ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-02-2024, 05:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ:
بازدید: 291640

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
04-20-2012, 08:47 PM
ارسال: #242
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
(04-17-2012 12:49 PM)madar نوشته شده توسط:  
(04-05-2012 12:09 PM)m_grate29 نوشته شده توسط:  به نام هستی
بیوگرافی من
محمدرضا
دانشجوی ترم آخر مهندسی معدن
بسیار باهوش و خوش فکر(البته از نظر خودم و بابام)
من از 18 سالگی که نتونستم فوتبال ادامه ادامه بدم به فکر میلیاردر شدن افتادم
از ابتدا ورود به دانشگاهم رو به تجارت جهانی رفتم و موفق بودم.شاید عجیب باشه واستون تو این سن کم.ولی به خودم و توانایی هام اعتماد داشتم.همه ی دوره های اتاق بازرگانی رو گذروندم ولی بی فایده بود چون باید در این کار دنیارو لمس کرد با کمک پدر و مادرم شروع کردم.اولین سفرم به امارات برای ارزیابی بود حدود 2 هفته ایی آنجا بودم بد نبود و برگشتم(کل خاندان ما امارات زنگی میکنن).و جرقه ها پس از دیگری خورد من تا کنون 5 بار چین 2 بار آلمان و یکبار سوئد رفتم و همش برای کارهای تجاری خیلی از بایدها و نبایدها رو فهمیدم شغل خوب ولی در عین حال خیلی خیلی خیلی کثیف هست.البته قانونای کشورمون اینطوری کرده این شغلو.این کار پر از استرس.
دوست دارم از کثیفیه این شغل بهتون بگم و یه تایپیکی درست کنم سوال همه ی دوستانو بدم.
سفرهای من به آلمان فقط برای اخذ نمایندگی بوده نمیدونید که این نمایندگی ها در ایران (تقریبا 99 درصدشون) که ..........
منتظر هستم تا خیلی چیزها رو بگم تا خیلی از نبایدها دستتون بیاد البته اگر مدیر اجازه بدن
خیلی بحث داغی بشه.
از قاچاق بگم براتون از نحوه ی آموزش واردات تا ترخیص کالا از کدوم بندر و .......
امیدوارم مدیر انجمن این اجازرو بدن یه تایپیک درست کنند
در زمینه ی آژانس هواپیمایی تاسیس و .... اطلاعاتی دارم
همه ی ما یک میلیاردر با فکر هستیم شک نکنید که پیروزی از آن ماست
از ماست که بر ماست
ارادتمند محمد

".......شغل خوب ولی در عین حال خیلی خیلی خیلی کثیف هست......"
میشه راجع به این موضوع بیشتر توضیح بدید
ممنون
شاید نتونم خیلی موردهارو بیان کنم ولی به یکی دو نکته اشاره میکنم.
از کل انجمن تعدادی هستیم که بسیار فعال و پر انرژی هستیم ولی با سرمایه اندک
بر فرض ما تصمیم میگیرم سرمایه گذاری کنیم از کل انجمن پول جمع میشه حدود 100 میلیون تومان و میخواهیم تصمیم بگیریم که کار رو شروع کنیم با همین 100 میلیون هم همه دغدغه سود دارن فردا چی میشه؟اگر کار نگیره چی میشه.... با اعصاب و روان این همه آدم بازی میشه بعد فلانی(در جلسه آخر انجمن بعضی ها رو اسم بردم) میان با اسمشون بدون پول گمرکی و بدون هیچ دردسری کالاشونو رد میکنند.
یا طرف میاد واسه واردات کالایی 500 میلیارد وام میگیره بدون باز پرداخت حالا ما میخوایم بریم 20 میلیون وام کالا بگیریم باید از 7 خان رستم رد شیم.مگه ما آدم نیستیم؟؟؟
طرف بعد از اینکه کالاش میرسه گمرک میگن ممنوع الورود کالا به کشور کالا هم مرجوعی نداره.خود گمرک میاد همون کالا رو میخره با 10 درصد پایین تر از کسی که وارد کرده و همین فردا و همین کالا با 5 برابر قیمت دست من و شماست.
.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mteam , MARYAR , azunited , P@RSA , jahanagahi , madar , قناد , M3HDI
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - m_grate29 - 04-20-2012 08:47 PM
معرفي - Amirstar95 - 06-22-2015, 12:44 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,786 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS