سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاثیر ارتباطات ؟(روابط عمومی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
نحوه ارتباطات ( روابط عمومی) در فروش محصولات و خدمات مهمترین حرکت است که می تواند شرکت و یا موسسه واداره را بطرف موفقیت بکشاند.
ضمنا ارتباطات خوب در خانواده هم باعث شادی و صمیمیت و در نهایت موفقیت فرد به فرد خانواده است.
برای بهتر روشن شدن مطلب پیشنهاد دارم در رابطه با ابن موضوع هر مطلب و یا نظری دارید مرقوم فرمائید.
برای من نمیدونم چرا روابط بیرون از خانواده نسبت به داخل خانواده بهتر بوده
البته از این مورد ناراحتم
ولی گاهی مواقع و در بعضی شرایط نمیشه کاری کرد!
البته این مشکلی است که متاسفانه همه جوانان دارند.در تایپیک اگر بمن اعتماد......چند مطلب در این مورد نوشتم.با تمرین و تکرار جملات تاکیدی و تجسم قابل حل است.
اتفاقا اکنون داشتم با یکی از دوستان انجمن در مورد همین موضوع صحبت می کردم.
بنظرم در مذاکره مهم است که طرف مقابل را از خودت حرفه ای تر ببینی. متاسفانه برخی از افراد مشکلشان این است که تصور می کنند که دیگر از آنها بهتر وجود ندارد و به اصطلاح بدون سیاست و تفکر، بازی می کنند.
(11-23-2012 12:51 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]اتفاقا اکنون داشتم با یکی از دوستان انجمن در مورد همین موضوع صحبت می کردم.
بنظرم در مذاکره مهم است که طرف مقابل را از خودت حرفه ای تر ببینی. متاسفانه برخی از افراد مشکلشان این است که تصور می کنند که دیگر از آنها بهتر وجود ندارد و به اصطلاح بدون سیاست و تفکر، بازی می کنند.

این چندمین موردی است که هر دو نفر به یک موضوع فکر میکنیم . بنظرم خیلی جالب شده.

در رابطه با موضوع اشاره شما با آن عزیز:

افرادی که به آن صورت برخورد میکنند باعث دوری افراد از آنان خواهد شد.
عزیزان توجه فرمائید:

تایپیکهائی که به این صورت باز میکنم :

مقداری در رابطه با موضوع می نویسم و کامل کردنش با شما است.این مسئله باعث می شود که شما عزیزان دانسته های خود را بنویسید و تقریبا در این بحث ها کپی پست کمتر دیده می شود و آنچه که به آن اعتقاد دارید می نویسید و از مطالب بقیه عزیزان هم بهره می برید.
لطفا شرکت فرمائید.
توی دنیای امروزی برای پیشرفت روابط حرف اول را میزند.
شما از طریق ارتباط های که برقرار میکنید یک سری پیشنهاد ها و کارهای به شما میشود که نیاز به هیچ گونه سرمایه اولی نیست.
سرمایه شما همون روابط شماست.
در رابطه های کاری و خانوادگی و اجتماعی , حرف اول را لبخند می زند.
با تشکر از استاد قربانیان عزیز
البته مبحث ارتباطات بسیار وسیع و گسترده است و شاخه های زیادی دارد.
در اینجا سعی میکنیم به صورت کوتاه نکاتی را در مورد ایجاد ارتباط صحیح و حفظ یک رابطه مرضی الطرفین با افراد مختلف را به صورت تدریجی توضیح دهیم.
همانطور که جناب قربانیان بارها تاکید فرموده اند، در همه موارد داشتن لبخندی بر لب کاملاً ضروری است.
در این پست نکاتی در مورد "انتقاد" توضیح میدهم که در روابط نقش مهمی دارد:

همواره کسانی هستند که از شما انتقاد میکنند.
همیشه سعی کنید در مدت زمانی که از شما انتقاد میشود صبور و خویشتن دار باشید.
سعی نکنید به دفاع از خود برخیزید و صحبت های طرف مقابل را به منظور دفاع از خویش قطع کنید چون وقتی کسی احساس میکند طرف مقابل به حرفهایش گوش نمیدهد، جدی تر و سختگیرتر می شود.
هیچ وقت در دفاع از خودتان قاطعانه حرف دیگران را نفی نکنید مثلاً به جای اینکه بگویید من همیشه این گونه رفتار کرده ام بگویید همیشه سعی کرده ام این گونه رفتار کنم

همچنین گاهی نیاز است شما از کسی انتقاد کنید.
انتقاد می بایست محرمانه و دور از چشم دیگران باشد.پیش از بیان انتقاد، کلام محبت آمیزی به زبان بیاورید.
از عمل انتقاد کنید نه از عامل(شخصی که در حال انتقاد از او هستید)
راه حل های منطقی و عملی پیشنهاد کنید.
برای هر خطا فقط یک انتقاد کافی است!
با لحنی دوستانه انتقاد خود را پایان دهید.

اما افرادی هم هستند که انتقادپذیر نیستند!
شما قبل از گفتن اشکالات فردی که انتقاد پذیر نیست، از او تعریف کنید!
اول از خودتان انتقاد کنید و آن را به او هم نسبت دهید و بگویید که او نیز اشتباهات مشابهی انجام داده است.
از کلماتی مثل هیچ وقت و همیشه، استفاده نکنید و خیلی کلی صحبت کنید.
به جای کلمه "تو" از "ما" استفاده کنید.
این کار را همیشه رو در روی فرد انجام دهید نه با ایمیل یا پشت تلفن!

در پستهای بعدی نکات دیگری درباره ارتباطات، با همراهی دوستان خواهیم آورد.
وقتی نوبت شماست که صحبت کنید شروع به تک گویی و انفرادی حرف زدن نکنید .بجای این کار سوالهایی را بپرسید و به دقت به جوابها گوش دهید.هر چه بیشتر گوش دهید جذابتر به نظر میرسید.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع