ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صادقانه خودت را معرفی کن.......
زمان کنونی: 04-26-2024, 02:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: دکتر روانشناس
آخرین ارسال: Bahfaa
پاسخ: 1136
بازدید: 291113

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 93 رأی - میانگین امیتازات : 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صادقانه خودت را معرفی کن.......
06-21-2016, 12:09 AM
ارسال: #1081
RE: صادقانه خودت را معرفی کن.......
من نازنین سخاوتی هستم. لایف کوچ و درمانگر. دارای مدرک سطح 1 ACC)) مربیگری (کوچینگ) از آکادمی بین المللی کوچینگ ایران. عضو تیم مدیریتی انجمن بین الملی کوچینگ برای فارسی زبانها. از سال 1377 با بحثهای خودشناسی و خودیاری آشنا شدم و تا الان در زمینه های مختلف خودآگاهی،رشد و موفقیت، تحقیق و مطالعه داشته ام. تجربه 200 ساعت کوچینگ با مراجعان مختلفی را داشته ام. (سنم هم کمه 5_0045_004 )
کوچ تغییر ذهن و خودتوانمند سازی هستم و تخصص من در تغییر باورها و کشف تعهدات ناخودآگاه و رشد فردی در زمینه های مختلف زندگی است.

کوچینگ راه میان بر موفقیت است.
lifepazel.ir
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2016, 01:21 PM
ارسال: #1082
سلام
فرید هستم،35 ساله،تعمیرکار موبایل و در حال حاضر بیکار
من زود از هرکاری خسته میشم، تنبلم، دوست دارم یه ایده ناب و عملی رو به سرانجام برسونم،تقریبآ هر هفته یک ایده از ذهنم میگذره ولی به علت تنبلی و ترس بیخیالش میشم و به یه ایده دیگه فکر میکنم.
اتفاقی با این سایت اشنا شدم، منم میخوام استارت کارمو بزنم ولی نمیدونم از کجا و چه جوری؟ کمکم کنید
ممنون
07-27-2016, 08:40 PM
ارسال: #1083
24ساله لیسانس کامپیوتر.اما برنامه نویسی بلد نیستم .به نظر خود فردی خجالتی ،کمرو،کم حوصله، انتقادپذیر،کاری که شروع میکنم زود مایوس میشم،علاقه زیاد برای پرورش بلدرچین،ورمی کمپوست،کارگاه تولید سبد میوه.
08-02-2016, 11:36 PM
ارسال: #1084
سلام
علی هستم 21 سال دارم یک سالی هست نامزدی کردم,
دانشجو کاردانی کامپیوتر که به دلیل تنبلی و درس نخوندن الان چند ترم عقب افتادم اینکه هنوز سربازی نرفتم نا امیدم و تنبل ایده زیاد دارم و دوتا طرح برا ثبت اختراع ولی به دلیل اینکه خیلی پیگیری کردم به هیچجا نرسیدم و بودجه شو نداشتم بیخیال شدم الان برای اینکه دستم تو جیب پدرم نباشه مجبوری رفتم تو مغازه لوازم خانگی کار میکنم برا 300 تومن که جلو نامزدم شرمنده نباشم ولی بنظرم من هنه رو دارم عذاب میدم و سربار بقیه هستم نامزدم هم منو تحمل کرده شرمنده همه شدم خداروشکر زندگی هم بد نیست درسم تموم بشه نصف مشکلاتم حل میشه برا همه جوونا دعا کنید
08-10-2016, 02:50 PM
ارسال: #1085
سلام دوستان
محمد رضا رستمی دانشجوی کارشناسی زیست شناسی هستم امیدوارم بتونم مطالب خوب و مفیدی ازتون یاد بگیرم میلیاردر نه با سیصد تومنم قانعم
08-13-2016, 12:39 PM
ارسال: #1086
سلام
من ارائه دهنده میزبانی وب هستم و طراحی سایت با وردپرس هم انجام میدم و کلی ایده در زمینه کسب و کار اینترنتی دارم

09192848416
09-02-2016, 08:38 PM
ارسال: #1087
با سلام فرزاد هستم لیسانس حسابداری از سال 90 کاسبی در زمینه کامپیوتر رو شروع کردم با 0 شروع کردم پدرم 2 میلیون داد و خودمم 5 میلیون جور کردم یه مغازه اجاره کردم اوایل کاسبی خوب بود و طی 4 سال تونستم از طریق وام گرفتن یه مغازه به مبلغ 60 میلون خریداری کنم البته 25 میلیون وام گرفتم و الان قسطاش تموم شده .. ولی الان بازار کامپیوتر افتضاح هست و از عید به این ور از جیب خوردم و جیب هم تموم شده هههههه به حر حال ادم نسبتا زرنگی هستم ولی الان یه مقدار تنبل شدم به خاطر نبود کاسبی. و در اخر اینکه مغازم 110 میلیون ارزش داره که می خوام بفروشم ولی نمیدونم با پولش چه شغلی بزنم
09-13-2016, 10:30 PM
ارسال: #1088
با سلام
مهدی محمد شریفی هستم 29 ساله و کارشناس فناوری کنترل و ابزار دقیق
در حال حاضر کارشناس برق یا همان ابزار دقیق یک شرکت لبنیاتی بزرگ و معتبر اما بسیار پیگیر و علاقه مند به حوزه کسب و کار آنلاین و در همین زمینه هم وب سایتی را راه انداز ی و در حال توسعه آن هستم دو ستان خوشحال میشوم که نظراتی را هم در خصوص شغل دوم بنده بدهید
و پیشنهاد و انتقاد و همکاری در این زمینه اگر هست در خدمتم آدرس وب سایتم هم
http://www.*****.ir
09-15-2016, 12:25 AM
ارسال: #1089
سلام،
من نازنین جعفری هستم. دانشجوی سال سوم معماری
در حال حاضر توی یه شرکت بازرگانی حسابداری میکنم.
عاشق کار و نفریحم و استراحت و خیلی دوست ندارم.
به حدی که تایم باقی مانده روزمو میخوام براش یه برنامه کاری بچینم....تو سرمم پر ایده و کار جدیده....انشاا... عملیشون میکنم در آینده نزدیک
09-23-2016, 06:38 PM
ارسال: #1090
سلام
بنده مسعود هستم
مدرک: دیپلم گرافیک کامپیوتر
کار: الان در حال حاضر بیکارم
خدمات کامپیوتر سر پاییو اینترنت پر سرعت. کار هایی که قدیم انجام دادم .کارگری رستوران . کار در آرکوپال فروشی (فروشندگی کارگری و همه کار ) لوازم ماشین قسمت بست شلنگ جات 1 سال .کارگری توی بازار کامپیوتر . خیاطی
الانم دونبال کارگری هستم
انشاءلله همه بتونیم به هم دیگه کمک کنیم تا خدا هم به ما کمک بکنه
موفق باشید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی همکاران ف/ی/س/ب/و/کی ما کامیار کاظمی 1 1,784 09-02-2012 06:01 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS