ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-18-2024, 01:33 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293736

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
09-12-2013, 12:45 AM
ارسال: #691
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
سلام12_002
من تازه با این سایت اشنا شدم 30 سالمه اما همیشه معتقدم برای شروع دیر نیست.ارزوی پولدارشدن دارم اما نمیدونم چجوری .دانشجوی کارشناسی روانشناسی هستم یه دختر 5 ساله دارم عاشق همسرمم.یه اخلاق بد دارم که ازین شاخه به اون شاخه میپرم یه اخلاق خوبم دارم که همیشه امیدوارم .
10_004از اشنایی با شما خیلییییییییییییییی خوشبختمA00 (8)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: zahra_r , Elixir , کامیار کاظمی , yu3f , sir-mahyar , مینو. , م.ع
09-12-2013, 08:28 AM
ارسال: #692
Wink RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
ایشون زهرا خانوم هستن.دانش آموز دوم دبیرستان رشته ریاضی فیزیک.اهل اردبیله.علاقه شدیدی به اقتصاد داره.و در حال گذراندن دوره های آموزشی مبانی علم اقتصاد بود که با مجلات سایت میلیادر های آینده ایران آشنا شد و تقریبا سعی کرد همه مجلات رو بخونه.در آخر مجله آدرس این سایت بود که کنجکاو شد و یه سری بهش زد و الان تقریبا یک هفته ای میشه که عضوی از این سایته(براش افتخاره)و در آینده ای نه چندان دور میلیادر ایرانه...............

قانون باور:
هر چيزي را كه عميقاً باور داشته باشيد به واقعيت تبديل مي شود.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , کامیار کاظمی , jahanagahi , yu3f , sir-mahyar , م.ع
09-12-2013, 10:16 AM
ارسال: #693
23 ساله دانشجوی رشته حقوق . همیشه رو نت هشتم و عاشق درآمد زایی
 تشکر شده توسط: Elixir , کامیار کاظمی , jahanagahi , yu3f , ahmad rezaee , sir-mahyar
09-12-2013, 12:13 PM
ارسال: #694
علیرضا بهرامی زاده ... 25 ساله
سوم دبیرستان که بودم به توصیه ی معلم روان شناسی رفتم کلاس زبان. تنها هدفم این بود که تو کنکور انسانی زبان رو بالا بزنم تا بتونم رتبه ی بهتری بیارم. با اینکه قبل ها معدلم همیشه بالای 18 بود و سال دوم راهنمایی رو هم جهشی توی 3 ماه خونده بودم ، اما در دوران دبیرستان مخصوصا سال سوم ، خیلی سر به هوا شدم و درس نمیخوندم. وقتی در امتحان های ترم اول سال سوم تونستم بدون هیچ مطالعه ای و فقط بر اساس مطالبی که توی سه ترم در کلاس زبان یاد گرفته بودم از زبان 15 بگیرم، اشتیاقم به زبان بیشتر و بیشتر شد و ادامه دادم. تو کنکور با رتبه ی 686 در دانشگاه علامه طباطبایی قبول شدم ( رشته ی ادبیات انگلیسی ) ... با کلی ذوق و شوق دانشگاه رو شروع کردم و نمره هام در ترم اول خوب بود. اما چند ماه که از دانشگاه گذشت دیدم با مخارج بالای دانشگاه مخصوصا هزینه ی رفت و امد از اسلامشهر به سعادت آباد تهران باید تا میتونم کار کنم. شروع به کار کردم و از درسم زدم تا اینکه اسفند 89 اخراج شدم !!! با توجه به کیفیت خوب کارم در تدریس تونستم پیشرفت خوبی بکنم و اعتبار خوبی بدست بیارم ؛ مخصوصا در دو سال گذشته که در کنار تدریس خصوصی، در یکی از معتبرترین موسسه های ایران هم مشغول هستم. الان به امید خدا دارم معافیت سربازی رو میگیرم و هدفم اینه که سال بعد با قبولی در کنکور به دانشگاه علامه برگردم؛ این بار میخوام زبان اسپانیایی ( یا یه زبان دیگه غیر انگلیسی ) رو بخونم. البته واقعا بخونم و از دوران دانشجویی ام با درس خوندن لذت ببرم. پارسال با این انجمن آشنا شدم اما خیلی کم شاید ماهی دو سه بار میومدم اینجا . ولی وقتی مطالب مفید این سایت رو دیدم، حدود دو هفته هست که سر زدن به انجمن رو به برنامه ی روزانه ام اضافه کردم و حتما هر روز میام اینجا. خودمم به خاطر علاقه ای که از سال ها قبل به " مهارت های زندگی " داشتم، وبسایت مثبت اندیشان رو در این زمینه تاسیس کردم و درش فعالیت میکنم. آدرسش اینه : thinkplus.ir
ممنون و خوشحال میشم شما هم بهش سر بزنید و راهنماییم کنید
میدونم خیلی طولانی شد ولی اینم بگم که همیشه دنبال راهی برای ثروتمند شدن بودم و هستم. یکی از برنامه هام همکاری با راهکار هست که میخوام حدود 200 هزار تومان از راهکار محصول بگیرم و با راهنمایی هایی که دوستان راهکار انجام میدن اونا رو بفروشم و بعد دوباره با سودش و اصل پول کمی بیشتر ممحصول بگیرم و همینطور ادامه بدم.
حدود 5.5 میلیون هم پس انداز دارم دست کسی که میخوام اونم بگیرم و فعلا بزارم بانک تا سودش بیاد و در فرصت مناسب برای سرمایه گذاری ازش استفاده کنم

دانلود PDF شیوه مطالعه زبان انگلیسی در منزل

Zabania.ir/learning-tech
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , کامیار کاظمی , jahanagahi , Elixir , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , 3ObHaN , Ali 59 , م.ع
09-12-2013, 12:22 PM
ارسال: #695
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
یه تاپیک دیگه هم داریم با این موضوع که چند دقیقه پیش من خودمو اونجا معرفی کردم.
پیشنهاد میکنم اگر امکانش هست این دو تاپیک در هم ادغام بشن تا اطلاعات بچه های انجمن ( معرفی ها ) همه در یک جا صورت بگیره

دانلود PDF شیوه مطالعه زبان انگلیسی در منزل

Zabania.ir/learning-tech
 تشکر شده توسط: Elixir , مینو.
09-12-2013, 03:22 PM
ارسال: #696
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
(09-12-2013 12:22 PM)successfulman نوشته شده توسط:  یه تاپیک دیگه هم داریم با این موضوع که چند دقیقه پیش من خودمو اونجا معرفی کردم.
پیشنهاد میکنم اگر امکانش هست این دو تاپیک در هم ادغام بشن تا اطلاعات بچه های انجمن ( معرفی ها ) همه در یک جا صورت بگیره
فک میکنم این تاپیک برای معرفی نقاط ضعف و قوت و توضح راجع به رزومه و.. باشه.اما معرفی واقعی یه ذره شخصی تره و شاید با منظور اسم و فامیل واقعی و مشخصات شخصی و آشنایی بیشتر با دوستانه..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: Delta.H , successfulman , sir-mahyar , مینو.
09-19-2013, 10:01 AM
ارسال: #697
سلام
بس آدمهای مایه دار دیدیم خسته شدم. یکی یه راهی به من نشون بده.
یه حسابدار 25 ساله،با آرامش وجویای ثروت.
 تشکر شده توسط: Elixir , successfulman , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , sir-mahyar , yu3f , Delta.H , alma , zahra_r
09-22-2013, 09:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-22-2013 09:48 PM، توسط ebrahymy.)
ارسال: #698
با نام یاد خدا
اینجانب حمید ابراهیمی 22 ساله دانشجوی مهندسی برق یک فرد کاملا پر استرس ومضطرب از یک خانواده فقیر که دیگه حالم از فقیر بورن بهم می خوره وبفکر ایجاد یک کسب وکار جدید وپر درآمد هستم
به امید روز های راحت تر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Elixir , کامیار کاظمی , sir-mahyar , 3ObHaN , successfulman , yu3f , Delta.H , alma , ahmad rezaee , zahra_r , م.ع
09-24-2013, 01:43 PM
ارسال: #699
من اردوان هستم .
متولد 16 / 9 / 62 . سال آخر رشته مهندسی عمران هستم . عاشق پیشرفت و کشف رمز و رموز افراد موفق و ثروتمندم . خیلی کتاب خوندم . خیلی .
تا حدی جسورم . اما بعضی وقتا ترسو میشم و نگران از اینکه دارم اشتباه مسیرو میرم .
افکار زیادی توی سرم میچرخه . چند ساله که به تدریس ریاضی دبیرستان مشغولم ( خصوصی ) و عاشق این کارم . اما پیشرفت بیشتری میخوام .
یه دوران طولانی افسردگی داشتم و دارو مصرف کردم و میکنم و برای همین درس خوندنم طولانی شد . اما همیشه عاشق پیشرفت بودم و هستم .
به خیلی از چیزا نرسیدم . خیلی چیزا . از روابط مطلوب با جنس مخالفم تا رسیدن به اهدافم . اما همیشه معتقدم میشه از هر جایی شروع کرد . برای همین دوباره شروع میکنم . و اونقدر میجنگم تا میلیاردر موفق باشم .

هرگز هرگز هرگز تسلیم نشو !
( وینستون چرچیل )
 تشکر شده توسط: MARYAR , Elixir , mohammadshamosi , iranboy , ahmad rezaee , sir-mahyar , کامیار کاظمی , م.ع
09-26-2013, 06:18 AM
ارسال: #700
سلام 27سالمه کاردانی الکترونیک یاددادن ویادگرفتن مباحث جدیدرو دوست دارم عاشق کارای مربوطبه رشته ام هستم متاهل هستم ویک پسر دارم عاشق تحصیل بااعتماد به نفس کاذب برای کارآفرنی فکرم تو قفس الکترونیک محصوره و فکرای دیگه نمیتونن وارد بشن از ریسک میترسم ازشکست میترسم شاغلم وبه شغل دوم هرجامیرم زود زده میشم وتو خودم میبینم که میلیاردربشم
باتشکر[/quote]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , goldmen , Elixir , Delta.H , kochiloo , sir-mahyar , successfulman , zahra_r , ahmad rezaee , مینو. , یک همراه سبز , mostafa ghobadi , م.ع
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS