ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاسیس آشپزخانه
زمان کنونی: 05-08-2024, 05:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: lhm-rostami
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ:
بازدید: 10524

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسیس آشپزخانه
11-17-2012, 12:56 PM
ارسال: #4
RE: تاسیس آشپزخانه
(11-17-2012 11:09 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  مثلا نیاز به چه روابطی دارد؟
شما در مورد تهیه غذای شرکت ها و موسسات تجربه ای دارید؟
با توجه به تجربه ای که استاد قربانیان در این زمینه دارند اگر راهنمایی فرمایند ممنون می شویم.

من با بیشتر غذاهای آماده استان زنجان کار میکنم(کارگاه پخش و چاپ عمده ظروف یکبار مصرف دارم)
درامد آشپزخانه ها به ظرطی خوب هستش که خودتون آشپز باشید(حقوق آشپز ماهانه 3 میلیون تومان هستش)
طبق گفته اقای سلمان پور شما برای بستن قرارداد نیاز به روابط خوب دارید(آشپزخونه زیاده و همه میخواهند با شرکت ها قرار داد ببندند) و در ضمن باید به این نکته توجه کنید که سرمایه خوبی هم میخواد.
الان غذاهای آماده ای میتونن با سازمانهای دولتی مثل آموزش و پرورش و یا ارگانهای خصوصی بزرگ قرار داد ببندند که سرمایه داشته باشند. چون باید به صورت نقد گوشت و برنج و ظرف بخرند(البته همیشه ظرف رو مدت دار میخرند Dodgy) و به صورت ماهانه و یا حتی فصلی با اون شرکت حساب بکنند.مثلا من خودم شاهد بودم که یکی از شرکتها که برای حساب و کتاب اومده بود چک 35 میلیون تومانی کشید.حالا خودتون حساب کنید فقط 5 تا شرکت بخواهند سر هر 10 میلیون با شما تسویه حساب بکنند شما باید حداقل یه سرمایه 50 میلیون تومانی داشته باشید.

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , amiryazdani138 , jahanagahi , حامد , مــجــیــנ , vahid61 , Delta.H , mahdi77 , sinior
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
تاسیس آشپزخانه - lhm-rostami - 10-28-2012, 04:26 AM
RE: تاسیس آشپزخانه - Delta.H - 10-28-2012, 05:28 AM
RE: تاسیس آشپزخانه - هومان هرمزدی - 11-17-2012 12:56 PM
RE: تاسیس آشپزخانه - Delta.H - 11-17-2012, 07:09 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS