ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 09:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293626

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
12-26-2011, 04:37 PM
ارسال: #111
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام به تمامي دوستان عزيزم من پارسا هستم چند روزي هست با اين سايت آشنا شدم. مهندس مكانيك-30ساله-5 سال در زمينه آسانسور فعاليت كردم.فكر ميكنم كار حقوق بگيري نون بخور و نمير به آدم ميده از اينرو سخت بدنبال بيزنس براي خودم هستم. خوشحال ميشم من رو هم تو خانوادتون بپذيريد. همتون رو دوست دارم

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mjdehghani , مهتاب , mosafere55 , مهدی گل محمدی , pulaki , sajjad , mostafa ghobadi , mseyfzadeh , mohsen k1 , dehvar
12-26-2011, 05:34 PM
ارسال: #112
پارسا جان به خانواده انجمن میلیاردرهای آینده خوش آمدی.
تایپیکهای انجمن را حتما مطالعه فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهتاب , mosafere55 , مهدی گل محمدی , pulaki , mostafa ghobadi
12-26-2011, 07:11 PM
ارسال: #113
خوش آمدی

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mosafere55 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , نیک , mostafa ghobadi
12-26-2011, 10:05 PM
ارسال: #114
(12-26-2011 04:37 PM)parsajoon نوشته شده توسط:  سلام به تمامي دوستان عزيزم من پارسا هستم چند روزي هست با اين سايت آشنا شدم. مهندس مكانيك-30ساله-5 سال در زمينه آسانسور فعاليت كردم.فكر ميكنم كار حقوق بگيري نون بخور و نمير به آدم ميده از اينرو سخت بدنبال بيزنس براي خودم هستم. خوشحال ميشم من رو هم تو خانوادتون بپذيريد. همتون رو دوست دارم

سلام پارسا جان
ورودت را به انجمن خودت خوش آمد می گویم، خانواده میلیاردرهای آینده ایران با آغوش باز پذیرای شماست.
موفقتر از پیش باشید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mosafere55 , مهدی گل محمدی , pulaki , jahanagahi , mostafa ghobadi , mohsen k1
12-26-2011, 11:15 PM
ارسال: #115
سلام آقا پارسا
ورودتون را به انجمن خودتون تبريك مي گم
اميدورم هر روز شاهد شنيدن خبرهاي موفقيت آميز شما باشيم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: pulaki , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mostafa ghobadi
01-09-2012, 02:15 AM
ارسال: #116
سلام من 30 سالمه ساکن تهران و مدت 5 سال است که به عنوان نصاب در یک شرکت خدمات سرویس لوازم خانگی مشغول به کار هستم چند روز پیش وقتی که مقابل کیوسک روزنامه فروشی ایستاده بودم و مجلات را تماشا می کردم به ماهنامه شما برخورد کردم نگاهی به آن انداختم و دیدم می توانم نیازهایم و اهدافم را در آن جستجو کنم و از این طریق با سایت شما عزیزان آشنا شدم من آدمی ساکت و تودار هستم شنونده خوبی هستم دیپلم ریاضی هستم و 2 سال در رشته کاردانی مکانیک تحصیل کردم و بنا به دلایلی نتوانستم مدرکم را بگیرم و من از اینکه به جمع شما دوستان ملحق شدم بسیار خرسندم و امیدوارم که بتوانیم در جهت موفقیت یکدیگر فدم برداریم با سپاس و درود فراوان
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , pulaki , mseyfzadeh , mercedes62 , dehvar
01-09-2012, 10:11 AM
ارسال: #117
حسین عزیز ورود شما را به این انجمن تبریک می گوییم.
امیدواریم همیشه شاهد موفقیت های روزافزونت باشیم.

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi
01-09-2012, 10:26 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-09-2012 10:30 AM، توسط mehdi-1360.)
ارسال: #118
(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

30 ساله و هنردوست درای ذهن خلاق اما کمی سرد. بعضی اوقات باید هلش داد تا کاری رو انجام بده. دارای خطی زیبا و دارای مدرک عالی خوشنویسی . طراح ، گرافیست و تولید کننده کامل یک پروژه مولتی مدیا که گاهی برای اجرای آن نیاز به یک گروه چند نفره است. اهل شعر و باتوانایی سرودن اشعار فی البداهه. عدم داشتن هدف بلند مدت بزرگترین عیب این شخص است. به راحتی صمیمی نمی شود اما دوست خوب و وفاداری است. عاشق خانواده و علاقه مند به ورزش های پر تحرک که البته سالهاست به آن نمی پردازد. عاشق نرم افزارهای کامپیوتری است. بهترین تفریحش در حال حاضر اینترنت است. دوستان اینترنتی زیادی دارد که کارهایش را دوست دارند ( در زمینه شعر ). به عقیده خودش دارای هوش هیجانی بالایی است و از قدرت تصمیم گیری در شرایط سخت برخوردار است. در زمان سربازی معروف بود که برای هر مشکلی راه حلی دارد. به راحتی نا امید نمی شود. کارمند اداره ای است که به گفته مسئولین آن اداره مانندش در آن اداره نیست و تخصص و مهارتش در کار کم نظیر است. در حال حاضر دانشجوی ترم سوم کاردانی کامپیوتر دانشگاه سما واحد اهواز است. و نفر دوم دانشگاه در رشته خودش . معدل دو ترم قبلی بالای 17 شد.
منتظر نظر شما هستم جناب دکتر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , mohammadshamosi , mseyfzadeh , reza.sepehri
01-09-2012, 10:37 AM
ارسال: #119
ممنون دوست عزیز.
خوشحالیم از حضورت
اگر به تاریخ تاپیک و پست ها دقت کنید متوجه می شوید جناب دکتر زمان درازیست که "بخاطر مسافرت و درگیری های شغلی" همکاری با انجمن ندارند.
موفق باشید

تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , mohammadshamosi
01-09-2012, 01:22 PM
ارسال: #120
آقا مهدي خوشحاليم از پيوستن شما به انجمن
به اميد شنيدن موفقيت هاي بسشتر شما در انجمن

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , mohammadshamosi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS