ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-18-2024, 01:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293768

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
07-16-2012, 05:48 PM
ارسال: #311
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
فرهادی،مدیر سایت پارسی فاکس.
او فارق التحصیل رشته الکترونیک است،از 18 سالگی به تجارت الکترونیک علاقه مند شد و کار خود را در این زمینه شروع کرد و به موفقیت هایی هم دست یافت.ولی به دلیل سنگین بودن دروس این رشته کار سایت و تجارت الکترونیک به کندی برایش پیش میرفت و اولویت با درس بود.با اراده،قابل انعطاف،دور اندیش،دارای تصمیم های بزرگ ،باهوش،دارای روابط اجتماعی بالا،محتاط ولی گاهی ریسک میکند،مسئولیت پذیر،کمی با ترس به آینده نگاه میکند(ترس از عدم موفقیت و نرسیدن به اهداف).
او آمده است تا به موفقیت های بزرگ خود دست یابد.
با امید پیروزی برای تمامی اعضا.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , iranboy , Delta.H , مهدی گل محمدی , mseyfzadeh , بابایی , 0625
07-18-2012, 06:53 PM
ارسال: #312
سلام
علی 39 سالشه. بزرگترین موهبت زندگیش اینه که تو همه کارهاش به خدا توکل میکنه. مهمترین مهارتش جذب آدمهای خوبه، و مهترین مهارت رفتاریش اینه که زود از کوره در نمیره و قبل از واکنش دادن به شرایط اول کمی فکر میکنه و بعد سنجیده عمل میکنه،
مدرس خوبی هم هست و الان داره دوره های آموزشی رو طراحی میکنه،
یک دفتر مشاوره مدیریت داره،
شریک یک مغازه مصالح فروشی و پیمانکاری ساختمانیه،
و به امید خدا اولین کارش رو در زمینه واردات به زودی راه میندازه،
علی میخواد بعد از پولدار شدن یک موسسه خیریه راه بندازه و برای کودکان مستعدی که نیاز به حمایت دارند تا گوهر زمانه خویش شوند مرهمی باشد تا زندگی در صدف رویاهایشان را به خوشی طی کنند.

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mehdipoor_mon , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , سعید محمدی , iranboy , madar , nazli , Delta.H , mohammadshamosi , افسون , mseyfzadeh , حامد , 0625 , dehvar
07-20-2012, 06:29 PM
ارسال: #313
Wink RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
بنده فردی هستم تقریبا کارمند 26 ساله و پس انداز مختصری از پولی که پس انداز دارم معمولا هر جنس وکالایی را که دوست داشته باشیم را تهیه کردیم و به اندازه کافی هم گشت و گذار وسفر در طول سال هم با خانواده داریم یه پسر 6 ساله هم داریم خیلی دوست دارم که پول خود را به گردش دراورم چون عمر مفید ادمی انقدر نیست که همه عمر را به کار کردن بگذرانیم دوست دارم تا بیشتر وقت خود را با خانواده باشم و بیشتر ازاین که طول زندگی ام زیاد باشد عرض ان زیاد باشد با سایت شما هم از طریق مجله خلاقیت اشنا شدم لطفا بنده را در مورد این که چطور در امد غیر فعال خود را زیاد کنم راهنمایی کنید اخه سرمایه انچنانی ندارم که برم دنبال ملک املاک برای طلا هم پول زیاد می خواهد در بورس هم ثبت نام کردم ولی تا حالا هیچ نوع سهامی نگرفته ام
با تشکر
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , کامیار کاظمی , madar , nazli , Delta.H , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , mseyfzadeh , بابایی , 0625 , dehvar
07-21-2012, 07:59 PM
ارسال: #314
سلام به همه من مهندسی نرم افزار دارم تدریس میکنم علاقه زیادی به برنامه نویسی دارم ولی شرایط کار پیش نمیاد!!خیلی هم دوست دارم در اینده تولید کننده باشم
از این سایتم خیلی خوشم امده
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , iranboy , alicpu , سعید محمدی , nazli , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , M3HDI , amiryazdani138 , بابایی , 0625 , dehvar
07-22-2012, 11:01 AM
ارسال: #315
تبریک می گویم به شما به خاطر عضو شدن در این انجمن . امیدوارم بتوانیم از حضور شما استفاده بکنیم .
 تشکر شده توسط: iranboy , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , 0625
07-22-2012, 02:45 PM
ارسال: #316
عباس بچه خراسان جنوبی 33 ساله فوق دیپلم برق رو در مشهد گرفتم .بعد از خدمت سربازی کرجی شدم ولی محل کارم بازار تهرانه.کارم هم هیچ ربطی به رشته تحصیلیم نداره مشغول فروش خشکبار تو بازارم.از کارم راضیم چون زیاد وقتم رو نمیگیره و بیشتر به زندگی و ایده هام میرسم.خیلی خوشحالم که با این سایت و دوستان اشنا شدم .بسیار سایت اموزنده و امیدبخشی هست.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , m_grate29 , Delta.H , iranboy , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , alicpu , amiryazdani138 , mseyfzadeh , بابایی , 0625 , dehvar
07-24-2012, 07:15 PM
ارسال: #317
سلام دوستان من علی هستم . 30 سالمه . متاهل هستم . دیپلم کامپیوتر دارم . شغلمم تو همین رشته است. از اشنایی با این سایت بسیار خوش حال هستم و امید وارم همه کاربران یک روز جزء میلاردر های ایران بشن . با ارزوی موفقیت روز افزون همه دوستان .
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , t.yousefi , m_grate29 , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , alicpu , rajo , سعید.کرمی , c4t3r , jahanagahi , f.jafarankorjan , mseyfzadeh , بابایی , dehvar
07-25-2012, 04:18 PM
ارسال: #318
پسری هستم 20 ساله از استان قم . از خانواده ای زحمت کش که با مدریت و توکل به خدا در طی 15 سال محل سکونتمان را از یکی از پایین ترین نقاط شهر به منطقه ی دوم شهر رساندیم. من دانشجوی رشته ی معدن از دانشگاه زنجان هستم و 2 سال از درسم مانده از طرفی ارشد و ایشالا دکتری و 2 سال خدمت پس من کی تشکیل خانواده دهم ؟؟؟ آها از اینجا بود که تصمیم به میلیاردر شدن گرفتم تا با معشوقه ام ازدواج کنم ( با کمک خدا) ... خیلی احساسی ام . خیلی هم عاشق ... ولی برای جلو رفتن باید پول داشته باشم در حدود ماهیانه 500 الی 700 هزار تا .. احساس میکنم انسان با عرضه ای هستم ... از کارهای محاسباتی میترسم به این دلیل که شاید سوتی بدم ... خلاقیتم خوبه خیلی هم باهوشم .. خلاصه یک جرقه میخوام برای خوشبختی Smile
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , t.yousefi , m_grate29 , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , alicpu , f.jafarankorjan , rajo , سعید.کرمی , jahanagahi , mseyfzadeh , بابایی , dehvar
07-27-2012, 03:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-12-2012 05:10 AM، توسط درناز.)
ارسال: #319
درود بر دوستان عزیز میلیاردر. چند روزی به خاطر امتحانا و مشغله زیاد به سایت سر نزدم دلم واسه همه تون تنگ شده بود. ظاهرا قراره خودمونو معرفی کنیم.
درناز 32 ساله از بیرجند. 8 سال پیش نیمه راه کارشناسی درسو رها کردم تو کار همش ازین شاخه به اون شاخه پریدم ورزشو خط در میون رفتم با وجود استعداد خوبی که داشتم. چاه عمیق کشاورزی حفر کردیم به آب نخورد رهاش کردیم.
اما الان کیم؟ مهر گذشته دیدم سنم داره بالا میره و من هیچ کاری انجام ندادم. رفتم دنبال درس با تطبیق واحدای گذرونده تیر امسال فارغ التحصیل شدم و به امید خدا میخوام از طریق حکم ورزشی برم ارشد تربیت بدنی که خیلی علاقه دارم. از وقتی درسمو شروع کردم باشگاهمو هم شروع کردم هم کوهنوردیمو هم کاراته مو. نتیجه کسب یک مقام بین المللی کاراته و شروع مربیگری با استارتی خیلی خوب و عضویت در باشگاه معروف کوهنوردی و فعالیت به صورتی جدی. الان هم به شدت پیگیر جابجایی چاه برای حفر مجدد هستم.
از خصوصیات بارزم همیشه میخندم.اعتماد به نفسم بالاست. ریسک زیاد میکنم.
حرفام تموم نشد. خیلی زودجوش ، روابط عمومی بالا، فعال، اصلا بلد نیستم درست پول خرج کنم مثلا قسط وامم داره عقب می افته من میرم واسه مربیم هدیه 100 هزار تومنی میخرم. هدیه دادنو دوست دارم. خوشبختانه خیلی مثبت نگرم و آدمای منفی بافو یه لحظه هم نمیتونم تحمل کنم. به آینده خیلی امیدوارم. بدشانسی زیاد مییارم اما ناامید نمیشم.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , t.yousefi , m_grate29 , mohammadshamosi , iran , فرهاد قربانی , alicpu , rajo , nazli , سعید.کرمی , jahanagahi , f.jafarankorjan , mseyfzadeh , dehvar
08-07-2012, 01:21 PM
ارسال: #320
سلام.....تازه به جمع شما پیوستم.....امیدوارم این انجمن بتونه به من کمک کنه.....
خــــب صادقانه ش اینه که آدم خاصی نیسم. Smile......
اهل تهرانم/ روزگارم بد نیس/خرده نانی دارم/سر سوزن ذوقی .......
27 ساله...شاغل در شرکت خصوصی با سِمت طراح تابلو فرش"البته کارمو زیاد دوس ندارم".....
کاردانیه آی تی.......از دار دنیا یه شناسنامه و یه کارت ملی و یه گواهینامه به ناممه..البته یه عقدنامه هم اشتراکی به ناممه.Smile....و از همه مهمتر دارای یک عدد ذهن کمابیش خلاق ...که انقدر کنترلش کردم دیگه روش نمیشه ابراز وجود کنهSmile)......خصوصیات اخلاقیمم نمدونم باید بگم یا نه یا به درد میخوره یا نمیخوره یا مهمه یا نه...در هر صورت میگمSmile...
آدمی هستم انسانSmile......مسئولیت پذیر.....انرژیک.....اراده ام تو مسائل روزمره کمه..اما در موارد مورد علاقم خوووووب..... آروم..انعطاف پذیر.....شوخ....صادق....یهو جوش میارمSmile... خلاصه من خیلی خوبم هیشکی نمتونه مِثه مو خوووب باشهSmile)))))))).....همینا دیگه.....چیز دیگه یادم اومد میگمSmile

زمان حال ، با حال ترین زمان است.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , t.yousefi , m_grate29 , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , alicpu , rajo , nazli , سعید.کرمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , f.jafarankorjan , mseyfzadeh , بابایی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS