ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-02-2024, 03:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ:
بازدید: 291598

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
06-04-2014, 04:17 PM
ارسال: #844
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
خانمی 25 ساله،دارای لیسانس نرم افزار و نیز مهارت در انجام کارهای هنری از جمله: منجوق دوزی، روبان دوزی و سرمه دوزی هستم (چون مادرم خیاطه و کارهای روی لباساش رو اکثرا انجام میدم،البته بعد از ازدواجم و دور افتادن از آنها به ندرت به این کار مشغولم). در زمان تحصیلم در شرکت های مختلفی مثل فروش ADSL و برنامه نویسی به مدت چند ماه کار کردم فقط جهت آشنایی با بازار کار و چگونگی کار.
از نظر دیگران دار ای اعتمادبه نفس خوبی هستمولی خودم اینگونه فکر نمیکنم چون در زمانیکه تنهایی در کاری که زیاد در آن مهارت ندارم قدم میذارم اضطراب زیادی دارم که این باعث میشه در ابتدای کار خوب جلوه نکنم.
اگر به کسی در قول همکاری در اموری رو بدم تموم تلاشم رو به کار میگیرم تا اون رو به بهترین شکل ممکن انجام بدم. به قول دیگران: «آدم میتونه روی انجام کاری روی تو حساب باز کنه و پشتش گرم باشه تنهاش نمیزاری.»
در گرفتن تصمیمات جدید زیاد طولش میدم و زیاد فکر میکنم؛نمیتونم سریع تصمیم بگیرم و گاهی چندان تصمیم خوبی از آب درنمیاد. آدم صبوری هستم و کارام رو در آرامش و به آرومی انجام میدم،مگه اینکه مجبور باشم در بازه زمانی کمی اون رو انجام بدم. وقتی به مشکلی برمیخورم اولین کاری که میکنم با خودم میگم: «حالا چیکار کنم؟» وبه دنبال راه چاره میگردم. اگر در راه حلی شکست بخورم سریع یا در صدد یافتن اشکال در راه حلم میگردم یا به دنبال راه حل دیگه ای میرم. همیشه سعی کردم از زوایای مختلفی به مشکل یا تصمیمم نگاه کنم که از نظر بعضیا دارای خلاقیت هستم.
خصوثیت بدی که دارم اگه انتظار چیزی رو در کاری که انجام میدم نداشته باشم بغضم میگیره مخصوصا اگه از نظر جسمی و فکری خسته باشم و ازین که جلوی دیگران اشکم دربیاد خوشم نمیاد.
کم صحبتم و در جمع صحبت چندانی نمیکنم مگه اینکه مطلبی یا نظری در مورد گفتگوی جمع داشته باشم،بیشتر گوش میدم تا صحبت. عاشق طبیعت و عاشق کتاب خوندنم و نیز انواع بازی های فکری وفکری-ماجراجویی. مواقع رهایی از تموم خستگی ها و دغدغه هام دوست دارم در خلوت خودم بشینم و به طبیعت و مناظر دور دست نگاه کنم و خیره بشم و شاید هم اشک بریزم در طول اون مدت پس از سبک شدن به خودم،کارام چه انجام شده و جه نشده فکر کنم تا با نیرویی تازه و شاید فکری تازه و بهتر در زندگیم پیش برم.
وضعیت کنونی من و هدفی که دارم اینه که: به همسرم در کار جدیدی که میخواد در چند ماه آینده شروع کنه کمکش کنم و از من خواسته که بیشتر از خودش و از تمام زوایا (چه بیرونی و چه داخلی)کارش رو بررسی کنم و شرایط و مشکلاتی رو که ممکنه خودش نبینه رو به او گوشزد کنم ویا اگه کار بهتری به ذهنم رسید پیشنهاد بدم.
و نیز خودم به دنبال کاری پاره وقت برای کمتر از یک سال یا شاید 6ماه آینده میگردم که شروع کنم.
بیشرین علاقه ام به کارهای هنری و برنامه نویسی است و نظر همسرم اینه که به کاری در رابطه با تخصص تحصیلیم مشغول بشم بهتره.
همسرم نیز از نظر کامپیوتر به کار روی عکس و میکس مونتاژ فیلم علاقه داره ولی به صورت حرفه ای دنبال نکرده.
نمیدونم آیا تموم این مطالب لازم بود گفته بشه و کمکی میکنه یا نه. امیدوارم بتونیم از مطالب و کمک های خوب این انجمن کمال استفاده رو بریم و همه به موفقیت برسیم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , کامیار کاظمی , mirza01 , ahmad rezaee , م.ع , MARYAR , یک همراه سبز
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Juya - 06-04-2014 04:17 PM
معرفي - Amirstar95 - 06-22-2015, 12:44 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,786 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS