ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی سایت مزایده
زمان کنونی: 04-27-2024, 07:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amirE5Ey
آخرین ارسال: MohamadMJ
پاسخ: 11
بازدید: 2293

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی سایت مزایده
12-01-2012, 02:52 AM
ارسال: #11
RE: راه اندازی سایت مزایده
ممنونم از دوستان و نظرات خوبشون

من نمیگم عمرا بشه. من گفتم پارتی و پول زیاد نیازه. برای تامین همین چیزا.
اون نشانه اعتماد هیچوقت جنس از شما نمیگیره تایید کنه. در حال حاظر که فروشگاه بزن برو تایید کن نماد اعتبار و این حرفها میدن بهتون.

ebuy و امثالش اون موقع که با خطا و ریسک شروع کردن فکر نمیکنم افراد زیادی توی اینترنت فعالیت میکردن به عنوان وبمستر. ( شده عینهو خوانندگی که هرکی رفت یه آهنگ خوند و شد خواننده معروف هرکی وبلاگ داره شده وبمستر با تجربه ) اون موقع رسیدگی مثل الان روی نت نبود که شکایت اول پیدات کنن کاری کنن که هرچی کلا درآوردی از نت پس بگیرن ازت یه چیزیم سر با کلی اتهام.

برای فروشگاها خیلی قوانین گذاشتن و دارن روز به روز محکم تر میکنن. ولی هنوزم هستن فروشگاه های زیادی که 1000 تا محصول دارن ولی هر کدومو سفارش بدی یه محصول الکیو برات ارسال میکنن به هیچکسم نمیشه ثابت کرد. اصلا بیخیالش بشی بهتره تا بخوای پیگیری کنی.

اجناس دست دوم اصلا بحثش زمین تا آسمون فرق داره با اون فروشگاه ها.
من الان یه گوشی دست دوم به شما میدم 24 ساعتم بهتون وقت تست میدم. شما مطمئنی توی 24 ساعت میشه همه جای گوشی رو تست کرد و همه نکات رو رعایت کرد ؟ چه برسه کامپیوتر و ماشین و این حرفا و پیچیدگی هاش.
وقتی توی معامله دست دوم ها توی بازار اصلیمون مشکل داریم هیچوقت نمیشه انتظار داشت توی نت درست در بیاد. در حال حاظر توجه کنی کسایی که در زمینه اجناس دست دوم توی نت ایران کار میکنن محصولاتی رو میزارن که توی بازار نتونستن بفروشن یا اینکه قیمتهاش اصلا خوب نبوده میان توی نت میفروشنش. توی این بازار آلوده مطمئنا نمیشه ریسکهای اینطوری کرد.

باید از یه جایی شروع کرد گفتم طرحشو خودم شخصا هم نوشتم طوری که مطمئن مطمئن اجناس تحویل داده بشه. ولی با هزینه پست فعلی یه چیزیم باید از جیب گذاشت.

مشکلاتش رو بخوای دسته بندی کنیم الان یه لیست حدودی مینویسم متوجه میشین که اکثرش توی معامله حظوری هم هست چه برسه آنلاین و غیر حظوری

1. جنس کلا خراب باشه و نه خریدار قبول کنه نه فروشنده
2. جنس اونی نباشه که طرف سفارش داده کلا
3. جنس مشکلی داشته باشه که موقع فروش نگفته و بعد فروشنده قبول نکنه
4. یه نکته مهم : خریدار محصول رو بگیره ببینه دوست نداره خودش خرابش کنه بگه خراب بود
و و و

مثالات رو عنوان میکنم در معاملات حظوری
خودم تعمیر کار موبایل بودم. خودم چندین بار گوشی خریدم که یادم رفته بود یه جاشو تست کنم و هیچ رقمه نشد ثابت کرد. خیلی از تعمیر کارا وقتی نتونن یه چیزی رو درست کنن خرابترش میکنن تا رغیبشون م نتونه درست کنه و از اعتبارشون کم بشه
برق کشی ساختمان کار میکردم سیستم کامل میدادیم طرف همه چیزم تست میشد فرداش یکی قیمت ارزون تر میداد میومد از قیافه سیم های داخلی ایراد میگرفت تا یه طوری معامله رو بهم بزنه
آقا میری خونه بخری میبینی خونه به 10 نفر فروخته شده
ماشین میخری به بنگاه نشون میدی میگه 4 میارزه اونم که استغفرالله خدا نیست که میخریش میبینی 16 دفعه چپ کرده 30 بارم تعمیر موتور شده

حالا محیطی که واقعیش اینه مجازیش چی بشه خدا میدونه

یه زمانی میشد اشتباهات رو با صحبت و یکم قربون صدقه رفتن حل کرد. الان که همه شکایت کردنو بیشتر از همه چیز یاد گرفتن کوچکترین خطا میتونه کل اعتبار آدمو زیر سوال ببره.

این مشکلات همش قابل حله ولی همونایی که اول گفتم نیازه
پارتی کلفت و پول خفن
پارتی برای اشکالات پیش اومده. پولم برای رفع ضرر و زیانهای مطمئنا پیش آمده و کلی هزینه های دیگه.

کاریه که ایجاد بشه حتما میگیره ولی تا بیاد بگیره خیلی افراد رو بدبخت میکنه.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , من میلیاردرم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی برند جدید یه هله هوله مهرشاد میردائمی 1 867 05-24-2018 04:31 AM
آخرین ارسال: Mohammad.rt9898
  راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری مونا90 3 484 02-25-2018 02:12 AM
آخرین ارسال: مونا90
  راه اندازی رستوران آنلاین clik8000 0 391 06-11-2017 01:28 PM
آخرین ارسال: clik8000
  با یک میلیون تومان سرمایه در کمتر از یکسال میشه یک کسب و کار دائم و خوب راه انداخت؟!؟ drbarari 6 2,122 02-12-2016 09:10 PM
آخرین ارسال: mobin1net
Exclamation بررسی وب سایت دیجی کالا و دلایل موفقیت آن ebrahim.ev 36 7,972 03-25-2013 11:04 PM
آخرین ارسال: fartak
  سلامتی و طراحی سایت و... مسعود کوچولو 7 1,950 11-30-2012 04:41 PM
آخرین ارسال: doctor.sniff

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS