ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اگر سوالی هست در خدمتم!
زمان کنونی: 05-04-2024, 06:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 68
بازدید: 12637

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر سوالی هست در خدمتم!
11-21-2012, 01:24 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-21-2012 11:43 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #51
RE: اگر سوالی هست در خدمتم!
به جرئت می توانم عرض کنم که این بحث زیباترین و پربارترین صندلی داغی بود که از راه شگفت خدا انجام شد و دنیائی از انرژی مثبت در انجمن پخش کرد.

جواب سئوال شما استاد عزیزم:

امروز فهمیدم که هدفهایم را خیلی کوچک مکتوب کردم. اگر آنزمان چنین انجمنی بود ایمان دارم جزیزه اختصاصی داشتم.ممنونم . پیشانیت را می بوسم. چشمانت را می بوسم .

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Haavin , Delta.H , M3HDI , حامد , nami , amiryazdani138 , GreatNavid , m_grate29 , مهدی گل محمدی , toofan245 , dara , sir-mahyar , mir abbas
11-21-2012, 01:25 AM
ارسال: #52
(11-21-2012 01:12 AM)rad86 نوشته شده توسط:  با دورد و سپاس فراوان بابت بحث های بسیار مفید و راهنمایی های گرانبها

در پروفایلتان دیدم که در زمینه آهن آلات هم قید فرمودید که فعالیت دارین ، در زمینه چه مدل آهن (لوله؟ورق؟...) فعالیت دارین؟لطفا نحوه وارد شدن به کار آهن رو کمی شرح دهید و اینکه آیا با تولیدی های داخل کار میکنید یا بیشتر واردات دارین؟و چرا این مدل آهن رو انتخاب کردید؟(منظورم این می باشد که اگر بر روی ورق کار میکنید ، چرا ورق را انتخاب فرمودید؟

با توجه به شرایط حال ایران ، آیا واردات آهن را کار منطقی ای می دانید؟چون می خواهم در ماه آینده با جمع آوری سرمایه دوستان و خودم یک بار خوبی را بخریم و بیاورم.بنظرتان در این شرایط ریسک بالا هست؟ و تا چند میلیارد تومن را در این ریسک بیندازیم؟

در شرایط فعلی ، تولید را صلاح میدانید یا واردات یا کارهای دلالی ؟

با تشکر فراوان
ارادتمند

شاخه کاری اهن زیاد هست ولی نماد قدرت در جهان محسوب میشه.و کلا کار بسیار بزرگی هست یکی از شاخصه های توسعه یک کشور میزان اهن الات ان هست.98 درصد فعالیت اهن ما خارج صورت میگیره ایران به نوعی سیستم خاص خودش رو داره هر وقت هم وارد کنیم تو گمرک یه کسی هست همشو ایشون برمیداره.
در این مورد کسی رو براتون معرفی میکنم که دقیقا همه جوانب اینکار رو تو ایران براتون تشریح کنه.فقط لطفا یاداوری کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , حامد , M3HDI , amiryazdani138 , Haavin , GreatNavid , m_grate29 , تنگسیر , dost , sir-mahyar , Mrs.Seyedi , mir abbas , مهدی گل محمدی
11-21-2012, 01:30 AM
ارسال: #53
(11-21-2012 01:25 AM)nami نوشته شده توسط:  
(11-21-2012 01:12 AM)rad86 نوشته شده توسط:  با دورد و سپاس فراوان بابت بحث های بسیار مفید و راهنمایی های گرانبها

در پروفایلتان دیدم که در زمینه آهن آلات هم قید فرمودید که فعالیت دارین ، در زمینه چه مدل آهن (لوله؟ورق؟...) فعالیت دارین؟لطفا نحوه وارد شدن به کار آهن رو کمی شرح دهید و اینکه آیا با تولیدی های داخل کار میکنید یا بیشتر واردات دارین؟و چرا این مدل آهن رو انتخاب کردید؟(منظورم این می باشد که اگر بر روی ورق کار میکنید ، چرا ورق را انتخاب فرمودید؟

با توجه به شرایط حال ایران ، آیا واردات آهن را کار منطقی ای می دانید؟چون می خواهم در ماه آینده با جمع آوری سرمایه دوستان و خودم یک بار خوبی را بخریم و بیاورم.بنظرتان در این شرایط ریسک بالا هست؟ و تا چند میلیارد تومن را در این ریسک بیندازیم؟

در شرایط فعلی ، تولید را صلاح میدانید یا واردات یا کارهای دلالی ؟

با تشکر فراوان
ارادتمند

شاخه کاری اهن زیاد هست ولی نماد قدرت در جهان محسوب میشه.و کلا کار بسیار بزرگی هست یکی از شاخصه های توسعه یک کشور میزان اهن الات ان هست.98 درصد فعالیت اهن ما خارج صورت میگیره ایران به نوعی سیستم خاص خودش رو داره هر وقت هم وارد کنیم تو گمرک یه کسی هست همشو ایشون برمیداره.
در این مورد کسی رو براتون معرفی میکنم که دقیقا همه جوانب اینکار رو تو ایران براتون تشریح کنه.فقط لطفا یاداوری کنید

ممنون از پاسختان ، دلایلی که فرمودین همان دلایلی هست که من را جذب این بازار کرده و طی این چند وقت با بررسی هایی که داشتم ، لوله و ورق را مناسب ترین گزینه دیدم برای کار ، بعلت تخصصی تر بودن و آلیاژی بودن و ...

ممنون میشوم که معرفی بفرمائید ، حتما جهت یادآوری مزاحم خواهم شد.

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: M3HDI , amiryazdani138 , jahanagahi , Haavin , Delta.H , GreatNavid , m_grate29 , فرهاد قربانی , Zahra_2015 , mir abbas
ارسال: #54
ممنون از پاسخهایی که بسیار مفید و با ارزش بود.
خسته نباشید و خدا قوت.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , Haavin , m_grate29 , فرهاد قربانی , mir abbas
ارسال: #55
خیلی از سوالات خوبتون ممنون و سپاسگزارم.شب همگی بخیر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , rad86 , حامد , M3HDI , Haavin , GreatNavid , m_grate29 , فرهاد قربانی , dost , sir-mahyar , mir abbas
11-21-2012, 01:38 PM
ارسال: #56
تاپیک بسیار باارزشی است ممنون از همه دوستان که وقت گذاشتنذ. هر چند دیر رسیدم اما منم یک سوال می کنم البته کمی تخصصیه اما مطمئنم می تونم ازتون کمک بگیرم. اقای نامی عزیز شما تو پروفایلتون نوشتید که در ساخت شهرهای جدید همکار می کنید من شهرساز هستم ما تو دانشگاه کلی آموزش می بینیم و کلی طرح های مفید از بچه های دیده میشه اما وارد دنیای حقیقی که می شیم شهرهای ایران هیچ حرفی برای زدن ندارند طرح هادی و طرح جامع تدوین میشه اما هیچ کدوم واقعا یک طرح عالی که روش زمان گذاشته باشن نیست (نمی گم رو طرح ها فکر نمیشه میدونم شهر سازی دنیای تو در توییه و حتی یک کار کوچیک کلی زمان بره منظورم اینه که به اندازه کافی رو طرح انرژی گذاشته نمیشه مخصوصا در طرح هائی روستاها که کاملا کپی پست شده هستند بر اساس یک سری سر فصلهای به شدت قدیمی) مابا گروهی از دوستان تصمیم گرفتیم برای نمونه رو چند تا روستا یا شهر کوچیک کار کنیم و طرح متفاوتی بدیم تا هم ضائقه مردم عوض بشه و هم مسئولین نظرشون در مورد طرح ها . اما بشدت درگیر رابطه ها شدیم و هنوز در تلاشیم برای گرفتن طرح. پیشنهاد خاصی دارید که بتونه به روند رسیدنمون به این هدف رو کمک کنه؟
ممنون

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , 3ObHaN , m_grate29 , jahanagahi , nami , Haavin , mir abbas
11-21-2012, 02:58 PM
ارسال: #57
دروووووود فراوان خدمت جناب نامی
هر شخصی در زندگی دارای یک انرژی هایی در ماه و سال است و که اگر از این سیکل مطلع باشد در زندگی قادر است توان انرژی خود را در هر سطحی دوست دارد نگه دارد .
لطف میکنید میزان درصد پله ای گزینه های زیر را در درون خودتان دقیقا بمن بگویید :
1 - شهود
2 - کار فیزیکی
3 - احساسات
4 - کار فکری
این موضوع برای من خیلی مهم است چون دارم یکسری مسائل را بررسی میکنم و دوست دارم مطلع باشم
با سپاس
 تشکر شده توسط: Haavin , amiryazdani138 , mallarme , m_grate29 , jahanagahi , nami , mir abbas
11-21-2012, 03:55 PM
ارسال: #58
واقعا عالی و شگفت انگیز بود هم سوالها و هم جوابها، امیدوارم باز هم افتخار خواندن مطالب ایشان رو داشته باشیم
نکته ای که از این تاپیک آقای نامی متوجه شدم، نظم بسیار عالی موجود، هم در مطالب و هم در شروع و پایان زمان بود. زمانها دقیقا مطابق با چیزی هست که ایشان در اولین ارسال فرموده بودند،دومین ارسال ایشان در 9:30 شروع شده و آخرین ارسال در 12:30 بوده، و به تمانی سوالات با حوصله ونظم جواب داره شده است. این نشون میده آدمهای موفق چقدر به زمان و نظم اهمیت می دن، علاوه بر مطالب ارزشمند، این نکته درس بزرگی برای من بود.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , dara , M3HDI , 3ObHaN , m_grate29 , amiryazdani138 , nami , بهداد , Haavin , تنگسیر , mir abbas
11-21-2012, 06:53 PM
ارسال: #59
(11-20-2012 10:42 PM)nami نوشته شده توسط:  به چیزی علاقمند نباشید به پیشرفت علاقه داشته باشید ،ببینید کدامین راه شما را به پیشرفت سوق میدهد در آن صورت با عشق آن کار را انجام دهید.

به نکته ای ظریف و پر اهمیت اشاره کردید ، از شما ممنونم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , amiryazdani138 , nami , بهداد , Haavin , تنگسیر , mir abbas
11-21-2012, 09:42 PM
ارسال: #60
(11-21-2012 02:58 PM)بهداد نوشته شده توسط:  دروووووود فراوان خدمت جناب نامی
هر شخصی در زندگی دارای یک انرژی هایی در ماه و سال است و که اگر از این سیکل مطلع باشد در زندگی قادر است توان انرژی خود را در هر سطحی دوست دارد نگه دارد .
لطف میکنید میزان درصد پله ای گزینه های زیر را در درون خودتان دقیقا بمن بگویید :
1 - شهود
2 - کار فیزیکی
3 - احساسات
4 - کار فکری
این موضوع برای من خیلی مهم است چون دارم یکسری مسائل را بررسی میکنم و دوست دارم مطلع باشم
با سپاس

با سلام و سپاس

لطفا کمی واضح تر سوالتان را مطرح بفرمایید:
1- در وضع کنونی ؟
2- در مسیر حرکت اولیه تا الان؟
3-این مواردی را که پرسیدید برای چه مقطعی از زمان مد نظرتان هست؟
4- منظور از شهود چیه؟چون من تفاسیر گوناگونی از ان دارم شما تفسیر و هدف دقیقتون رو از شهود برام بگید
5- احساسات باز برایم معانی گسترده ای دارد لطفا دقیقا بگید منظورتان چیست؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , مــجــیــנ , Haavin , amiryazdani138 , dost , mir abbas
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,438 09-22-2012 09:33 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS