ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات!
زمان کنونی: 04-26-2024, 09:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: aliiagh
پاسخ: 28
بازدید: 4833

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات!
04-10-2014, 03:17 PM
ارسال: #21
RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات!
میلیاردر کسیه که متعهده میلیاردر باشه
چیزی که به ذهنم رسید..
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-10-2014, 04:18 PM
ارسال: #22
یک میلیاردر کسیه که به اتمام درست و کامل پروژه هاش حتی اگر خیلی کوچک باشن فکر می کنه نه به یک رقم کذایی .
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: tarfand , abdolhossein
04-10-2014, 10:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-10-2014 10:10 PM، توسط seemorgh.)
ارسال: #23
دوست دارم یک میلیاردر باشم///
چون
اونوقته که خیلی چیزایی که قشنگه قشنگ تر میش
میلیاردر خوب کسیه که وقتی کسی جلوش دست دراز کزد یه پنج تومنی از جیبش در نیاره بزاره کف دستش.. دستشو بگیره ببرش
یه جا یزارش کار کنه و خودش پول در بیاره..
میلیاردر خوب کسیه که وقتی دید دو تا عروس دوماد فقط بخاطر پول داره ازدواجشون عقب میفته بهشون کمک کنه
میلیاردر خوب کسیه که در راه تبلیغ اسلام پول خرج کنه
میلیاردر خوب کسیه که غرور واسش معنایی نداشته باشه. هر چقدر که بزرگ تر میشه افتاده تر بشه
میلیاردر خوب کسیه که امام علی رو الگوی خودش قرار بده و دل مردمو شاد کنه
میلیاردر خوب کسیه که پول باعث نشه اخلاقش عوض شه و خودشو گم نکنه
میلیاردر خوب کسیه که دوستاشو فامیلاشو یادش نره
میلیاردر خوب کسیه که هر شب دست مامان باباشو ماچ کنه
میلیاردر خوب کسیه که همیشه کنار مامان باباش باشه
میلیاردر خوب کسیه که زن و بچشو فراموش نکنه و با اونا باشه
میلیاردر خوب کسیه که پول برای اون باشه. نه اینکه اون برای پول باشه
میلیاردر خوب کسیه که...

(قال امیرالمومنین(ع) : المال سَلْوَةُ الوارِثِ؛ ثروت مایه آرامش وارث است)(غررالکم ص 368)
میلیاردر خوب کسیه که نمازش دیر نشه
میلیاردر خوب کسیه که هر شب قرآن بخونه
میلیاردر خوب کسیه که به بزرگتر ها احترام بزاره.. خیال نکنه بزرگی به پوله

.....ما فرق داریم.....
 تشکر شده توسط: abdolhossein
04-12-2014, 05:52 PM
ارسال: #24
سلام
خوب یه میلیاردر ممکنه هر جوری باشه خوب بد شیک کثیف با ادب بی ادب اینا که دوستان گفتن تقریبا فانتزیه و آرزو
در ثانی نباید به کسی بابت میلیاردش و عطر و کت و شلوارش احترام گذاشت و من یادم نمیاد تا به حال این کارو کرده باشم . به آدما باید احترام گذاشت فقط به خاطر این که آدمند
خودمو میلیاردر میدونم چون خیلی چیزا دارم چون قلب صافی دارم چون درآمد مکفی دارم چون روز به روز پیشرفت می کنم چون میزان رضایتمندیم از زندگیم بالای 80 درصد هست و مطمئنم انشاالله به اون میلیاردی هم که مد نظر دوستان هست می رسم فقط تایمش رو دقیق نمیدونم خدا عالم هستش

بسم الله الرحمن الرحیم

نام کاربری گذشته : کاظم...
 تشکر شده توسط: abdolhossein
04-22-2014, 07:19 AM
ارسال: #25
(09-04-2011 01:04 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  یک میلیاردر انگیزه دارد.
- ایده دارد .
-هدف دارد.
- اعتماد بنفس دارد.
- فکر میکند پول جون باران برایش می بارد و برایش سیل پول سرازیر میکند.
- دست به هرکاری میزند سعی میکند فوت و فن آنرا یاد بگیرد.
- خودش زیاد در بحر کار نیست بلکه تقسیم کار دارد و هر بخشی را به متخصص خودش می سپارد و در نهایت نظارت میکند.
- بهترین امکانات زندگی ر ا برای خانواده اش مهیا میکند.
- چیزی را می خرد که حس میکند نیاز دارد.
- در راهنمائی مضایقه ندارد.

عالی ترین و درست ترین جواب رو شما دادین افرین بر شما
04-22-2014, 12:19 PM
ارسال: #26
سلام
به نظر من و در ذهن من باید یک میلیاردر اینگونه باشه که میگم...
یه میلیاردر باید ارمش روحی روان داشته باشه چون این پولو جمع کرده برایه راحتی نه اینکه خودشو غرق مشکلات و سرو کله با اینو اون کنه
میلیاردر یعنی یه زندگی رویایی هر چیزی میخواد براش فراهمه اما یادش نره زکات پولشو بده اگه ماشین میخره 100 میلیون دست چندین نفر که نیازمند هستنو بگیره
یه میلیاردر کسیه که یادش نره خدا خواسته تا این همه نعمت به سمتش سرازیر شده یادش نره اونم یه روزی میمیره
اون موقع اون میلیاردر هم پول داره هم ارامش درون هم خوشبخته و هر چیزی که بخواد خداوند بهش میده و دست به خاکستر میزنه طلا میشه
بعله

تنها امیدم خداست
 تشکر شده توسط: aliiagh
04-22-2014, 02:39 PM
ارسال: #27
سه تا از عموهای من میلیاردند اما از یکی از آن ها خیلی خوشم می آید و به نظرم دنیا و آخرتش را با هم جمع کرده است. با وجودی که نزدیک 65 سال سن دارد از لحاظ جسمی کاملا سالم است و در حد قهرمانی ورزش می کند و دو سه سال قبل در مسابقات پرس سینه مدال آورد! خصوصیات بیشماری دارد. دوست دارم مانند او شوم و خصوصیات او را به عنوان یک میلیاردر نمونه در نظر گرفته ام.
 تشکر شده توسط: aliiagh
02-13-2015, 02:58 PM
ارسال: #28
یک میلیاردر :
1- کسب و کار و شغل تولید می کند.
2- راه درست را انتخاب می کند. مثلا به جای اینکه الکی به یک جوان پول کمک کند برای اون جوان کار ایجاد میکنه تا اون جوان هم شغل داشته باشه هم به پولش برسه.
3- به هیچ عنوان اجازه نمیده پولش باعث بشه تو هر زمینه ای نقش کدخدا رو داشته باشه.
4- الکی پول خرج نمی کنه. در واقع هر نیاز و کمبودی رو واسه خودش برطرف میکنه ( چه هزار تومن باشه چه 100 میلیون ) ولی به هیچ عنوان الکی پولش رو خرج نمی کنه( حتی هزار تومن )
5- بخش کمک به تهی دستان جزء لاینفک زندگیشه. ( دقت کنید. تهی دست !!!! یعنی اون خانواده ای که هیچ جوره نمیتونن پول زندگیشون رو تامین کنن نه جوونی که تواناییه کار داره !!! همونجور که گفتم واسه اون جوون کار تولید میکنه !!!)
6- میلیاردر تو زندگیش سه مرحله طی میکنه. 1- کار میکنه و زحمت میکشه 2- میلیاردر میشه 3- راحت زندگی میکنه
نه اینکه 1- کار کنه و زحمت بکشه 2- یه پول میلیاردی هم بتونه بدست بیاره 3- دوباره زحمت بکشه
7- میلیاردر همیشه هوای پدر و مادرش رو داره.
8- همیشه شیک و مرتب میگرده . ( شیک و مرتب فرق میکنه با لباس گرون واسه کلاس گذاشتن و .... ).
9- انسان مخلصیه . یعنی اگه شما رو تو خیابون ببینه خودش با خنده بهت سلام میکنه. حال و احوالت رو میپرسه. مغرور نیست. وقتی باهاش حرف میزنی حس میکنی دو تا رفیق هم قد و قواره این !!!!!!!!!
10- معمولا کمتر در دسترس هستند.
و اما مهم ترین نکته یک میلیاردر .
11- مردم از دست و زبانشون در امانند. مهم ترین ویژگیه یک میلیاردر به نظر من همینه. یعنی وقتی کنارشون میشینی شما رو تحقیر نمیکنن. بابت پول دار بودنشون شما رو کوچیک نمیشمارن. از موضع برتری با شما حرف نمیزنن. در واقع واسه برتریشون توی تجارت ( که حوزه کاریشون هست ) یک سری ایده دارند و ایده های برتر رو انتخاب میکنن و اگه ایده شما خوب نباشه خیلی راحت دست رد به شما میزنن اما توی زندگی عادی ( دنیای خارج از کار ) هرگز از موضع غرور با شما برخورد نمی کنن و دست رد به شما نمیزنن !!!!! اون ها این دو مسئله رو به خوبی از هم تفکیک می کنن.

فعلا از بین میلیاردرهایی که دیدم همینها به ذهنم رسید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟ کامیار کاظمی 268 51,237 03-05-2020 05:59 PM
آخرین ارسال: hamid.k
  با 8 الی 10 میلیون تومن چه کاری پیشنهاد میدید vafa_0000 4 1,266 09-18-2014 12:43 AM
آخرین ارسال: mihyarder
  بیایید احساساتمان را نسبت به زندگی بگوییم مهدی گل محمدی 45 9,118 05-04-2013 02:03 AM
آخرین ارسال: j2j4k
  ایده های میلیاردی با سود چندین برابر سعید یوسفی 7 5,805 02-04-2013 06:24 PM
آخرین ارسال: kavak1982
  تعريف ميلياردر zaghian 3 1,577 06-25-2012 11:34 PM
آخرین ارسال: اميد مير

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS