ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاثیر ارتباطات ؟(روابط عمومی)
زمان کنونی: 05-04-2024, 09:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ: 14
بازدید: 2143

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-22-2012, 11:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-22-2012 11:34 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1
نحوه ارتباطات ( روابط عمومی) در فروش محصولات و خدمات مهمترین حرکت است که می تواند شرکت و یا موسسه واداره را بطرف موفقیت بکشاند.
ضمنا ارتباطات خوب در خانواده هم باعث شادی و صمیمیت و در نهایت موفقیت فرد به فرد خانواده است.
برای بهتر روشن شدن مطلب پیشنهاد دارم در رابطه با ابن موضوع هر مطلب و یا نظری دارید مرقوم فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بهداد , mohammadshamosi , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , nami , حامد , Haavin , m_grate29 , mallarme , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , sabaeng , mortizmortiz , zoofanoon , s_a , bitumen , yousefi66
11-23-2012, 12:17 AM
ارسال: #2
RE: تاثیر ارتباطات ؟(روابط عمومی)
برای من نمیدونم چرا روابط بیرون از خانواده نسبت به داخل خانواده بهتر بوده
البته از این مورد ناراحتم
ولی گاهی مواقع و در بعضی شرایط نمیشه کاری کرد!

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , nami , حامد , Haavin , m_grate29 , Delta.H , saeed.abdollahi , فرهاد قربانی , M3HDI , bitumen
11-23-2012, 12:34 AM
ارسال: #3
البته این مشکلی است که متاسفانه همه جوانان دارند.در تایپیک اگر بمن اعتماد......چند مطلب در این مورد نوشتم.با تمرین و تکرار جملات تاکیدی و تجسم قابل حل است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , nami , حامد , Haavin , m_grate29 , Delta.H , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , bitumen
11-23-2012, 12:51 AM
ارسال: #4
اتفاقا اکنون داشتم با یکی از دوستان انجمن در مورد همین موضوع صحبت می کردم.
بنظرم در مذاکره مهم است که طرف مقابل را از خودت حرفه ای تر ببینی. متاسفانه برخی از افراد مشکلشان این است که تصور می کنند که دیگر از آنها بهتر وجود ندارد و به اصطلاح بدون سیاست و تفکر، بازی می کنند.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , nami , حامد , Haavin , m_grate29 , Delta.H , mir abbas , mallarme , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , mortizmortiz , s_a , bitumen
11-23-2012, 01:00 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-23-2012 01:20 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #5
(11-23-2012 12:51 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  اتفاقا اکنون داشتم با یکی از دوستان انجمن در مورد همین موضوع صحبت می کردم.
بنظرم در مذاکره مهم است که طرف مقابل را از خودت حرفه ای تر ببینی. متاسفانه برخی از افراد مشکلشان این است که تصور می کنند که دیگر از آنها بهتر وجود ندارد و به اصطلاح بدون سیاست و تفکر، بازی می کنند.

این چندمین موردی است که هر دو نفر به یک موضوع فکر میکنیم . بنظرم خیلی جالب شده.

در رابطه با موضوع اشاره شما با آن عزیز:

افرادی که به آن صورت برخورد میکنند باعث دوری افراد از آنان خواهد شد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: nami , کامیار کاظمی , حامد , Haavin , m_grate29 , Delta.H , mir abbas , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , s_a , bitumen
11-23-2012, 01:11 AM
ارسال: #6
عزیزان توجه فرمائید:

تایپیکهائی که به این صورت باز میکنم :

مقداری در رابطه با موضوع می نویسم و کامل کردنش با شما است.این مسئله باعث می شود که شما عزیزان دانسته های خود را بنویسید و تقریبا در این بحث ها کپی پست کمتر دیده می شود و آنچه که به آن اعتقاد دارید می نویسید و از مطالب بقیه عزیزان هم بهره می برید.
لطفا شرکت فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: حامد , Haavin , m_grate29 , Delta.H , mir abbas , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , bitumen
11-23-2012, 01:56 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-23-2012 02:54 AM، توسط حامد.)
ارسال: #7
توی دنیای امروزی برای پیشرفت روابط حرف اول را میزند.
شما از طریق ارتباط های که برقرار میکنید یک سری پیشنهاد ها و کارهای به شما میشود که نیاز به هیچ گونه سرمایه اولی نیست.
سرمایه شما همون روابط شماست.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Haavin , m_grate29 , jahanagahi , Delta.H , mir abbas , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , sabaeng , s_a , bitumen , saman.
11-23-2012, 02:26 AM
ارسال: #8
در رابطه های کاری و خانوادگی و اجتماعی , حرف اول را لبخند می زند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: حامد , Delta.H , mir abbas , مهدی گل محمدی , Haavin , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , s_a , bitumen , saman.
11-23-2012, 04:11 AM
ارسال: #9
با تشکر از استاد قربانیان عزیز
البته مبحث ارتباطات بسیار وسیع و گسترده است و شاخه های زیادی دارد.
در اینجا سعی میکنیم به صورت کوتاه نکاتی را در مورد ایجاد ارتباط صحیح و حفظ یک رابطه مرضی الطرفین با افراد مختلف را به صورت تدریجی توضیح دهیم.
همانطور که جناب قربانیان بارها تاکید فرموده اند، در همه موارد داشتن لبخندی بر لب کاملاً ضروری است.
در این پست نکاتی در مورد "انتقاد" توضیح میدهم که در روابط نقش مهمی دارد:

همواره کسانی هستند که از شما انتقاد میکنند.
همیشه سعی کنید در مدت زمانی که از شما انتقاد میشود صبور و خویشتن دار باشید.
سعی نکنید به دفاع از خود برخیزید و صحبت های طرف مقابل را به منظور دفاع از خویش قطع کنید چون وقتی کسی احساس میکند طرف مقابل به حرفهایش گوش نمیدهد، جدی تر و سختگیرتر می شود.
هیچ وقت در دفاع از خودتان قاطعانه حرف دیگران را نفی نکنید مثلاً به جای اینکه بگویید من همیشه این گونه رفتار کرده ام بگویید همیشه سعی کرده ام این گونه رفتار کنم

همچنین گاهی نیاز است شما از کسی انتقاد کنید.
انتقاد می بایست محرمانه و دور از چشم دیگران باشد.پیش از بیان انتقاد، کلام محبت آمیزی به زبان بیاورید.
از عمل انتقاد کنید نه از عامل(شخصی که در حال انتقاد از او هستید)
راه حل های منطقی و عملی پیشنهاد کنید.
برای هر خطا فقط یک انتقاد کافی است!
با لحنی دوستانه انتقاد خود را پایان دهید.

اما افرادی هم هستند که انتقادپذیر نیستند!
شما قبل از گفتن اشکالات فردی که انتقاد پذیر نیست، از او تعریف کنید!
اول از خودتان انتقاد کنید و آن را به او هم نسبت دهید و بگویید که او نیز اشتباهات مشابهی انجام داده است.
از کلماتی مثل هیچ وقت و همیشه، استفاده نکنید و خیلی کلی صحبت کنید.
به جای کلمه "تو" از "ما" استفاده کنید.
این کار را همیشه رو در روی فرد انجام دهید نه با ایمیل یا پشت تلفن!

در پستهای بعدی نکات دیگری درباره ارتباطات، با همراهی دوستان خواهیم آورد.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , مهدی گل محمدی , Haavin , حامد , فرهاد قربانی , s_a , bitumen
11-23-2012, 12:05 PM
ارسال: #10
وقتی نوبت شماست که صحبت کنید شروع به تک گویی و انفرادی حرف زدن نکنید .بجای این کار سوالهایی را بپرسید و به دقت به جوابها گوش دهید.هر چه بیشتر گوش دهید جذابتر به نظر میرسید.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: Haavin , Delta.H , حامد , فرهاد قربانی , jahanagahi , s_a , bitumen
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS