ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-22-2024, 04:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 294103

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
11-07-2015, 03:28 PM
ارسال: #1041
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام 24 هستم
متاهل و بدون فرزند
اخلاق شاد و همیشه میخندم
ولی جدی و در بعضی مواقع خیلی عجول هستم
هدفم اینکه که میلیاردر بشم و برای ایندم سخت تلاش میکنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , samira71
11-07-2015, 03:28 PM
ارسال: #1042
سلام 24 هستم
متاهل و بدون فرزند
اخلاق شاد و همیشه میخندم
ولی جدی و در بعضی مواقع خیلی عجول هستم
هدفم اینکه که میلیاردر بشم و برای ایندم سخت تلاش میکنم
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز
11-14-2015, 01:07 PM
ارسال: #1043
من 48 سال سن دارم و کارمند آموزش و پرورش می باشم خودم از کار کرد خودم راضیم و از خداوند سپاسگزارم چون با کمک اون تا حالا روم به کسی نیفتاده و از رو زدن متنفرم از کوچک شدن در برابر دیگران متنفرم ، از ریا کاری و سوء استفاده به هر نحوی متنفرم از درغگوئی بدم میاد از موفقیت دیگران خوشحال میشم و دوست دارم همه در حد نیاز داشته باشند از نه گفتن به مسائل کاری خوشم نمیاد و معتقدم باید انسان همه کاری انجام دهد انجامک کار عیب و عار نیست ندانستن و نپرسیدن عیب است معتقدم اگر درد فهمیدن را از انسان بگیرن آن انسان را باید مرده فرض کرد تا حالا چنیدن کار انجام دادم که در بعضی از آنها موفق و در بعضی نا موفق بودم در شراکت هام اکثرا شکست خوردم ولی در کاری انفرادی بهتر عمل کردم پشت کارم بد نیست و در نو آوری و خلاقیت از خودم راضی هستم امیدوارم همه دوستان در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز و شاد باشند به امید روزی که همه در دنیایی سرشار از عشق و محبت زندگی کنند و هیچ کس مشکل خاصی نداشته باشد.
البته من از اخلاق بدم که باعث میشه من بخاطر یک حرکت اشتباه هفته ها به آن فکر کنم نگفتم و اینکه الان بخاطر ضرر هایی که تا کنون در مسائل شریکی انجام دادنم قدرت ریسکم و تا حدودی از دست دادم و دیگه مثل گذشته ها جرات ریسک ندارم و....
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , blacknight19 , samira71 , mohsen k1
11-14-2015, 04:38 PM
ارسال: #1044
رامین، 19 سالمه متمایل به 20 Smile

بیشتر وقتمو با فکر کردن میگذرونم،
میدونم تجربه کمی در تجارت دارم اما معتقدم باید با پول به نوعی بازی کرد تا تغییر حاصل بشه.

هدفم خیلی فراتر از داشتن یه میلیارده...از تقلید در تجارت زیاد خوشم نمیاد و معتقدم اگه دنبال جهش هستیم باید ریسک و نو آوری رو با هم داشته باشیم.

لازم نیست بهترین باشید تا شروع کنید؛
بلکه باید شروع کنید تا بهترین باشید!
 تشکر شده توسط: samira71 , یک همراه سبز , mohsen k1
11-14-2015, 04:43 PM
ارسال: #1045
نام پیام سلطانی26سالمه دانشجوی کارشناسی عمران ساکن الیگودرز سختی های زیادی در زندگی کشیده ام رابطه اجتماعی خوبی دارم کمی عجول و زود رنج و علاقه زیادی به کارهای تولیدی دارم و دوست دارم کاری پر درامد داشته باشم با ارزوی موغفیت برای دوستان بعد خودم[/align][/size]
 تشکر شده توسط: samira71 , یک همراه سبز , mohsen k1
11-27-2015, 03:05 PM
ارسال: #1046
سلام به همه دوستان من نورالله قنبری هستم، با قدرت ریسک بسیار بالا و بلند پرواز تر از انچه فکرشو بکنید به همین دلیل شغل های زیادی رو
شروع و کنار گذاشتم، مغز اقتصادی بسار عالی دارم فقط نیاز به یه مربی و راهنما دارم که بعضی وقتا جلوی تند رویمو بگیره من از اقای جهان
اقایی خواهش میکنم با من تماس بگیره من ساکن اصفهان هستم با تشکر از همه دوستان اگه استاد دیگه ای
هم تماس گرفت در خدمتشم
09140215593
09359130499

اینده از آن توست[/font][/size]
 تشکر شده توسط: samira71
11-28-2015, 05:13 PM
ارسال: #1047
Tongue RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
26 ساله هستم کارشناسی مدیریت دولتی رو دارم. البته حدودا چهارسالی از گرفتن مدرکم میگذره... از اون اول کارهای پشت میز نشینی و تکراری رو دوست نداشتم و کارهاس صنعتی و مردونه و پر تحرک رو دوست داشتم توی کارهایی که بهم مربوط نمیشد شرکت میکردم.. الانم توی شرکتی کار میکنم که سمت شغلیم چیز دیگه ای رو میگه ولی کارهایی که اونجا انجام میدم چیز دیگری چون توی این سه سال تقریبا همه پست ها رو امتحان کردم و توش کار کردم و از هر کدوم به نظر خودم مهارت خوبی رو بدست اوردم. دوست دارم که فرد فنی باشم و آرزوم اینه که اونقدر اطلاعات در مورد هر کاری داشته باشم که همه به من مراجعه کنن و جوابشون رو بدست بیارن... تقریبا هم موفق بودم و میخوام که مدیر کارخونه باشم...
ولی به خاطر شرایط پیش اومده تو زندگیم فعلا این تصمیم رو گذاشتم برای بعد... میخوام فعلا یه کاری رو شروع کنم که برای خودم باشه ... بقول معروف خودم آقای خودم باشه و دستوری و اجباری برای رفتن به کار نباشه یعنی محدودیتی برای ساعات کاریم نداشته باشم. اهل ریسک بالایی هم هستم یعنی حاضرم تمام پس اندازهایی رو که جمع کردم رو حتی شروع کار از دست بدم و لی میدونم که بالاخره موفق می شم. چون به این حرف ایمان دارم که خوستن توانستن هست... توی تصمیمم مصمم هستم با اینکه خیلی ها موج منفی دارند ولی من مصمم تر هستم. دوست دارم که یک آدم موفق و بدرد خوری باشم تا خودم و اطرافیانم بهم افتخار کنن... به امید روزهای زیبا برای همه ایرانی های عزیز[font=Tahoma][/font]
11-30-2015, 02:46 PM
ارسال: #1048
پریسا هستم . 21 ساله. ترم 7 IT هستم. یه هفتست با دادشم شریکی کارگاه جوراب بافی زدیم توو پارکینگ خونه . فک کنم فروش خوب داشته باشیم . آینده رو خیلی روشن میبینم
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , samira71 , Apad4
11-30-2015, 04:17 PM
ارسال: #1049
سلام مصطفی هستم از اصفهان
دانشجوی کاردانی کامپیوتر
از بچگی علاقه ی زیاد به کامپیوترو تکنولوژی داشتم بخاطر همین همش دنبال کسب علم و تجربه تو این راه بودم و رشتم رو هم کامپیوتر انتخاب کردم
در حال حاضر در زمینه ی طراحی ، برنامه نویسی و طراحی وب کار میکنم
چندتا ایده هم تا الان به ثبت رسوندم که نیاز به سرمایه داره واسه شروع
در کل یک هفتس با این انجمن آشنا شدم و باور دارم که همه ی افراد اینجا از نبوغ بالایی برخوردارند فقط باید روی ایده ها و توانایی هاشون متمرکز بشن
در آخر آرزوی موفقیت برای همه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-07-2015, 04:14 PM
ارسال: #1050
سلام محمد مهدیم 21 سالمه لیسانس مکانیک خودرو دارم
از اون دست آدماییم که دوست ندارم با مدرک خودم مشغول به کار شم دوست دارم خودم سازنده کار خودم باشم و واسه خودم کار کنم و از کنار من باقیم مشغول به کار شن،روابط عمومیم خوبه و معمولا تو هر جمعی باشم احساس غریبی نمیکنم یکی از اشکالام اینه زود از کوره در میرم،قدرت فروش خوبی دارم واسه کارم وقت میزارم شغل اولم پخش لوازم یدکیه و واسه خودم کار میکنم البته به لطف خونواده 9ساله با آجیل و خشکبارم آشنایی دارم و توشم به لطف خدا موفقم ولی خو کار دائمم نیست دوست دارم خودم یه کارآفرین باشم و با یه گروهی از آدما کار کنم میخوام واسه شروع اول بسته بندی آجیل و خشکبار و حبوبات رو شروع کنم و کم کم با اضافه کردن دستگاه ها و نیرویه کار لازم کار رو گسترش بدم تا کارخونمو بسازم از باختن خوشم نمیاد و عادت ندارم کارو نصفه رها کنم تو زمینه خرید و فروش مشکلی ندارم و تو تمام مراحل سعی کردم تا الان امید داشته باشم،تا الان تو موقعیتایی نبودم که ریسکایه بزرگی کنم ولی از ریسک کردن خوشم میاد دوست دارم چالشایه زیادی رو تجربه کنم پس به لطف خدا بدون ترس قدم بر میدارم تا یکی از میلیاردرایه آینده ایران باشم.
برای رسیدن به موفقیت آسانسوری وجود ندارد، شما باید از پله ها استفاده کنید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,802 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS