ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-02-2024, 09:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ:
بازدید: 291514

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
06-04-2012, 09:31 AM
ارسال: #284
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
(06-03-2012 02:44 AM)amir_sky نوشته شده توسط:  سلام دوستان
امیر هستم 23 ساله از جاسک معلم رسمی هستم با مدرک کاردانی در حال حاضر دانشجوی کارشناسی هستم.
تو رویاهام یه آدم میلیاردر هستم ... همیشه ماشینای روز دنیا رو سوارم ... ماشینایی که تو واقعیت حتی اسمشون رو هم بلد نیستم... و تو خیابونای شهرمون می چرخم سعی میکنم دوستای قدیمیم رو تحویل بگیرم و وقتی از کنارشون رد میشم معمولا براشون بوق میزنم و وقتی خیلی حالم خوب باشه براشون دست تکون میدم ... البته دستی هم به خیر هم دارم چندتا مدرسه و مسجد تو روستاهای محروم شهرم ساختم و .......
و اما تو واقعیت :
صبح ها به زور ساعت 7 بیدار میشم و تا صبحانه بخورم ساعت میشه ساعت 7:30 سوار موتورم میشم که جدیدا منبع اگزوزش ترکیده و یه صدا شبیه به صدای c 130 میده از کوچه های محلمون رد میشم و اگه تو راه بدشانسی نیارم و موتور عزیزم بنزین تموم نکنه ساعت 8 میرسم مدرسه ... یه وقت فکر نکنید یه معلم بی نظمم ... نهههههههه.... بعضی و قتا اینجوری میشه...Big Grin
راستش ایده های خوبی تو ذهن دارم البته بعضیاش خیلی بزرگه ... مثلا وقتی با دوستام یا همکارام در میون میذارم فقط میخندن و فک میکنن دارم شوخی میکنم ..... میدونین دوستان من چندتا مشکل بزرگ دارم که سد راهم شده یکی این که خیلی کم رو و خجالتی هستم ، و دومی اینکه اعتماد بنفسم خیلی پایینه ... وگرنه تو شهری که من هستم هنوز خیلی از مشاغل وجود نداره خیلی جا برای کار هست بخصوص اینکه جاسک یه شهر بندری و به سرعت در حال پیشرفت ... چند ماهه که تو این انجمن عضو شدم و خیلی چیزها از شما عزیزان یاد گرفتم و به آینده امیدوار شدم.... درام برنامه ریزی میکنم برای تحقق ایده های کوچکم (البته فعلا کوچک)
قربون همگی
سلام دوست عزیز، من هم به نوبه ی خودم به شما تبریک می گویم.
چیزی که این انجمن رو از بقیه متمایز می کنه اینه که همه افکار بزرگ دارن و مثبت اندیشند و اینو بدون که برای دستیابی به اعتماد بنفس شما باید یه تصویر کامل از خودتون تو ذهنتون داشته باشین و در اون تصویر خودتون رو در بهترین حالتی که دوست دارید با بالاترین سطح اعتماد بنفس و کارایی تصور کنید و برای رسیدن به اون گام بردارید. باید بتوانید نه بگویید و ایده هایتان را با هر کوته فکری در میان نگذارید و بدانید که فقط افراد موفق و بزرگ که محدودیت های درونی شون رو شکستن می تونن کمکت کنن برو دنبالشون و ببین اونا چطور رفتار می کنن و شما هم همون کارو بکن. تمام مهارت ها اکتسابی هستش و هیچ مرزی برایتان وجود ندارد، باور کنید و بی پروا گام بردارید و وقتی حرکت کردید پشت سرتان را هم نگاه نکنید.( گلچین از کتاب های مرتبط، سمینار های تصویری و تجربیات خودم)
موفق باشید.

مبادا رویا هایت را فرو بگذاری، می دانم که برآنی به پایان بری، شاید بفرسایی و بخواهی رها کنی، اما به تو ایمان دارم و ندارم هیچ تردیدی که پیروز می شوی اگر بکوشی.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mohammadshamosi , amir_sky , مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - navvab12 - 06-04-2012 09:31 AM
معرفي - Amirstar95 - 06-22-2015, 12:44 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,784 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS