ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 05-17-2024, 06:45 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 293710

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
10-12-2011, 12:10 AM
ارسال: #51
RE: معرفی واقعی اعضای سایت
خب من كه ديگه نياز به معرفي ندارم! رضا قهرماني هستم 35 سالمه داراي همسر و دو فرزند پسر 13 ساله و 5 ساله ساكن شهر اردبيل و كارمند يكي از ادارات دولتي با دوازده سال سابقه كار حسابداري خونده ام و بيست ساله با مجلات و جرايد مختلف در زمينه شعر و داستان نويسي همكاري ميكنم اكثر كتابهايي كه در زمينه روانشناسي موفقيت نوشته شده خونده ام و مشغول نوشتن كتابي هستم كه اگه تموم بشه كاري ميشه كارستون! در ضمن دوست دارم به همين زودي اسمم بره تو ليست ميلياردرهاي خودساخته اين انجمن باقي بقايتان-جانم فدايتان

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهتاب , کامیار کاظمی , MARYAR , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , YashaR1989 , jahanagahi , kimyya , Suma , جوان , mjdehghani , aaftaab24 , ناصر صادقی , سعید.کرمی , azim , hoorsa , m_grate29 , صدفی , nazli , دولتمند آنی , iranboy , M3HDI , sharif3000 , ahmad rezaee , nami , mohsen k1 , farid2012 , sir-mahyar , درناز , mseyfzadeh , yu3f , ابراهیم رضایی , 0625 , Peyman AL , REZA HAJISALIMI , mir abbas , sabaeng , bi gham , سودابه , مرتضی الهی , dehvar
10-12-2011, 12:52 AM
ارسال: #52
سلام. مهتاب هستم 30 سالمه(البته شما بگید 20 سال Big Grin) .کارشناسی معماری دارم طراحی شهری هم خوندم.کار ترجمه مقاله برای نشریات معماری انجام میدم. یک شرکت ساختمانی دارم.علاقه شخصیم برای ادامه تحصیل دکوراسیونه.
دیگه چی باید بگم؟Huh

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , کامیار کاظمی , YashaR1989 , jahanagahi , kimyya , Suma , pulaki , MARYAR , جوان , mjdehghani , aaftaab24 , سعید.کرمی , azim , hoorsa , m_grate29 , nazli , دولتمند آنی , iranboy , M3HDI , sharif3000 , ahmad rezaee , nami , farid2012 , ناصر صادقی , درناز , mseyfzadeh , yu3f , ابراهیم رضایی , REZA HAJISALIMI , mir abbas , bi gham , مرتضی الهی , دنیا1
10-12-2011, 08:04 PM
ارسال: #53
سلام سلام

اینم من

اسمم محمده

اهل شیرازم روزگارم عالیست 27 سال سن و یک قلنبه هوشم Yosef.gif (به جان خودم عاشق سهرابم شوخی با این شعر مسخره نبودا )

بماند

مهندس نرم افزارم اما تخصصم شبکست اونم از نوع امنیتش

عاشق مدیریت و کار تیمی (کاریه که میدونم خدا منو برا این افریده )

یک شرکت فعال در زمینه کامپیوتر دارم و یک اموزشگاه که اونم ایشالا فعال میشه

عاشق اشپزی ملل (اما با ایرانی مشکل دارم بیشتر دوست دارم غذای ایرانی رو بخورم تا بپزم Yosef.gif { بماند که پختنشم به کل بلد نیستم } )

کمی شوخ طبع و یکمی بیشتر از کمیتا اندکی خیلی جدی ( سرکار منظورمه )

تنها دوستای زندگیم بچه های اینجا هستن

عاشق کارای مربوط به حل مسله و مشاوره

اخرشم تو این 27 سال نفهمیدم چه رشته ای بدردم میخوره

همین روزا میام صندلی داغ اونجا در خدمتیم Yosef.gif

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: مهتاب , jahanagahi , kimyya , mosafer bedar , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , MARYAR , جوان , دلشاد حسین پور , mjdehghani , aaftaab24 , ناصر صادقی , azim , Kamyar62 , hoorsa , m_grate29 , صدفی , SAMIRA , nazli , دولتمند آنی , iranboy , ehsannasri , M3HDI , sharif3000 , ahmad rezaee , nami , mohsen k1 , farid2012 , درناز , mseyfzadeh , yu3f , Peyman AL , REZA HAJISALIMI , mir abbas , سودابه , bi gham , مرتضی الهی , dehvar
10-13-2011, 07:26 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-13-2011 07:34 AM، توسط جوان.)
ارسال: #54
هو الرزاق.

فکر میکنم دوستان دیگر مرا شناخته باشند،علی ای حال به طور مختصر بیان میکنم، فرشاد هستم 20.5 سال سن دارم از تهرانم،دانشجو ترم 5 مهدنسی نرم افزار،از 2 سال و چندی پیش به فکر کار آفرینی افتادم،ابتدا نوازندگی شغل اصلیم بود،همزمان مربی گری و مدیریت باشگاه ورزشی و بازهم همزمان مدتی مدرس بودم،پس از مدتی وارد بورس و بازارهای ارزی شدم در آخر فوقع ما وقع!به عشقم، کشاورزی روی آوردم 2 شرکت در زمینه کشت و صنعت ثبت کردم ولی به دلایلی شرکت اول در حال انحلال است و شرایط تماما به شرکت دوم منتقل شده و در حال فعالیت میباشد،شکر خدا همه مسائل پیرامون کار به خوبی پیش میرود و به زودی شاهد نتایج خوبی خواهیم بود.مدتی است به فکر تجارت و واردات صادرات نیز هستم و با بررسی شرایط تصمیم به اخذ کارت بازرگانی و ثبت شرکتی در این زمینه گرفته ام،که به امید خدا در هفته های آینده کارهایش انجام میشود.
ان شاالله روزگاری پربار در جوار اساتید بزرگ سپری کنم.
خوش بدرخشید.Heart

ببار ای بارون ببار ...

[تصویر: u8g8845rk0x3wgn414np.jpg]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , kimyya , MARYAR , jahanagahi , کامیار کاظمی , دلشاد حسین پور , 3ObHaN , مهتاب , Suma , mjdehghani , aaftaab24 , ناصر صادقی , azim , hoorsa , صدفی , دولتمند آنی , iranboy , M3HDI , sharif3000 , ahmad rezaee , nami , farid2012 , درناز , mseyfzadeh , yu3f , ابراهیم رضایی , Zahra_2015 , REZA HAJISALIMI , mir abbas , bi gham , مرتضی الهی , aliramzantabar , dehvar
10-13-2011, 11:04 AM
ارسال: #55
آقاي محمد آقاي فرشاد خوشحاليم از حضور شما در خانواده بزرگ ميلياردرها
به اميد موفقيت روز افزون شما دو عزيز

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , Suma , جوان , aaftaab24 , ناصر صادقی , دولتمند آنی , iranboy , farid2012 , mir abbas , سودابه , dehvar
10-13-2011, 02:01 PM
ارسال: #56
محمد زاغیان . کارشناس ارشد آمار . مشهد زندگی میکنم. 33 سال سن دارم. متاهلم ولی فرزند ندارم.از سال 1379 تو دانشگاههای مختلف مشغول به تدریس هستم(به صورت هیئت علمی و حق التدریس) در حال حاضر در ساعات اداری در دانشگاه علوم پزشکی مشغول به کارم و بعدازظهر هم دانشگاه آمار تدریس میکنم. کارهای مختلفی رو تجربه کردم و تو خیلی کارها شکست خوردم ولی چون آدم خیره ای هستم از رو نرفتم و هنوز مشغول جنگ با زندگی برای رسیدن به اهدافم هستم. به هیچ عنوان نمیتونم ساکن بمونم و فکر کنم روزی که ساکن شدم حتما مردم. الان از زندگیم خیلی راضیم (خدا را شکر). در زمینه تدریس موفقیت زیادس نصیبم شده طوری که همه دانشجوها دوست دارند کلاسشون با من باشه(حمل بر خود ستایی نشهSmile) بدلیل علاقه و مطالعه زیاد در زمینه موفقیت معمولا سر کلاسهای درس برای دانشجوها سمینار ارائه میکنم. خیلی پول زیادی ندارم ولی امیدم به آینده زیاده و خدا رو شکر احتیاجات زندگیم برآورده میشهBig Grin.
اجازه :اگر سوال دیگه دارین بپرسین چون نمیدونم چی دیگه باید بنویسمHuh

[تصویر: we0ndl4mjgczf7oxggk.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , مهتاب , Suma , جوان , MARYAR , kimyya , mjdehghani , aaftaab24 , ناصر صادقی , azim , دولتمند آنی , iranboy , sharif3000 , ahmad rezaee , nami , farid2012 , Peyman AL , mir abbas , مرتضی الهی , dehvar
10-13-2011, 03:27 PM
ارسال: #57
خدا را شکر که ما در این انجمن چند استاد دانشگاه داریم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهتاب , Suma , جوان , MARYAR , kimyya , zaghian , ناصر صادقی , دولتمند آنی , iranboy , M3HDI , sharif3000 , nami , Peyman AL , mir abbas , dehvar
10-13-2011, 03:43 PM
ارسال: #58
واقعا دوستاني كه تو اين انجمن هستند ،‌همه از موفقترين افرادند .
ممنون محمد جان
ممنون فرشاد جان ( مربي چه رشته اي هستيد ؟‌ )
ممنون زاغيان جان ،‌استاد بزرگ انجمن .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهتاب , Suma , jahanagahi , جوان , MARYAR , kimyya , zaghian , mjdehghani , ناصر صادقی , دولتمند آنی , iranboy , mir abbas , dehvar
10-13-2011, 04:08 PM
ارسال: #59
(10-13-2011 11:04 AM)maryam_sh نوشته شده توسط:  آقاي محمد آقاي فرشاد خوشحاليم از حضور شما در خانواده بزرگ ميلياردرها

ممنون از شما

بنده هم بسیار خوشحالم از بودن در کنار شما عزیزان

پ . ن :

منم یک کوچولو سابقه استادی دانشگاه دارم Yosef.gif

اما بعلت مجرد بودن ترم بعد بهم کلاس ندادن Yosef.gif

حالا داستانش مفصله ایشالا بعد تعریف میکنم

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , مهتاب , جوان , zaghian , mjdehghani , aaftaab24 , ناصر صادقی , azim , دولتمند آنی , iranboy , Peyman AL , mir abbas , مرتضی الهی
10-13-2011, 05:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-13-2011 05:08 PM، توسط جوان.)
ارسال: #60
(10-13-2011 11:04 AM)maryam_sh نوشته شده توسط:  آقاي محمد آقاي فرشاد خوشحاليم از حضور شما در خانواده بزرگ ميلياردرها

سپاس گزارم،من نیز بسیار خوشحالم که به جمع گرانقدر دوستان پیوستم.
خوش بدرخشید.
(10-13-2011 03:43 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  واقعا دوستاني كه تو اين انجمن هستند ،‌همه از موفقترين افرادند .
ممنون محمد جان
ممنون فرشاد جان ( مربي چه رشته اي هستيد ؟‌ )
ممنون زاغيان جان ،‌استاد بزرگ انجمن .

تای بوکسینگ(Thai Kick Boxing) سبحان جان،البته به دلیل آسیب دیدگی شدید چند ماهی است طبق فرمایشات پزشک ترک کردم و از ورزش دورم،سر کلاس هایم فقط مینشینمSmile هر از گاهی هم داوری میکنمSmile

ببار ای بارون ببار ...

[تصویر: u8g8845rk0x3wgn414np.jpg]
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , مهتاب , Suma , MARYAR , zaghian , mjdehghani , aaftaab24 , ناصر صادقی , iranboy , sharif3000 , farid2012 , Peyman AL , mir abbas , سودابه , dehvar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,796 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS