سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی سایت مزایده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
من می خواستم سایتی برای مزایده کالاهای نو و کارکرده که مردم بتونن کالاهای خودشونو اونجا به فروش برسونن راه اندازی کنم
به نظرتون چنین وب سایتی چه مزایا و امکاناتی داشته باشه بهتره؟
الان این نمونه ها زیاد شدن.خیلی از معامله ها جوش نمیخوره.
دوست عزیز
میدونی وبسایت معروف و ثروتمند ebay هم با همین ایده شروع کرد؟
میدونی که آقای امیدیار فقط میخواست وسایل دست دوم منزل خودش رو بفروشه؟
میدونی که تو آلمان یک روش فروش بنام گاراژ مارکتینگ وجود داره و مردم وسایل دست دوم خودشون رو تو گاراژ خونشون میفروشن و امیدیار فقط این فلسفه رو آنلاین کرد؟

درسته که این نمونه وبسایتها زیاد شدن ولی اصلا این به این معنا نیست که دیگه جواب نمیدن. در واقع باید بگم که بسیاری از این وبسایتها نه ابزار، نه تیم و نه ایده ای خود در دست نداشتن اگه شما یک طرح تجاری خوب، ابزار خوب و تیم خوبی داشته باشید مطمئن باشید که خیلی هم خوب میتونید کار کنید و میلیاردر شوید.
سرمایه و پارتی گردن کلفت داری شروع کن
اگر نداری بدون که سایتت خیلی معروف بشه یک ماه طول نمیکشه به خاطر شکایت های مردم از نارضایتی اجناس خریداری شده حکم بازداشتت صادر میشه.
(11-30-2012 04:31 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط: [ -> ]سرمایه و پارتی گردن کلفت داری شروع کن
اگر نداری بدون که سایتت خیلی معروف بشه یک ماه طول نمیکشه به خاطر شکایت های مردم از نارضایتی اجناس خریداری شده حکم بازداشتت صادر میشه.

دوست عزیز انقدر هم سخت نیست
اینجارو ببینید
novinlist.com
این سایت الان مال شرکتی هست که بنا به دلایل دیگه ای تحت توبیخ هست و اصلا به این تجارتشون کاری ندارن
(11-30-2012 07:09 PM)doctor.sniff نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-30-2012 04:31 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط: [ -> ]سرمایه و پارتی گردن کلفت داری شروع کن

اینجارو ببینید
novinlist.com
این سایت الان مال شرکتی هست که بنا به دلایل دیگه ای تحت توبیخ هست و اصلا به این تجارتشون کاری ندارن

یکم منطقی قضاوت کنید خواهشن
شما واسطه باشی من یه محصول از یکی از دوستان دیگه خریداری کنم. و بفهمم گرون بوده یا مشکل داشته و این حرفا. اون دوست رو شاید نتونم پیدا کنم ولی میتونم از ادمین اون سایتی که همچین ارتباطی گذاشته شکایت کنم
ebuy با عالم و آدم قرارداد بسته.

در ضمن مشکلی که ما داریم هرچی سایت موفق دیدیم فکر کردیم کپیشو بزنیم میشه همون. ولی ثابت شده کپی نمونه ها هیچوقت مثل خودش نشده.
اگر اینطوری بود الان ماشالله هر ایرانی یه گوگل ساخته بود. هر ایرانی یه ف/ی/س/ب/و/ک ساخته بود و ....

فروم هایی هستن که داخلشون در بخش بازارچه داره خرید و فروش انجام میشه و یک هفته دنبال کنید متوجه میشین 60 درصد ناراضی هستن ولی چون اون فروم مخصوص این کار ساخته نشده ادمینش ربطی به سفارشات و خرید و فروش ها نداره که کسی بتونه ازش شکایت کنه.

یه سری طرح ها در همین زمینه توی سرم بود چون نزدیک 2-3 سال پیش پروژشو کامل کرده بودم. ولی هزینه هایی مثل پست و ... خیلی گرون شد یه جوری که تهش چیزی برای درآمد نمیمونه
(11-30-2012 07:28 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-30-2012 07:09 PM)doctor.sniff نوشته شده توسط: [ -> ]

اینجارو ببینید
novinlist.com

یکم منطقی قضاوت کنید خواهشن
شما واسطه باشی من یه محصول از یکی از دوستان دیگه خریداری کنم. و بفهمم گرون بوده یا مشکل داشته و این حرفا. اون دوست رو شاید نتونم پیدا کنم ولی میتونم از ادمین اون سایتی که همچین ارتباطی گذاشته شکایت کنم
ebuy با عالم و آدم قرارداد بسته.

در ضمن مشکلی که ما داریم هرچی سایت موفق دیدیم فکر کردیم کپیشو بزنیم میشه همون. ولی ثابت شده کپی نمونه ها هیچوقت مثل خودش نشده.
اگر اینطوری بود الان ماشالله هر ایرانی یه گوگل ساخته بود. هر ایرانی یه ف/ی/س/ب/و/ک ساخته بود و ....

فروم هایی هستن که داخلشون در بخش بازارچه داره خرید و فروش انجام میشه و یک هفته دنبال کنید متوجه میشین 60 درصد ناراضی هستن ولی چون اون فروم مخصوص این کار ساخته نشده ادمینش ربطی به سفارشات و خرید و فروش ها نداره که کسی بتونه ازش شکایت کنه.

یه سری طرح ها در همین زمینه توی سرم بود چون نزدیک 2-3 سال پیش پروژشو کامل کرده بودم. ولی هزینه هایی مثل پست و ... خیلی گرون شد یه جوری که تهش چیزی برای درآمد نمیمونه

درسته ولی کم کم داره راه حل هایی هر چند ناقص ارائه میشه
مثلا علامت نماد فروش الکترونیک کار خوبی هست
یا مثلا سامانه هوشمند برگشتی ها
ابزارهایی هستن که میتونن کمک خوبی باشن
وبسایت e-bay هم اصلا از اول اینطوری نبوده و فقط در حد چند تا صفحه ساده بوده باور کنید.

منم اینو قبول دارم که باید راهکارهای تجارت امن الکترونیک بوجود بیاد و ساز و کارهاش تامین بشن ولی اینطور هم نیست که دست رو دست بزاریم و همدیگه رو نگاه کنیم یا میلیاردر بشیم.
دوست عزیز نظر ایشان در مورد پرداخت از درگاهها و.... نیست بلکه فرمودند افراد از نظر قیمتی و کیفیت جنس ممکن است شکایت کنند.البته نظر همه عزیزان اینست که کاری که شروع می شود محاسن و معایب آنرا بیان کنند.وخدانخواسته حالت جبهه گیری نیست.
پیشنهادات منطقی را بپذیریم و برای بهتر شدن حرکت کاری از آن استفاده کنیم.
جناب قربانیان حرف شما و حرف دوستمون آقا محمد هم بسیار متین و منطقی است ولی نماد ای- فروش یا نماید الکترونیکی فروش آنلاین فقط محدود به صحت و سلامت وبسایت یا درگاه نمیشود بلکه بر روی کیفیت و قیمت جنس هم نظارت خواهد داشت البته هنوز این قسمت از اساسنامه و رسایت ای- فروش فعال نگردیده است.
ولی در چشم انداز رسالتش وجود دارد.

فروشگاه آنلاین و فروش الکترونیکی در کشور ما هنوز خیلی جوان و نا پخته است و بروز مشکلاتی این چنینی که دوستمون فرمودند نا گزیر
مثلا همین سامانه هوشمند برگشتی ها یه سامانه خود جوش توسط فروشگاه داران و فعالان این زمینه است که در همین مورد که فرمودید هم فعالیت دارد و بسیار جلوتر از قوانین و دولت حرکت میکند.
ممنونم که توضیح دادید .این مورد را یاد گرفتم.

منظورم همین است که ابن مشکلات حل شود واگر کاری شروع شد , چون اساتید زیادی در انجمن حضور دارند حرکت با مشکلات کمتر ی روبرو خواهد شد.
آرزوی همه عزیزان انجمن موفقیت 100در100شما است.موفقتر باشی.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع