سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: من اگر میلیاردر بشوم...! (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- موضوع: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! (/showthread.php?tid=596)

صفحه ها: 1 2 3

يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - کامیار کاظمی - 08-20-2011 11:22 AM

(08-20-2011 11:16 AM)zaghian نوشته شده توسط:  دوستان ما الان با عضويت تو اين سايت ميلياردر هستيم . فقط بايد بتونيم اونو باور کنيم و با تمام جزئيات تجسمش کنيم. اگر چيزي رو مي خواهيد داشته باشين بايد فکر کني که الان اونو داري. قدرت تجسم بالاترين قدرتهاست. من يک پيشنهاد ميکنم. اگر دلتون ميخواد واقعا ميليارد باشيد آيا ميتونيد يک ميلاردر رو کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات؟(لطفا جوابتونو همينجا بنويسيد تا بقيه هم ببينند)اين موضوع به هممون کمک شاياني ميکنه. ميگي نه امتحانش کنيد.

RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - hamed65 - 09-04-2011 12:24 AM

سلام
یه میلیاردر از دید مردم:
1-پول داره و با پولش هرچی بخواد میتونه بخره مثل ماشین-خونه و...
2-یه شرکت بزرگ یا کارخونه عظیم یا چند تا دفتر شیک تو گوشه گوشه دنیا داره
3-پول داره و چون پول داره پس قدرت هم داره و زور میگه و ظلم میکنه
4-هرکاری بخواد میتونه بکنه حتی غیرقانونی چون پول داره و از دید اکثریت اشکال نداره
5-با خدا نیست چون پول داره(اکثر مردم فکر میکنن هرکی پول داره از راه حروم درآورده)
اما یه میلیاردر از نظر من(یعنی من دوست دارم اگه روزی بهش رسیدم اینجوری باشم):
1-پول داره و با پولش یه محیط امن و آروم واسه خودش و خانواده درست میکنه که حتما نباید آخرین مدل ماشین یا یه خونه ویلایی باشه.
2-یه اتاق کار کوچک و آروم داره حتی میتونه یه اتاق ساده تو خونش باشه.
3-پول داره اما قدرت زورگویی نداره و قدرتش رو در راه مبارزه با ظلم خرج میکنه
4-هر کاری رو نمیکنه مخصوصا غیر قانونی چون الگوی خیلی از مردمه
5-و از همه مهمتر گوشه ای از لطف پروردگارش رو با کمک به بنده های همون آفریننده جبران میکنه(البته چیزی رو از دست نمیده چون چند برابرش رو از خدا میگیره)
امیدوارم اگه یه روزی به اونجا رسیدم این قواعد رو مثل خیلیا یادم نره
یا حق

RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - 3ObHaN - 09-04-2011 01:02 AM

نظر من یکم پیرمردیه ، نگید دچار پیری زودرس شده SmileSmileSmileSmile
همه اخلاق منو میشناسن ، توضیحات کامل میدم Big Grin

با اجازتون ؛ منه میلیاردر رو توضیح میدم :

- یه خونه داره تو اروم ترین جای دنیا ، با 100 تا اطاق خواب و یه حوض بزرگ وسط حیاتش و یه عالمه درخت دور و برش و یه جاده ی سنگ فرش شده که از درب ورودی به ست میدون اصلی خونه که همون حوض بزرگ باشه میاد و و یه تپه ی سبزی کاری شده اطرافش و یه باند هلیکوپتر رو سقفشو و یه زمین تنیس پشت خونه و یه ماز هم داشته باشه خوبه . من دلم میخواد خونه از درب ورودی که مشرف به حوض هست ، یه عالمه پله بخوره و به تراس خونه برسه و از اونجا به داخل خونه راه پیدا کنه ، البته اقای میلیاردر کلی هم حیوون داره که ازاده ازادن . من دیوار بلند رو خیلی دوست دارم ، احساس امنیت میده بهم . دیوار های هفت متری اجری که وسطشون بتنه Big Grin این از خونش
- هر روز صبح ، با یه کت و شلوار مشکی و یه کلاه اینجوری :
[تصویر: 6dPq1NAFjA.jpg]
صبحونه میخوره و سوار ماشین f کلاسش که یا بنز اس کلاسه و یا بی ام و سری هفته میشه ، البته پشت میشینه و راننده ی مورد اطمینانش که یه پیرمردیه ، جلو میشینه .
- یه میلیاردر حتی اگه کل کارش با یه لب تاب باشه ، باید ، دفتر کار داشته باشه ، باید دفتر کار یه برج باشه که شبیه هتل باشه ، پایین لابی داشته باشه و یه اسانسور مخصوص مدیر عامل روبه رو ی درب برقی ساختمون باشه ، وقتی داخل میشی ، باید همه بهتون سلام کنند و تو هم متقابلا بهشون سلام کنی و حالشون رو بپرسی .
دفتر کار باید پنت هوس باشه ، یه دیوار کاملا شیشه ای تو بالاترین طبقه ، یه میز کار خیلی بزرگ باید باشه که روش یه لب تاپ باشه فقط با یه سری پرونده ، دیواره روبه رو ی دیوار شیشه ای باید کتابخونه باشه ، صندلی مدیر عامل باید از چرم ایتالیایی باشه ، یه تلویزون هفتاد اینچ رو به رو ی میز مدیر عامل باشه ، یه کره ی خیلی بزرگ جغرافیای یا یه شیر سنگی ، ترجیحا طلایی ، رو به رو میز باشه ، درب ورودی باید با کلید منشی شخصی باز بشه ، اتاق کاملا باید بی صدا باشه ، یعنی صدای داخل اتاق نباید بره بیرون ولی برعکس در صورت خواست مدیر ممکنه ، یه اتاق کنفرانس هم باید تو طبقه ی مدیر عامل باشه ، طبقه ی مدیر عامل خواست خودشه و اتاق دیگه نباید داشته باشه .
- میلیاردر باید نماز خون باشه ، نماز دزدگیره ایمانه ، ایمان رو نماز به یاد میاره ، وقت نماز ظهر شرکت تعطیله و نماز به جماعت برگزار میشه و کسایی که دوست دارند باید شرکت کنند ، بعد نماز و غذا ، که با هم تو یه طبقه صرف میشه بعد ، به ترتیب همه مدیر های ارشد بیان تو طبقه ی مدیر عامل و جلسه بزارن ، بعد تو هر طبقه ، مدیر میره و با کارکنان جلسه میزاره و علاوه بر طوفان فکری ، بر روند کار نظارت میکنه ، پنجشنبه ها هم قسمتی از جلسه به مشکلات شخصی کارکنان ، تعلق پیدا میکنه تا همه با شادی و رضایت کار کنند ، بعد نوبت به سر زدن به واحد های صنعتی و دیدن کارگر ها میرسه ، سوار ماشین میشه ، و به کارخونه میره .
- میلیارد باید تا وقت نماز کارش تموم بشه ، بعد باید بره ، تو مسجد وقفی خودش که خودش ساحته و علاوه بر نماز با مشاور مذهبیش ، صحبت کنه . وقف باید سرلوحه ی کار باشه ، وقتی از 1 ریالت بگذری ، خدا 1000000000 هزار ریالش میگذره و این خیلی مهمه .
بعد هم میری خونه و میخوابی

علاوه بر اون من میلیاردر باید ، یه ویلا تو تمامی شهر ها داشته باشم ، با سیاست مدار ها ، دیدار کنم ، همه جا باشم ، از ثروت نترسم ، ثروت واسم بی معنی باشه و طوری باشه که از هزار بار شکست خوردم ، تو 1 ماه بتونم به موفقیت برسم .
بحث حیوون خونگی و ماشین و کشتی و هواپیما و ... هم که حله

RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - jahanagahi - 09-04-2011 01:04 AM

یک میلیاردر انگیزه دارد.
- ایده دارد .
-هدف دارد.
- اعتماد بنفس دارد.
- فکر میکند پول جون باران برایش می بارد و برایش سیل پول سرازیر میکند.
- دست به هرکاری میزند سعی میکند فوت و فن آنرا یاد بگیرد.
- خودش زیاد در بحر کار نیست بلکه تقسیم کار دارد و هر بخشی را به متخصص خودش می سپارد و در نهایت نظارت میکند.
- بهترین امکانات زندگی ر ا برای خانواده اش مهیا میکند.
- چیزی را می خرد که حس میکند نیاز دارد.
- در راهنمائی مضایقه ندارد.

RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - دلشاد حسین پور - 09-04-2011 01:08 AM

به نظر من آدم تا میلیاردش نشه نمیتونه شخصیت خودشو تو اون قالب تصور کنه . خیلی ها هستن تا قبل اینکه ثروتی به دست بیارن جزء بهترین آدمای جامعن ولی وای وای تا ثروتمند میشن شخصیت اجتماعی رفتار خوب همه بر باد فنا .

من تو یک جمله خلاصه میکنم و این اینکه : هر انسانی باید جنبه میلیاردر شدنو داشته باشه تا بتونه میلیاردر بشه اون وقت میشه تعریفش کرد . مابقی همه آرزوها خودش به خوبی تخقق پیدا خواهد کرد .

RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - jahanagahi - 09-04-2011 01:29 AM

پول داشتن و خرج کردن هم فرهنگ خودش را دارد مانند فرهنگ آپارتمان نشینی - فرهنگ رانندگی و....

RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - ندا1288 - 09-13-2011 11:21 AM

يك مليارد با همه جزيياتتش. من همين الان بيشتر از يه مليارد ثروت دارم .جز به جز اعضاي بدنم همه سالمند . قلب مهربوني دارم . بزرگترين سرمايه من هست. به يقين رسيدم كه ثروتم پيش روي من هست . ارامش تو زندگيم هست. خونه و ماشين دارم .شوهرم دوستم داره مرد مهربونيه . اين طرز فكر رو دارم ، يكي از بهترين راههاي جذب ثروت: احترام گذاشتن به پدر و مادر ، دستگيري نيازمندان ، مهرباني با حيوانات، مفيد بودن براي خود و ديگران، اگاه به زمان و مكان ، داشتن عقل سليم،داشتن حس شكرگزاري نسبت به ذره اي محبت خدا نسبت به خودم.

RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - jahanagahi - 09-13-2011 11:50 AM

ندا خانم عزیز خوشا به سعادت همسرت که چنین بانوی دانائی دارد . موفقتر باشی.

RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - کامیار کاظمی - 09-13-2011 12:50 PM

ندا1288 ، پستت فوق العاده بود.آفرین!
شما که آنقدر داشته هایت را دوست داری تاکنون فکر کرده اید که چقدر داشته هایت به تو علاقه دارند؟مطمئن باش هزاران برابر از خودت!که میشود یک سرمایه انسانی و یک بانک محبت عظیم!

RE: يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! - mjdehghani - 10-18-2011 12:26 AM

یه میلیاردر یه آدم عادیه فقط پولش از میلیارد بالا زده. نه شاخ داره نه دم ،آدمه . ولی خوب یه ماشین حداقل 50 -60 تومانی سوار میشه بوی عطرش و رفتارش و سکناتش شمارو خود به خود وادار به احترام میکنه . یه کت شلوار مارک می پوشه . کفشاش برق میزنه . اما من میلیاردری هم دیدم که صبح به صبح با یه دوچرخه 28 شکسته میاد بیرون شلوارشو خیاطی میدوزه کفتر بازی هم می کنه. سرمایه کلش هم بالای 50 تاست .