ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-20-2024, 04:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293957

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
09-26-2013, 08:26 AM
ارسال: #701
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
منم مینو ام فارغ التحصیل رشته مدیریت هستم و علاقه دارم که کار جدیدی با ایده های نو خلق کنم ریسک پذیری بالایی ندارم برای همین شروع کار برام سخته ولی اگه شروع کنم سماجت و قدرت پیگیری زیادی دارم زود خسته نمیشم ناامید نمیشم شادم و کودک درونم هنوز هیچ رشدی نداشته!

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , goldmen , Elixir , kochiloo , sir-mahyar , successfulman , zahra_r , Delta.H , ahmad rezaee , rad86 , یک همراه سبز , mostafa ghobadi
09-27-2013, 04:50 PM
ارسال: #702
درود دوستان
مهرداد هستم... 32 سالمه از بوشهر البته شهرهای اطرافش ...تقریباً 5 سال هست که توی شرکتها و ادارات مختلف با سمتهای متفاوت کار کردم و اکنون هم شاغلم توی پارس جنوبی...

تحصیلاتم کاردانی زبان انگلیسی هست... کارشناسی هم مکانیک رو تازه شروع کردم که فرصت ادامه ندارم...

همیشه دوست داشتم خودم آقای خودم باشم و برای خودم کار کنم و وقت بذارم... قدرت ریسک بالا و ایده پردازی و ریز بینی و عمقی نگری از خصوصیات اصلی من هستند...

حدود یکسالی هست که بدنبال کسب و کار جدیدی با مدیریت خودم هستم و بشدت پیگیر ایده های بکری که دارم هستم...

بدلیل اینکه نمیخوام کسی از ایده هام باخبر بشود فعلاً خیلی محدودیت شاملم شده... زیرا سرمایه ای برای استارت کار ندارم...

ولی اینجا توی این سایت یه مطلبی رو خوندم که مدتها بدنبال چنین نتیجه ای بودم و اگر خداوند یاری کنه این هفته رو میرم برای استارت یکی از ایده هام...

محصولم توی ایران و هیچ جای دنیا بدین صورت وجود نداشته... توی همین انجمن مراحل پیشرفتم رو اعلام میکنم که ترس همه ی عزیزان نو اندیش بریزه و آستین همت بالا بزنند/.

اگر یکی از تاپیکهای این انجمن نبود من فردا که مورخه 92/07/06 هست باید میرفتم سر کار بدلیل اتمام مرخصی...ولی میمونم که کارم رو شروع کنم...زیرا حقوق چندر قاز همیشه هست!

شاید توی حرف خیلی ایده داشته باشیم...ولی ایده زمانی ارزشمنده که عملی بشه... چندتا شغل درست و درمون که توی ایران کار نشده رو توی برنامهام دارم که دوست ندارم ضعیف وارد بشوم/

زیرا افراد قوی براحتی میتونند استارت کار رو بزنند و ایده هام توی جامعه جهانی حرف اول رو میزنند... سفره ای باز میکنم و دوستانم رو دعوت میکنم که به کمک هم ضیافت دلنشینی داشته باشیم.

هفته گذشته یه ایده ناب کشف کردم که تمام نت رو زیر و رو کردم و دیدم هیچ جای دنیا نیست این محصول Smile

خیلی از دوستان ازم مشاورت میگرفتند و به نتایج خوبی رسیدند...ولی خودم تابحال شروع نکرده بودم که دیشب دیدگاهم متحول شد با خوندن یه مطلب توی این انجمن...

باعث و بانی این انجمن رو همیشه دعا گو هستم و تندرستی توام با موفقیت رو براشون آرزومندم.

پوزش دوستان و اساتید گرامی خیلی پر چونگی کردم

یا حق

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.
چشـــــم از تو برنگیرم ور می كشد رقیبم

مشتـــــــاق گل بسازد با خوی باغبــــانان

تشکر شده توسط: یک همراه سبز , goldmen , Delta.H , Elixir , tondar12 , کامیار کاظمی , sir-mahyar , rad86 , successfulman , alma , ahmad rezaee , iranboy , مینو. , mostafa ghobadi , م.ع
10-03-2013, 12:54 AM
ارسال: #703
با سلام
اینجانب حسن روستایی 29 سالمه،بروکر هستم
اما متاسفانه هنوز قرارداد بزرگی که چشم گیر باشه نتونستم ببندم...مشکل کجاست؟Sad

پول بیل و کلنگ نمی خواهد...زور بازو نمی خواهد...همتی کن و فکرت را بکار گیر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: kochiloo , کامیار کاظمی , sir-mahyar , mohammadshamosi , successfulman , alma , soltan_sal , zahra_r , Delta.H , Elixir , goldmen , ahmad rezaee , یک همراه سبز , mostafa ghobadi , م.ع
10-03-2013, 03:24 PM
ارسال: #704
سلام نیلوفرم20 ساله دانشجوی کارشناسی گرافیک عاشق رشته تحصیلی خودم هستم تا حالا به هر چه میخواستم رسیدم در تلاشم از این به بعد هم در راه رسیدن به خواسته هام تلاش کنم خانواده ام زیاد درکم نمکنن ولی خوب خودمم دختر با اعتماد به نفس با انگیزه ای هستم تا حالا هر چه خواستم برای رسیدن به او تلاش کردم و توکلم به خدا بود از این به بعد هم سعی میکنم همینطور باشم این باشگاه رو هم یه دوست خوب به من معرفی کردم که تا زنده ام ازش ممنونم 10_004 به جز خدا تا حالا به کسی تکیه نکردم .......

یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند ؛
اما به خاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش باز شد ...
"اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شدند ، به طرف درهای بسته بدو ؛
چون خدای تو و یوسف یکیست"
 تشکر شده توسط: soltan_sal , sir-mahyar , zahra_r , Delta.H , Elixir , کامیار کاظمی , yu3f , goldmen , ahmad rezaee , Fela.Want , successfulman , یک همراه سبز , mostafa ghobadi , م.ع
10-08-2013, 02:29 AM
ارسال: #705
سلام مجید هستم 30 ساله دارای کارشناسی علوم اجتماعی منتهی عاشق کشاورزییییی
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , کامیار کاظمی , goldmen , Elixir , zahra_r , successfulman , یک همراه سبز , mostafa ghobadi , م.ع
10-08-2013, 10:00 AM
ارسال: #706
سلام آقاي حسيني
بروكر چيه؟

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: Elixir , successfulman , mostafa ghobadi
10-09-2013, 05:02 PM
ارسال: #707
سلام
من اسمم حمید 25 ساله از استان گلستان
کاردانی مکانیک خودرو دارم علاقه شدیدی به اینترنت ، البته نه مثل بعضیا چت و ف/ی/س/ب/و/ک فقط آموزشهای کامپیوتر اونم بیشتر در زمینه طراحی وب ، هر وقتم وقت کنم جواب مشکلات کامپیوتریه دوستامو توی انجمنی که توش فعالیت می کنم میدم (همون ذکات علم)
فعلا بیکارم و دنبال کار
خدایا تا الان هیچ وقت از یاری تو نا امید نشدم و نمیشم...
 تشکر شده توسط: Elixir , کامیار کاظمی , sir-mahyar , zahra_r , successfulman , یک همراه سبز , mostafa ghobadi
10-11-2013, 01:16 PM
ارسال: #708
سلام ٢٩سالمه.مدير فروش شركتها،٣ ساله ميخام واسه خودم كار كنم.شروع كردم و نشد،مايوس شدم،بارها و بارها،تو كار خوبم ولي يه حسه خيلي بد نا اميدي هميشه باهامه.الانم واقعا نميدونم چيكار كنم،هزارتا فكر تو سرمه،ميخابم و بيدار ميشم همه چي از يادم ميره،نميدونم چيكار كنم
 تشکر شده توسط: Elixir , zahra_r , successfulman , yu3f , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , یک همراه سبز , mostafa ghobadi , م.ع
10-13-2013, 12:19 PM
ارسال: #709

باسلام
مینو ام امسال فارغ التحصیل شدم رشته کارشناسیم مدیریت صنعتیه و میخونم که انشاءالله ارشد قبول شم ولی علاوه بر ارشد دنبال یک کارم که خودم شروع کنم و توش موفق شم به هر کاری که فکر میکنم یکی قبل از من اونو شروع کرده!!!
یه روز که داشتم تو اینترنت بدنبال کار جدید و کارآفرینی میگشتم این سایت رو دیدم و با این امید عضوش شدم که به هدف میلیاردری برسم!!
 تشکر شده توسط: Elixir , sir-mahyar , soltan_sal , successfulman , alma , کامیار کاظمی , goldmen , یک همراه سبز , mostafa ghobadi
10-13-2013, 06:39 PM
ارسال: #710
(10-13-2013 12:19 PM)مینو. نوشته شده توسط:  
باسلام
مینو ام امسال فارغ التحصیل شدم رشته کارشناسیم مدیریت صنعتیه و میخونم که انشاءالله ارشد قبول شم ولی علاوه بر ارشد دنبال یک کارم که خودم شروع کنم و توش موفق شم به هر کاری که فکر میکنم یکی قبل از من اونو شروع کرده!!!
یه روز که داشتم تو اینترنت بدنبال کار جدید و کارآفرینی میگشتم این سایت رو دیدم و با این امید عضوش شدم که به هدف میلیاردری برسم!!

خوش اومدی مینو جان
قرار نیست بریم دنبال کاری که کسی تا به حال انجام نداده.
یه تعریف جالب برای خلاقیت اینه.......

خلاقیت انجام کاری متفاوت نیست بلکه کاری را متفاوت انجام دادن است.

موفق باشی عزیزم اینجا دوستان خلاق و خوش ذوقی هستن که میتونی
از ایده هاشون حداکثر استفاده را ببری.
12_00212_00212_00212_00212_00212_00212_00212_002
 تشکر شده توسط: Elixir , کامیار کاظمی , مینو. , sir-mahyar , iranboy , Delta.H , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,802 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS