ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-11-2024, 01:06 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293316

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
03-14-2014, 02:26 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-27-2014 10:06 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #811
Rainbow RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
12_002سلام من ادم تنبلی هستم یه روز از خودم بدم اومد و به مدت 2سال رفتم پادویی در ارتباط با رشته ام طراحی و دوخت بود خیلی ایده گرفتم از این 2سال .ولی این تنبلی از هر دری وارد میشه مثل ترس از شکست -البته سرمایه هم موثره .ولی میخوام پولدار بشم پس تمام سعی خودم و میکنم تا بهش برسم برای همین دست دوستی به شما دادم---میخوام با کمک خدا وشما دوستانم تغییر کنم یا حق
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: uniquemind , کامیار کاظمی , یک همراه سبز , mirza01 , آقای ماسور , Elixir , یوسف خادم پیر , MARYAR , م.ع , goldmen , blacknight19 , jahanagahi , seemorgh
03-19-2014, 04:21 AM
ارسال: #812
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام دوستان عزیز

من امیرعلی 26 ساله متولد و ساکن تهران هستم.
در عین احساسی بودن خیلی منطقی هستم، آروم،خنده رو،تودار،در عین خونسردی خیلی پرحرارت و در عین مهربونی کمی بدجنس هستم.
تو یه خانواده بازاری، فهمیده، بسیار صمیمی و با اخلاقی بدنیا اومدم و بزرگ شدم ینی دارم میشم.
از بچگی عاشق کسب و کار بودم و زیاد میونه خوبی با بازی های بچگونه نداشتم و به قول نزدیکانم همیشه خودمو چند سال از همسن های خودم بزرگتر میدونستم،
امکان نداشت که من یک تابستون رو هم بدون خرید و فروش شانسی و مسقتی و تخمه آفتاب گردون و بامیه و بلال بگذرونم.
شدیدا از درس و مدرسه متنفر بودم و با اینکه درسم عالی بود و بدون خوندن همیشه ممتاز بودم ولی نتونستم به سرانجام برسونم و شدم دیپلم ردی البته زبان انگلیسی و کامپیوتر و موسیقی و وبلاگنویسی رو بشدت دنبال میکنم و از دور دستی بر آتش دارم....
کلا پدرم خیلی بهم اطمینان داشته و داره و تو تمام زمینه ها باهام مشورت میکنه، تو 16 سالگی به همراه برادر 18 سالم با کمک مالی پدرم شدیم شریک تولیدی شلوار جین یکی از اقوام در حال ورشکستگی، دو سال با اون فامیل شریک موندیم و کارگاه رو از حال ورشکستگی به حالت سود دهی رسوندیم البته در حد امرار معاش و بعد در سن 18 سالگی شراکت رو فسخ کردیم و کارگاه رو تحویل خودش دادیم و دو تایی رفتیم سربازی. (البته بگم که شغل ایده آلمون نبود و برای جلوگیری از ورشکستگیش پدرم اصرار کرد که دو سال همراه اون فامیل عزیزمون باشیم) و البته بگم که تو این دو سال دنیایی از تجربه رو بدست آوردم.
بعد از سربازی رفتم پیش پدرم بازار...
ما وارد کننده منسوجات هستیم از چین البته منسوجاتی که نمونه داخلی نداره. تقریبا یه پامون چین و یه پامون ایران هست، خودمون مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از دفاتر کارخونه ها خرید میکنیم، شغل خوب، تمیز؛ شیک و خیلی با کلاسی دارم با کلی مسافرت خارجی و دیدن نمایشگاه ها و شو های لباس و پارچه و آشنا شدن با کلی آدم جدید.
در ضمن یه ماساژور خیلی حرفه ای و عضو انجمن ماسورهای تایلند و انجمن ماساژ ایران هستم که مدرک تخصصی ماساژ رایحه درمانی از اتحادیه طب سنتی تایلند دارم و به صورت بیزینسی هم کار کردم مدتی برای امتحان که درآمد خیلی خوبی برام داشته چون سبکم و کارم خیلی خاص هست ولی خب وقتی برای بیزنسی کار کردن ندارم.
و اما اصل ماجرا......
با اینکه درامد خوب و کار تقربا تضمین شده ای دارم(واردات منسوجات) و تجربه هم که تقریبا دارم و اسم و رسم خوبی هم داریم تو بازار تهران اما...
اما من عاشق تولید و کارآفرینی هستم.
بزرگترین آرزوی زندگیم اینه که یه واحد تولیدی مواد غذایی داشته باشم مثل کیک و شکلات یا نان صنعتی یا نمیدونم همچین چیزهایی...
البته دلم میخواد از یه واحد کوچیک شروع کنم و کم کم گسترشش بدم....
تقریبا از سال 93 از نظر مالی مستقل میشم و میخوام که حتما شروع کنم....
ولی هیچگونه اطلاعات مطمئن و طبقه بندی شده ای ندارم و اومدم اینجا که بهم کمک کنید. و اینکه بهم بگید با کاری که دارم آیا اشتباهه وارد کارآفرینی به این شکل بشم یا نه ؟ در ضمن اینم در نظر بگیرید که کارآفرینی برام مهم تر از درآمد بالاس چون درامد بالا رو تو کار فعلیم دارم.

پیشاپیش ممنونم از راهکار ها و مشاوره هاتون.
 تشکر شده توسط: Elixir , faryadkh , یوسف خادم پیر , کامیار کاظمی , یک همراه سبز , mirza01 , rad86 , seemorgh , MARYAR , م.ع , goldmen , ahmad rezaee , jahanagahi
03-19-2014, 06:34 PM
ارسال: #813
با سلام :28ساله هستم اما بقیه اینطور فکر نمیکنند,اکثرا بخاطر درک بالا وعمیق از انسانها ومحیط اطراف 5یا6 سالی بزرگتر میخوانندم,عشق به همنوع بی قید وشرط وراستی ودرستکاری از یک سو ونوع بینظیر برقراری ارتباط با عموم فن بیان بسیار بالا ممزوج اخلاقی بسیار زیبایی از من ساخته,بخشش وعفو دیگران حتی انانکه به من بدی کردند از خصیصه های رفتاری من است دوست داشتن خود و بوسیدن خود نیز از دیگر کارهای روزمره ام میباشد, نوع نگاه من به دنیا خودم را هم مسرور میکند دست به خاک میزنم طلا میشود اما قدر پولهایم را کمتر میدانم ضریب هوشی فوق العاده بالا همیشه کمک حال من است و حس ششم قدرتمند همیشه یاریم مینماید دیر عصبانی میشوم و99% اوقات خنده رهایم نمیکند از بذله گویی هایم تا به حال خیلی هارا تا سر حد جنون خندانده است و دیگران احساس نیاز میکنند به من که دمی با من باشند تا از من انرژی بگیرند راز داری هم از صفات قابل توجه ام میباشد از اینکه پیوسته به دنبال نیکی به انسانها هستم به خود میبالم بد دهن نیستم و شجاعت خود را میستایم کمی در انتها زود نا امید میشوم اما بهترین مدیر ی هستم که میشناسم ...
 تشکر شده توسط: آقای ماسور , کامیار کاظمی , ebrahim.ev , MARYAR , م.ع , goldmen , ahmad rezaee , jahanagahi , Elixir
03-20-2014, 01:49 AM
ارسال: #814
Thumbs Up RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام مصطفی شاهرخی هستم سردفتر اسناد رسمی
44 سالمه متاهل و علاقمند به بازار و آتیه خود را در صنف دام و طیور می دانم و بصورت شدید به آن علاقمندم در حال حاضر دنبال شروع به تولید و پرورش طیور بصورت سنتی هستم به عنوان شغل دوم ولی در صورت عدم موفقیت باید مجدد در بورس فعال شوم چون جسته و گریخته سابق در ان فعال بودم.
آماده کمک به دوستان در مورد مسائل حقوقی در حد توان با گرایش امور ثبتی و دفترخانه هستم
به ورزش و سفر خیلی علاقه دارم ولی بدلیل مشغله کاری کمتر امکانش برایم فراهم بوده
توسط یکی از دوستان با این انجمن آشنا شدم و بسیار علاقمندم در حد امکان به دوستان کمک کنم و بالاعکس
اگر بتوانم کالاهایی مثل CD خودکار و تیغ صورت تراشی عمده گیر بیاورم با توجه به محدود بودن وقتم خیلی عالی است و می توانم برای پخش آنها اقدام کنم و شبکه پخش آن را هم در برنامه دارم اگر کسی اطلاعات داره راهنمایی کند متشکر می شوم
بسیار انجمن و محفل خوبی است چرا که روایت داریم از ائمه:
بعد از ایمان ستونی استوار تر از مشورت نیست
فلذا می توان با استفاده از خرد جمعی در هر زمینه به ویژه امر تجارت و کار موفقتر عمل نمود.
با آرزوی سلامتی و تبریک برای تمامی دوستان به مناسبت حلول سال جدید 1393 پیشاپیشEYD

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: آقای ماسور , کامیار کاظمی , mirza01 , یک همراه سبز , MARYAR , SM_HOSSEINI , م.ع , goldmen , ahmad rezaee , jahanagahi , Elixir
03-23-2014, 02:12 AM
ارسال: #815
سلام ...
اردیبهشت امسال 25 ساله میشوم ...
بسیار بسیار بسیار تنبل , لجباز , بی اراده و ناامید هستم ! .
برای اینکه کار کنم باید در شرایط ایده الی حتما قرار بگیرم ...
کارشناسی ناپیوسته معماری خوندم اما هیچی معماری بلد نیستم ...
زبان هم بلد نیستم ...
خانواده امو دوست دارم اما دوست ندارم کنار انها زندگی بکنم ...
دوست دارم کار بکنم اما کاری بلد نیستم ... اگر بلد بودم کاری پیدا نمیشد !!! .
ادم دمدمی مزاجی هم هستم ... ارزو این که یک شرکت معماری بزنم و معمار موفقی بشوم !!! ... نیاز به پول دارم ... چگونه می توانم پولدار بشوم ! .
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , SM_HOSSEINI , goldmen , کامیار کاظمی , jahanagahi , Elixir
03-23-2014, 02:52 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-23-2014 04:23 PM، توسط انضباط.)
ارسال: #816
نام مهدی
نام خانوادگی پیروزی
رشته : مهندسی فناوری اطلاعات
شهر : همدان
تازه میخوام برم تو کار دلار و بورس نیاز به راهنمایی دارم
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , SM_HOSSEINI , م.ع , goldmen , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , jahanagahi , seemorgh , Elixir
03-23-2014, 10:03 PM
ارسال: #817
سلام به همگی مصطفی هستم از همدان 29 ساله خوشحالم که اینجا عضو شدم امیدوارم که بهترین استفاده رو از این انجمن ببرم البته با کمک شما عزیزن بعدش میشه یه کم راحترو روان تر صحبت کنین و اینقدر خشک و کتابی حرف نزنین مرسی Smile
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , mirza01 , م.ع , goldmen , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , jahanagahi , seemorgh , Elixir
03-24-2014, 06:35 PM
ارسال: #818
با عرض سلام خدمت اساتید و دوستان
من آقا فرهام هستم 21 سالمه. از دیار جناب حافظ. رشته الکترونیک در یزد میخونم. شوق زیادی جدیدا پیدا کردم به پوووووووووووولداری Big Grin.باید هم پولدار شوم باید.(ان شاءالله). فوق العاده عجله دارم برای این کار. همتم بسیار زیاد است و مایوسی تو کارم نیست. کلا ادم با اراده ای هستم Wink خوشحالم با شماها اشنا شدم.
 تشکر شده توسط: mirza01 , م.ع , یک همراه سبز , goldmen , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , jahanagahi , seemorgh , Elixir
03-25-2014, 09:34 PM
ارسال: #819
کوروش هستم . مهندس برق - مخابرات و در زمینه سیستمهای انتقال مخابرات فعال هستم
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , ahmad rezaee , م.ع , jahanagahi , کامیار کاظمی , seemorgh , Elixir
03-26-2014, 04:59 AM
ارسال: #820
ستاری هستم
23 ساله از کاشان
متاهل
دبیرستان را در سازمان ملی استعداد های درخشان ریاضی - فیزیک
برگزیده کشوری سه دوره جشنواره جوان خوارزمی
دوره دهم رسم سه بعدی
دوره یازدهم رادیو تلسکوپ(نجوم رادیویی)
دوره دوازدهم رادیو تلسکوپ
ثبت اختراع
در دوران دبیرستان علاقه زیادی به پژوهش در خارج از کشور داشتم در وارقع طرح های خوارزمی من از طریق اساتید خارج از کشور هدایت و راهنمایی می شود
موفقیت های در زمینه گرفتن پذیرش از طریق توصیه نامه از یک دانشگاه فنی در ماساچوست بدست آوردم ولی به دلایل خانوادگی سفر من محقق نشد
دانشگاه دولتی کاشان مهندسی نرم افزار خوانده ام
و در سن 20 سالگی ازدواج کرده ام
بعد از این عضو گروه های کارآفرینی بوده ام و کم کم بیس فکری من از تحقیق و پژوهش محض به کارآفرینی و بیزینس تعقییر کرد
از مراکز مختلف مثل فنی و حرفه ای و اداره کار گواهینامه های مهارت و کارآفرینی کسب کرده ام
چندین کسب و کار را به همراه همسرم آغار نموده ایم
برندینگ محصولات غذایی که به دلیل نواسانات شدید بازار و نا مشخص بودن وضعیت اقتصادی سال 93 هنوز در مرحله تحقیق و پژوهش است
پرورش کرم ایزینیا فوتیدا همان کرم معروف ورمی کمپوست
پخش و عاملیت فروش محصولات عطاری و عرقیات
تاسیس مغازه پوشاک نخصوص بانوان با رویگرد اجناس مارک و نایاب در کشور
واردات کالا از چین و راهنمایی و کمک در این رابطه
در حال حاضر بخشی از این موارد در اولیت کار قرار دارد
هدف من از عضویت در این انجمن کسب ایده و افزایش درآمد است
ارادتمند
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , یک همراه سبز , goldmen , م.ع , SM_HOSSEINI , jahanagahi , کامیار کاظمی , Elixir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,794 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS