ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 02:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293679

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
07-15-2014, 01:16 AM
ارسال: #871
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام
من تازه با این انجمن آشنا شدم و خیلی خوشحالم از حضورم بین دوستان موفقی مثل شما ...
تا حد ممکن قصد دارم صادقانه خودم رو معرفی کنم
مینا هستم 23 ساله ، کارشناسی حسابداری ،این رشته رو به دلیلی که خدمتتون عرض میکنم انتخاب کردم(به دلیلی اینکه بتونم از حساب و کتابهای شغل آزاد سر در بیارم و گلیمم رو اصطلاحا از آب بیرون بکشم )من عاشق طراحی و تولید پوشاک بودم به صورتی که وقتی تازه رفته بودم دانشگاه و پدرم مخالف کار کردنم بود به صورت مخفیانه اقدام به گرفتن مجوز فعالیت کردم و دوره های آموزشی پایه رو دیدم تا بتونم تسلطی بر کار داشته باشم.ی روز مجوزم رو آوردم و به پدرم نشون دادم و گفتم قصدم جدیه به هر حال چون مخالف بودن به هیچ وجه حاضر نشدن شرایط رو برام محیا کنم بنده هم در سن 20 سالگی با جوازم 10000000 وام گرفتم و کارم رو شروع کردم اما متاسفانه از طرف اتحادیه هم تحت فشار بودم چون زمانی که وقت تقسیم بندی یونیفرم مدارس شد تمام همکارانم که همه سنهای بالای 30 سال بودن مخالف بودن به من سهمیه ای داده بشه به دلیل سن پایینم (!) به هر حال سخت شد شرایط ولی کم نیاوردم و ادامه دادم ولی به دلایلی که یکی از مهم ترین هاش عدم حمایت اطرافیان بود متاسفانه ورشکست شدم و تمام سرمایه ام که وام دریافتی و پس انداز کارهای مختلفی که از 17 سالگی شروع کرده بودم بود رو از دست دادم و از طریق ی وام دیگه تونستم بدهی ها رو بدم و وضعیت بهتر بشه
همیشه عاشق موفقیتم هیچ وقت خودم رو در آینده یک آدم معمولی نمیبینم و همیشه ایمان دارم آخرش موفق میشم،این انجمن رو انتخاب کنم که حامی من باشه و از راهنمایی دوستان استفاده کنم .من از شکستی که خوردم اصلا ناراحت نیستم حتی اشک هم نریختم چون مطمئنم شکست امروزم موفقیت فردای منه ...
الان هم ی مقدار پس انداز رو برای خودم نگه داشتم تا بتونم ی فرصت خوب و ی تجربه عالی به دست بیارم و تو بهترین راه سرمایه گذاریش کنم
خوشحالم که اومدم کنار شما دوستان موفق ...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , rad86 , SM_HOSSEINI , pedram_1364 , یک همراه سبز , م.ع , alicpu , jahanagahi , irandac
07-15-2014, 01:41 PM
ارسال: #872
با سلام. دخترم و 25 سالمه و مهندس پزشک هستم.از کارم توی بیمارستان استعفا دادم تا بتونم از استعدادهای خودم ،خودم بهره ببرم و پول در بیارم.استعداد زیادی تو یادگیری دارم و هر کاری رو سریع یاد میگیرم. تو خیلی چیزها مهارت دارم از قبیل: تعمیرات تجهیزات پزشکی. نصب سیستم های حفاظتی.رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان.جوشکاری.پرورش ماهی در استخر. کشاورزی و گلکاری.پخت انواع شیرینی و کیک. آشپزی.روبان دوزی و گلدوزی و بافتنی و .... واقعا دلم میخواد میلیاردر بشم اما بزرگترین مشکلم اینه که خجالت میکشم از هنرم پول در بیارم.همه توی فامیل و دوستان من رو به چشم یه آدمی میبینن که باید فقط تحصیلات عالیه داشته باشه و از ایران بره. مشکل دیگه هم جنسیتم هست که کسی منو تو تجارب جدی نمیگیره(فقط برای تحصیل جدی گرفته میشیم) و از حمایت خبری نیست..... میخوام روش دو برابر کردن پول رو امتحان کنم و امدیوارم موفق بشم.... برای دعا کنید. مرسی
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sir-mahyar , rad86 , SM_HOSSEINI , minaparseh25 , hotdvd , pedram_1364 , یک همراه سبز , م.ع , alicpu , jahanagahi , irandac
07-17-2014, 09:55 AM
ارسال: #873
با سلام و درود
وضعیت تاهل:متاهل
فرزند:بعله فداش بشم یه گل پسر ماه و نازنازی دارم
خدمت سربازی:یادش بخیر
تحصیلات:کارشناس ارشد شیمی
ساکن:تهران
زمینه فعالیت:روغنهای صنعتی و تجهیزات پزشکی
در طول و عرض و ارتفاع زندگیم به قول شاعر خام بودم پخته شدم سوختم که بنده فعلا در ابتدای مرحله خامی هستم
آنچه مرا خرسند و شادابتر میکند داشتن اساتید بزرگ در زمینه تجارت می باشد که چنان سخت گیرانه و با کتکهای پدرانه و تعالیم بسیار گهربار، مجسمه ای از من تراشیده اند که بایدسایر دوره های سخت کماندویی و ریاضتهای طاقت فرسا تشریف اورده و در برابر دوره هایی که بنده طی کرده ام زانوی ادب بزنند.
بنده نه ذوق و شوق میلیاردر شدن دارم و نه شیفته شهرتم بلکه در دنیای خودم با رهنمودهای اساتیدم موفقیت و گنج واقعی را در درون خودم یافته ام و انچه را که باور صد در صد امیخته با گوشت و استخوانم دارم این است که انسان یعنی جانشین قدرت خداوند بزرگ در هستی پس ثروت و قدرت مالی هم جزو لازم و لاینفک انسان بزرگ میباشد،

همیشه شاد ،باقدرت و پرانرژی باشید.

[size=medium][b]
اشکهایی که برای شکستهایمان میریزیم،نتیجه عرق هائیست که بخاطر پیروزیهایمان نریخته ایم(آدولف هیتلر)
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , SM_HOSSEINI , یک همراه سبز , MARYAR , iranboy , alicpu , جوان , jahanagahi
07-19-2014, 10:13 PM
ارسال: #874
سلام به همه ی میلیاردرهای آینده
من شاهین هستم متولد 1370
تهران
مجرد
کم کم آماده میشم احتمالا برج 8 یا 10 امسال میرم سربازی
مهندسی الکترونیک خوندم
ساکن تهران هستم
انگلیسی در حد مکالمه و کامپیوتر هم همه چیشو بلدم و بزودی مدرک CCNA از مجتمع فنی تهران میگیرم.
به صادرات و فروش علاقه دارم
فکر میکنم به دلیل کم ارزش بودن پول رایج کشورمون بهترین فرصت برای صادرات را داریم.
امیدوارم اینجا بتونم دوستانی پیدا کنم که مثل من به صادرات علاقه داشته باشن تا باهم شروع به کار کنیم.
یا علی
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , iranboy , SM_HOSSEINI , یک همراه سبز , jahanagahi , pedram_1364
07-25-2014, 02:38 PM
ارسال: #875

به نام خدا
دوستان میلیاردر عزیزم
سلام راستش من مدتیه یه ایده دارم که فکر میکنم منو زود به پول می رسونه 12_002البته من اینطور فکر میکنم Huhراستش من به اسکناسهای خارجی علاقه دارم و از طریق اینترنت تعداد زیادی تصاویر اسکناس از اینترنت گرفتم فکر می کنم که اگه به صورت DVDعرضه کنم بتونم که پول خوبی در بیارم البته خودم که امیدوارم که اگه عرضه کنم تعداد یک میلیون دیسک بفروشم . ولی راهش رو نمیدونم
اگه لطف کنید کمکم کنید ممنون میشم البته اگر ایده ای از شما عزیزان در این رابطه دارید بفرمایید ممنون تون می شوم.

میلیاردر شرقی :ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
 تشکر شده توسط: roses , MARYAR , یک همراه سبز , shahin777 , jahanagahi
07-25-2014, 02:52 PM
ارسال: #876
سلام خوبید ؟
فکر کنم این سوال رو نباید توی این تاپیک مطرح می کردید اینجا ظاهرا باید در مورد خودتون بگید ... در هر صورت تازه نوشتید دیگه....
چند تا سوال دارم ازتون
یعنی میخاید تصاویر اسکناس رو به صورت طبقه بندی شده در دی وی دی بفروشید؟ در واقع دی وی دی شو می خاید بفروشید آره؟ منم یه مدت به فکر جمع کردن عکس بازیگرها و خواننده ها بودم به همین شکل که شما می گید منتها به صورت dvd نه ، بلکه به صورت فایل زیپ که توی فروشگاه اینترنتیم بذارم اما این ایده رو دنبال نکردم . من یه فروشگاه دارم که البته تا حالا محصولی که فروش بره توش نداشتم . می تونید برای امتحان یه عکس از دی وی دی و قیمت و هر اطلاعات و توضیح اولیه که می خاید در مورد محصولتون برام بفرستید تا بذارم توی فروشگاه ببینیم فروش می ره یا نه! می تونید البته خودتون هم یه وبلاگ برای فروش محصولتون درست کنید در هر صورت بنده در خدمتم .... لطفا شما هم به تاپیک زیر
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11801
مراجعه کنید اطلاعات سایت و ایمیلم توی این تاپیک هست
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: shahin777
08-07-2014, 03:21 PM
ارسال: #877
با سلام
26ساله فوق دیپلم روابط عمومی شوخ ودر کار کاملا جدی سخت گوش پر تلاش از هیچ کار ترسی ندارم وکار های سخت را خیلی دوست دارم
باتشکر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , یک همراه سبز , SM_HOSSEINI , MARYAR , shahin777
08-07-2014, 04:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2014 04:03 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #878
مقدم تک تک عزیزان گلباران.10_004

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , Elixir , shahin777 , SM_HOSSEINI , یک همراه سبز
08-09-2014, 07:19 PM
ارسال: #879
امید شریفی هستم 23 سال دارم ، در زمینه گوشی و کامپیوتر تخصص دارم
تو کارم جدی ام سعی میکنم کارم رو خوب تموم کنم
دنبال پیشرفت ام
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , یک همراه سبز , کامیار کاظمی , jahanagahi
08-09-2014, 09:32 PM
ارسال: #880
سلام
(من امروز عضو انجمن شدم ... دلم گرفته و 1جورایی درد و دل میخوام بکنم ... معذرت اگه متنم طولانی میشه)
اشکان 25 سالشه... بچه تهرونه ، ولی کاشان درس خونده .میگن مهندس پلیمره ... ولی ما که ازش مهندسی ندیدیم، ندیدیم چون شرایطش پیش نیومد، بیچاره حین تحصیل حتی بعضی از کارخونه های مرتبط با پلیمر و مواد پلیمری رفت و حاضر شد رایگان براشون کار کنه تا تجربه کسب کنه ولی قبولش نکردن ، چراشو نمیدونم !!!
تقریبا ترم 4 لیسانس بیخیال تجربه شد و به فکر پول در آوردن افتاد... اشکان پسریه که گیراییش بالا و زود هر کاری و یاد میگیره، نشون به اون نشون که طی 10 جلسه حسابداری و پیش یکی از آشنایان به صورت کاربردی یاد گرفت و تو 1 فروشگاه لوازم بهداشتی مشغول حسابداری شد
کارش پاره وقت بود ، صبحا درس و دانشگاه ، عصرام فروشگاه .
درسش تموم شد و با ترک کردن کاشان ، قاعدتا کار حسابداری و فروشگاه هم ترک کرد.
تهران چند جا در ارتباط با رشتش دنبال کار گشت ... نوچ فایده نداشت
رفت پیش یکی از همکارای باباش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته رو یاد گرفت... ولی یاد گرفتنش وقتی نتونی ازش پول در بیاری چه فایده ای داره ... لامصب دس زیاده تو کار دوربین
خونه نشین شده بود و بهونه گیر !!! پسر پرخاشگری نیستااا ، ولی همشو تو خودش میریخت
تصمیم گرفت واسه کنکور ارشد بخونه ، ولی وقتی تنها بود انقدر فکر و خیال میومد تو این کلش که تمرکزی واسه درس نداشت.
تا اینکه 1روز 2تا از دوستاش بهش پیشنهاد دادن بریم کارگری کنیم !!! ههههههه میدونم خنده داره !!! خندارترش اینه که 2تا دوستاشم دانشجوی ارشد برق قدرت بودن !!!
اشکان قبول کرد و 3 نفری برای پیمان کارای برق ساختمان به صورت روز مزد کار میکردن
2ماهی گذشت و تصمیم گرفتن 3نفری 1سری ابزار بخرن و دیگه به صورت مستقل کارای برق ساختمون بگیرن... اوایلش سخت بود ... حتی روزایی بود که روزی حساباشون و چک میکردن میدیدن روزی 6000 تومان کار کردن !!! هههه
خداروشکر کارشون گرفت... کارا انقد زیاد شد که دیگه واسه کاراشون کارگر میگرن
به نظرم این اشکان 1 مشکل اساسی داره و اینه که 1کار و تکمیل نمیکنه ! مثلا آموزش حسابداری و کامل نکرد ، آموزش دوربین و کامل نکرد، انگیزش خیلی بالاس ولی 1جورایی هر کار یا مشکلی و ساده نگاه میکنه و بیخیالی زیاد طی میکنه !
به قول معروف هرکاری و زخمی میکنه
جالبه بدونین الانم که توی برق ساختمون کار میکنه بازم دنبال 1 شغل دوم میگرده تا اوقات خالیش و پر کنه !!! ولی متاسفانه هنوز موقعیت برای کار در راستای رشته تحصیلیش فراهم نشده ....
اگه میتونین بهش کمک کنین ...
موفق باشین

از آنها که دو رو هستند ، متنفرم تا از آنها که دو خدا دارند ...
 تشکر شده توسط: roses , کامیار کاظمی , jahanagahi , Elixir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS