ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

در مغازه 6متری چه فعالیت اقتصادی راه اندازی میکنین؟
زمان کنونی: 04-27-2024, 09:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: Elixir
پاسخ: 46
بازدید: 13161

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مغازه 6متری چه فعالیت اقتصادی راه اندازی میکنین؟
11-27-2012, 01:36 AM
ارسال: #31
RE: در مغازه 6متری چه فعالیت اقتصادی راه اندازی میکنین؟
چه خوب. بله اگه از موتورتون میتونید استفاده کنید حتما این کار رو بکنید. روش مانور بدین. مثلا یه همچین متنی رو آماده کنید:
انجام تحقیقات دانش اموزی و دانشجویی
پروژه
پایان نامه
تایپ
و سایر خدمات مرتبط
با بهترین کیفیت
همراه با پیک رایگان جهت تحویل کار به شما
فقط کافیست با ما تماس بگیرید: 0913.....

ببینید این یه کلیته. اگه خودتون بشینید به اهدافتون دقیق تر نگاه کنید بیشتر میتونید روش مانور بدین. ضمنا کلاس کار رو پایین نیارین. مثلا شما یه تیم هستین و شما این وسط نماینده ی روابط عمومی هستین. پشت صحنه ی کار رو یه گروه جلوه بدین.
تو اصفهان از نیازمندی های "رسانه برتر" استفاده کنید. قطعا جواب میده. خوابگاه های دانش آموزی و دانشجویی رو از دست ندین. چون معمولا به نت دسترسی ندارن. پیشنهاد میکنم روی مناطق سطح پایین تر هم سرمایه گذاری تبلیغاتی کنید.

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138
11-27-2012, 09:58 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-27-2012 10:10 AM، توسط amiryazdani138.)
ارسال: #32
به نظرتون تراکت پخش کنم بهتره یا همینطور روی کاغذ a4 و بچسبونم روی دیوارها؟
11-27-2012, 10:46 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-27-2012 10:47 AM، توسط پرواز.)
ارسال: #33
فکر میکنم تراکت که پخش کنید بهتر باشه. ولی خب تو محل هایی مثل ایستگاه های سرویس دانشجوها و دم در دانشگاه ها ودبیرستان ها بچسبونید رو دیوار
نیازمندی ها رویادتون نره. من تیر امسال یه آگهی دادم 3 نوبت چاپ شد. فقط 6 تومن گرفتن. بازدهی بالایی داشت

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , yu3f
11-27-2012, 10:58 AM
ارسال: #34
امیرجان شما قبل اینکار یک موردی رو حساب کتاب کن. ببین هربار رفتن بیرون موتور چقدر هزینه داره. راننده + موتور + سوخت + جانبی
شاید بگی موتور مال خودمه خودم میرم. اما شما خودت زمانی ک میزاری یک هزینه هست و استهلاک موتور هم هزینه هست. هزینه سوخت و جانبی (مثل جریمه و ...) رو هم اضافه کن. پس چ مال خودت باشه و خودت ببری چ کس دیگه ای در هر صورت شما هزینه داری.
اگر صرفا قراراست کارهای تایپ و پایان نامه و ... انجام بدید ب نظر من پیک نمی صرفه. مگر اینکه یک مرکزی تو دانشگاه باشه کارهای چند نفره رو بگیری وانجام بدی.
و الا مگه چقدر در میاد از این راه ها!؟
من خودم مشکل اصلی ام تو تایپ و ترجمه و اینا بعد مسافت بود. نمیتونم پاشم برم بیام. برای همین گشتم یک جایی رو پیدا کردم ک کارت رو براشون میل می کنی یا یکبار ب هرطریقی اگه هارد کپی داری اونارو میفرستی و بعد شما با ایمیل نتیجه رو ب مشتری میدی. اون هم هزینه رو میریزه ب حساب و کارتت. خب کار خیلی راحت شده برام اینطوری.
با توجه به درآمد این کار پیک موتوری ب نظرم ایده خیلی خوبی نیست. (#نظر_شخصی)
حتی این پیتزا فروشی ها و... رو هم ببینید می زنند پیک موتوری رایگان بعد داخل پرانتز ی چیزی با مضمون (در محدوده) مثلا ی دایره به شعاع ۱ کیلومتر. والا هزینه میگیره.

در مورد تراکت و a4 من خودم ب شخصه تراکت های رو دیوار رو بیشتر می خونم تا این پخشی ها.
نکته دوم اینکه تراکت هایی ک پخش میشن برای یک نفر هستند و نهایتا چندین نفر. ک رو زمین افتاده یا یکی بهشون بده ببینند. اما رو دیوار (کلا نصب شده) هر رهگذر یک بیننده هست و کسانی ک تبلیغ شمارو می بینند بیشتر می شند.
از لحاظ تراکت یا A4 باید هزینه رو سبک سنگین کرد و بازخورد و تصمیم گرفت. اما ی پیشنهاد دارم. تبلیغات هایی هست ک بالا تبلیغ هست پایین شماره تلفن یا ایمیل و سایت تماس. بعد هرکسی تبلیغ رو دید می تونه شماره شما رو بکنه (از قبل ی حالتی برش داده شده شماره ها و مثلا زیر هر تبلیغ ۱۰ تا ۲۰ قسمت شماره قابل کندن هست)
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.
پایدار باشید :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: amiryazdani138
11-27-2012, 11:00 AM
ارسال: #35
قیمت خدمات رو چطوری و بر چه اساسی باید بدم؟
 تشکر شده توسط: yu3f
11-27-2012, 11:04 AM
ارسال: #36
نرخ بازار رو ببین. نرخ خدمات دانشجویی هارو هم ببین (اونایی ک اطراف دانشگاه ها و تو دانشگاه ها هستند) بعد ی رقم انتخاب می کنی. یا این رقمت از بقیه پایینتره ک بتونی رقابت کنی. یا نرخت مشابه اون هاست یا بیشتر از اون هاست ولی در عوض یک سری خدمات اضافه و موارد تشویقی و هدیه می دی Yosef.gif

تشکر شده توسط: amiryazdani138 , پرواز
11-27-2012, 11:14 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-27-2012 11:15 AM، توسط amiryazdani138.)
ارسال: #37
(11-27-2012 11:04 AM)yu3f نوشته شده توسط:  نرخ بازار رو ببین. نرخ خدمات دانشجویی هارو هم ببین (اونایی ک اطراف دانشگاه ها و تو دانشگاه ها هستند) بعد ی رقم انتخاب می کنی. یا این رقمت از بقیه پایینتره ک بتونی رقابت کنی. یا نرخت مشابه اون هاست یا بیشتر از اون هاست ولی در عوض یک سری خدمات اضافه و موارد تشویقی و هدیه می دی Yosef.gif
اصلا به نظرتون این کار با توجه به وقتی که باید بگذارم برای تهیه ی پروژه و تحقیق و پایان نامه نسبت به درآمدش به صرفه هست؟
اسم دقیق این نوع تبلیغی که می فرمایید شماره کنده میشه چیه؟کجا باید سفارش بدم؟
در حال حاضر چه صنفی توی بازار این کارها(تحقیق و پروزه و ...) رو انجام میده؟
 تشکر شده توسط: yu3f
11-27-2012, 11:40 AM
ارسال: #38
والا اسم دقیقش رو نمیدونم. باید دوستان تبلیغاتی و چاپی بگن. رونوشت ب جناب شهسواری، علیمردانیان و سایر Yosef.gif
صنف خاصی نداره. هر کسی ک دنبال ی درآمدی باشه. از کپی سر کوچه گرفته تا بچه مدرسه ای های دبیرستانی خوره کامپیوتر.
من خودم دبیرستان بودم با یکی از دوستان تحقیق ها و پروژه های بچه های دانشگاه آزاد نزدیک مدرسه رو از طریق یک کپی - پرینتی سر کوچه دانشگاه می گرفتیم انجام می دادیم Yosef.gif

نگاه کنید. درآمد این کار از هیچی هست. شما سرمایه مالی نمیزارین. اما سرمایه زمان و تخصص می زارین. البته از زمانی ک وارد بازار کار شدم دیدم اینکارم چقد صدمه زده ب بازار. شاگرد اول یک دانشگاه معتبر دولتی در رشته کامپیوتر کارآموزی اومد شرکت ما ۱ هفته بعد انداختمش بیرون! پروژه پایانیش ی موضوع امنیتی بود و خوب هم بود. ی روز تعجب کردم گفتم تو ک چیزی بلد نیسی پس این پروژه چیه؟ گفت این پروژه رو دادم بیرون!
اگه کار زیاد بگیرید می صرفه. نه ب عنوان شغل اصلی. یکی رو می شناختم سمت غرب تهران از چند تا دانشگاهی ک غرب بود پروژه و تحقیق می گرفت و ی سری تایپیست استخدام کرده بود و ... هم خودش در آمد داشت هم ب اون افراد پول می داد. پس اگه حجم کارت بالا باشه خوبه در آمدش.
تبلیغت باید چیزی باشه ک بازار هدفت (مثلا همین دانشجو ها) ترغیب بشن باهات تماس بگیرن و کار رو بدن ب تو نه ب اون کسایی ک تو دانشگاه یا سرکوچه دانشگاه انجام میدند.

11-27-2012, 11:55 AM
ارسال: #39
پس رقابت کردن با این هایی که توی دانشگاه این کار رو انجام میدند سخته چون دانشجوها و دانش آموزان به اون ها بیشتر اعتماد دارند.درسته؟
من نظرم اینه که فعلا با چسباندن کاغذ a4 دم درب دانشگاه ها و دبیرستان ها شروع کنم ببینم اصلا به صرفه هست این کار ، اگه به صرفه بود تبلیغات بیشتر انجام بدم و توسعش بدم.
فقط این نرخ خدمات رو دقیقا از کجا باید بگیرم؟
 تشکر شده توسط: پرواز
11-27-2012, 12:28 PM
ارسال: #40
هم بحث اعتماد هست و هم بحث هزینه و زمان. من وقتی میرم دانشگاه میدم همونجا برام تایپ کنه چون فردا هم میرم دانشگاه ازش میگیرم لازم نیس برم یک جای خیلی پرت! یا خیلی دور!
اون نوع تبلیغی ک گفتم رو انجام بدید بهتر هست. شماره ها رو میشه کند. ولی یک کاری ک میشه کرد اینه ک با کپی ها و کسایی ک اینکارارو تو محدوده دانشگاه انجام میدن صحبت کنید کار اونارو بگیرید. چون خیلی از مواقع اون ها نمی تونند همه کارهارو انجام بدن و گاهی هم خودشون انجام نمیدن. بلکه کار رو میگیرن و میدن یکی دیگه انجام میده و خب اگه نرخ شما پایینتر باشه شما میگیری Yosef.gif

از خود مراکز. زنگ بزن ۴ تا مرکز تایپ و تحقیق و اینا یا برو این مغازه ها ب عنوان مشتری قیمت بگیر. ب همین راحتی. فقط حالت های مختلف رو قیمت بگیر ک فکر می کنی بعدا نیاز میشه برای اون ها قیمت بدی. اینطوری بهتر می تونی قیمت بدی Yosef.gif

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پيش فرض احراز هویت در بانک مجازی گردشگری و دریافت پاداش 200 هزارتومانی hexman 0 121 08-21-2022 04:01 PM
آخرین ارسال: hexman
  چه کتابهایی برای حرفه ای شدن در کسب و کار بخونیم ؟ aryagio 6 3,108 06-03-2020 02:30 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  راه اندازی مغازه سیگار فروشی و قلیان فروشی، کریم آق منگول 2 16,069 08-25-2019 02:22 PM
آخرین ارسال: mamadpiri
  کمک در مورد گرفتن نمایندگی یک محصول Arash.T7 3 694 06-29-2019 09:03 PM
آخرین ارسال: Arash.T7
  راه اندازی یه مغازه.فروش و تعمیرات موبایل hamidrezahopeful 15 17,134 11-30-2018 01:17 PM
آخرین ارسال: داریوش و
  چه مغازه ای بزنم؟ rezaderaz 18 102,864 10-15-2018 03:55 PM
آخرین ارسال: behnampoor
  نیاز به همفکری در مورد پخش لوازم آرایشی در شهرستان mahyar1366 31 6,566 05-28-2018 08:54 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه تایپ و تکثیر hamidrta 5 22,493 05-24-2018 11:24 AM
آخرین ارسال: nightwolfff
  راه اندازی بوتیک/فروشگاه لباس sajadiri 2 942 05-20-2018 11:31 AM
آخرین ارسال: sajadiri
  راه اندازی قهوه سرا کریم آق منگول 0 850 05-13-2018 02:19 PM
آخرین ارسال: کریم آق منگول
  چه کاری راه بندازم؟؟؟ Shadiii 31 35,816 05-12-2018 03:51 PM
آخرین ارسال: zhupoli
  راهنمایی در مرد خدمات ارائه شده در مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر majid yousefi 1 3,246 03-01-2018 11:08 PM
آخرین ارسال: Iman001
Question دو ساعت در روز برای یک سرباز!!! rostamiani 6 1,593 03-29-2017 11:50 AM
آخرین ارسال: abolfazl_mehrabani
  با یه مغازه طبغه بالا و 9 میلیون چه کنم ؟؟؟ saeid2044 1 1,526 03-07-2017 08:26 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  چه کاری در زیرزمین خانه شراره84 2 1,285 03-07-2017 02:50 PM
آخرین ارسال: شراره84
  راهنمائی برای راه اندازی هایپرمارکت بزرگ زرپاش 3 5,442 12-26-2016 03:15 AM
آخرین ارسال: ALI.1963
  مغازه سبزي خرد كرده رايان 0 1,324 09-30-2016 06:52 PM
آخرین ارسال: رايان
  راه اندازی مجله خبری خارجی و کسب در آمد از گوگل ادسنس jamezar5 0 861 07-17-2016 06:55 PM
آخرین ارسال: jamezar5
Bug نیازمند راهنمایی برای مغازه شال و روسری Black Boy 5 9,225 04-04-2016 01:08 PM
آخرین ارسال: محمدرضا تراکت
Sad نیازمند راهنمایی برای انتخاب راه simorghsoft 3 1,406 03-15-2016 07:35 AM
آخرین ارسال: simorghsoft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS