ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-02-2024, 10:31 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ:
بازدید: 291525

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
08-13-2015, 02:10 AM
ارسال: #1009
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام

جواد هستم جواد ظهرابی اهل شیراز متولد 1348 خوش رو وخوش بیان هستم تیز بین وزیرک اگر اراده کنم هر چیزی رو خواهم ساخت حتی اگر مدتها بگذرد وسخت باشد حساس اما کمی زود رنج کمی مذهبی با خیلی های دیگه یه فرق دارم اونم اینه که از مجالس لهو لعب بدم میاد وبا خولقیاتم سازگار نیست اونم به خاطر اینه که در جوانی دوبار خروج روح از بدن رو تجربه کردم
و در زمینه ماوراء وطبیعه مشاهداتی داشتم به همین دلیل از پارتی وعیشو نوش ووو بیزارم
شنا وپینگ پنگ رو خیلی دوست دارم اگر در جائی شطرنجی ببینم وعلاقه مندانی بدور اون حتما شرکت میکنم بحث های علمی رو خیلی خیلی خیلی دوست دارم برنامه های علمی رو همیشه پیگیرم گفتگو با فضلا رو خیلی دوست دارم
عاشق آشپزیم و در این کار هم موفق هر کس دست پختم رو خورده زیاد تعریف وتمجید کرده اگر ابزار کافی در اختیارم باشد هر چیزی رو با صبرو حوصله خواهم ساخت
زیاد ول خرجم هیچوقت وهیچ جا پسندازی نداشتم از هرچه وام هست بدم میاد از هرچه قسط هست بدم میاد وبرا همین دنبال وام نمیرم
همیشه هم خدا رسونده وهوامو داره البته به شرطی که زیاد خواهی نداشته باشم امام زمانمو خیلی دوست دارم ودائم دلم میخواد برا ظهور ایشون بتونم کاری کنم البته اگه لایق باشم
دیگه نمیدونم چی بگم صادقانه همه چیزو بیان کردم دیگه
دیگه حرفی ندارم مگر سوال بشه یا علی به امید ظهور اقا صلوات
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , یک همراه سبز
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
معرفي - Amirstar95 - 06-22-2015, 12:44 AM
RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - javad711 - 08-13-2015 02:10 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,784 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS