفرینی محسوب میشه. اما خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدم. یه مدت asp.net کار کردم. یه مدت اپلیکشن و #C . الانم که دارم طراحی سایت با وردپرس و در کنارش PHP کار میکنم. java و jsp و سایر ملزوماتشون رو هم در حد مختصر کار کردم.
در حال حاضر و با راهنمایی های دوستان این انجمن یه سایت آموزشی راه اندازی کردم.
از وقتی با این سایت آشنا شدم فکرم خیلی باز شده. اینجا برام مثل یه تلنگر بود. افرادی که اینجا فعالیت می کنن هم خودشون موفق هستند و هم خالصانه سعی میکنن به بقیه کمک کنن و این خیلی مهمه... قبلا خودم آدم بلندپروازی بودم اما به تازگی و به مدت یک سال یه مشکلی برام پیش اومد که در راستای اون بخش اعظمی از قوای روحیمو از دست دادم و حتی ناچار شدم برای یه گروهی نقش یه آدم کم توان و ناموفق رو بازی کنم!!!! در واقع طی یکسال گذشته من به معنای کامل شکستم...
اما خب الان سعی میکنم دوباره از جام بلند شم و بشم همون آدم موفق قبل. سعی کردم برای خودم اهداف رو ریز کنم. فعلا مهمترین و اولین هدفم خرید خونه است. البته خدا رو شکر تنها نیستم و همسرم همراهمه.
برام دعا کنید بتونم تو راه فعلی که در پیش گرفتم(طراحی سایت) موفق بشم.

سلام

ببنید این سایت در زمینه چاپ کتاب به کارتون میاد http://bookpub.ir/

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , 3ObHaN , nami , mir abbas , درناز , Peyman AL
09-22-2012, 10:04 PM
ارسال: #340
درود بر همه میلیاردرهای آینده و امروز ایران زیبا
من چند ماهی است که همراه این انجمن هستم و بیشتر خواننده بودم تا نویسنده. به جرات می تونم بگم از زمان آشناییم با اینترنت این مفید ترین سایتی بوده که می شناسم. محسن هستم23 سالمه مهندسی نرم افزار دارم. ولی من هم مثل خیلی ها دیر فهمیدم که درس خوندن داره عمرمو تلف می کنه. البته پشیمون نیستم. طبق نوشته ی مولف کتاب راز شاد زیستن ( فکر کنم آقای رابینز بود) که می گفت درس خوندن مهم نیست، مهم مسیری است که برای انجام این کار طی می کنید، با افرادی آشنا می شید که مسیر زندگیتونو عوض می کنن، طرز فکرتون عوض میشه که این اتفاق واسه من افتاد و مهمترین هدایت گر من که همون طرز فکرم باشه تغییر کرد و به سمت موفقیت متمایل شد و به سبب دوری از خانواده تجربم خیلی زیاد شد.
من اصالتا طالقانی و ساکن کرج هستم. از وقتی یادم میاد در کنار تفریح هر روز کار می کردم، به غیر از چند مدت کوتاه بقیه عمرمو فقط و فقط واسه خودمون کار کردم. از میوه چیدن و علف چیدن گرفته تا مسافرکشی و طراحی سایت با php و مدیریت سایت های جوملایی و ... . زمانی که خیلی بچه بودم همسایه ها تو حیات خونمون صف می کشیدن و ما بهشون میوه های باغ هامون رو می فروختیم. همه اطرافیانم کارمند بودن و من هم در این جو بزرگ شدم ولی از کار کردن واسه دیگران و انتظار سر برج کشیدن بیزارم و نمی خوام مثل بقیه کارمند باشم. اولین کار خانوادگی رو چند وقتی میشه شروع کردیم که کارگاه تولید میوه های خشک لوکس هست که خدارو شکر خوبه. ثروتمندم و ثروتمندتر خواهم شد. البته معنی آن فقط پولدار شدن نیست بلکه تمام جنبه های زندگی رو شامل میشه.
سپاس گذارم که توجه کردید. امید وارم همیشه پر از انرژی مثبت باشید

خوشبختی تنها در باغچه ای که خودت ساخته ای می روید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , حامد , M3HDI , 3ObHaN , m_grate29 , ahmad rezaee , c4t3r , amiryazdani138 , nami , mir abbas , mosafer bedar , hamed.yegane , farid2012 , درناز , مرتضی الهی , dehvar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS