ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-18-2024, 12:24 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293733

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
04-12-2012, 02:18 AM
ارسال: #221
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
ما رومون نمیشه تو جمع بزرگان سرمون رو بلند کنیم ...

من عدنان زارعی هستم 23 ساله دانشجوی مهندسی صنایع ( تا الان که چیزی ازش سر در نیاوردیم) از شهرستان پارسیان استان هرمزگان .
من راننده منطقه ویژه عسلویه هستم ولی خب نتونسته منو برای میلیاردر شدن قانع کنه.
مثل همه پتانسیل میلیاردر شدن رو در خودم میبینم . اینجا هم عضو شدم تا از تجربیات دوستان استفاده کنیم و بتونم قدم میلیاردر شدن رو تو سال 91 بردارم .

از لباس کهنه ات خجالت نکش

از افکار کهنه ات شرمنده باش . . .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mteam , mohammadshamosi , jahanagahi , sharif3000 , nami , farid2012 , ناصر صادقی , mir abbas , مرتضی الهی , aliramzantabar , dehvar
04-12-2012, 07:58 AM
ارسال: #222
(04-12-2012 02:18 AM)azunited نوشته شده توسط:  ما رومون نمیشه تو جمع بزرگان سرمون رو بلند کنیم ...

من عدنان زارعی هستم 23 ساله دانشجوی مهندسی صنایع ( تا الان که چیزی ازش سر در نیاوردیم) از شهرستان پارسیان استان هرمزگان .
من راننده منطقه ویژه عسلویه هستم ولی خب نتونسته منو برای میلیاردر شدن قانع کنه.
مثل همه پتانسیل میلیاردر شدن رو در خودم میبینم . اینجا هم عضو شدم تا از تجربیات دوستان استفاده کنیم و بتونم قدم میلیاردر شدن رو تو سال 91 بردارم .

سلام عدنان عزیز
واقعا خوشحالیم که شما را در جمع خود میبینیم.
امیدواریم همیشه از تجربیات یکدیگر، بتوانیم به نحوی شایسته بهره کافی را ببریم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , azunited , jahanagahi , m_grate29 , mir abbas
04-12-2012, 01:32 PM
ارسال: #223
با سلام
محمدرضاقربانی 22 سال تهران
در یک خانواده فرهنگی پدر و مادرم استاد دانشگاه ولی نمیدونم چرا درس خون نشدم. از همون اول عشق پولدارشدن.
ترم آخر رشته مهندسی استخراج معدن از دانشگاه آزاد تهران جنوب
من کارهای زیادی کردم یه مدت تو کار آژانس هواپیمایی بودم ولی عمده کارم تجارت به صورت تخصصی این کارو شروع کردم.
فوتبالیست بودم ولی به علت مریضی (پیوند کلیه کردم) نتونستم ادامه بدم.
یه زمانی عشق زبان داشتم و ادامه دادم و هرازگاهی تدریس میکردم.
عاشق سفرم.احتمالا تابستون 91 مزدوج میشم.
بدون شک مهمترین اتفاق سال 91 تا الان رو آشنایی با انجمن میلیاردر ها میدونم و در خدمت تمام اساتید هستم.
30 تا ایده ی جدید دارم پر از انگیزه . امیدوارم بتونم برای انجمن مفید باشم.
و همتونو از صمیم قلب دوست دارم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , P@RSA , jahanagahi , hoorsa , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , دولتمند آنی , motafaker77 , sharif3000 , nami , farid2012 , mir abbas , lhm-rostami , مرتضی الهی
04-12-2012, 01:38 PM
ارسال: #224
(04-12-2012 01:32 PM)m_grate29 نوشته شده توسط:  با سلام
محمدرضاقربانی 22 سال تهران
در یک خانواده فرهنگی پدر و مادرم استاد دانشگاه ولی نمیدونم چرا درس خون نشدم. از همون اول عشق پولدارشدن.
ترم آخر رشته مهندسی استخراج معدن از دانشگاه آزاد تهران جنوب
من کارهای زیادی کردم یه مدت تو کار آژانس هواپیمایی بودم ولی عمده کارم تجارت به صورت تخصصی این کارو شروع کردم.
فوتبالیست بودم ولی به علت مریضی (پیوند کلیه کردم) نتونستم ادامه بدم.
یه زمانی عشق زبان داشتم و ادامه دادم و هرازگاهی تدریس میکردم.
عاشق سفرم.احتمالا تابستون 91 مزدوج میشم.
بدون شک مهمترین اتفاق سال 91 تا الان رو آشنایی با انجمن میلیاردر ها میدونم و در خدمت تمام اساتید هستم.
30 تا ایده ی جدید دارم پر از انگیزه . امیدوارم بتونم برای انجمن مفید باشم.
و همتونو از صمیم قلب دوست دارم

محمدرضای عزیز
واقعا از وجود شما در انجمن خوشحالیم.
در تاپیک صادرات و واردات و تجربیات بسیار جذابتان و نیز جلسه حضوری بسیار از محضر شما استفاده کردیم.

ممنون از شما

تشکر شده توسط: jahanagahi , hoorsa , mohammadshamosi , m_grate29 , مهدی گل محمدی , دولتمند آنی , mir abbas
04-12-2012, 03:05 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-12-2012 03:10 PM، توسط pourmousa.)
ارسال: #225
با سلام به دوستان عزیز
من پورموسی هستم و 38 سال دارم...
تحصیلاتم در زمینۀ کارشناسی کامپیوتر سخت افزار بوده و هم اکنون نیز دانشجوی ترم 3 EMBA و همینطور ترم 3 Interior Designing (( طراحی دکوراسیون داخلی )) هستم.
من در رشتۀ تحصیلی ام یعنی کامپیوتر مدرس و استاد برنامه نویسی بودم اما این برمی گرده به سالهای خیلی دور و سابقۀ برگزاری دوره های روانشاسی و موفقیت و هستی شناسی را دارم ... در حال حاضر هم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انجام میدم و استاد یکسری از کلاسهای موفقیت و تحول آگاهی هستم . خودم در کلاسها و دوره های بسیاری هم بعنوان شاگرد شرکت کردم اما در این زمینه خودم را صاحب سبک می دانم و امیدوارم که بتوانم مطالب و تجربیاتم را در اختیار شما دوستان ( چه بصورت آنلاین و چه بصورت کلاسهای حضوری ) قرار دهم.

واژۀ (( می توانم )) واژۀ ساده ای است اما راز زندگی همینه ...

http://www.secret4all.blogfa.com
 تشکر شده توسط: azunited , کامیار کاظمی , jahanagahi , P@RSA , hoorsa , mohammadshamosi , m_grate29 , مهدی گل محمدی , sharif3000 , nami , farid2012 , Peyman AL , mir abbas , مرتضی الهی , محسن قلي زاده , dehvar
04-12-2012, 03:14 PM
ارسال: #226
سلام جناب پورموسی عزیز
که بارها افتخار استفاده از نظرات ارزشمند و بسیار آموزندتان را داشته ایم.
و خوشحالیم که در انجمن می توانیم از تدریس فوق العادتان بهره ببریم.

تشکر شده توسط: pourmousa , P@RSA , mohammadshamosi , jahanagahi , m_grate29 , مهدی گل محمدی , دولتمند آنی , mir abbas
04-12-2012, 03:18 PM
ارسال: #227
قدم همه عزیزان به انجمن گلباران. موفق هستید , موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: P@RSA , mohammadshamosi , m_grate29 , mir abbas
04-12-2012, 05:06 PM
ارسال: #228
سلام .منم 29 سالم هستش و دیپلم ریاضی فیزیک . لیسانس حسابداری .یه مدت ساز ویولن میزدم که متاسفانه به دلایلی خیلی وقته ازش دور شدم ایشالا یه موقع مناسب مجددا شروع میکنم .
من همیشه سرمایه گذاریو دوست داشتم و واقعا لذت میبرم .من فکر کنم اگه پسر بودم مشاور املاک میشدم Yosef.gif
یا طلا فروش .الان تو شرکتمون هر کی قیمت سکه طلا دلار زمین خونه میخواد از من میپرسه .
مسخرم نکنین .
به نظر من هم آدمها اگه اراده کنن و بخوان واقعا میتونن به هر چی که میخوان برسن .ولی معتقدم هیچ وقت هیچ چیزو نباید به زور از خدا خواست .باید تمام تلاشو کرد و به خدا سپرد که اگه به نفعمونه بهش برسیم .به قول استاد پور موسی رهاش کنیم .
خیلی خوشحالم که اینجام و دوستهای خوب و موفقی پیدا کردم و از موسسان انجمن هم تشکر میکنم .
مرسی از تک تکتون

طلا باش...
تا اگه روزگار آب ات کرد،
روز به روز طرح های زیباتری از تو ساخته شود
!
سنگ نباش...
تا اگر زمانه خرد ات کرد،
تیپا خوردهء هر بی سر و پایی بشوی..!!!
 تشکر شده توسط: azunited , کامیار کاظمی , P@RSA , jahanagahi , m_grate29 , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , nazli , دولتمند آنی , georgehour , sharif3000 , nami , farid2012 , Peyman AL , mir abbas , سودابه , مرتضی الهی , محسن قلي زاده
04-12-2012, 05:37 PM
ارسال: #229
سلام هورساخانم
خوشحالیم که شما را در کنار خود و در انجمن خودتان میبینیم.
امیدوارم همیشه بتوانیم شاهد موفقیت های یگدیگر باشیم.

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , jahanagahi , m_grate29 , hoorsa , مهدی گل محمدی , mir abbas
04-12-2012, 08:58 PM
ارسال: #230
(04-12-2012 03:05 PM)pourmousa نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان عزیز
من پورموسی هستم و 38 سال دارم...
تحصیلاتم در زمینۀ کارشناسی کامپیوتر سخت افزار بوده و هم اکنون نیز دانشجوی ترم 3 EMBA و همینطور ترم 3 Interior Designing (( طراحی دکوراسیون داخلی )) هستم.
من در رشتۀ تحصیلی ام یعنی کامپیوتر مدرس و استاد برنامه نویسی بودم اما این برمی گرده به سالهای خیلی دور و سابقۀ برگزاری دوره های روانشاسی و موفقیت و هستی شناسی را دارم ... در حال حاضر هم طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی انجام میدم و استاد یکسری از کلاسهای موفقیت و تحول آگاهی هستم . خودم در کلاسها و دوره های بسیاری هم بعنوان شاگرد شرکت کردم اما در این زمینه خودم را صاحب سبک می دانم و امیدوارم که بتوانم مطالب و تجربیاتم را در اختیار شما دوستان ( چه بصورت آنلاین و چه بصورت کلاسهای حضوری ) قرار دهم.

وای من عاشق طراحی داخلی هستم اگه لطف کنین تو قسمت سرمایه گذاری یه کم بیشتر صحبت کنیم راجع به این رشته ببخشید به خاطر اسپم

طلا باش...
تا اگه روزگار آب ات کرد،
روز به روز طرح های زیباتری از تو ساخته شود
!
سنگ نباش...
تا اگر زمانه خرد ات کرد،
تیپا خوردهء هر بی سر و پایی بشوی..!!!
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , m_grate29 , mohammadshamosi , Peyman AL , mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS