ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-18-2024, 07:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293752

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
07-02-2015, 02:33 AM
ارسال: #991
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام من مدتیه عضو این سایت هستم از مدیر سایت ومدیران انجمن ممنونم از این به بعد میخوام در نظرات و گفتگوها شرکت کنم من لیسانس حقوق دارم و35 سال سن ومتاهل تا حالا کارهای مختلفی کردم ودر هیچ کدام موفق نبودم نه در درس ونه در شغلهایی که داشتم چون هرکاری رو با اراده زیاد اول شروع کردم ولی در میانه مایوس شدم حالا میخوام با کمک شما دوستان گرامی زندگی جدیدی شروع کنم من در شهرستان تربت حیدریه که قطب تولید زعفران هست ساکنم وبه نظرم فعالیت در این زمینه یعنی صادرات زعفران وتولید آن میتواند برای من ودوستانی که قصد سرمایه گذاری در این زمینه رو دارند مارو به میلیاردر شدن سریع نزدیک کنه چون باتولید وتهیه این محصول گران قیمت کشاورزی اشنایی کامل دارمآماده هرگونه همکاری با دوستان وسرمایه گزاران هستم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , م.ع
07-02-2015, 02:39 AM
ارسال: #992
من تازه نگاهمو به زندگی عوض کردم میخوام تمام تلاشمو به سوی میلیاردر شدن بکنم وبه تولید وصادرات زعفران فکر میکنم منتظر شما دوستان که میخواهید هرچه زودتر به این هدف برسید هستم افرادی در شهرستان من از این راه به ثروت رسیده اند که برای نان شب محتاج بودن منتظر نظرات شما هستم.
 تشکر شده توسط: م.ع
07-02-2015, 12:02 PM
ارسال: #993
سلام به بزرگ میلیاردرای ایران
من رقیه هستم 25 سال دارم سال اول دانشگاه اقتصاد علامه قبول شدم و از همون سال اول سرکار رفتم و به سختی هر دو رو ادامه دادم اما به یه سری دلایل خیلی شخصی مجبور شدم درسم رو رها کنم که خیلی ......
و اینجا خودم رو از دید دیگران معرفی میکنم
بزرگترین ویژگی من مخصوصاً در کار اینه که خیلی پشتکار دارم برام انجام شدن کار خیلی مهمه اینکه ساعت کار تموم شده یا مهمون دارم یا هرچی دیگه برام مهم نیست فقط برام این مهمه که کاری که گفتم انجام می دم رو انجام بدم. خیلی هم کم پیش میاد بگم کاری رو انجام نمیدم مگر اینکه احساس کنم که منظوری پشت کاری نهفته

روابط عمومی خوبی دارم و معمولا تو اولین دورهمنشینی ها هم تنها نمی مونم حتی اگر یک نفر رو هم اونجا نشناسم.
و اما اینکه زود عصبانی میشم و کلاً با آدمایی که میخوان از زیر کار دربرن مشکل دارم و زودی باهاشون دعوام میشه و مهم تر اینکه ابداً زور بار حرف زور نمییرم(این بزرگترین بدیه منه)
آدم مهربونیم که معمولاً از این نقطه ضربه هم خوردم اما راضیم و خوشحال.
آدم مغروریم اما خودخواه نیستم
کارمند یک شرکت خصوصی هستم اما دائم درحال پرورندان فکری برای شروع یک کار خانوادگیم کاری که بشه باهاش رشد کرد و مفیدتر بود و مطمئناً موفق میشم.
نمیدونم بازم لازمه چیزی بگم؟ آخه خیلی شد
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , صفا , م.ع
07-02-2015, 12:24 PM
ارسال: #994
(07-02-2015 12:02 PM)skykind نوشته شده توسط:  سلام به بزرگ میلیاردرای ایران
من رقیه هستم 25 سال دارم سال اول دانشگاه اقتصاد علامه قبول شدم و از همون سال اول سرکار رفتم و به سختی هر دو رو ادامه دادم اما به یه سری دلایل خیلی شخصی مجبور شدم درسم رو رها کنم که خیلی ......
بزرگترین ویژگی من مخصوصاً در کار اینه که خیلی پشتکار دارم برام انجام شدن کار خیلی مهمه اینکه ساعت کار تموم شده یا مهمون دارم یا هرچی دیگه برام مهم نیست فقط برام این مهمه که کاری که گفتم انجام می دم رو انجام بدم. خیلی هم کم پیش میاد بگم کاری رو انجام نمیدم مگر اینکه احساس کنم که منظوری پشت کاری نهفته

روابط عمومی خوبی دارم و معمولا تو اولین دورهمنشینی ها هم تنها نمی مونم حتی اگر یک نفر رو هم اونجا نشناسم.
و اما اینکه زود عصبانی میشم و کلاً با آدمایی که میخوان از زیر کار دربرن مشکل دارم و زودی باهاشون دعوام میشه و مهم تر اینکه ابداً زور بار حرف زور نمییرم(این بزرگترین بدیه منه)
کارمند یک شرکت خصوصی هستم اما دائم درحال پرورندان فکری برای شروع یک کار خانوادگیم کاری که بشه باهاش رشد کرد و مفیدتر بود و مطمئناً موفق میشم.

سلام رقیه خوانم منم تقریبا اخلاقیات شمارو دارم بااین تفاوت که از کارزود دلسرد میشم البته اگه شک کنم نتیجه خوبی نخواهد داشت.خوشبختم از اشنایی حمیدم لیسانس حقوق تازه انگیزه شروع کاری پردرامد رو پیداکردم
07-02-2015, 12:26 PM
ارسال: #995
(07-02-2015 12:24 PM)صفا نوشته شده توسط:  
(07-02-2015 12:02 PM)skykind نوشته شده توسط:  سلام به بزرگ میلیاردرای ایران

ببخشید در تایپ کلمه خانم اشتباه تایپی بود

سلام رقیه خوانم منم تقریبا اخلاقیات شمارو دارم بااین تفاوت که از کارزود دلسرد میشم البته اگه شک کنم نتیجه خوبی نخواهد داشت.خوشبختم از اشنایی حمیدم لیسانس حقوق تازه انگیزه شروع کاری پردرامد رو پیداکردم
 تشکر شده توسط: iranboy
07-03-2015, 02:45 AM
ارسال: #996
با سلام.
عادل هستم یک معتاد
نه ببخشید یک میلیاردر جوان.البته 20 دقیقه اس احساس میکنم میلیاردر شدم...
بعد حس شکست و نامیدی اومدم سراغ این انجمن و جون دوباره گرفتم.
22سالمه و دانشجو هستم.یکساله با دوتا از اقوام کارجدیدی رو شروع کردم .نیمه راه مجبور شدم مسئولیت کار و کارگاه رو به تنهایی قبول کنم.حالا من موندم و یه کارگاه کوچیک .الان که دارم این متن رو مینویسم موندم با انتظارات خودم و دیگران از خودم چه کنم.با کارای انجام ندادم چه کنم.حسابی گیج شدم.یه دستگاه برش لیزر دارم که باهاش محصولات چوبی درست میکنم.چراغ خواب یا لوسترو خیلی چیزای دیگه.ولی کارم اصلا به حجم و اندازه بزرگ نمیرسه و خیلی محدوده.خلاصه سرتونو درد نیارم من اینم عاشق کارافرینی و انجام کار بزرگ ولی گیج و منگ پیدا کردن راه درست انجامش.همین و بس...
امیدوارم دوستان اینجا بهم کمک کنن تا تو کارم موفق بشم.
خوشحالم وارد جمعتون شدم
 تشکر شده توسط: صفا , یک همراه سبز , blacknight19 , م.ع , Shadiii
07-03-2015, 04:46 PM
ارسال: #997
حامد هستم از یزد سواد خوندن و نوشتن دارم Big Grin و خیلی خوشحالم با چنتا از بچه های انجمن آشنا شدم
صادرات کالا از شهرمون به دیگر استانها همچنین واردات اقلام ضروری به شهرمون رو خیلی بهش علاقه مندم فعالیت داشته باشم.
مخلص شما

میلیاردر شدن فکر میخواد
 تشکر شده توسط: mirza01 , blacknight19 , یک همراه سبز
07-08-2015, 02:46 PM
ارسال: #998
سلام تارا هستم . 33 سالمه . ادبیات خوندم .
در حال حاضر هیچ احساسی در مورد میلیونر شدن ندارم. البته خیلی دوست دارم مثل بقیه باشم ولی به خودم امیدی ندارم .
از اخلاق های بدم اینکه وقتی شکست می خورم زود نا امید میشم و بی خیال اون کار میشم .
میدونم خیلی بده ولی چه میشه کرد آدمیزاده دیگه طول میکشه ترک کنه ...
ولی یه مدته سعی دارم زندگیم رو تغییر بدم و کاری رو شروع کنم . از اونجا که همسرم با بیرون کار کردنم موافق نیست تصمیم گرفتم از طریق نت کسب در آمد کنم ولی خب هر کاری تجربه و دانش خودش رو می خواد که من یکی زیاد وارد نیستم . کلی گشتم تا با این سایت بسیار مفید آشنا شدم . امیدوارم بتونم یکی از میلیاردهای این سایت باشم البته با کمک شما دوستای خوبم ...
با تشکر از مدیریت پخشششششششش ....
ببخشید انجمن ♥♥♥
 تشکر شده توسط: blacknight19 , یک همراه سبز
07-08-2015, 05:53 PM
ارسال: #999
(07-08-2015 02:46 PM)tara.ps نوشته شده توسط:  سلام تارا هستم . 33 سالمه . ادبیات خوندم .
در حال حاضر هیچ احساسی در مورد میلیونر شدن ندارم. البته خیلی دوست دارم مثل بقیه باشم ولی به خودم امیدی ندارم .
از اخلاق های بدم اینکه وقتی شکست می خورم زود نا امید میشم و بی خیال اون کار میشم .
میدونم خیلی بده ولی چه میشه کرد آدمیزاده دیگه طول میکشه ترک کنه ...
ولی یه مدته سعی دارم زندگیم رو تغییر بدم و کاری رو شروع کنم . از اونجا که همسرم با بیرون کار کردنم موافق نیست تصمیم گرفتم از طریق نت کسب در آمد کنم ولی خب هر کاری تجربه و دانش خودش رو می خواد که من یکی زیاد وارد نیستم . کلی گشتم تا با این سایت بسیار مفید آشنا شدم . امیدوارم بتونم یکی از میلیاردهای این سایت باشم البته با کمک شما دوستای خوبم ...
با تشکر از مدیریت پخشششششششش ....
ببخشید انجمن ♥♥♥
سلام موفق باشی
07-16-2015, 12:53 AM
ارسال: #1000
من یه دروغگو هستم.شاید کاملترین توضیح راجب خودم این باشه.27 سالمه نقشه بردار هستم.میتونم بگم حتی با خودم هم صادق نیستم.بجز دروغگو بودن خصوصیت بد دیگه ای ک دارم اینه ک خیلی مهربونم تا جایی ک باعث میشه به مشکل بخورم...سال های سال (از 7-8 سالگی) توی ذهنم بود ک به کاری ک دوس دارم برسم و هنوزم هر روزی ک از خواب بلند میشم این فکر باهام هست.میخوام شروع دوباره زندگیم رو پیدا کنم.
 تشکر شده توسط: m_farhadi , یک همراه سبز , samira71
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS