ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 06:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293709

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
03-03-2012, 07:09 PM
ارسال: #161
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
با سلام و عرض ادب خدمت يكايك دوستان
من حسينم دانشجوي كارشناسي ارشد حقوق جزا وجرم شناسي به شدت علاقه مند به رشته تحصيليم هستم فعاليت هاي حقوقي زيادي هم داشتم كه بعد از موفقيت درون زمينه بسيار حس خوشايندي بهم دست داده كه يه جوراي از بقيه حس ها آدمو شادتر ميكنه البته دوستان همگي تجربه داشتن مواقعي بوده كه نا اميد شدم خسته شدم شاكي شدم كه مربوط به عدم پيروزيم بوده غرض چون حس رضايتمندي خوبي داره دفاع از حقوق پايمال شده يا در حال نابود شدن به اين صفحه نمايش زندگي علاقه دارم. اميدوارم بتونم از علمي كه تونستم تا حالا كسب كنم جهت دادن مشاوره حقوقي به دوستان انجمن كه بسيار طرح جالب پي ريزي كردن داشته باشم راستي موقعيت متفاوت آدما تو داشتن مال و ثروت نيست بلكه براي تصميماي كه قبلا گرفتن اگه فلان شخص بي بضاعته به خاطره نداشتن پدر پولدار نبوده واس تصميمي كه ديروز گرفته حالا درست يا غلط و اما اين كه همه ما ميخوايم فردا ميليارد بشيم برا تصميمي كه امروز گرفتيم از همه مهمتر اين كه دوست دارم همه مردم كره خاكي شاد باشن چون خود من بهترين تصميمام برا وقتي بوده كه واقعا شاد بودم.
در ضمن پيش پيش از تمام عزيزاني كه براي موفقيت هاي بيشتر من آرزوهاي خوب ميكنن تشكر ميكنم.
شاد باشيد و پيروز.
09329612181
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , اقاي ايـــده , mailforpts , sajjad , مهدی گل محمدی , مصطفي , arash67 , vahid61 , ناصر صادقی , mseyfzadeh , dehvar
03-03-2012, 07:34 PM
ارسال: #162
حسین جان از اینکه شما را به عنوان یک متخصص در کنار خود داریم ، خوشحال هستیم.
به امید روزی که همه موفقیت را با تمام وجود به آغوش بکشیم و از تجربیات هم به بهترین صورت استفاده کنیم.
شاد و سربلند باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , مصطفي , ناصر صادقی
03-03-2012, 08:44 PM
ارسال: #163
حسين آقا چقدر قشنگ از اهداف انسان دوستانه يك وكيل نوشتيد چيزي كه اين روزها كمتر در بين وكلاي سرشناس ديده مي شه
خيلي خوسحاليم كه شما را در جمع انجمن ميلياردرها مي بينيم
موفق و پايدار باشيد

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , مصطفي , ناصر صادقی
03-03-2012, 08:50 PM
ارسال: #164
حسین آقا ضمن خیرمقدم , امیدوارم در جواب پرسشهای حقوقی عزیزان انجمن کمک خوبی باشید. موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , مصطفي , ناصر صادقی
03-03-2012, 10:05 PM
ارسال: #165
حسین هستم 27 ساله از تهرن لیسانس ریاضی . راستش نه آرزوی میلیاردر شدن دارم و نه پولدار شدن . ولی بشدت دنبال راه انداختن مشاغل اینترنتی هستم چون از مستقل بودن خوشم میاد . و چند ساله این حرفه رو دنبال میکنم . امیدوارم همتون موفق باشید .
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , arash67 , اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , jahanagahi , ناصر صادقی , mohsen k1 , dehvar
03-07-2012, 02:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-07-2012 02:36 PM، توسط faradid.)
ارسال: #166
با سلام
من شخصي هستم 43 ساله اسمم داريوش و از امروز عضوي از شما ، اگر از خودم بخواهم بگويم اين است كه يك شركت بازرگاني بسيار كوچك دارم - از اخلاقياتم اين است كه هميشه به دنبال راهي براي پول دار شدم هستم (‌حلال ) الان مدتي است كه يك طرح بسيار بزرگ فرهنگي و تبليغاتي با درآمدي بسيار عال را در سرم مي پرورانم / اين طرح در سراسر كشور 1000 نفر را مشغول به كار مي كند / ولي مشكلي كه دارم نداشتن سرمايه اوليه براي اجاره يك دفتر مجهز براي استقرار حداقل 60 نيروي كار مي باشد ( مراحله شروع در شهر اصفهان ) - نمي دانم چكار كنم ؟؟؟
09135544216
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mohsen k1 , dehvar
03-07-2012, 02:43 PM
ارسال: #167
(03-07-2012 02:30 PM)faradid نوشته شده توسط:  با سلام
من شخصي هستم 43 ساله اسمم داريوش و از امروز عضوي از شما ، اگر از خودم بخواهم بگويم اين است كه يك شركت بازرگاني بسيار كوچك دارم - از اخلاقياتم اين است كه هميشه به دنبال راهي براي پول دار شدم هستم (‌حلال ) الان مدتي است كه يك طرح بسيار بزرگ فرهنگي و تبليغاتي با درآمدي بسيار عال را در سرم مي پرورانم / اين طرح در سراسر كشور 1000 نفر را مشغول به كار مي كند / ولي مشكلي كه دارم نداشتن سرمايه اوليه براي اجاره يك دفتر مجهز براي استقرار حداقل 60 نيروي كار مي باشد ( مراحله شروع در شهر اصفهان ) - نمي دانم چكار كنم ؟؟؟
09135544216

سلام جناب داریوش عزیز
ورود شما را به انجمن خودتان خوش آمد عرض میکنم امیدوارم در کنار هم بتوانیم تجربیات شیرینی داشته باشیم.

شاد و موفق باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , jahanagahi , ناصر صادقی
03-10-2012, 06:05 PM
ارسال: #168
سلام میکنم خدمت همه دوستان عزیز

من حسن هستم 25 ساله دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی

راستش منم مثل بیشتر دوستان خواهان کسب و کاری هستم که از هر نظر خوب باشه و بتونه نیازهای مختلف ( از جمله پول و جایگاه مناسب و...) من رو ارضا کنه و همچنین بتونم به وسیله اون کمکی به اقتصاد نه چندان جالب کشورم کرده باشم و باعث افتخار خانواده و همه باشم .
من تقریبا 1 سال و نیم هستش که وارد بازار کار شدم و مشکلات زیادی رو در این مدت تجربه کردم . فعالیت من در زمینه کامپیوتر و ماشینهای اداری هستش . از فروش سخت افزار و لوازم جانبی شروع شد و حالا به فعالیت در یک شرکت که نمایندگی فنی و فروش یکی از شرکتهای (pap) که اینترنت ADSL ارائه میکنه ختم شده .
البته من از وضعیت فعلیم راضی نیستم و به دنبال ایده های جدید هستم . من به تمام بخشهای صنعت کشاورزی خیلی علاقه و اگه امکانش باشه دوست دارم در این زمینه هم فعالیت کنم . در آخر خیلی خوشحالم که به جمع شما دوستان ملحق شدم و امیدوارم که بتونم فعالیت خوبی در این انجمن داشته باشم .
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , sajjad , jahanagahi , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , mseyfzadeh , mohsen k1 , mercedes62 , reza.sepehri , dehvar
03-10-2012, 11:16 PM
ارسال: #169
حضورتون رو تو انجمن تبریک میگم و امیدوارم که به عنوان فرزند کوچکی از این خانواده بتوانم در راستای رسیدن به اهداف دوستان کمک های لازم رو انجام بدم

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: arash67 , jahanagahi , hasan-f , ناصر صادقی
03-11-2012, 12:57 PM
ارسال: #170
عزیزان ضمن خیرمقدم باستحضار می رسانم که این انجمن کلیدی است برای باز کردن قفلهای موفقیت.
با خواندن مطالب تایپیکهای متنوع انجمن می توانید کلید این قفل (موفقیت در میلیاردر شدن)را بیابید.بارها در خاطرات افراد موفق و ثروتمند نوشته شده که از زیر صفر شروع کرده اند.سرمایه ای نداشته و حتی برای جای خواب هم در مضیقه بوده اند.
موفقیت یک راز است و این راز لابلای جملات افراد موفق و عزیزان انجمن نهفته است.وقتی شروع کردید و ایمان و باورتان کامل شد خودبخود مشکلات بر طرف می شوند.عده ای این مسائل را باور ندارند و چون باور ندارند طبیعی است که موفقیتی ایجاد نمی شود.وقتی مسئله ای را خود باور نداریم چگونه می توان انتظار داشت که موفق شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , hasan-f , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , mohsen k1
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS